Süper Lig ve Diğer Organizasyonlar
Süper Lig ve Diğer Organizasyonlar

Beşiktaş Forum|Süper Lig ve Diğer Organizasyonlar 2018 DK’nda Avrupa elemeleri kura çekimi bu akşam 18:00′de TRT Spor’da yayınlanacak. Türkiye 4. torbada yer alıyor.

Sefa Kara, COB ve 159 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Süper Lig ve Diğer Organizasyonlar  [Okunma sayısı 1791600 defa] Süper Lig ve Diğer Organizasyonlar

Çevrimdışı Sir Alex Ferguson

Kim o yaw, şu ana kadar yaptıkları yabancı transferlerinden sadece sağ bek mantıklı duruyor. O da öyle özel adam değil yani savunması fiziği var. Kabiliyet pek yok ama çıkıyor ileri bu ligde gözlere iyi gözükür. Normalde Orta-iyi - Lig için yeterli.

Çiçaldü gibi adamı 2,5'a alırsın. Van Aanholt hiç sanıldığı gibi çok iyi bir atlet falan değil anca bir sezonda 2-3 maç kalitesiyle iş yapar onun dışında ismi yüzünden göze batmaz fazla işe de yaramaz.

Bizim mesaj buraya taşınmış @Sir Alex Ferguson

Fenerde burak ve bir koreli stoper almış genç
Herkes gençleşiyor biz ise tam tersi.

Çevrimdışı Erman1903

Fenerde burak ve bir koreli stoper almış genç
Herkes gençleşiyor biz ise tam tersi.

Korelinin kademesi ve hücum katkısı yerinde ayağı düzgün. Muhtemelen onlara faydalı olur 3 lü oynayacaklar ama ah vah etmelik durum yok altı üstü stoper bulunmayan şey değil. Pozitif bir oyuncu, bazı eksikleri var. Mesela ikililer...

Burak Kapacak çalışkan ve çok yönlü yapısıyla öne çıkan bir genç. Hücum oyuncusu olarak kabiliyetinin pek yüksek olmaması onu daha değerli olmaktan alıkoyuyor. şampiyon yapacak transfer değil. Muhtemelen kanat beki olarak tercih edilir.

Gs oyuncuyu daha almadığı için yorumlamıyorum.

Bunların dışında full tecrübeli kadroyu ben de doğru bulmuyorum. Her şeyde orta yolu bulmak lazım.
[ Son Düzenleme: 08 Ağustos 2021, 02:39:29 Erman1903 ]

Çevrimdışı Nazım Ar

Benim anlamadığım nokta gs nasıl bu bonservisleri veriyor? 5,  6, 7, 8 milyon eurolar havada uçuşuyor, bunlar normal paralar değil. Tr liginde dolar 4 tl iken bile bu paralar yüksekti, dolar 2 tl iken 8 milyon euroya adam aldın mı olay olurdu.

Hiç kimse kontrat düşük demesin, yediremezler. o adamlar zaten 1 sene iyi oynarsa maaşını 2 katına çıkarıyorsun ya da küsüyorlar. Chicaldau iyi oynarsa zaten eşşek gibi en az 2,5 milyona çıkartacaklar maaşını. Oynamazsa 6,5 milyonu çöpe attın. O zaman bu değirmenin suyu nereden geliyor?

Çevrimdışı AvrupaKartalı

Gs bu bonservisleri nasil veriyor ? Simdi bide 7 milyon euro nelsson diye stoper almislar kopenhagdan. Bu adamlari daha fazlaya satabilecegin garantisi yokki, hele basari gelmediginde, hadi birini ikisini satarsin ama digerleri ne olacak, ş L. Oynamadan bukadar futbolcudan deger kasanmasini nasil bekliyorlar ?
Hiç biri yokken BİZ vardık ! ! !

Çevrimdışı worns

fb burak kapacak'ı 3lüde kenar beki olarak oynatmak için aldıysa doğru yapmış, bence o çocuğun maksimumunu vereceği mevki o.

ts ekuban'o 2.1+bonuslara satabilmiş. piyasa çok düşük bu sene, pandemi sonrasının izleri görülüyor. bizim umduğumuz satışları yapamayışımız da çok sürpriz değil. büyük liglerin orta sıra takımları ciddi bonservisler harcamıyorlar.

Çevrimdışı kaan1903

Kasımpaşa geçen sezon ilgilendiğimiz Ferro’yu almış şok oldum. Harbi iyi transfer.

Çevrimdışı worns

Kasımpaşa geçen sezon ilgilendiğimiz Ferro’yu almış şok oldum. Harbi iyi transfer.

baya iyi transferler yaptılar bu sene. bruma, eysseric, jorgensen bunlar hep iş yapabilecek oyunculardı ferro da kesinlikle takım seviyesinin üstünde. şenol can da karagümrük'de fena değildi neden gönderdiler anlamamıştım. hatay-karagümrükvari performans çıkarabilirler.

Çevrimdışı Sir Alex Ferguson

Ts corneliusu almış. Üzüldüm. Bizim almamızı isterdim. Tam bizlik adamdı gerçektende.

Çevrimdışı worns

Ts corneliusu almış. Üzüldüm. Bizim almamızı isterdim. Tam bizlik adamdı gerçektende.

bence de iş yapar buralarda. muhtemelen son sezon performansına bakıp uzak durduk, hiç adı geçmedi.

Çevrimiçi Samet Ç

Bizim Vida daha büyük golcü

Çevrimiçi Samet Ç

Çevrimiçi MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimiçi Samet Ç

Cornelius'a 5 milyon vermişler büyük kazık 2.5 milyondan fazla etmez

Çevrimiçi Gökhan Kurt

Korkmayın... Titreyin  :lol:

"Bu arada altay’i satip mert’i isteseydik ibb bizden ne kadar isterdi acaba? Ruzgar kargaspor’la, umarim cop bir santrfor alirlar."

Çevrimiçi MUSTAFA_

Memleket takımı rahat durmuyor :)

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi Özgür Gültekin

bu arada korkak hunterin eline son saniye golünü verdiler. şimdi yarım saat uzatmada artık sahada ölürler herhalde.
beter ol hunter bu daha başlangıç.

Çevrimdışı Çağrı Öz

Uzun zamandır forumda Berat filan yazılıyordu da bu adam çöp dememek için zor tutuyorum kendimi.

Çevrimdışı Karabay

Uzun zamandır forumda Berat filan yazılıyordu da bu adam çöp dememek için zor tutuyorum kendimi.
Neden tuttun? Ki sen yapmazsın genelde böyle bir şey.

Çevrimiçi Mehmet57

Berat bu mac gercekten cok kotuydu, cok yavas kaldi basit top kayiplari yasadi. Lakin, iyi performansindan uzak bir macti.

Çevrimdışı Çağrı Öz

Berat bu mac gercekten cok kotuydu, cok yavas kaldi basit top kayiplari yasadi. Lakin, iyi performansindan uzak bir macti.

Ligin ikinci yarısından beri takip etmeye çalışıyorum; sadece G.saray ve bir-iki Anadolu maçında iyi oynadı sayılır, diğer maçlarda vasat bile değildi direkt kötü oynuyor. Son iki Molde maçında ise resmen çuvalladı.

Dorukhan’ı normal şartlarda kesemez.

Çevrimiçi Samet Ç

Trabzon ilk üçe giremez az üstüne giden üçler trabzonu

Çevrimdışı Çağrı Öz

Trabzonspor’a yazık olur Roma maçında.

G.saray’da da Luyindama şov devam ediyor.

Çevrimiçi MUSTAFA_

Bu tur hepsi elenir artık :) Şaka bir yana maksimum iki takımla devam ederiz gibi görünüyor.

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi MUSTAFA_

:)

(Tweet silinmiş ya da erişime kapatılmış)

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı worns

oha gavranovic'i kayseri almış diyorlar. alternatif olarak alsak çok iş görecek bir arkadaştı. zagreb'in rotasyonuna baktığımda önünü açacaklarını tahmin etmiştim ama kayseri'den daha yüksek profilli bir takıma gitmesini bekliyordum. bence en ideal 2.forvet adaylarından biriydi.