14. Hafta Kasımpaşa 2-3 Beşiktaş
14. Hafta Kasımpaşa 2-3 Beşiktaş

Beşiktaş Forum|14. Hafta Kasımpaşa 2-3 Beşiktaş Skor : Kasımpaşa 2-3 Beşiktaş Tarih : 08.12.2019 Saat : 19:00 Stadyum : Recep Tayyip Erdoğan Stadyumu Hakemler : Arda Kardeşler - Ekrem Kan

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

14. Hafta Kasımpaşa 2-3 Beşiktaş  [Okunma sayısı 44526 defa] 14. Hafta Kasımpaşa 2-3 Beşiktaş
Anket
Beşiktaş, Kasımpaşa maçından kaç puan alır?
3 puan
19 [%79.2]
1 puan
2 [%8.3]
0 puan
3 [%12.5]

Toplam Oy Verenler: 24

Çevrimdışı cursedofdragon

Uzun özeti izleyim diye TRT Spor izliyorum. A Spor'dan farkı yokmuş bunların. Beşiktaşlı geçinen adamların söyledikleri kanımı dondurdu. Atiba'nın ve Vida'nın pozisyonları konusunda söyledikleri inanılmaz. Bunlar daha yalakaymış  :money:

ülkede kaousu bizim üzerimizden çıkarma planları var herhalde başka açıklaması olamaz.

Bize yunan takımı gibi muamele yapılıyor.

Bu yüzden trt spor,a spor,tivibuspor vs. hepsini izlemeye bıraktım.

Çevrimiçi MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı Gökhan Kurt

Devre arasi transfer yapamazsak işimiz gercekden cok zor, yedeklere bakinca bir an tuzlasporun kadrosumu ne dedim :bawling:
Yedeklerden oyuna girip takima katki saglayabilecek birtane adam yok

Şansız bir yorum olmus reis.  :icool:

Çevrimdışı Karabay

Aklıma gelmişken yazayım.

Veysel Sarı (...)

Gerçi hangi takımdan geldiğini unutmusuz .
Son gol ona çarpıp girse öyle mutlu olurdum ki. Adam bizim maçlarda neden bu kadar hırs küpü cidden incelemek lazım. Maç boyu hakeme itiraz etti üstüne yürüdü yinede kart görmedi.

Çevrimiçi MUSTAFA_

ülkede kaousu bizim üzerimizden çıkarma planları var herhalde başka açıklaması olamaz.

Bize yunan takımı gibi muamele yapılıyor.

Bu yüzden trt spor,a spor,tivibuspor vs. hepsini izlemeye bıraktım.
Uzun özeti başka hiçbir kanal vermiyor. El mahkum sesi kıstım bekliyorum  :by2:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Uzun özeti başka hiçbir kanal vermiyor. El mahkum sesi kıstım bekliyorum  :by2:

ben sana maçı atarım 1-2 güne full olarak kapat gitsin reyting kazandırma :D

Çevrimdışı caner.eryigit

Wolves maçına full yedek çıksın hoca elneny Atiba Burak vida gökhan Ljlacic fln sakın ha hocam oynasın süre almayan arkadaşlar ve gençler gerek yok.
Hala çıt yok bizimkilerden yok abi biz iflah olmayız daha çok binerler tepemize.

Çevrimdışı ProjectOrigin

Ljajic o kadar çok pas fırsatı yakalayıp bunları hiç etti ki sayamadım, bir tane kilit pas ile o goller çok erken gelecekti. Atiba artık dayanamayıp ceza sahası önünde oyun kurmaya başladı ki çok fena baskı kurduk uzatma ile birlikte son 10 dakika.

Umut kritik dakikaların, maçların golcüsü. Beşiktaş'a çok yakışıyor avukat.

Lens  :D  karşıda şaklabanın çıkarken yaptığı artiz artiz hareketleri görünce dellendi sanırım  :evillol:  Çok güzel deldi elemanları

Bu k.paşa denen uğursuz takım artık devre arasına kadar her maç en az "3" yer. Ayrıca bildiğin bizim topçuları sakatlama amacıyla çıkmışlar maça, kartlarda verilmeyince iyice arsızlaştılar. Çok güzel, tatlı bir galibiyet oldu  :bandit: :bandit:

Çevrimdışı tolga1903

ljajic yeni ozi olma yolunda hızla ilerliyor bu takım direk oynamalı malatya maçına caner-diaby-lens hucüm hattıyla çıkmalıyız ljajic diaby aynnı anda oynayınca geride eksik yakalanıyoruz 2side gelmiyor geriye burak zaten gelmiyor

Diaby'de etkisizdi bugün ama savunma arkasına koşu atıyor ceza sahasinda gol arıyor forvet arkasında oynarken hiç değilse. Ljajic'e ithamda bulunmak istemiyorum ama ya satıldı bu adam kendini vermiyor ya da başka problemleri var yahu şut denersin hiçbir şey yapamasan ayağın düzgün elbet biri girer. Topu her seferinde atiba sokacaksa ceza sahasına e sana gerek yok ljajic. Haftaya daha dikkatli izleyelim bu adamda cidden bişey var.

İlk gönderme geldi  :upto:

Çevrimiçi MUSTAFA_

Güzel gönderme de bunu anlayacak kafa yok onlarda  :money:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

2-4 oldu skor :claps: :claps: :busted_cop: :busted_cop:
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı tolga1903

Gönderme değil arkadaş direk çatır çatır vuracaksın yüzlerine bunlar anlamaz göndermeden falan. Kötü kayserispor bile maç biter bitmez çizgi film yaptı içerdeki topu. O koita denen yaratık 3 kere atılması lazımken neredeyse tek başına yeniyordu bizi. Hakem elini cebine götürüp hangi hakla neden vazgeçti kart göstermekten bunu hemen sormalılar hakemi ne ilgilendirir oyuncunun sarısının olması veya 10 kişi olmaları versene lan adama hak ettiğini. Yıllar sonra hakemi de yendik hemen yüzlerine vurmalılar bu yüzsüzlerin.

Roco akşam ki maçta bu ayakkabılarla oynamış.

Çevrimdışı Gökhan Kurt

Yahu yemişim göndermesini. :s20:
Çıkıp sokacaksın bunlara lafı çat çat diye.
Bak Rahmi Beyin oglu nasıl aglıyor ve alıyor karsılıgını.
Bunlarda bunu anlıcak kafa yok zaten.

Yahu yemişim göndermesini. :s20:
Çıkıp sokacaksın bunlara lafı çat çat diye.
Bak Rahmi Beyin oglu nasıl aglıyor ve alıyor karsılıgını.
Bunlarda bunu anlıcak kafa yok zaten.

herhalde konuşmucaz artık geçti zaten.

Sonra pişman olacağız.

Çevrimiçi MUSTAFA_

herhalde konuşmucaz artık geçti zaten.

Sonra pişman olacağız.
Bunlar hep FB maçı hazırlıkları. Umarım o maçtan sonra bu durumu konuşmak zorunda kalmayız  :money:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı Gökhan Kurt

Bunlar hep FB maçı hazırlıkları. Umarım o maçtan sonra bu durumu konuşmak zorunda kalmayız  :money:

O zaman FB’yi şampiyon yapacaklar diyebilir miyiz @MUSTAFA_   :biggrinking:

Çevrimdışı goktasoktay

Şu an beinde başta metin tekin olmak üzere sıvama modundalar. Bu kadar da taraflı olunmaz. Metin her geçen gün küçülüyor gözümde..

Çevrimdışı Sir Alex Ferguson

yoo ben keklik gözüyle bakmıyorum korkuyorum aksine orda 2014-2015 yılından beri kazanamıyoruz hakem sıkıntılı.

Yeni bir teknik adam ekstra motivasyon.

Geçen haftanın totemini yaptım be oğlum  :lol: :lol: Söyleyemedim de bu maçlık büyü bozulmasın diye. Hatırlamadın mı kayseri maçı sonrası  :lol:

Çevrimiçi MUSTAFA_

O zaman FB’yi şampiyon yapacaklar diyebilir miyiz @MUSTAFA_   :biggrinking:
Şu an o futbolla kendileri şampiyon olmak istiyormuş gibi durmuyor. Azıcık akıllı davranan her takım FB savunmasını delik deşik eder  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Geçen haftanın totemini yaptım be oğlum  :lol: :lol: Söyleyemedim de bu maçlık büyü bozulmasın diye. Hatırlamadın mı kayseri maçı sonrası  :lol:

hatırlamadım  :D

Çevrimiçi Necmi

Şu an beinde başta metin tekin olmak üzere sıvama modundalar. Bu kadar da taraflı olunmaz. Metin her geçen gün küçülüyor gözümde..

daha küçülme evresindemi :alala:

Çevrimiçi murat

Bu çok iyiymiş  :kop: Maçı çevirmiş bu yorumla  :D
totem yapmıştır :D

Çevrimiçi MUSTAFA_

daha küçülme evresindemi :alala:
Eski Beşiktaşlı işte. Şu an bu seviyede. Ne kadar daha küçülebilir?

Beşiktaş Tarihi
★★★