Beşiktaş Futbol Takımı 2021/22 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2021/22 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2021/22 Sezonu Beşiktaş'ın 2021/22 sezonuna ait lig ve kupa mücadelesi bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transfer konusu hariç Beşiktaş ile

0 Üye ve 52 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2021/22 Sezonu  [Okunma sayısı 374544 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2021/22 Sezonu

Çevrimdışı Erman1903

Top dışa falso alıyor. Ben pjanice takım can havli ile geri koşarken jogging temposunda dönmesine kızıyorum ve pozisyon alamayaşına.Hatta o pozisyonda Larin falan şutu kapamaya çalışıyor. 18 . fotoda görürsün.

Düşünebiliyor musun sol kenar forvetimiz MERKEZİ kapamaya çalışıyor daha ne diyim ?

Onun gibi oyunculardan zaten bunları yapması beklenmez Regista'ların yanında ya da önündeki oyunculardan biri onun kademesine girer. Önünde Alex gibi forvet arkası yanında klasik bir 6 ile oynatıyor ve bütün merkezi aşağı çekiyoruz. Pjanic iyi regista, Josef harika bir 6 numara Alex ise artık dünyada bulunmayan tip 10 ama bunların hepsini birlikte kullanınca ortaya çok alakasız bir düzen çıkıyor. Alex arkaya geliyor harcanıyor, Josef iki kişinin açığını kapatmaya çalışıp bölünüyor Pjanic ise top döndüğü zaman genelde suçlu kişi oluyor.

Benim elimde olsa Alex arkasına Josef bile tercih etmem hoca gitmiş Pjanic koymuş. Orta sahada herkes her şeyi yapacak diyip Teixeira ve Pjanic gibi iki niş futbolcu koyuyorsun hadi buna tamam dedik bir de tempolu 8 değil klasik 6.  O yüzden ben oyuncuları eleştirmiyorum baştan alırken bunları düşünmen lazım söylenilenler ve tercihler arasında bir bağlantı yok.
[ Son Düzenleme: 26 Ekim 2021, 14:39:09 Erman1903 ]

Çevrimdışı mrred

Onun gibi oyunculardan zaten bunları yapması beklenmez Regista'ların yanında ya da önündeki oyunculardan biri onun kademesine girer. Önünde Alex gibi forvet arkası yanında klasik bir 6 ile oynatıyor ve bütün merkezi aşağı çekiyoruz. Pjanic iyi regista, Josef harika bir 6 numara Alex ise artık dünyada bulunmayan tip 10 ama bunların hepsini birlikte kullanınca ortaya çok alakasız bir düzen çıkıyor. Alex arkaya geliyor harcanıyor, Josef iki kişinin açığını kapatmaya çalışıp bölünüyor Pjanic ise top döndüğü zaman genelde suçlu kişi oluyor.

Benim elimde olsa Alex arkasına Josef bile tercih etmem hoca gitmiş Pjanic koymuş. Orta sahada herkes her şeyi yapacak diyip Teixeira ve Pjanic gibi iki niş futbolcu koyuyorsun hadi buna tamam dedik bir de tempolu 8 değil klasik 6.  O yüzden ben oyuncuları eleştirmiyorum baştan alırken bunları düşünmen lazım söylenilenler ve tercihler arasında bir bağlantı yok.
Dediğin gibi bu kadar uyumsuz bir orta sahanın birbirine uymasını beklersek şampiyonluk kaçar. O yüzden bir tercih yapmamız lazım

Takımda Alexin yapabildiğini yapan bir orta saha yok. Bu adamı 8 gibi kullanmak adamı bitirir. Serbest bırakmamız gerek. Mümkün olduğunca defansif görev vermiceksin. Adam yine karakterli verilen görevi iyiniyetle yapmaya çalışıyor fakat harcanıyor. Çünkü bu adam ;
1.Kalçayı koyup sırtı dönük top alır
2.Sağ sol ayak farketmez şut çeker saf golcü
3.Top sürer
4.Çalım atar (hem sağa hem sola)

Aynı şekilde Ghezzal iyi kötü kilit pas atıyor gizli oyun kurucumuz. Asist kralımız bu adamın rolünü geçen sene çok güzel belirlemiştik. O kaliteyi gösterdi.

Biz atiba ve josefle de baskıdan çıkarız pjanice falan ihtiyaç yok ama topu kaptırdığımızda takım savunması açısından
atibaya inanılmaz ihtiyacımız var.
The great gig in the sky

Çevrimdışı Erman1903

Dediğin gibi bu kadar uyumsuz bir orta sahanın birbirine uymasını beklersek şampiyonluk kaçar. O yüzden bir tercih yapmamız lazım

Takımda Alexin yapabildiğini yapan bir orta saha yok. Bu adamı 8 gibi kullanmak adamı bitirir. Serbest bırakmamız gerek. Mümkün olduğunca defansif görev vermiceksin. Adam yine karakterli verilen görevi iyiniyetle yapmaya çalışıyor fakat harcanıyor. Çünkü bu adam ;
3.Top sürer

Aynı şekilde Ghezzal iyi kötü kilit pas atıyor gizli oyun kurucumuz. Asist kralımız bu adamın rolünü geçen sene çok güzel belirlemiştik. O kaliteyi gösterdi.

Biz atiba ve josefle de baskıdan çıkarız pjanice falan ihtiyaç yok ama topu kaptırdığımızda takım savunması açısından

Ben Atibaba'ya da bu sezon güvenmiyorum, geriye Oğuzhan, formsuz Salih ve tecrübesiz Can kalıyor. Pjanic'i kesmek ben yanlış planlama yaptım manasına geliyor bu yüzden hocadan böyle bir şey beklemiyorum, Alex'i sola atmak da aynı şekilde. Ben asla böyle bir merkez kurgusu yapmam, Atiba'yı daha yazın uzatmayacağımı, çok beğendiğim Alex'i böyle bir orta saha kurgusuyla muhtemelen tercih etmeyeceğimi söylüyordum o yüzden bu şartlar altında şunu bunu yap da diyemeyeceğim madem kalite dedin kaliten iş yapsın o zaman orası beni ilgilendirmiyor kaliteli mi evet kaliteli. Kurguyu yapan kendisi, ister bu şekilde oynatır ister değişime gider bir şekilde işi çözecek, geçen sezon da öyle her şeyimiz çok düzgün değildi ama santrafor geriye gelip oyun kuruyordu işin o tarafı en azından uygundu bu sefer ki bir de bu uyumsuz merkezin metrelerce ilerisinde press yapıyor.

Bir şekilde geçen sezon olduğu gibi bir çözüm üreteceksin ya da o hayal ettiğin tıkır tıkır oyunu bulamayacak ve oyuncularının kalitesiyle işini görmeye çalışacaksın - şu son maçta olduğu gibi herkezi konsantre edip dezavantajını kapatacaksın, benim baktığım işi çözmen ya da çözemesen de puanları bir şekilde toplaman bunu nasıl yaptığı beni çok ilgilendirmiyor artık karar kendisinin.

Çevrimiçi Samet Demir

3.Top sürer

Yav abi yazdıklarını gerçekten hayretle okuyorum. Tam güzel doğru şeyler yazıyorsun sonra orta saha bölgesine atibayı öneriyorsun. Tezatlık oluyor.

Bu sene atibanın 11 olduğu maçlarda ki verileri geçen sene ile karşılaştırıp baksak çok daha faydalı olur. Atibanın fiziği yetersiz kalıyor artık.

M2007J3SY cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi kahyaoglueren

(Tweet silinmiş ya da erişime kapatılmış)?s=19

Çevrimdışı mrred

Yav abi yazdıklarını gerçekten hayretle okuyorum. Tam güzel doğru şeyler yazıyorsun sonra orta saha bölgesine atibayı öneriyorsun. Tezatlık oluyor.

Bu sene atibanın 11 olduğu maçlarda ki verileri geçen sene ile karşılaştırıp baksak çok daha faydalı olur. Atibanın fiziği yetersiz kalıyor artık.

Atiba zaten tempoyla oynamıyor ki aklıyla duruşuyla pozisyon alışıyla savunma yapıyor.

Yan toplarda ve duran toplarda kafacı özelliği de var. Duran top ve fiziğin ne kadar önemli olduğunu hem şampiyonlar liginde hem de ligde gördük. Bu ligin bugı uzun boylu orta sahalar ve forvetler. Bana kalsa takımda en kısa boylu oyuncu 180 falan olsun ama öyle olmuyor maalesef...
The great gig in the sky

Çevrimiçi Samet Demir

Atiba zaten tempoyla oynamıyor ki aklıyla duruşuyla pozisyon alışıyla savunma yapıyor.

Yan toplarda ve duran toplarda kafacı özelliği de var. Duran top ve fiziğin ne kadar önemli olduğunu hem şampiyonlar liginde hem de ligde gördük. Bu ligin bugı uzun boylu orta sahalar ve forvetler. Bana kalsa takımda en kısa boylu oyuncu 180 falan olsun ama öyle olmuyor maalesef...
Abi 180 hızlı koşan adamlar bizim lige düşmez. Kalanlar da eldekiler. Hocaya düşende bunları iyi harmanlaması lazım.

Atiba konusuna katılmıyorum. Takıma geçen seneki faydasını sağlayamıyor. Fazla sayıda top kaybı yapmaya başladı. Verilerini bilmiyorum ama.

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi levitate

bence geçen yıl ki orta sahayla profil olarak  çok farkımız yok ya

atiba ve pjanic aklıyla oynayan adamlar ama atibaba ekstra skor katkısı veriyordu

geçen yıl ljajic-mensah vardı savunmayla alakasız hücumda yarım oyuncular bu sene alex baba var savunmada istekli hücumda daha yetenekli

sorun bunların beraber fazla oynayamaması ve hoca, hatta hoca hala oyuncuları nasıl kullanacağını bilmiyor

ama dün son 10 dakika hariç bir sorun göremedim. öyle çok açıkta vermedik, ilerisi içinde umutlandırdı
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı Erman1903

bence geçen yıl ki orta sahayla profil olarak  çok farkımız yok ya

atiba ve pjanic aklıyla oynayan adamlar ama atibaba ekstra skor katkısı veriyordu

geçen yıl ljajic-mensah vardı savunmayla alakasız hücumda yarım oyuncular bu sene alex baba var savunmada istekli hücumda daha yetenekli

sorun bunların beraber fazla oynayamaması ve hoca, hatta hoca hala oyuncuları nasıl kullanacağını bilmiyor

ama dün son 10 dakika hariç bir sorun göremedim. öyle çok açıkta vermedik, ilerisi içinde umutlandırdı

Dün zaten temiz futbol oynandı, 1 maçta takım birbirine alıştı da öyle bu görüntüyü vermedik. Oyuncuların takımı sahiplendi, bireysel olarak birkaç oyuncu hariç çok iyi performans veren olmasa da işin ciddiyetini kavramış bir gurup görüntüsü vardı. Rosier mesela yine geçen sezon kadar iyi değildi ama kafası yerindeydi. Takım her maç böyle oynasa detayları konuşmaya gerek kalmaz.

Oyuncu profilleri farklı şimdikiler bireysel özellikleri daha baskın tipler ama geçen sezon o saydıkların sahada bile olmuyordu yine güzel futbol oynuyorduk. Bizde yumurta kapıya dayanacak totolar sıkışacak bunların olması gerekiyor ki işin ciddiyetinin farkına varılsın.

Çevrimdışı can1903

Bizim taktiğimiz bu tarz iken Josef-Pjanic-Alex olmaz. Ya hoca onlara göre bir sistem yaratacak farklı bir şey oynatacak ya da devre arası farklı tip santrafor aldıracak. Ki bizimkiler cenki aldı.
Kimleri sevdik kimleri sildik.. Sil baştan yenisini yaparız yenisini yazarız dostlar yanımızda oldukça..

Çevrimdışı sozkul

Bizim taktiğimiz bu tarz iken Josef-Pjanic-Alex olmaz. Ya hoca onlara göre bir sistem yaratacak farklı bir şey oynatacak ya da devre arası farklı tip santrafor aldıracak. Ki bizimkiler cenki aldı.

Larin ile ne zaman imzalıyoruz Can?  Eli güçlendi. 2m verelim artık. Ama imza parasız lütfen..

Çevrimiçi Necmi

Hahaha, hiç tahammül edemiyorsun gençlerin övülmesine sevgili Necmi.
Çocukluğun, gençliğin nasıl geçti senin merak ediyorum..  :icool:
sozkul övülmesiyle alakalı değil bu durum çocuğa gereksiz şeyler yükleniyor bu onun gelişimine fayda vermez basit bir istatistik ersin tüm avrupada geçen sene uzaktan en fazla gol yiyen kaleci ve işin kötüsü yediği gollerin birçoğu ortalama bir kalecinin kurtarabileceği gollerdi akşamki golü her kaleci yiyebilir işde onu kurtarabilen kaleciye iyi kaleci deniyor
Tam vuran oyuncunun arkadından kaleye doğru çekim var orda ersin topa vurulduğunu görüyor atlamakta geç davranıyor terettüd ediyor ben ersinin refleksi yok dediğimde genç oyuncuyu kötülüyor oluyorum adam yirmi yaşında çocuk değil ve yaşı beni ilgilendirmiyor benim anlatmak istediğim şeyler tecrübeyle alakalı değil yetenekle alakalı evet önünde zaman var bazı şeyleri düzeltir çalışmayla ama bazı şeyler varki düzelmez  kendimizi kandırmayalım penaltıda atan çaylak olmasaydı ersini ters köşeye yatırmışdı şansımız vardı dün ben geriden geliyordum tele gelen mesajların hepsinde tek bir kelime vardı kaçırdı bende dışarı vurdu sandım kimse ersin kurtardı diye mesaj atmadı bana tv dede söylenen maçdan beri youtube den takip ediyorum konuşmaları ersinin kurtardığı sadece ersinin istatistikleri söylenirken konuşuluyor maç konuşulurken hep gs kaçırdı deniyor beşiktaşlı yorumcular dahil buna dün ersin kötümüydü kesinlikle değildi bu sene birçok maçında gayette iyi oynuyor geçen seneye göre gelişim var ama kimse unutmamalı yetenek çalışarak kazanılmaz sadece olanı geliştirir olmayan gelişmez

Çevrimiçi Necmi

Abi 180 hızlı koşan adamlar bizim lige düşmez. Kalanlar da eldekiler. Hocaya düşende bunları iyi harmanlaması lazım.

Atiba konusuna katılmıyorum. Takıma geçen seneki faydasını sağlayamıyor. Fazla sayıda top kaybı yapmaya başladı. Verilerini bilmiyorum ama.

dostum atiba geçen sene on oynadı bu sene sekiz oynadı hep sen geçen sene sekiz oynadığı birkaç maç var onlarla mukayese et atiba iki yıldır sekiz oynadığı her maçı batırdı suç atibada değil bunu göremeyip hala sekiz oynatmaya çalışan sergende tıpkı ısrarla töreden birşey çıkartmaya çalışması sahadaki rezilliğini görmemesi gibi ne oldu sonunda taraftara yuhalattı
Atiba 38 yaşında ona verilen sözleşme teşekkür sözleşmesi sergenin bunu zorlamaması lazım atiba yine iyi oynayacak ilerleyen haftalarda faydalanırız

Çevrimiçi Samet Demir

dostum atiba geçen sene on oynadı bu sene sekiz oynadı hep sen geçen sene sekiz oynadığı birkaç maç var onlarla mukayese et atiba iki yıldır sekiz oynadığı her maçı batırdı suç atibada değil bunu göremeyip hala sekiz oynatmaya çalışan sergende tıpkı ısrarla töreden birşey çıkartmaya çalışması sahadaki rezilliğini görmemesi gibi ne oldu sonunda taraftara yuhalattı
Atiba 38 yaşında ona verilen sözleşme teşekkür sözleşmesi sergenin bunu zorlamaması lazım atiba yine iyi oynayacak ilerleyen haftalarda faydalanırız
Faydalanırız zaten abi o konuda sıkıntı yok. Ama Salih ve Oğuzhan varsa onlar oynasın yoksa atiba girsin. Yani adamın etinden sütünden herşeyi den yeterince faydalandık. Hala onu ilk 11'e alıp, ilerde pres yapıp alan kapatmasını ve pas istasyonu olmasını istiyorsak o iş zor artık adam 38 yaşında.

Şuan Josef-pjanic-Alex oynuyoruz. Bu 3 lü ile geçen seneki formatta oynuyoruz. Keza ilerde de batshuayi de var. Oda sisteme çok uygun değil. Bu adamlara göre sistem hazırlamak da hocanın işi.

Kısaca iş hocada.

Çevrimiçi Necmi

Faydalanırız zaten abi o konuda sıkıntı yok. Ama Salih ve Oğuzhan varsa onlar oynasın yoksa atiba girsin. Yani adamın etinden sütünden herşeyi den yeterince faydalandık. Hala onu ilk 11'e alıp, ilerde pres yapıp alan kapatmasını ve pas istasyonu olmasını istiyorsak o iş zor artık adam 38 yaşında.

Şuan Josef-pjanic-Alex oynuyoruz. Bu 3 lü ile geçen seneki formatta oynuyoruz. Keza ilerde de batshuayi de var. Oda sisteme çok uygun değil. Bu adamlara göre sistem hazırlamak da hocanın işi.

Kısaca iş hocada.

oyuncular birbirine alıştıkça bir ahenk yakalarlar çok fazla dominant oyuncu var birbirlerini anlayana kadar bireysel takılmaları normal sisteme uyacaklardır bu yetenek var şu anda panik yapacak durum yok

Çevrimdışı can1903

Larin ile ne zaman imzalıyoruz Can?  Eli güçlendi. 2m verelim artık. Ama imza parasız lütfen..
Larin işi tamamen başkana bağlı, imza parası asla vermem diyor. Menajer arada olmasa çocuk her şeye razı.
Kimleri sevdik kimleri sildik.. Sil baştan yenisini yaparız yenisini yazarız dostlar yanımızda oldukça..

Çevrimdışı sozkul

Larin işi tamamen başkana bağlı, imza parası asla vermem diyor. Menajer arada olmasa çocuk her şeye razı.

Başkan yanlış düşünüyor, ben 1 milyon imza parası verip  3 yıllık 1.750 kontrat vermeyi , 3 yıllık 2 den kontrat yapmaya tercih ederim. Toplamı daha fazla olmasına rağmen.
Son tahlilde yeni gelenler diğerlerinin o an aldığı maaşa bakıyor.

Çevrimdışı murat

Bu anlaşmaları dillendirmeden yaparsak senin dediğin mantııklı abi. Ama herşeyi herkes bildiği için verilen imza parasını da maaşa katarak malzeme verilince hem imza parası verdiğimzle hem maaşı şişkin gösterdiğimizle kalıyoruz. Yapılması gereken imza parası versen bile kimse duymayacak çıplak maaş gösterilecek. Gerçi o tarz şeylerde başarısızlık sonrası beşiktaşın paraları kimlere yedirildi şeklinde yönetimlerin yüzüne vurulur.Herşey başarıya endeksli.

Çevrimiçi murat baltacı

Bu Fırat bizim normal maçlarda iyi yönetiyor ama derbilere gelince duman ediyor bizi fenere karşı alışmıştık ama gs derbisinde bile bariz renklileri tutuyor bu böyle olmaz.

Yönetim çok sessiz her hafta penaltılar es geçiliyor yabancı hakem gelmeli varın puanlama işi son bulmalı. Vida iyi değil monteroda ısrar etmeliyiz yanına necip yada serdar olmalı.
BeŞiKtAşK

Çevrimiçi Samet Demir

Bu arada a sporda falan iyi algı yaptılar. Birisi diyor penaltı tekrar edilmedi. Birisi de alexin 2 defa kırmızı kart görmesini söylüyor.

Penaltının hatalı verildiğini söyleyen yok. Bize verilmeyen penaltılarıda geçiştirip kulup takıyorlar.

Soran olursa Beşiktaş 2 seneden beri kollanıyor. Yazıktır günahtır ya.

İyi sokuşturduk bunlara. 1 gün geçti üzerinden hala çıkartamadılar.

Çevrimiçi yaço58

Bu arada a sporda falan iyi algı yaptılar. Birisi diyor penaltı tekrar edilmedi. Birisi de alexin 2 defa kırmızı kart görmesini söylüyor.

Penaltının hatalı verildiğini söyleyen yok. Bize verilmeyen penaltılarıda geçiştirip kulup takıyorlar.

Soran olursa Beşiktaş 2 seneden beri kollanıyor. Yazıktır günahtır ya.

İyi sokuşturduk bunlara. 1 gün geçti üzerinden hala çıkartamadılar.

penaltıdan önce rosiere halil faul yapıyor bunu var görmek istemedi aynı larinin 2-1ken verilmeyen net penaltısı gibi şimdi sırada hatay var ordanda 3 puanla dönüp rüzgarı iyice arkamıza almalıyız

Çevrimiçi Samet Demir

penaltıdan önce rosiere halil faul yapıyor bunu var görmek istemedi aynı larinin 2-1ken verilmeyen net penaltısı gibi şimdi sırada hatay var ordanda 3 puanla dönüp rüzgarı iyice arkamıza almalıyız
Yav benim anlamadığım 3-4 hafta önce korelinin eline çarpan topun destek eli olmamasına rağmen penaltı olmadığını tv de yorumcular aptala anlatır gibi anlatmadılar mı? Şimdi ne değişti. Bir Allahın kulu bu pozisyonda onu söylemiyor. Adam yere düşmüş destek eline top çarpıyor. Buna ses etmeyip Ersin'in anasının ak sütü gibi helalinden çıkardığı penaltının tekrar edilmesi gerekiyor diyorlar.

Tek kelime Allah bunların belasını versin.

Alexin penaltı pozisyonu ofsayt gerekçesi ile hiç edildi. O pozisyon penaltı olsa maç ilk devre kopmuş olabilirdi. Bu sayede terimin tabiri ile defans oyuncu sarımsı bir kart görüp morumsu bir yüz ifadesine hem kendisi hem hocası hemde takım bürünecekti.

Diyorum ya adamlarda utanma, ar, namus hiç bir şey yok.

Çevrimdışı Gökhan Kurt

• Kara Kartal
  • *
  • 26 Ekim 2021, 23:52:59
  • Beylikdüzü-İstanbul
  • En güzel Beşiktaş'ın çocukları sever !!!
Türkiye'de gösterilmeyen özet bakın yurtdışında nasıl gösteriliyor.

http://vidmoly.me/w/dbf4osax3y8x

Çevrimiçi levitate

(Tweet silinmiş ya da erişime kapatılmış)?t=_3ZKywBb3xl6_YvNqe9tOg

?t=soNTzlRFyX38DRL7ZnYjQw

(Tweet silinmiş ya da erişime kapatılmış)?t=-K2_YMZ2HxmnEqDmSTeGZQ

büyük bjkliler
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı worns

3.Top sürer

atiba'yla hiç bir şeyden çıkamazsın. orta saha kurgusunun bozuk olduğu aşikar ama pjanic olmadığında takım baskıdan kesinlikle çıkamıyor, sorunu yanlış yerde arıyorsun. pjanic'i aldıysan bir biçimde orta saha kurgusunu onu temele alarak kurmak dışında şansın yok. zaten garip tarafı böyle bir seçenek de düşünülmemiş şu an pjanic'i silsen buradan sağlıklı oyun kuracak merkez çıkmaz, başakşehir maçının izlenmesi yeterli.

bu oyuncular ligin seviyesi düşük olduğundan oyun içi defektlere karşın oyunun domine edilmesini sağlayabiliyorlar. kalan ekibimiz vasat takımlara karşı bile bunu başaramadı. mühendislik eleştirilir hoca eleştirilir bunlar için yeterince done var. ama pjanic bırak sorunun kaynağı olmayı, soruna karşın işi götürmemizi sağlayabilecek adam.
[ Son Düzenleme: 27 Ekim 2021, 02:31:38 worns ]

Etiketler: