BEŞİKTAŞ-Trabzonspor Maçı Organizasyonu (KONYA)
BEŞİKTAŞ-Trabzonspor Maçı Organizasyonu (KONYA)

Beşiktaş Forum|BEŞİKTAŞ-Trabzonspor Maçı Organizasyonu (KONYA) Maça gidecek ve gitmeyi düşünecekler bu başlık üstünden organize olabilirler.. BİLETİ almak için:

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

BEŞİKTAŞ-Trabzonspor Maçı Organizasyonu (KONYA)  [Okunma sayısı 113970 defa] BEŞİKTAŞ-Trabzonspor Maçı Organizasyonu (KONYA)

Çevrimdışı FARUK

17:45  -----> 26310 oldu 
bugün ----> 3142

27 dk da 150 bilet daha :)
30 adet batıdan diğerleri kale arkasından satıldı
@Volkan abi eline sağlık :)
[ Son Düzenleme: 05 Aralık 2014, 17:52:56 FARUK ]

Çevrimdışı Volkan Başaran

Saolasın Faruk

Şu batının tamamı ve kale arkası alt bitseydi bugün çok sevinecektim ama zor artık bugün

yarın öğlene kadar biter umarım :D
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

17:45  -----> 26310 oldu 
bugün ----> 3142

27 dk da 150 bilet daha :)
30 adet batıdan diğerleri kale arkasından satıldı
@Volkan abi eline sağlık :)

Bi tane ben sattım burada..

Adam doğudan istedi ben batıdan verdim yer yok dedim vazgeçecekti az kalsın  :D
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Çevrimdışı FARUK

Bi tane ben sattım burada..

Adam doğudan istedi ben batıdan verdim yer yok dedim vazgeçecekti az kalsın  :D

eline sağlık :) 18:00 itibari ile 59 tane daha sattık çok heyecanlıymış, yenileyip duruyorum senin online dosyayı :)

eline sağlık :) 18:00 itibari ile 59 tane daha sattık çok heyecanlıymış, yenileyip duruyorum senin online dosyayı :)

15 dk da bir yenileceğim  :D Yorulma boşuna  :D

Tabi müşteriler sıklaşmazsa
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Çevrimdışı FARUK

15 dk da bir yenileceğim  :D Yorulma boşuna  :D

Tabi müşteriler sıklaşmazsa
:ok: kolay gelsin

Çevrimdışı yigitcan1903

@yigitcan1903 adamsın  :claps: .Benim yerime de bağır.Tottenham maçına geliyor musun?
Geliyorum :D Göçebe hayatı benimsedim

Çevrimdışı yigitcan1903

Batı üst bulabildim alana kadar göbeğim çatladı

Çevrimdışı Serkan7738

Batı üst bulabildim alana kadar göbeğim çatladı

hayırlı olsun numaralarımızı alalım orada en azından maçtan önce forum buluşmasına katılırsın

Çevrimdışı jepaq

Bu arada 21 kasımda 89.423 olan  Beşiktaş passolig sayısı şu an itibariyle 96.706 olmuş durumda .Bu maçın da etkisi olsa gerek.

maç istanbul'da olsaydı en fazla 1000 kişi artardı. anadolu'daki taraftar en fazla 2-3 kere şehrinde görebileceği takımı izleme fırsatını kaçırmak istemiyor. galip gelirsek muhtemelen galatasaray maçı da konya'da oynanacak..o zaman rahat 100 bini bulur kart sayısı.

Çevrimiçi murat

maç istanbul'da olsaydı en fazla 1000 kişi artardı. anadolu'daki taraftar en fazla 2-3 kere şehrinde görebileceği takımı izleme fırsatını kaçırmak istemiyor. galip gelirsek muhtemelen galatasaray maçı da konya'da oynanacak..o zaman rahat 100 bini bulur kart sayısı.
kart satmak için olsa direk izmire geçerlerdi :D  passoda elde edilen gelir 1.5 milyon  tl yi aştı.

Çevrimdışı Efe

35 bini devireceğiz beşiktaş takımı bu taraftar karşısında coşacaktır :icool:
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı EmreTkgz42

35 bini devireceğiz beşiktaş takımı bu taraftar karşısında coşacaktır :icool:
İnşallah gol değil goller izleyeceğiz demba ba'dan :)

Çevrimdışı Efe

dolduramayacağız dolduramayacağız :D biz beşiktaşız takım biraz iyi gitti passo falan hikaye oldu bu performans sürsün yeter her maç full oynayacağız nerde olursak olalım :eyes
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı yigitcan1903

Atmosfer nasıl olacak bakalım ben Konyalıların da etkisinin olduğunu düşünüyorum sadece Beşiktaş satışı değil bu

Çevrimdışı EmreTkgz42

Atmosfer nasıl olacak bakalım ben Konyalıların da etkisinin olduğunu düşünüyorum sadece Beşiktaş satışı değil bu
Alıntı yapılan: ntvspor
Satılan 25 bin biletin, yaklaşık 15 bini Konya'da yaşayan futbolseverler tarafından alındı. 6 bin bilet Ankara'da satılırken, 4 bin bilete ise İstanbul'dan maça gidecek olan taraftarlar ilgi gösterdi.
  :ok: @yigitcan1903

Konyada bir sürü beşiktaşlı var..

Süper olacak merak etmeyin..

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Çevrimdışı FARUK

Konyada bir sürü beşiktaşlı var..

Süper olacak merak etmeyin..

abi tüm biletler satılır mı sence

abi tüm biletler satılır mı sence

Bence bitecek

Konya passo kart satışı arttı sayemizde, konya seyircisi alacaktır diye düşünüyorum artık

3 bin diyordum ama 8000 bilet biter iki günde diye düşünüyorum
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Çevrimdışı FARUK

Bence bitecek

Konya passo kart satışı arttı sayemizde, konya seyircisi alacaktır diye düşünüyorum artık

çok iyi oldu bu hem atmosfer açısından hemde maddi açıdan
maçı da alırsak harika olacak

Çevrimdışı EmreTkgz42

Bence bitecek

Abi hepsi satılsa 35bin oluyor bunun haricinde deplasman tribünü ve sponsor bileti locayı toplaynca 42bin kişi oluyor mu @Volkan

Çevrimdışı yigitcan1903

Muhakkak Konyadaki Beşiktaşlılar ilgi göstermişlerdir ben ekstra olarak Beşiktaşlı olmayanların da etkisi olduğunu düşünüyorum.Dolmasından ziyade iyi bir tribün olması temennim,inşallah öyle olacak.Maça etki edecek bir tribün bekliyorum.Stat da ilk kez mi dolacak ne :D

Çevrimdışı Deniz

"Beşiktaş için birşey yapmak istiyorsanız kimsenin adamı olmayın!"-Süleyman Seba

Çevrimdışı Deniz

Valla stad full çekerse Türkiyede bir rekora gitmiş olacaz  :claps:
"Beşiktaş için birşey yapmak istiyorsanız kimsenin adamı olmayın!"-Süleyman Seba

Etiketler: