7. Hafta Altay 2-1 Beşiktaş
7. Hafta Altay 2-1 Beşiktaş

Beşiktaş Forum|7. Hafta Altay 2-1 Beşiktaş Tarih : 24.09.2021 Saat : 20:00 Stadyum : Bornova Aziz Kocaoğlu Stadyumu Hakemler : Fırat Aydınus - Aleks Taşçıoğlu - Erdem Bayık -

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

7. Hafta Altay 2-1 Beşiktaş  [Okunma sayısı 21020 defa] 7. Hafta Altay 2-1 Beşiktaş
Anket
Beşiktaş, Altay maçından kaç puan alır?
3 puan
7 [%35]
1 puan
3 [%15]
0 puan
10 [%50]

Toplam Oy Verenler: 20

Çevrimiçi COB

Bukadar eksik olduğumuz bir maçta N'Sakala yüzünden maçı vermek gerçekten çok acı. Bizim kaleci antrenörlerin de yenilen bu gollerle kendilerini sorgulaması lazım.

Kenan'ın vurduğu şutlar camı bile kırmaz, birde bu adam forvet. Gökhan Töre ye deyecek bir söz bulamıyorum.

Bu tip maçlarda birisinin çıkıp maçı alması lazımdı ama yapacak birşey yok. Güven ve Oğuzhan bu konuda baya istekliydiler.

Serdar ise ilk maçına göre harika oynadı.

Çevrimiçi MUSTAFA_

Kaldı 2 maç :)

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı kahyaoglueren

Kenan boş kale kaçırmasa ve sola pas verse farklı konuşacaktık. 1. Ligde daha iyi forvetler var.

Yediğimiz ilk gol öncesinde net el var. Aradan kaçmasın.

Çevrimiçi Kursad_Duran

Bu Kenan bize Şenol’un attığı son kazık

Çevrimiçi qp 383

Kenan'ı sağ bek yedeği olarak devşirsek hücumdan daha yararlı olur.
Aslolan hayattır hayat da Beşiktaş

Çevrimdışı Erman1903

onu tutan da hoca. geçen sene de bu adam son yirmi dakikada oyuna girip kaç tane maçta takımı düşürmedi mi? futbolun kendini çoktan bıraktığı her haliyle belli olmuyor muydu? neyin sözleşmesini verdik. yok muydu başka yerli sağ açık. en azından kendini yırtacak bir sürü yerli opsiyon bulunurdu. erman'ın kırk kere yazdığı emrah başsan kayseride çatır çatır top oynuyor hem de freeydi.

neyse hocaya çok sinirliyim şu anda. yazmayı konuşmayı filan bi bırakıp sakinleşeyim.

Adamı izlemek bir eziyet, koca sezon bir şey vermeyip 2-3 gol attı diye kahraman yaptılar. Halbuki daha erken ihtiyaç olduğunda sahada ya da kenarda olabilseydi zaten iş oraya gelmeyecekti. Marş çalıp taraftara oynar, hocasına yanaşır. Onu bu kapıdan hiç sokmamak gerekiyordu.

Çevrimiçi MUSTAFA_

Kenan'ı sağ bek yedeği olarak devşirsek hücumdan daha yararlı olur.
Koşamayan adamı defansa koyup defansı iyice felç ettireceksin.

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı kahyaoglueren

Rosier cezali olmasa bile alırdık şu maçı.

Çevrimdışı Orhan_

Töre'nin bir daha forma yüzü görmemesi temennisiyle. Son 2 maçtır takım iyi oynamıyor. Sergen Hoca'nın yeni bir akıl getirmesi lazım.

Çevrimiçi levitate

Bu Kenan bize Şenol’un attığı son kazık
+1903 kitledi kuralı gitti
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi levitate

Mert iyi kaleci değil ayağı iyi deniyor ama ayağıda oyle abartılacak kadar iyi değil Ersin birebirlerde doğru pozisyon alıp iyi kapatıyor bütün şutlar üstüne geliyor gibi gösteriyor.
+1903

büyük nimet valla her gün bişey katıyor kendine canavar kaleci olacak
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi qp 383

Koşamayan adamı defansa koyup defansı iyice felç ettireceksin.

Serdar Kurtuluş reloaded olur  :)
Aslolan hayattır hayat da Beşiktaş

Çevrimdışı Erman1903

Burada az boğaz patlatmadım bu Kenan mevkisinin topçusu değil sakın almayın diye, Dergiciler yeni yetme analizcilerin gazına gelindi yok her şeyi yapan topçu, yok yerli stratejik hamle falan filan.

Ben tekrar söyleyeyim önlü arkalı Teixeira ile iyi bir ikili olabilir.

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Rosier cezali olmasa bile alırdık şu maçı.

Duygusallığa yer yok. Rosier'e ağır para cezası vereceksin.
Aptalca kırmızı görenin canını yakacaksın.

Çevrimiçi MUSTAFA_

(Tweet silinmiş ya da erişime kapatılmış)

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Ajax maçına kimle çıkacağız merak ediyorum.
Tek dileğim rezillik çıkmasın, kimse CL havası farklı olur falan demesin.
Karşımızdaki takım blok halinde bir organizma gibi hareket eden takım.

Çevrimiçi Kursad_Duran

Burada az boğaz patlatmadım bu Kenan mevkisinin topçusu değil sakın almayın diye, Dergiciler yeni yetme analizcilerin gazına gelindi yok her şeyi yapan topçu, yok yerli stratejik hamle falan filan.

Ben tekrar söyleyeyim önlü arkalı Teixeira ile iyi bir ikili olabilir.
Kenan’dan hiç birşey olmaz. Adamın şutları geri pası gibi. O kadar müsait pozisyonda kaleciyi bir defa zorlayamadı.

Çevrimdışı Çağrı Öz

Ajax maçına iyileşenler kim?

Çevrimdışı Erman1903

Kenan’dan hiç birşey olmaz. Adamın şutları geri pası gibi. O kadar müsait pozisyonda kaleciyi bir defa zorlayamadı.

Yani işte savunma falan diyorlardı o da hikaye, en fazla Burak Yılmaz'dan bir çıt daha iyidir. Anca arkasında Teixeira gibi sihirli golcü olacak onun hamallığını yapar başka da bir naneye yaramaz. Ben de sağ bek acaba olur mu falan diye burada geyiğine öneriyorum onu da beceremez muhtemelen.

Çevrimiçi Özgür Gültekin

@Erman1903  tebrik ederim.
Israrla Güven kanatta oynamalı demiştin.
Kenan'dan da bir halt olmayacağını seninle beraber bir arkadaş söylüyordu. Açıkçası benim umudum vardı ama Almanya' dan bu kadar boş futbolcu çıkması.
Demek ki Almanların eğitim sistemi bile bunu topçu yapmaya yetmemiş.

Çevrimiçi levitate

şimdi ajax maçında kimler dönüyor?

rosier, montero, belki pjanic, başka?

batsman ve nkoudou döner diye bişey okudum ne kadar doğru bilemem

Çevrimiçi levitate

(Tweet silinmiş ya da erişime kapatılmış)
reyiz be umarım daha çok şans bulur ileride

çevre kontrolü sıkıntılı ama zamanla çözer inş

Çevrimdışı worns

ligin üzerindeyiz falan derken şartlar bize regionalliga west takımı gibi bir şey de izlettirdi ya. ne diyelim?

bu durum sadece şanssızlıkla açıklanamaz. sorumlu arkadaşlar oturup iki günde gelinen durumun analizini yapmazsa bu sene daha çok canımız sıkılır.

Çevrimdışı murat baltacı

Nsakala ve Kenan verdi maçı töre berbat salih yetersiz

Töreye katlanacagimiza umut Rıdvan kanadını daha önce yapsak yada umutu sağ beke koysaydik alırdık maçı iki atak iki gol var bir şanssızlık sakatlıklar rakiplerin girdiğini gol yapması falan normal değil yedik kredileri
BeŞiKtAşK

Çevrimiçi mellfred

şimdi ajax maçında kimler dönüyor?

rosier, montero, belki pjanic, başka?

batsman ve nkoudou döner diye bişey okudum ne kadar doğru bilemem
bırak birader hollanda’da sakatlayıp sivas’a da yenilmeyelim hiç

Etiketler: