Beşiktaş Arsenal Maçı Buluşması 19.08.2014
Beşiktaş Arsenal Maçı Buluşması 19.08.2014

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Arsenal Maçı Buluşması 19.08.2014 Beşiktaş Arsenal maçında doğu tribün otoparkındaki Kartal Yuvası TIR'ının önünde saat 19.03 de buluşuyoruz. Maça gelebilecek tüm

0 Üye ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Arsenal Maçı Buluşması 19.08.2014  [Okunma sayısı 24698 defa] Beşiktaş Arsenal Maçı Buluşması 19.08.2014

Çevrimiçi Necmi

Beşiktaş Arsenal maçında doğu tribün otoparkındaki Kartal Yuvası TIR'ının önünde saat 19.03 de buluşuyoruz.

Maça gelebilecek tüm forum üyeleri ve ziyaretçilerimiz buluşmamıza davetlidir.
[ Son Düzenleme: 18 Ağustos 2014, 13:51:41 Altuğ ]

Çevrimdışı capo di capi

Süleyman Seba Ölümsüzdür

ysariusta

• Ziyaretçi

Anadolu yakasından yola çıkacak olanlar bi haberleşelim özelden mesaj atın kim var kaç kişiyiz

Avrupa yakasında olan varsa ben gelebilirim levent beşiktaş maslak :)

Çevrimiçi Necmi

Necmi abi  sefer kuzeyde degilmisiniz?
Kuzeydeyiz ama kuzeyin otoparkı kapalı mecburen doğuya parkediyoruz ordanda kuzeye yürüyoruz
kartal yuvası tırı da buluşmak için iyi nokta doğuda olan arkadaşlarda var ortada bir yer oluyor :)

Çevrimdışı capo di capi

Süleyman Seba Ölümsüzdür

Çevrimiçi Necmi

Avrupa yakasında olan varsa ben gelebilirim levent beşiktaş maslak :)
Gazilerden haraket edecek 2 araç var bir kişilik yer olabilir ordan 5 gibi haraket edeceğiz @Epkem

Gazilerden haraket edecek 2 araç var bir kişilik yer olabilir ordan 5 gibi haraket edeceğiz @Epkem

Olursa gelirim kesınse yarın 5 de ordayım abi dönüşte ne taraftan gececeksınız?

Çevrimiçi Necmi

Olursa gelirim kesınse yarın 5 de ordayım abi dönüşte ne taraftan gececeksınız?
beşden önce olki bir terslik olmasın dönüştede minübüs hattı değilizki istediğin yerde bırakırız  :D  iki araçta
anadolu yakasından gelecek dönüşte anadolu yakasına devam edecek

beşden önce olki bir terslik olmasın dönüştede minübüs hattı değilizki istediğin yerde bırakırız  :D  iki araçta
anadolu yakasından gelecek dönüşte anadolu yakasına devam edecek
haha avrupa yakasında bi yerde insem yeterlı :) Kesinse geliyorum ozaman yarn

Çevrimiçi Necmi

haha avrupa yakasında bi yerde insem yeterlı :) Kesinse geliyorum ozaman yarn
kesin olmasa gel demem herhalde ölmezsek başımıza bir iş gelmezse ordayız

kesin olmasa gel demem herhalde ölmezsek başımıza bir iş gelmezse ordayız

Tamam abi sagolasın yarın ordayım inş. Teşekkürler

Çevrimdışı capo di capi

Kadıköy yada Beşiktaş'tan toplu taşıma ile en rahat nasıl gidilir zulümpiyata  :busted_cop:
Süleyman Seba Ölümsüzdür

Çevrimdışı Yakup

yarın gaziosmanpaşadan 2 kişi geliyoruz. metroyla  :D gelecek varsa eşlik edebilirler/edebiliriz.  :ok: :ok: :ok:
Haber sitemizdeki köşe yazılarım için

http://haber.besiktasarena.com/author/yakup

Hayat kadar güzel işte BEŞİKTAŞ, BEŞİKTAŞ kadar güzel işte hayat....

ysariusta

• Ziyaretçi

Henüz araba işi netleşmedi bende duruma göre paylaşırım bu taraftan grlecrklerle

Çevrimdışı siyah-1903

kadıköy tarafından gelicem.. 6 - 6,30 gibi yola çıkıcam. feyenoord maçında arabayla gitmiştim eziyet oldu.. toplu taşımayla nasıl gitmemi önerirsiniz
"Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır"

ysariusta

• Ziyaretçi

Metrobüs ile Şirinevler oradan minibüs ile gitme niyetindeyim ne dersiniz

Çevrimdışı dogu1903

Benim de bir sorum var, inonuyken mac oncesi buyuk besiktas carsisinda genelde toplanilir ve zaman gecirilirdi. Aynisinin olimpiyat versiyonu oluyor mu?

Çevrimdışı izorlu85

Ev de bilgisayar karşısında olacak olanlar böyle ayrılsın  :kop: :kop: :kop:
SS Arena (Süleyman SEBA Arena)

Necmi bende arac ayarladım araçla gelecegim :) Levent maslak civarından gidecek olan varsa gelebilir.

Çevrimdışı Anıl

Beni sayıyorsun değil mi @Necmi abi  :iblush:

Çevrimdışı saricasi

Beyler bnde anadolu yakasından 2 kişi gidicez tavsiyem erken çıkın çünkü stadda merdivenlere kalabirsiniz yer kapın.ama GS maçına gore knştumda o.maça fazladan kişi aldılar bu maçta ole birşey olurmu acaba.
İlklerin takımı Beşiktaş'a Türkiyenin ilk akıllı Stadyumu yakışır!

Çevrimdışı ALI RIZA

Beşiktaş Arsenal maçında doğu tribün otoparkındaki Kartal Yuvası TIR'ının önünde saat 19.03 de buluşuyoruz.

Maça gelebilecek tüm forum üyeleri ve ziyaretçilerimiz buluşmamıza davetlidir.
kesin orada tır var mı :) ya batı da varsa   :kop: :kop: :kop:

Çevrimdışı ibrahmsr

kesin orada tır var mı :) ya batı da varsa   :kop: :kop: :kop:
Gittiğim her maçta iki adet tır vardı birisi kuzey otoparkında öteki ise doğunun otoparkında :)
Bir gün değil her gün..

Etiketler: