6. Hafta Beşiktaş 3-3 Adana Demirspor
6. Hafta Beşiktaş 3-3 Adana Demirspor

Beşiktaş Forum|6. Hafta Beşiktaş 3-3 Adana Demirspor Tarih : 21.09.2021 Saat : 20:00 Stadyum : Vodafone Park Hakemler : Ali Palabıyık - Serkan Olguncan - Mustafa Sönmez - Burak Pakkan VAR : Alper

0 Üye ve 4 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

6. Hafta Beşiktaş 3-3 Adana Demirspor  [Okunma sayısı 25749 defa] 6. Hafta Beşiktaş 3-3 Adana Demirspor
Anket
Beşiktaş, Adana Demirspor maçından kaç puan alır?
3 puan
29 [%78.4]
1 puan
3 [%8.1]
0 puan
5 [%13.5]

Toplam Oy Verenler: 37

Çevrimiçi Samet Ç

Batshuayi atmasada attırıyor acayip bir adam :)

Çevrimdışı kahyaoglueren

çok net tek rakibimiz var o da sahanın rezalet ötesi zemini.
Gerçekten çok kötü durumda zemin. Koşmaya çalışırken bile zorlanabilir bu zeminde. Bu kadar pasör takımımız varken zeminin bu durumda olması üzücü.

Çevrimiçi mayguntr

Berbat transfer pjanic döktürüyor
Pjanici Ljajic ile bir tutanlar vardi  :D

Superligin gordugu en iyi orta saha performansini veriyor adam resmen. Yanindaki partneri duzgun olsa ne olacak merak ediyorum.
Alex biraz saglikli kalip performans verirse cok baska seyler izleyecegiz.

Çevrimdışı abdusta

Acil Montero - Atiba degisikligi sart - Montero cok siritiyor ve her an kirmiziyi yiyecekmis gibi duruyor.
sırıtan Larin.acil 3u bulmalıyız.60da boletolleyu sokup gol arayacaklar

saygılar

Çevrimdışı kartalgolgolgol

Ofsayt diye iptal edilen nizami golümüzden sonra birbiriyle çarpışan adana demir liler faul veriyor var dan dönüyor, bjarnasson kasti tekmeler bileğe basmalara sarı kart göstermedi, zemin ile birlikte hakeme karşı da mücadele ediyoruz.
Çok cefalar çektik, bir gün olsun vazgeçmedik senden Kartal

Çevrimiçi Samet Ç

Şu zemin işini nasıl çözeriz bilmiyorum ama halletmek lazım acayip kötü Rosier şutu atarken ayağı takıldı

Çevrimdışı 38life

Operasyon hakemi bakalım 3 puan almamıza engel olabilecek mi...
Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimdışı Orhan_

Takım yarı tempo oynuyor. Bence sakatlıklar sonrası alınmış bir karar. Tempoyu maç maç arttıracağız gibi geliyor bana.
Ayrıca Pjanic ve Ghezzal izlemek çok keyifli. Pjanic belki 300 km hızla koşmuyor ama oyun temposunu 0'dan 100'e .5 saniyede çıkarıyor.

Çevrimdışı 38life

Larin rölantide oynuyor %40'ını bile koymuyor sahaya. Sahada olmayı hak etmiyor kesinlikle.

Çevrimiçi Gökhan Kurt

Montero çıkması lazım. Hakem bekliyor tetikte. 3'ü atıp rölantiye almak lazim.

Çevrimdışı 38life

2. Gol yine Batshuayi'ye yazar. Göze gelmiyor ama çok çok fayda sağlayarak oynuyor.

Çevrimdışı 38life

Çevrimdışı worns

Yalnız bu son dk piyangosu arkadaşı olmasa çok ararmışız. Adam iki üç maçtır oynuyor pjanicsiz nasıl oynuyorduk onu bile unuttum :)

Vidayı çok arıyoruz. Montero tarz olarak da kalite olarak da yerini dolduramıyor. Şu dönemi atlattıktan sonra umarım sezon boyu oynar.

Takım aslında bi parça durgun oynuyor. Özellikle ön tarafta az daha dinamik olsak rahat sonuçlandırabileceğimiz pozisyonlar vardı. Bu halimizle bile uzak ara götürüyoruz maçı kalite farkı işte.

Çevrimiçi Samet Ç

Montero çıkması lazım. Hakem bekliyor tetikte. 3'ü atıp rölantiye almak lazim.
Atmıştık ama yediler ofsayt ayağına

Çevrimdışı 38life

İlk rakip hakemler, ikinci rakip zemin, üçüncü rakip takımlar. Yönetim zemin konusunda ne yapıyor ne ediyor ne planlıyor bilmiyoruz. Bir aciklama bile yapmıyorlar. Rezillik

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Şu zemin işini nasıl çözeriz bilmiyorum ama halletmek lazım acayip kötü Rosier şutu atarken ayağı takıldı

O pozisyonda Allah korudu. Ayağı biraz daha dibe girse çok fena sakatlanma riski var.
Bunu nasıl düzeltemiyorlar anlamıyorum, kimse iklim falan demesin dünyanın her yerinde mis gibi çim var bir bizde yok.

Toprak sahaya yeşil toppik dökülmüş gibi duruyor.

Çevrimdışı 38life

Pjanic her maç tekrar hayran ediyor kendine. Olağanüstü bir nimet bizim için.

Çevrimiçi Samet Ç

(Tweet silinmiş ya da erişime kapatılmış)

Çevrimdışı AigleBordeaux

O pozisyonda Allah korudu. Ayağı biraz daha dibe girse çok fena sakatlanma riski var.
Bunu nasıl düzeltemiyorlar anlamıyorum, kimse iklim falan demesin dünyanın her yerinde mis gibi çim var bir bizde yok.

bu gidişle olimpiyat yolu gözüküyor gittikçe bozuluyor zemin
Durursa burada dursun kalbim Beşiktaş!

Çevrimiçi levitate

şöyle 90 derece bakan bi kamera koysalar her şey netleşecek

bu nasıl bir açı ya nasıl karar alabiliyorlar bunla anlamıyorum
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı worns

Ofsayt bence de bi garip duruyordu. Ekstra üzüldüm verilen karara çünkü çok güzel hazırlanmış bir goldü.

Çevrimdışı kahyaoglueren

Balotelli olsa bence Assambalonga kadar zorlayamazdi bizi diye düşünüyorum. Düşük tempo ile skoru aldık. Topa sahip olarak git gel yapmadan kapatalım maçı.

Çevrimdışı AigleBordeaux

Temiz olduğu belliydi
Durursa burada dursun kalbim Beşiktaş!

Çevrimiçi mayguntr

Stadin oldugu konum sorunlu, zemin assagida kaldigi icin duzgun direkt gunes almiyor zemin. Ayrica havalandirmada da sorun var, bu dogal kosullari yapay olarak olusturmak skintili. Ha parasini verirsen hepsini cozersin. Iki gun sonrayi dusunmedigimiz icin yaz boyu hicbir gelistirme yapilmamis zemine dair.

Çevrimiçi MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★