33. Hafta Beşiktaş 3-0 Alanyaspor
33. Hafta Beşiktaş 3-0 Alanyaspor

Beşiktaş Forum|33. Hafta Beşiktaş 3-0 Alanyaspor Skor : Beşiktaş - Alanyaspor Tarih : 07.04.2021 Saat : 19:00 Stadyum : Vodafone Park Hakemler : Ümit Öztürk - Kerem Ersoy - Alpaslan Dedeş -

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

33. Hafta Beşiktaş 3-0 Alanyaspor  [Okunma sayısı 29914 defa] 33. Hafta Beşiktaş 3-0 Alanyaspor
Anket
Beşiktaş, Alanyaspor maçından kaç puan alır?
3 puan
4 [%30.8]
1 puan
3 [%23.1]
0 puan
6 [%46.2]

Toplam Oy Verenler: 13

Çevrimdışı Erman1903

Çevrimdışı ferdi1903

Çevrimdışı ferdi1903

Az daha yiyirduk yaikiyi bulun arkadas

Çevrimdışı spiegel

Çevrimiçi MUSTAFA_

Nsakala'nın arkaya rakibini kaçırmaması lazım  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı murat baltacı

Ceyhun kazmasinin üçüncü faulü daha kart görmedi atiba ilk faulde yedi sarıyı
BeŞiKtAşK

Çevrimdışı AvrupaKartalı

Cok kolay pozisyon veriyoriz, Allahdan bizim sol kanattan fazla gelmiyorlar, nsakalanin üstüne oynasalar cok sıkıntı yasatacaklar
Hiç biri yokken BİZ vardık ! ! !

Çevrimdışı ferdi1903

Rosier ve souza iyi deil bugün

Çevrimdışı ferdi1903

Çevrimdışı AvrupaKartalı

Oğuzhan gene kayiplarda
Al birini vur ötekine, mensah lajic ozzi hepsini toplasan bir ofansif ortasaha etmiyor.

Çevrimdışı ferdi1903

Iki bulamasak sikinti yasayabiliriz

Çevrimiçi levitate

şimdilik işler güzel gidiyor ama ikinciyi atmak lazım
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi MUSTAFA_

Maçı bitirecek golleri atmamız lazımdı. Direkleri geçemedik. Alanya tehlikeli takım. Her an gol bulabilirler. Umarım ilk yarıdan daha iyi oynarız.

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı ferdi1903

Maçı bitirecek golleri atmamız lazımdı. Direkleri geçemedik. Alanya tehlikeli takım. Her an gol bulabilirler. Umarım ilk yarıdan daha iyi oynarız.

Ilk yarida fena oynamadik mustafa, en azindan kasimpasa macina bakarak iyiyiz

Çevrimdışı can1903

Rosier, Josef ne oynuyor iki maçtır bilen var mı yahu? Bir bek olarak defans bölgesinde rakibin içinden geçmeye çalışıyosun dönüp kaptırıp pozisyon yediriyosun yapma gözünü seveyim.

Ozzy risk almıyım deme ya eski halindeki gibi dene bişeyler böyle daha da kredi tüketiyorsun. Hayalet gibi geziyor ara ara.
Kimleri sevdik kimleri sildik.. Sil baştan yenisini yaparız yenisini yazarız dostlar yanımızda oldukça..

Çevrimiçi MUSTAFA_

Ilk yarida fena oynamadik mustafa, en azindan kasimpasa macina bakarak iyiyiz

Kötü oynadık demiyorum zaten. Daha iyi oynayalım ve bu sefer golleri bulalım diyorum. Alanya tehlikeli takım. Kasımpaşa maçı kendine özel bir maçtı. Maçta hücumcularımızın en önemlileri yoktu. Onun için kıyaslamak hata olur.

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı goktasoktay

Josef sanırım sarı kart görmemek için biraz çekingen oynuyor. Keşke bu maç görse, erzurum maçında idare ederiz bence yokluğunu..

Çevrimdışı worns

maça çok iyi başladık. ilk 20 dakika bu senenin iyi sekanslarından biriydi denebilir. hem topu etkili kullandık hem de topla oynamaya alışkın alanya'ya önde basıp oyun kurmasına izin vermeyerek ufak bi çaresizlik yarattık. beğendim ama keşke o bölümden 1-0dan fazlasıyla çıkabilseydik. özellikle cenk'in şutuna üzüldüm.

sonra yine makul ölçüde tempo kaybetmeye başladık. bu dakikalarda da tehlikeli gelişlerimiz oldu ama alanya'nın da numarasını yapmasına izin vermeye başladık. takımın oyun merkezini hafif geriye attığı bölümlerde savunmada o kadar iyi görünmedik yine. bu ne yazık ki bu senenin ikinci yarısının en önemli problemi. iki tane gol olmaya yakın pozisyon verdik.

görünen o ki alanya giderek ilerde pozisyon almaya başlayacak. defansta arızaları var. hızlı çıkışlarda skor bulmamız lazım. maçın 1-0 gitmesi sıkıntı çünkü bizim defans ve onların da hücum planlarının olması er geç skor bulabilecekleri anlamına geliyor. geride bıraktıkları alanlardan daha da fazla faydalanabilecek oyuncuları sahaya atmak da düşünülebilir dakikalar ilerledikçe.

ayrıca çok da geriye çekilmemek lazım. bölüm bölüm şok presle yine zayıf karınlarına vurma fırsatını buluruz.

Çevrimiçi MUSTAFA_

Josef sanırım sarı kart görmemek için biraz çekingen oynuyor. Keşke bu maç görse, erzurum maçında idare ederiz bence yokluğunu..
Aboubakar dönene kadar, mümkünse sezon sonuna kadar kart görmemesi lazım. Erzurum deplasmanı kolay olmayacak  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı Erman1903

Josef bayadır düşüşte.

Çevrimdışı yorgo_d(geodem)

Su Ghezzalin yaptigina bak orada  varyete yapacagina oguzhana aktarsa belki biz atcagiz  :akuma:
Yorgo

Çevrimiçi MUSTAFA_

Az daha Karius golü yiyorduk.

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı AvrupaKartalı

Josef bayadır düşüşte.
En son basak deplasmaninda iyidi, ama genel anlamda düsüs var takimda, sadece bizde degil rakip takim topculardada, tr'de kimse alisik degil  3 günde mac oynamaya, sonlara dogru cok belli oluyor, ama buna cok hizli sekilde alismamiz lazim, heleki ş.L. oynarsak, kadro derinliginin önemi iyice ortaya cikiyor

Çevrimiçi sEuL

Maci izleyemiyorum ama onde oldugumuz maclarin 2. yarilarinda bazen oyundan dusuyoruz. Yine ayni seyi yasarsak bu macta umarim Sergen hoca oyuna mudahale etmek icin gol yememizi beklemez.

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Bıktım bu Oguzhanin kaçak dovusmesinden hemen topu ayagindan çıkarmak isteyip kaybediyor , sonra pozisyon veriyoruz :akuma:
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık