Beşiktaş 5-3 Antalyaspor / Süper Kupa 2021
Beşiktaş 5-3 Antalyaspor / Süper Kupa 2021

Beşiktaş Forum|Beşiktaş 5-3 Antalyaspor / Süper Kupa 2021 Tarih : 05.01.2022 Saat : 20:45 Stadyum : Ahmed Bin Ali Stadyumu Hakemler : Halil Umut Meler - Süleyman Özay- Candaş Elbil - Atilla Karaoğlan

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş 5-3 Antalyaspor / Süper Kupa 2021  [Okunma sayısı 15104 defa] Beşiktaş 5-3 Antalyaspor / Süper Kupa 2021
Anket
Süper Kupa şampiyonu kim olur?
Beşiktaş
Antalyaspor

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Tebrikler Beşiktaşım bu morale ihtiyacımız vardı.

Çevrimiçi sEuL

Çevrimdışı ferdi1903

Çevrimiçi levitate

Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı ferdi1903

Çevrimdışı ferdi1903

Çevrimiçi MUSTAFA_

Üç kupa tek şampiyon :)

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı kahyaoglueren

AFERIN ERSIN. 💪💪

Sonunda 3'leme yapabildik. Süper kupayı boş boş kaybediyorduk. Iyi oldu 🦅

Çevrimdışı 38life

Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimiçi sEuL

Neyse rezil bi futbollada olsa yeni yila kupa ile baslamak guzel.

Çevrimdışı Erman1903

Eveet, Sergenspor tayfa eli şeyinde bekliyordu kaybedelim diye izleyelim bakalım şimdi ne saçmalayacaklar :D

Çevrimiçi Gökhan Kurt

• Kara Kartal
  • *
  • 05 Ocak 2022, 23:34:34
  • Beylikdüzü-İstanbul
  • En güzel Beşiktaş'ın çocukları sever !!!

Çevrimiçi tolga1903

Ersin'e kim çalıştırıyor bu penaltıları bilmiyorum ama penaltı kurtaran kaleciler içinde bu kadar kurala uyarak nizami penaltı kurtaran kaleci görmedim ben bir ayağını yapıştırıyor çizgiye ve ona rağmen iyi uçuyor sağa sola helal olsun koçum benim gram sevinmedim şu kupaya ama senin adına çok mutluyum

Çevrimiçi levitate

Eveet, Sergenspor tayfa eli şeyinde bekliyordu kaybedelim diye izleyelim bakalım şimdi ne saçmalayacaklar :D
başkan konuşmamış abi o yüzden penaltılara gittik
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi Samet Ç

Çevrimiçi levitate

Çevrimdışı Sir Alex Ferguson

Ya bu gözler 1 maçlık sergen geri gelsin bu kupa onun hakkı diyeni falan gördü abi. Bulurlar yine bir şeyler...

Çevrimiçi Necmi

Atiba maç topunu almaya unutmasa bari üç gol attı 🤓

Çevrimiçi levitate

Çevrimdışı tuncaboylu

Hayırlı olsun, bu kupayı senelerdir kazanamıyorduk.

Çevrimdışı Erman1903

Ya bu gözler 1 maçlık sergen geri gelsin bu kupa onun hakkı diyeni falan gördü abi. Bulurlar yine bir şeyler...

He ya biliyorum, ultra yüksek zekalı olan. Öbürü de kupa maçına çıkmayalım diyordu.

Çevrimdışı Sir Alex Ferguson

He ya biliyorum, ultra yüksek zekalı olan. Öbürü de kupa maçına çıkmayalım diyordu.

Yalnız aynı tayfa önder hocaya kaymaya başlamış. Önder hocada bu takımın antrenörü falan olamaz. Sergendeki romantikler buraya gelebilir şimdi. Haa sezon sonuna kadar idare etsin ona lafım yok fakat gelecek görmedim ben. Sergen vol2 kendisi.

Çevrimiçi Gökhan Kurt

• Kara Kartal
  • *
  • 05 Ocak 2022, 23:52:14
  • Beylikdüzü-İstanbul
  • En güzel Beşiktaş'ın çocukları sever !!!
Su Antalya küme düşse de rahatlasak ya.
İticilikte Bursa ile yarışırlar.

Çevrimdışı Erman1903

Yalnız aynı tayfa önder hocaya kaymaya başlamış. Önder hocada bu takımın antrenörü falan olamaz. Sergendeki romantikler buraya gelebilir şimdi. Haa sezon sonuna kadar idare etsin ona lafım yok fakat gelecek görmedim ben. Sergen vol2 kendisi.

İlk yarı oyunumuz iyiydi, 60'dan sonra çöktük - top oynayamadık. İyi niyetiyle götürüyor işi, bu takımın şu halde olmasındaki baş sorumlu kendisi değil ama ne derece yeterli olduğu tartışılır. Oyuncu değişiklikleri konusunda klasik Türk antrenörü zihniyeti-bir de geleceği belli olmadığı için korkuyor.

O tayfanın ne kadar yüzsüz olduğunu Sergen gittiğinden beri her gün görüyoruz. Sergen sezonu baltalarken ağızlarını açmıyorlardı, hikayesi bitmiş takımı sallamayan adama utanmadan sıkılmadan yeni Fergüson yakıştırmaları falan yaptılar. Şimdi hepsi sahayla ilgili tespit kasar oldu.

Çevrimiçi Talisca1903

Bu kadroyla alınan oldukça güzel bir kupa hamle şansı bile yoktu hocanın Larin çıkıp Rıdvan 'ında ayakta duracak hali kalmayınca sol tarafa koyacak oyuncu kalmadı
Bu arada Emirhan İlkan ilk maçına göre oldukça iyiydi Töre felan oynayacağına oynasın işte bu çocuklar

Etiketler: