20. Hafta Çaykur Rizespor 2-2 Beşiktaş
20. Hafta Çaykur Rizespor 2-2 Beşiktaş

Beşiktaş Forum|20. Hafta Çaykur Rizespor 2-2 Beşiktaş Tarih : 09.01.2022 Saat : 19:00 Stadyum : Çaykur Didi Stadyumu Hakemler : Alper Ulusoy - Mustafa Emre Eyisoy - İlker Takpak - Oğuzhan Çakır

0 Üye ve 7 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

20. Hafta Çaykur Rizespor 2-2 Beşiktaş  [Okunma sayısı 13057 defa] 20. Hafta Çaykur Rizespor 2-2 Beşiktaş
Anket
Beşiktaş, Çaykur Rizespor maçından kaç puan alır?
3 puan
7 [%77.8]
1 puan
1 [%11.1]
0 puan
1 [%11.1]

Toplam Oy Verenler: 9

Çevrimdışı bjkozy

Çevrimiçi levitate

josef baba tepkiyi koydu yine çok büyük karakter
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı İsmail Özyurt

En Güzel Beşiktaş'ın Çocukları Sever.

Çevrimiçi levitate

Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı İsmail Özyurt

Rıdvan varsa niye umut oynuyor.

Çevrimdışı levent14

Eğri oturup doğru konuşalım şimdi..Rizenin kalesinde Ersin olssaydı şimdi skor kaç kaç olurdu ?

Çevrimdışı AigleBordeaux

Eğri oturup doğru konuşalım şimdi..Rizenin kalesinde Ersin olssaydı şimdi skor kaç kaç olurdu ?
1-2
Durursa burada dursun kalbim Beşiktaş!

Çevrimiçi levitate

2-2

Çevrimdışı AigleBordeaux

Şu duran toplarda alan savunması yapmayın çıldırtmayın insanı

Çevrimiçi levitate

ahhh 20000 tane gol kaçırdık

Çevrimdışı levent14

2-2

Ersinin yediği ilk golu bir hatırlayalım ? Öyle ka tane pozisyonu çıktı aldı Gokhan..Ki benim gözümde gökhan ahım şahım bir kaleci değil normal bir kaleci..Bizim ersin 20 yaşında pırlanta gibi bir kaleci ama defosu cok malesef

Çevrimdışı AigleBordeaux

Çevrimdışı 38life

Necip ve Batshuayi bu maçın içine ettiler.
Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimdışı AigleBordeaux

Sene sonu bir plakette Necipe lütfen

Çevrimdışı İsmail Özyurt

Bu kadar bombayla iyi oyun oldu yine de.

Çevrimiçi Talisca1903

bats ver Ersin Serdar da saçma sapan bir faul yapıp duran top şansı verdi kaleci böyle olmaz kalaeye gelen her yan top gol oluyor

Çevrimdışı mrred

Emirhanı kazandık

Bu çocuğun mevkisine transfer yapılırsa gitsin₁
The great gig in the sky

Çevrimdışı AigleBordeaux

Emirhan’ın çabasını Necip,Montero,Bats ve Ersin içine etti.
Bu arada Rize ikinci yarı en fazla 4 galibiyet alır

Çevrimiçi sEuL

Takimi otobusle Istanbul’a gondersinler. Bunlar hicbir seyi haketmiyorlar

Çevrimdışı murat baltacı

Necipin maçı bitirmesi skandal alt yapı genç yetenek falan zirvalamasinlar on senedir necipten kurtulamadik kayıp iki puanın sorumlusu necip ve batsu
BeŞiKtAşK

Çevrimdışı can1903

Sezonun hayal kırıklığı Batshuayi, yerine ilgilendiğimiz 2 forvet burada olsa büyük ihtimal +10 yazardık minimum. Sergen hoca burda da yanlış kararı verdi maalesef.
Kimleri sevdik kimleri sildik.. Sil baştan yenisini yaparız yenisini yazarız dostlar yanımızda oldukça..

Çevrimiçi levitate

valla batsu necip sonradan montero takımın tüm çabasının içine etti

Çevrimiçi levitate

Sezonun hayal kırıklığı Batshuayi, yerine ilgilendiğimiz 2 forvet burada olsa büyük ihtimal +10 yazardık minimum. Sergen hoca burda da yanlış kararı verdi maalesef.
biri de jong diğeri?

Çevrimdışı ALDENYX

Batsuhsyi'e olumlu rapor verip aldirmayi başaran  ilk chelsili sonra dortmuntlu en son bizimkileri forvet diye futbolcu diye keklemeyi nasil becerdi ?
Hayat geç kalanları hiç affetmez.

Çevrimiçi Talisca1903

Semih denenmeye başlamalı artık Bats atamıyor işte Güvende bir telaş var Cenk olaydı sakin sakin 3 tane atar geçerdi yazık şu oyuna

Emirhanın Josefin emeklerine yazık.Monteroya da ksin ceza verilmeli böyle amatörlük yapılmaz

Etiketler: