2022/23 Beşiktaş Transfer Sezonu
2022/23 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2022/23 Beşiktaş Transfer Sezonu Beşiktaş'ın 2022/23 sezonuna ait transferleri bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transferlerle ilgili önerini, düşüncelerini ve

0 Üye ve 36 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2022/23 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 775195 defa] 2022/23 Beşiktaş Transfer Sezonu

Çevrimiçi gokhans

Trabzon, 13 maç oynayan ahmet can kaplan’ı 10milyon+sonraki satıştan %15’e satarken, bizim emirhan olayına bakarmısın. Yazık vallahi yazık.
Bazen direnmek gerekir hayata.. Aslolan hayattır. Hayatta Beşiktaş..!!!

Çevrimiçi Samet Demir

Peki kiralık oyuncu gönderirken bonservisinden pay vermek de genelde uygulanmaya başladı mı, yoksa hala pek rastlanmıyor mu?
Yönetimin avukatıyım sanki :) sorulara bak :D

Şöyle açıklayım yinede. Ahmet Gülay kiralık yollandı. Satılırsada pay verilecekti. Şuan forumda sorsam Ahmet Gülay nerede oynuyor diye google'a bakmadan çoğu kişi bu soruya cevap veremez.

Fatih Aksoy konusunda da hala söylediklerimin arkasındayım. Bence yetersiz bir oyuncu. Welliton yerli olsa bence sağ stoper alınmasına gerek dahi yok. Alınacaksa da oraya genç gurbetçi falan alabilirdik.

Ayrıca ben maddi konulara çok fazla kafamı yormuyorum. Gelen ve giden oyuncu sportif anlamda bize ne katıyor ona bakıyorum.

Ayrıca burada aylarca yazıldı hala yazılıyor, borçların sürekli arttığını burada savunulacak birşey yok. FO zamanı alınan oyunculardan 5 kuruş para kazanamadık. Dün mesela ANÇ  ljajic konusunda 40 milyon çöpe gitti diyor. Burada suç sadece FO da mı? Her gelen bir önceki yönetime sallıyor. ANÇ de sallıyor fakat onun sallama konusunda çok hakkı yok eski yönetimde kendisi de bulundu. O zamanlar neredeydi.

Sergen zamanı şampiyon olduk. O zaman boy boy kamera karşısına çıktılar. Bu sene koca yaz neredeydiler. Avrupaya dahi gidemiyoruz.

Başarı olunca sahipleniyorlar, başarısızlıkda ilk günah keçiside şimdiden belli İsmael hoca.

Hepsini geçtim 2 aydır burada, sosyal medyada herkes hocanın eksikliğini savundu o zamanda söyledim takım eksik diye hala da eksik. Bunu daha yeni yeni farkına varıyorlar.

Neyse uzun lafın kısası yönetimi şuan burada savunacak insan çıkmaz...

M2007J3SY cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimdışı DieForYou1903

Emirhan sonunda açıklanmış Beşiktaşı bırakıp gidenin yolu açık olmasın bizi ilgilendirmiyor artık  bu saatten sonra 5. yedek oyuncu mu olur futbol hayatı mı biter.Biz önümüze bakalım paramızı alalım transfer yapalım artık.
Armandaki asalet, yüreğindeki cesaret!

Çevrimiçi underworld

Emirhan başarılı olsun ki arkadakilerin önü açılsın.
Bıktık artık giden adamın başarı göstermeden geri dönmesine.

Çevrimiçi Necmi

Emirhan başarılı olsun ki arkadakilerin önü açılsın.
Bıktık artık giden adamın başarı göstermeden geri dönmesine.
başkan hak ettikleri bonservise gittiler diyor başkana göre emirhanın hak ettiği buysa diğerleri üç beş kuruşa gider o yüzden varsın açılmasın
Fikret ormanın kurduğu yok etmedikleri bir alt yapı kalmışdı onuda dağıtsınlar işleri biter çekip giderler ellerinde imkan olsa stadıda yıkar bunlar

Çevrimiçi Samet Demir

başkan hak ettikleri bonservise gittiler diyor başkana göre emirhanın hak ettiği buysa diğerleri üç beş kuruşa gider o yüzden varsın açılmasın
Fikret ormanın kurduğu yok etmedikleri bir alt yapı kalmışdı onuda dağıtsınlar işleri biter çekip giderler ellerinde imkan olsa stadıda yıkar bunlar
Ne diyecek abi adam. 10 milyonluk adamı beceriksizliğimiz yüzünden 4.5a verdik mi diyecek

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimdışı DieForYou1903

1. Hafta sonrasında koşu mesafelerini incelediğimizde Başakşehir 122.4 km  ile liderliği aldı.
Peşinden ise 117km ile Alanyaspor ve 116.2km ile Kasımpaşa geliyor, Beşiktaş’ın koşu istatistiğine baktığımızda 109.5 km ile 13. Sırada yer alıyor.

Hani koşuyorduk biz ?

Çevrimiçi kahyaoglueren

Ne zarar yazmışız öyle geçen sene.

Çevrimiçi Necmi

Dört büyüklerin 1 Haziran 2021 / 31 Mayıs 2022 dönem zararları (KAP)

❌ Beşiktaş 717 milyon TL
❌ Galatasaray: 377 milyon TL
❌ Trabzonspor 335 milyon TL
❌ Fenerbahçe 297 milyon TL

Üstelik bizim şl gelirimiz vardı olmasa 1200 renklilerin nerdeyse dört katı
İşde bu kadar kötü yönetiliyoruz  diğer gelirlerimizide koyunca nerden baksan 1.700 gibi para harcamışlar allahdan fikret orman gider ayak bankalar birliği anlaşmasını yapıp borcu tl ye çevirip faizi sabitledi yoksa bu beceriksizler yüzünden borcumuz 10 milyardı giderlerken dolar 6 ydı şimdi 18 bunlar hiç birşey yapmayacağı için bunlarında yaptığı borçla 10 olurdu yatıp kalkıp her gün sövdükleri fo ya dua etsinler o beğenmedikleri bankalar anlaşmasını yaptığı ve borcu tl olarak sabitlediği için oturupda pazarlık etmesinler her yaptıkları pazarlıkta fiyat iki katına çıkıyor

Çevrimdışı Orhan_

Ne diyecek abi adam. 10 milyonluk adamı beceriksizliğimiz yüzünden 4.5a verdik mi diyecek

Hiçbir şey demeyecek. Kapayacak çenesini. ANÇ konuştukça hesabını veremeyeceği şeyler söylüyor.

Çevrimdışı beno1903

Çevrimdışı Orhan_

Transfer bekliyoruz

Bu haftada bi ses çıkacak gibi durmuyor. Beklemeye devam.

Çevrimiçi Necmi

Hiçbir şey demeyecek. Kapayacak çenesini. ANÇ konuştukça hesabını veremeyeceği şeyler söylüyor.
hesap vermek gibi bir derdimi var sence üstünkayadan beri bütün başkanlar içinde bundan daha kötüsü yok öncesini tanımıyorum sanki beşiktaş düşmanı ve düşmanı yok etmek için saldırıyor iki yıl geldiler fo nun gelirlerini yiyip ona sövdüler tek kuruş gelir koymadılar bu sene akıllarına geldi sponsor bulmak şampiyonlukta maaşları ödemişler sen tek kuruş gelir koymadan o maaşları neyle ödedin

Çevrimdışı Okan1903

❌ Beşiktaş 717 milyon TL
❌ Galatasaray: 377 milyon TL
❌ Trabzonspor 335 milyon TL
❌ Fenerbahçe 297 milyon TL

İşde bu kadar kötü yönetiliyoruz  diğer gelirlerimizide koyunca nerden baksan 1.700 gibi para harcamışlar allahdan fikret orman gider ayak bankalar birliği anlaşmasını yapıp borcu tl ye çevirip faizi sabitledi yoksa bu beceriksizler yüzünden borcumuz 10 milyardı giderlerken dolar 6 ydı şimdi 18 bunlar hiç birşey yapmayacağı için bunlarında yaptığı borçla 10 olurdu yatıp kalkıp her gün sövdükleri fo ya dua etsinler o beğenmedikleri bankalar anlaşmasını yaptığı ve borcu tl olarak sabitlediği için oturupda pazarlık etmesinler her yaptıkları pazarlıkta fiyat iki katına çıkıyor
bu ne ya. bizde az harcıyoruz giderleri azaltıyoruz diye seviniyoruz.

rakiplerin yarısı kadar giderimiz var ama zarar onların 2 katı. kafayı yicem yemin ediyorum

Çevrimdışı DieForYou1903

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Ersin ve Rıdvan ile uzattıkları sözleşmeyi ceza yeriz diye TFF ye bildirme sonra birini 3 kuruşa zar zor gönder, birini de beleş bırak. (gidişat onu gösteriyor.)
Ulan arkadaş doğru düzgün sözleşme ile bu çocukları uzatsan ve satsan gelecek gelirle buradan yiyeceğin cezayı çerez parası diye ödersin.
Avrupalı adam eğer ışık görüyorsa sözleşmesinin son senesinde ucuza alayım diye beklemez. Işığı gördüğünde çat diye yapıştırıyor ki onlar için artık 10m euro falan para değil.
Bunların beceriksizliklerini sıralamaya kalksak buradan aya 4 şerit yol olur.

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Başakcity Bertrand Traore diyorlar herhalde yalandır.

Çevrimiçi mayguntr

Zarara niye bu kadar sasirmis insanlar anlamadim,  Lens, Ljajic,Bats,Pjanic,Alex,Vida, bunlarin maaslari, dusuk tribun geliri, forma satisi sayilari vs. karsilastirinca normal o zarar. SAydigim isimlerin gerci yarisi bu yonetim zamaninda geldi orasi yonetime yazar.

Çevrimiçi Samet Demir

Zarara niye bu kadar sasirmis insanlar anlamadim,  Lens, Ljajic,Bats,Pjanic,Alex,Vida, bunlarin maaslari, dusuk tribun geliri, forma satisi sayilari vs. karsilastirinca normal o zarar. SAydigim isimlerin gerci yarisi bu yonetim zamaninda geldi orasi yonetime yazar.
Neden yarısı eski yönetime yazıyor. Hepsi şimdiki yönetime yazar. Başa gelmeden önce durumu bilmiyorlar mıydı? Oyuncuları eski yönetim mi değersizleştirdi. Kendileri 1 tane satış yapamadı. Rıdvan ve emirhan kendi kendilerini pazarladı. Bunlara kalsa bu paralarıda zor alırlar.

Çevrimdışı tuncaboylu

Yönetimin avukatıyım sanki :) sorulara bak :D

Şöyle açıklayım yinede. Ahmet Gülay kiralık yollandı. Satılırsada pay verilecekti. Şuan forumda sorsam Ahmet Gülay nerede oynuyor diye google'a bakmadan çoğu kişi bu soruya cevap veremez.

Fatih Aksoy konusunda da hala söylediklerimin arkasındayım. Bence yetersiz bir oyuncu. Welliton yerli olsa bence sağ stoper alınmasına gerek dahi yok. Alınacaksa da oraya genç gurbetçi falan alabilirdik.

Ayrıca ben maddi konulara çok fazla kafamı yormuyorum. Gelen ve giden oyuncu sportif anlamda bize ne katıyor ona bakıyorum.

Ayrıca burada aylarca yazıldı hala yazılıyor, borçların sürekli arttığını burada savunulacak birşey yok. FO zamanı alınan oyunculardan 5 kuruş para kazanamadık. Dün mesela ANÇ  ljajic konusunda 40 milyon çöpe gitti diyor. Burada suç sadece FO da mı? Her gelen bir önceki yönetime sallıyor. ANÇ de sallıyor fakat onun sallama konusunda çok hakkı yok eski yönetimde kendisi de bulundu. O zamanlar neredeydi.

Sergen zamanı şampiyon olduk. O zaman boy boy kamera karşısına çıktılar. Bu sene koca yaz neredeydiler. Avrupaya dahi gidemiyoruz.

Başarı olunca sahipleniyorlar, başarısızlıkda ilk günah keçiside şimdiden belli İsmael hoca.

Hepsini geçtim 2 aydır burada, sosyal medyada herkes hocanın eksikliğini savundu o zamanda söyledim takım eksik diye hala da eksik. Bunu daha yeni yeni farkına varıyorlar.

Neyse uzun lafın kısası yönetimi şuan burada savunacak insan çıkmaz...

Burada kritik nokta, orada gidenin Ahmet Gülay olmasının sebebi Alanyaspor'un yanlış tercihi.

O sene Alanyaspor Ahmet yerine Emirhan'ı istese, o gidecekti. Onlar 30 kere genç milli olmuş Ahmet'i seçtiler.
[ Son Düzenleme: 10 Ağustos 2022, 15:36:44 tuncaboylu ]

Çevrimdışı tuncaboylu

Beşiktaş 717 milyon TL
Galatasaray: 377 milyon TL
Trabzonspor 335 milyon TL
Fenerbahçe 297 milyon TL

İnanılmaz cidden, e sormayacak mıyız paralar nerede diye?

Çevrimiçi Necmi

vida şampiyonluğu getiren oyunculardan biriydi attığı kritik gollerle alınan puanlar unutuldu ona verilen parayı hak etti ljajiçin piyasası varken kadro dışı bırakıp değersizleştiren kimdi bütün oyuncular suçlu ama onlara mobing yapanlar masum tribün geliri yok eyvallah bir tane sponsormu buldular vodafone u küstürüp bekoyu sırttan öne almakmı icraat beşiktaşa gelir kazandırmak için kıllarını kıpırdatmadılar 700 m kredi çekip beşiktaşı borçlandırıp bunu başarı gibi sundular ha birde cepten 100 m vermiş ama ben mali raporlarda göremedim bunu
Transferde suçlamam alırsın tutmaz bu kısmet işi birazda ama saydığın transferler geçen sene harcanan 1.700 gibi bir rakamı açıklamaz amatör branşlarıda dağıttılar

Çevrimiçi Necmi

İnanılmaz cidden, e sormayacak mıyız paralar nerede diye?
ben öyle bir çirkinlik yapmam ama en az 500 m şl geliri 700 m kredi çekiyorsun sadece iki kalem 1.2 milyar eder sponsor gelirleride 500 civarı vardır 1.7 milyar nakiti harcayıp üstüne 700 borçlanıyorsan bu rakam 2.4 milyar eder fo nun bıraktığı borç kadar parayı bir senede harcamışlar

Çevrimiçi Necmi

Neden yarısı eski yönetime yazıyor. Hepsi şimdiki yönetime yazar. Başa gelmeden önce durumu bilmiyorlar mıydı? Oyuncuları eski yönetim mi değersizleştirdi. Kendileri 1 tane satış yapamadı. Rıdvan ve emirhan kendi kendilerini pazarladı. Bunlara kalsa bu paralarıda zor alırlar.

burda günlerce ellerini açıp dua ederek frankfurttan haber beklediler transfer senin kontrolünde olsa habermi beklersin zaten dertleri gelecek 4 milyondaydı rıdvanın üç dakikalık videosu çıkmış tek başarılı haraket yok videoda böyle oynarsa formayı zor görür bonuslarda yalan olur

Çevrimiçi Samet Demir

burda günlerce ellerini açıp dua ederek frankfurttan haber beklediler transfer senin kontrolünde olsa habermi beklersin zaten dertleri gelecek 4 milyondaydı rıdvanın üç dakikalık videosu çıkmış tek başarılı haraket yok videoda böyle oynarsa formayı zor görür bonuslarda yalan olur

Abi zaten bonus ve yüzde işi hikaye. Yok diye bakacaksın. Rıdvanın çok fazla efor sarfetmesi lazım. Rıdvanın gitmesine yerli olduğu için üzüldüm ben yoksa umutla beraber yarı yarıya oynarlardı sezonun tüm maçlarını.

Emirhanın gideceğide gideceği takımda 3 ay önce belliymiş. Yönetim bizi ayakta uyutmuş. Adam gideceği takımdaki arkadaşları ile bu sene antrenman yapmış.

Etiketler: