Beşiktaş Futbol Takımı 2022/23 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2022/23 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2022/23 Sezonu Beşiktaş'ın 2022/23 sezonuna ait lig ve kupa mücadelesi bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transfer konusu hariç Beşiktaş ile

0 Üye ve 12 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2022/23 Sezonu  [Okunma sayısı 192618 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2022/23 Sezonu

Çevrimiçi sozkul

Peşin ise pazarlıkla başkan yarıya düşürürdü :lol:

Aslında 250 şimdi gerisi 15 sene taksitleyide kabul ederim ben.

Çevrimiçi murat

Aslında 250 şimdi gerisi 15 sene taksitleyide kabul ederim ben.
buna başkan da hayır demez.

Çevrimiçi COB

Onur Bulut davası lehimize sonuçlanmış ama bu olay sineye çekilmemeli, aksine üstüne gidilmeli ve Kayseri kulübü verdiği rahatsızlık için derhal özür dilemeli.

Çevrimdışı murat baltacı

Ah şu bayat hamsiye iki puan bıraktık şimdi başka şeyler konuşuyor olurduk bu sene ısrarla ayağımıza gelen fırsatı tepiyoruz ertelenen Antalya maçı Sivas maçı İstanbul maçı alanya maçı hep bedava puanlar bıraktık of of üzülmemek elde değil arenada renkliler birbirini yerken biz keyifle adım adım şampiyonluğa gidecektik.
BeŞiKtAşK

Çevrimiçi COB

Iki derbiyi eze eze aldık ama saçma sapan kaybettiğimiz puanlar yüzünden şampiyonluk şansımız yok denecek kadar az. Şu durumda ikinci olabilirsek çöpe gitmiş bir sezonu kurtarmış olacağız.

Bu kazandığımız iki derbinin meyvelerini önümüzdeki sezon toplayacağız.

Çevrimiçi levitate

3-3 alanya
2-2 istanbulspor
1-1 antep
1-1 karagümrük
0-0 antalya

10 puan gitmiş, antep hükmen galibiyetle 78 puan oluyor...
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi mellfred

takım resmen 12 kişiyle destan yazıyor
yedekte maxim dışında girerse bir şey yapar denecek yek isim yok
maalesef della ali ve ghezzal gibi iki süper stardan hiç fayda alamadık
nkoduo ve atina’nın sadece geniş kadroda isimleri var
rosier desen yeni toparlamıyor
ismail davarı yerine şenolla başlayıp bi kaç iyi transferle bu sezonu güle oynaya bitirebilirdik
seneye çok rica ediyorum 3-10 paraya oyuncu satıp kemik yapı bozulmadan eklenenlerle devam edelim
gedson masuaku saiss mert abuo cenk redmond tutmak farz
bunların yanına rosier ve ghezzalı rehabilite edip bir 10 bir 6 bir de 7 ile yarıp geçeriz

Çevrimiçi Necmi

Iki derbiyi eze eze aldık ama saçma sapan kaybettiğimiz puanlar yüzünden şampiyonluk şansımız yok denecek kadar az. Şu durumda ikinci olabilirsek çöpe gitmiş bir sezonu kurtarmış olacağız.

Bu kazandığımız iki derbinin meyvelerini önümüzdeki sezon toplayacağız.
ikincilik hedefi şampiyonlukla denk gibi ikinci olabilme ihtimali varsa şampiyon olma ihtimalide var demektir fener giresunda puan bırakabilir gsde başak karşısında kaybedebilir bir anda işin rengi değişir fener potadaki takımlarla oynuyor ateş hattında gs başak istanbul sivas ankara fener maçları hangisi kolay fenerin giresun antalya ts gs maçları var biz her maçı alıp rakiplerin ne yapacağına bakmamız lazım

Çevrimiçi Necmi

Adana antalya maçlarından 6 puan almamız şart ikili averajdada üçlü averajdada bizde kalıyor puan kaybetmeden finiş yaparsak bir şekilde averaj işine girebiliriz ikiside paniklemeye başladı biz sakin kalırız en tecrübeli kadro bizde

Çevrimiçi murat

takım resmen 12 kişiyle destan yazıyor
yedekte maxim dışında girerse bir şey yapar denecek yek isim yok
maalesef della ali ve ghezzal gibi iki süper stardan hiç fayda alamadık
nkoduo ve atina’nın sadece geniş kadroda isimleri var
rosier desen yeni toparlamıyor
ismail davarı yerine şenolla başlayıp bi kaç iyi transferle bu sezonu güle oynaya bitirebilirdik
seneye çok rica ediyorum 3-10 paraya oyuncu satıp kemik yapı bozulmadan eklenenlerle devam edelim
gedson masuaku saiss mert abuo cenk redmond tutmak farz
bunların yanına rosier ve ghezzalı rehabilite edip bir 10 bir 6 bir de 7 ile yarıp geçeriz
bence yetersiz .kaliteli yedekler de lazım.özellikle iyi bir 8 de lazım  lazım.kaliteli bir yedek golcü de gerekli.

Çevrimiçi Talisca1903

VI denen yetersizi₁ erken gönderebilseydik şimdi tur atıyorduk ama keşke demenin faydası yok bir daha böyle yetersizler₁ dev klüpten içeri sokmamak gerek

Çevrimiçi Samet Ç

Adana antalya maçlarından 6 puan almamız şart ikili averajdada üçlü averajdada bizde kalıyor puan kaybetmeden finiş yaparsak bir şekilde averaj işine girebiliriz ikiside paniklemeye başladı biz sakin kalırız en tecrübeli kadro bizde
Önümüzdeki 3 maçı kazanıp rakiplerin durumuna göre Konya maçında kendi kaderimizi belirleme şansımız var ikinciliğe garanti gözüyle bakıyorum ama ufakta olsa hala daha şampiyonluk şansımızda var.

Çevrimiçi Mehmet57

Colley cig et niyetine Gs’yi yedi.

Vida-Welinton ikilisinden Colley-Saiss ikilisine.

Çevrimiçi COB

ikincilik hedefi şampiyonlukla denk gibi ikinci olabilme ihtimali varsa şampiyon olma ihtimalide var demektir fener giresunda puan bırakabilir gsde başak karşısında kaybedebilir bir anda işin rengi değişir fener potadaki takımlarla oynuyor ateş hattında gs başak istanbul sivas ankara fener maçları hangisi kolay fenerin giresun antalya ts gs maçları var biz her maçı alıp rakiplerin ne yapacağına bakmamız lazım

Bizim bay haftası olmasaydı dediğin mümkün olabilirdi. Şampiyon olmamız için bir çok etkenin devreye girmesi gerekiyor. Gs ile fb önümüzdeki maçlarını kaybedip biz kazansak bile yine geride kalıyoruz. Mevcut durumda Gs ve Fb nin en az 3 kere kaybetmeleri, bizim de hepsini kazanmamız lazım şampiyon olmak için.

Ikincilik sanki daha ulaşılabilir gibi gözüküyor.

Çevrimdışı murat baltacı

Bizim şampiyonluk hesabı önce gs nin puan kaybedip fenerle olan iki puan farkı gs ilede iki puana indirmek sonrası kolay başakşehir bir yenerse işin rengi değişir ben feneri hesaba katmiyorum onlar her maçta puan kaybedebilir önemli olan gs nin paun kaybedip derbide çıkan sonuca göre eşit puanda olup ikili averaj üstünlüğünden dolayı şampiyon olabiliriz uzak bir ihtimal ama olurmu olur.
BeŞiKtAşK

Çevrimiçi Gökhan Kurt

Rahman ve Rahim olan Allah'ım Duy bu kulunu ve kabul et duasını....

Buradan BEŞİKTAŞ'ımız şampiyon olursa , 3 gün oruç, 100 rekat namaz ve 1 küçük baş kurban kesicem fakir öğrenci yurduna verilmek üzere.

Sen bu camianın duası kabul eyle Yarabbim . Amin...

Çevrimiçi Talisca1903

Tüzemen  kıpkırmızı olmuş Şenol Güneş hocam şunların suratını şu hale getirdin ya helal olsun

Çevrimiçi Talisca1903

Şenol Güneş şirazesini kaydırmış bunların  ahahah tek dertleri Şenol Güneş ve Gedson olmuş
Şenol Güneş in milli takım performansına kadar indiler 😎

Çevrimiçi COB

Amir'e helal olsun. Başsız tavuk gibi savruk oynayan ortasahayı çok iyi toparladı. Topsuz alandaki katkısı muazzam. Önümüzdeki sezon çok daha efektif oynayacak.

Çevrimiçi COB

Oyuncuların Şenol Güneş'e güvenmeleri geç ve zahmetli oldu ama bu sürecin sonunda Şenol hoca, oyuncularının gözünde müthiş bir otorite ve saygı kazandı. Hatırlıyorum da geldiğinde Masuaku, Saiss ve Rosier hocaya tavır almış ve kadro dışı kalmaları yada gönderilmeleri konuşuluyordu. Masuaku bizim oyuncumuz, Saiss'te ibre pozitife döndü ve önümüzdeki sezon büyük ihtimal devam edecek gibi gözüküyor, Rosier'e de ne olduğunu son maçta gördük.

Bir teknik direktör irade ve otoritesini oyuncu grubuna kabul ettirirse başarıya ulaşmaması mümkün değil.

Çevrimiçi Necmi

Ceza sahasına yapılan ortaları çıkıp alan bir kalecimiz var
Lükse bak 😀

Çevrimiçi Necmi

Hocaya oyunculara güzellemeler yapılıyor ama mert olmasaydı ersinle devam etseydik bu gün hepsine sövülüyor olurdu hepsi aynı oyuncular fark kalede her geleni alıp herkesi psikolojik olarak düşüren ersin yok şenolla değişen birşey yok hala ilk yarılar çöpe atılıyor yersek ikinci yarı çıkartmak için deli gibi efor sarfediyoruz doksan dakikaya yayılan dengeli oyun yok tabi takımın üzerinde psikolojik izlerde var herşeyi şenol hocaya yüklemek yanlış galibiyet golünü attıktan sonra geri çekiliyor takım bu sene rahat izlediğim tek maç fener maçıydı
Bir gerçek tekrar ortaya çıktı hoca taktik falan hikaye atanın tutanın iyi olacak

Çevrimdışı Liquidator

?t=ID3MdU__nV_OMLr_Mm3mSA&s=19

Bir olsa var yaaaa. Çoook güzel olur

Отправлено с моего 21081111RG через Tapatalk

Порой, даже о самом тёмном, остаются светлые воспоминания...

Çevrimiçi Talisca1903

?t=ID3MdU__nV_OMLr_Mm3mSA&s=19

Bir olsa var yaaaa. Çoook güzel olur

Отправлено с моего 21081111RG через Tapatalk
ne zaman bu maç inşallah lig bitincedir TS maçından önce Madrid maçı koyan akıl yine başlamış saçmalamaya  en hafif tabirle iş bilmemezlik

Çevrimiçi Gökhan Kurt

İstanbulspor'un Galatasaray maçını Vodafone Park'ta oynamak için yaptığı başvuru Beşiktaş tarafından reddedildi. (Hürriyet)

Etiketler: