Beşiktaş Futbol Takımı 2020/21 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2020/21 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2020/21 Sezonu Beşiktaş'ın 2020/21 sezonuna ait lig ve kupa mücadelesi bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transfer konusu hariç Beşiktaş ile

0 Üye ve 190 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2020/21 Sezonu  [Okunma sayısı 1180330 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2020/21 Sezonu
Anket
Beşiktaş ligi kaç puanla tamamlar?
95+
10 [%8.5]
86-95 arası
48 [%41]
76-85 arası
42 [%35.9]
65-75 arası
9 [%7.7]
65-
8 [%6.8]

Toplam Oy Verenler: 117

Çevrimdışı Orhan_

Biraz Akılları varsa ilk icraatlari Nsakalayi bir Anadolu takımına kiralamak olur

İsmailden kurtulduk Allah daha beterini verdi..

Ne kiralaması Yunus. Direkt göndermemiz lazım. Yaptığı pozisyon hatası buradan marsa yol olur. Temel bilgisi yok adamın. Zayıf demiyorum, yok. Bildiğin yok. Aküyü de sökmüşler. Hatta 5 milyon euro'ya sattık desinler de kulübe para soksunlar. Nasıl olsa değişen bir şey olmuyor. 

Çevrimiçi levitate

ümitlenmek isteyen varsa malatya son 9 maçta gol yediğinde sadece 1 gol yemiş

tabi gs olunca işler değişir ayrı konu
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı Eray_Steiermark

Abou sana içimden geçenleri yazsam forumdan atılırım. Yazıklar olsun.

Çevrimiçi Savaş

Larin'in forvet oynadığı her maç kabız gibi oluyoruz.

Gerekirse Vida forvet oynasın Larin kanat oynasın aga bu nedir ya. 

Çevrimdışı COB

Bu yıl sonuç ne olursa olsun, seneye yapacağımz ilk iş eli ayağı düzgün bir kaleci almak.

Çevrimdışı can1903

Biz göztepeyi yenersek şampiyon oluruz zaten, ama biz göztepeyi yenemeyiz. Sıkıntı bu.
Kimleri sevdik kimleri sildik.. Sil baştan yenisini yaparız yenisini yazarız dostlar yanımızda oldukça..

Çevrimdışı kahyaoglueren

Yogun preste şaşırırlar. Hatay nasıl bizim yogun preste kafayi yedi. Benzer isler süreç. Arkadan gelen her zaman daha dinamik oluyor bu tarz durumlarda.

Çevrimdışı ferdi1903

Kim oynarsa oynasın, sahada canını verecek. Başka yolu yok!.
Vermeyende bassin gitsin, bugün necip kendini parcaladi kendini

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Devre arasında yabancı sınırının arttırılmasına neden ön ayak olduk bilen anlayan var mı?

Çevrimiçi underworld

Averajdan önce 1-0 olsun bizim olsun tadında oynamalıyız.
Olurda geriye düşersek daha çok strese maruz kalırız.

Çevrimdışı ferdi1903

Larin'in forvet oynadığı her maç kabız gibi oluyoruz.

Gerekirse Vida forvet oynasın Larin kanat oynasın aga bu nedir ya. 

Töre dönüyormus hoca öle dedi, töre öne larin kanada

Çevrimiçi Samet Ç

Devre arasında yabancı sınırının arttırılmasına neden ön ayak olduk bilen anlayan var mı?
Transfer yapmak için ama beceremediler

Çevrimdışı Eray_Steiermark

Töre dönüyormus hoca öle dedi, töre öne larin kanada

Töre oynarsa iyi savaşır

Çevrimdışı mrred

İlk golde en az hatalı oyuncu nsakala.

Golü oluşumunu tekrar izleyin.

Majör hata Mensah.

Taktik disiplini 0 bir adam. Her zaman gol yediriyor. Basmaması gereken yerde basıp alan boşaltıyor . Maç sayfasında yazdım.

Nsakalayı gömmek anlamsız beyler. Minör hatası var.
The great gig in the sky

Çevrimdışı ferdi1903

Töre oynarsa iyi savaşır
Savasmayan gitsin₁, necip nasildi bugün? Helal olsun

Çevrimiçi levitate

Yogun preste şaşırırlar. Hatay nasıl bizim yogun preste kafayi yedi. Benzer isler süreç. Arkadan gelen her zaman daha dinamik oluyor bu tarz durumlarda.
valla bilmiyorum ya yine işi çözecek olan biziz

artık kaç bin prim verirler millet sakat mı oynar bilmem bir yolunu bulup 3-4 tane atsınlar

hatta kupa finali hazır izmirdeyken gider kamp yapardım
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi levitate

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Transfer yapmak için ama beceremediler

Olsun biz yapamadık ama geseye, fenere falan destek vermiş olduk.
Adamlar devre arası Onyekuru, Mohammed, Gedson ile takımlarını takviye ettiler.
Biz de işte dostlar alış-verişte görsün hesabı sakat Cenk'i aldık.

Çevrimdışı Ömer Kaan

O yemediği bütün golleri cumartesi yiyecek. Semih Kaya, Adem Büyükle falan çıkacaklar sahaya, şampiyon olmak istiyorsan 3 fark atmak zorundasın ki 6 fark atmak zorunda kalsınlar ama o bile garanti değil çünkü atabilirler 6 tane. Aboubakar yok, Adem yok, Cenk yok, Töre bir maç var bir maç yok, Nkoudou yarın baldırını tutup antrenmana katılmayabilir, Mensah futbolcu bile değil. Ghezzal'dan Messi, Larin'den Lewandowski çıkmazsa fark atmayı geçtim yenilip 3. sıraya bile düşebiliriz. İnanılmaz derecede düştüm ben.

Çevrimiçi Özgür Gültekin

valla bilmiyorum ya yine işi çözecek olan biziz

artık kaç bin prim verirler millet sakat mı oynar bilmem bir yolunu bulup 3-4 tane atsınlar

hatta kupa finali hazır izmirdeyken gider kamp yapardım

Bu akşam tüm kadro sakatlar dahil İzmir'e gidip kampa gireceksin.

Çevrimdışı Orhan_

Vermeyende bassin gitsin, bugün necip kendini parcaladi kendini

Artık artlarına motor mu bağlarlar, ekstra bi ciğer mi taktırırlar bilmiyorum. Yönetim prim olarak 10 milyon dolar mı verir, Sergen elinde sopayla mı gezer onu da bilmiyorum. Çözümü bulacaklar ve bizi şampiyon yapacaklar.

Çevrimdışı Şükrü Yılmaz

Burada winner lafıyla dalga geçen arkadaşlar vardı. Yazmıyorlar gerçi ama okuyorlardır. İyi izlesinler cumartesi günü gs macını. Winner takımın nasıl oynaması gerekiyor görürler. 

Valla istediğinizi yazın, kızın, linç edin.. gs iyiyse şampiyon olur, kötü olursa şampiyonluk şansımız olur.
[ Son Düzenleme: 11 Mayıs 2021, 23:37:13 Şükrü Yılmaz ]

Çevrimdışı Ömer Kaan

O yemediği bütün golleri cumartesi yiyecek. Semih Kaya, Adem Büyükle falan çıkacaklar sahaya, şampiyon olmak istiyorsan 3 fark atmak zorundasın ki 6 fark atmak zorunda kalsınlar ama o bile garanti değil çünkü atabilirler 6 tane. Aboubakar yok, Adem yok, Cenk yok, Töre bir maç var bir maç yok, Nkoudou yarın baldırını tutup antrenmana katılmayabilir, Mensah futbolcu bile değil. Ghezzal'dan Messi, Larin'den Lewandowski çıkmazsa fark atmayı geçtim yenilip 3. sıraya bile düşebiliriz. İnanılmaz derecede düştüm ben.
Rakibimiz de dünyanın en gs'li takımları olsa ilk 3'e girecek göztepe. Bugün ne gördüyseniz 10 mislini cumartesi göztepeden göreceksiniz. Bugün 5 tane yemiş olması sizi aldatmasın, akılları bariz derecede bizim maçta ve en önemli topçularını dinlendirmişler.

Çevrimiçi Samet Ç

Olsun biz yapamadık ama geseye, fenere falan destek vermiş olduk.
Adamlar devre arası Onyekuru, Mohammed, Gedson ile takımlarını takviye ettiler.
Biz de işte dostlar alış-verişte görsün hesabı sakat Cenk'i aldık.
Bunları o zamanda yazdık biz kötü olduk bizim taraftar hakettiğini yaşıyor kaç defa devre arası yapacağın transferlerde zar atma lüksün yok dedik ama yönetim  1 milyon için gitti sakat adamı aldı sanki rehabilitasyon merkeziyiz biz.

Çevrimiçi levitate

biliyorum canım kafadan 5-0 diyorum o maça

of ya boş kayıplar yapmasak ne kadar rahattık şimdi. kendi elimizle defalarca fırsat teptik şimdi acısını çekiyoruz