2021/22 Beşiktaş Transfer Sezonu
2021/22 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2021/22 Beşiktaş Transfer Sezonu Beşiktaş'ın 2021/22 sezonuna ait transferleri bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transferlerle ilgili önerini, düşüncelerini ve

0 Üye ve 249 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2021/22 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 1815848 defa] 2021/22 Beşiktaş Transfer Sezonu

Çevrimdışı sefaköykartali

Beklentileri 10 civarına indi diye duydum ben ama yine de çok zor.
Gedsonun yarısına 7 verene kadar bu çocuğa taksitli 7 artı sonraki satıştan pay ver bence alırsın. Önemli olan ciddi olduğunu göstermek ve oyuncuyu ikna etmek ve çocuğa ŞL plan program gösterirsen Sergenle beraber çok geliştirebilirsin.

Çevrimdışı Erman1903

Gedsonun yarısına 7 verene kadar bu çocuğa taksitli 7 artı sonraki satıştan pay ver bence alırsın. Önemli olan ciddi olduğunu göstermek ve oyuncuyu ikna etmek.

Bu oyuncuya Sergen'in videosunu izletsen ve futbolcu performanslarını uçurduğunu anlatsan atlaya zıplaya gelmek ister ama kulüp başkanları biraz inatçı bir adam.

Dediğin şekilde bir teklifi kabul etme ihtimalleri yok değil çünkü piyasa çok kötü durumda, bekledikleri teklifleri alamadılar.

Çevrimdışı mrred

Burak'ı bedava gönderdikten sonra, 35'lik Mandzukic'in kapısında yattılar.

Burak Yılmaz'ın aldığı maaşın daha fazlasını şimdi 4 senedir piyasada olmayan 8 aydır boşta duran Diego Costa'ya öneriyoruz, gelmiyor. Burak'ın milli takımda kötü oynaması önemli değil, bizle dokusu tutmuştu.

Aboubakar'ın sözleşmesinin savunulacak bir tarafı yok, fiyasko. Adam sözleşmesi uzamasın diye ikinci devre ligin üçte birinde oynamadı.  Ayrıca sakatlığından bu derece korkuyorsan, hiç almayacaktın.

Dorukhan konusunda eleştirmek doğru olmaz, ama bu adamlar herkesi bedava kaçırıyor. 1.5 senedir bir tane bonservisli oyuncu satamadık ya. "Oyuncuların maaşları fazla" bahanesiyle savunuldular, şimdi maaşları verdikleri katkıya göre kelepir olan Ersin'i ve Larin'i bile satamıyorlar.

34 yaşındaki Hulk'a 2+1 vermiyoruz, transferde adı geçenler 35'lik Godin, 33'lük Naingolan ve Diego Costa. Bunlar kaçar senelik sözleşme isteyecekler?

Bence de Burak bizde tuttu fakat çok fazla defoları olan bir oyuncu takım savunmasına katkısı iyi değil.

Aboubakarın sözleşmesinde bazı detaylar vardı unutmamak lazım. Aynı dizinden sakatlanırsa maaş ödemesi yapılmayacaktı. Adamın sakatlanma riski vardı o sebeple yapılan sözleşme anlaşılabilir. He şunu desen anlarım. Aboubakardan başka adam mı kalmadı ? Yüzde yüz katılırım planlama yok.

Hulka sözleşme vermemek yapılan en iyi hareketti. 8 milyon euro gibi bir paranın altına imza atıyoruz. Son kullanıcısı olacağız. Hiç gerek yok onun yerine cenk geldi görevini sakatlanmasa gayet güzelce yapacaktı. Bence doğru hamleydi.

Sonuç olarak yönetim bence plansızlık sebebiyle eleştirilir . Fakat ismi hiç bilinmeyen transferleri yönelsek bu sefer de
bu çöpleri nereden buldunuz tantanası olacak.
The great gig in the sky

Çevrimdışı mrred

Gedsonun yarısına 7 verene kadar bu çocuğa taksitli 7 artı sonraki satıştan pay ver bence alırsın. Önemli olan ciddi olduğunu göstermek ve oyuncuyu ikna etmek ve çocuğa ŞL plan program gösterirsen Sergenle beraber çok geliştirebilirsin.
Bu paralara gedson iyi fakat önceliğimiz gedson değil. Bu transfere inanmıyorum.
The great gig in the sky

Çevrimdışı Eray_Steiermark

Rondon da 2 ay sonra 32 yaşında olacak.

Artık santrafor geliştirip satma yolunu tercih etmemiz lazım, en fazla para o mevkiide

Golcü filan da değil ki bu adam? 211 dakikada bir gol atmış. Abou’ya kıyasla yerlerde skorerliği. EPL kariyeri de vasat altı.

Çevrimdışı AvrupaKartalı

Bu paralara gedson iyi fakat önceliğimiz gedson değil. Bu transfere inanmıyorum.
Anlaliyorum bende, ya şu an icin gedsona 2 milyon bile vermem, sag kanat yok, solbek yok, forvet yok (2 tane lazim), önce bunlar halledilmeli. Kaleci belirsiz.
Hiç biri yokken BİZ vardık ! ! !

Çevrimiçi levitate

Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi Samet Demir

Yani ne diyor

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi Gökhan Kurt

Yani ne diyor
Alex Teixeira, Beşiktaş'a transfer olacak ve anlaşmanın yakında açıklanması bekleniyor.

Çevrimdışı tuncaboylu

24 Temmuza kadar denmisti.. Bugun var bir hareketlilik...  Bir yerlerden de hem 10 hemsag kanat oynayan 22'lik  Morutan haberleri  cikmaya baslamis ayrica..

Alex Teixeira yerine bu adamı almak çok daha akılcı olacaktır.

Çevrimdışı tuncaboylu

Morutan için 15 milyon euro istemişler GS'den. Biz nasıl alacağız?
1.5 milyona %10'unu alırız, hahah.

Çevrimdışı Erman1903

Alex Teixeira, Beşiktaş'a transfer olacak ve anlaşmanın yakında açıklanması bekleniyor.

Bu oyuncu taraftara kilerdeki hunileri çıkarttırır, her şeyi unuturlar.

Çevrimiçi yorgo_d(geodem)

Alex Teixeira yerine bu adamı almak çok daha akılcı olacaktır.
Katiliyorum, Teixeira alindi diyelim.. Adam tatilde hala, 7 aydir  topa dokunmamis .. Temmuz sonu Agustos basi gelse,adamin oynamaya baslamasi eylul 10-15...ikinci yarilar filan oyuna girer.. Formunu yakalamasi Ekim sonuna kadar  gider.. Olme esegim olme.. + senelik maliyeti imza parasi primi susu busu 3.5 milyon Euro .. E Ljajicin  gunahi ne? Elimizde zaten Ljajic var, once ondan kurtulmak gerekir
Yorgo

Çevrimiçi levitate

ne uzadı ya bitsin şu mevzu
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı alimm

Paranoya olmamak için hiç bi engel yok 🤣
Ghezzal & Teixeira beraber mi geliyorlar yoksa... 🤔🤔
Bundan Sonra Her Sene Böyle...

Çevrimdışı Erman1903

Katiliyorum, Teixeira alindi diyelim.. Adam tatilde hala, 7 aydir  topa dokunmamis .. Temmuz sonu Agustos basi gelse,adamin oynamaya baslamasi eylul 10-15...ikinci yarilar filan oyuna girer.. Formunu yakalamasi Ekim sonuna kadar  gider.. Olme esegim olme.. + senelik maliyeti imza parasi primi susu busu 3.5 milyon Euro .. E Ljajicin  gunahi ne? Elimizde zaten Ljajic var, once ondan kurtulmak gerekir

Teixeira her şeyin dışında bu taktikte ortada oynamaya çok uygun bir futbolcu değil ama ona yıldız oyuncu, golcülüğü çok yüksek diye bakılıyor ve dezavantajları görmezden geliniyor. Oyuncu gerçekten öyle olduğu için ben de Ljajic vb gibi görmüyorum onu, bana kalsa zaten bu kadar yüksek maliyetli transfer yapmam bile.

Çevrimiçi levitate

(Tweet silinmiş ya da erişime kapatılmış)

Çevrimiçi Gökhan Kurt

Paranoya olmamak için hiç bi engel yok
Ghezzal & Teixeira beraber mi geliyorlar yoksa...
Valla çok umutlanmak istemiyorum ama Levent Ümit Ghezzal'in arkadaşi. Oda öyle yazmış. Meydanlari terketmeyelim.

Bugun akiyo r masallah timeline.. LUE yazmis, Ghezzal tamam diye...  :super:
Yorgo

Teixeira her şeyin dışında bu taktikte ortada oynamaya çok uygun bir futbolcu değil ama ona yıldız oyuncu, golcülüğü çok yüksek diye bakılıyor ve dezavantajları görmezden geliniyor. Oyuncu gerçekten öyle olduğu için ben de Ljajic vb gibi görmüyorum onu, bana kalsa zaten bu kadar yüksek maliyetli transfer yapmam bile.
aslinda  simarmasa hatirla Ljajic de  kaleyi  direkt  gorebilenetkili sutlar atan bir oyuncu... Hele bize kiralik oynadigi ilk sezon var ki  mac sayisini hatirlamiyorum rakamlar da net degil arastirmam lazimama 11 asist 8  gol mu  ne yapmisti 26  macta filan .. Ama tabi  Ljajic  maalesef o Ljajic'ten cikali  cok oldu ..
Yorgo

Çevrimiçi Gökhan Kurt

Bugun akiyo r masallah timeline.. LUE yazmis, Ghezzal tamam diye...  :super:
Bol bol ekran görüntüsü alin (...)₃

Fena g*t olacaklar öyle böyle degil.

?s=20  umutlari  yesertmemek lazim..
Gerci ben  o  kadar tav degilim Teixeiraya, Ghezzal i alsak su an bana o bile yeter...
Yorgo

Bol bol ekran görüntüsü alin (...)₃

Fena g*t olacaklar öyle böyle degil.
   :biggrinking: Ghezzal ve Rosier'i  sinanay esliginde aciklamak lazim  :evillol:
Yorgo

Çevrimdışı Erman1903

aslinda  simarmasa hatirla Ljajic de  kaleyi  direkt  gorebilenetkili sutlar atan bir oyuncu... Hele bize kiralik oynadigi ilk sezon var ki  mac sayisini hatirlamiyorum rakamlar da net degil arastirmam lazimama 11 asist 8  gol mu  ne yapmisti 26  macta filan .. Ama tabi  Ljajic  maalesef o Ljajic'ten cikali  cok oldu ..

Evet Ljajic'de serbest oynayan bir futbolcu, daha çok vuruş golleri atıyordu ama etkili ve fitti ilk geldiği dönem. Bu daha doğal golcülüğü yüksek oyuncu, ceza sahası içinde çok etkili. Ben bizimki gibi mali durumlarda bu tip pahalı transferlere soğuğum aslında ama böyle bir düzen var bunu biz yaratmadık oyuncuya ciddi ilgi var bunun üzerine konuşuyoruz.

Evet Ljajic'de serbest oynayan bir futbolcu, daha çok vuruş golleri atıyordu ama etkili ve fitti ilk geldiği dönem. Bu daha doğal golcülüğü yüksek oyuncu, ceza sahası içinde çok etkili. Ben bizimki gibi mali durumlarda bu tip pahalı transferlere soğuğum aslında ama böyle bir düzen var bunu biz yaratmadık oyuncuya ciddi ilgi var bunun üzerine konuşuyoruz.
+1903 haklisin
Yorgo