2022/23 Beşiktaş Transfer Sezonu
2022/23 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2022/23 Beşiktaş Transfer Sezonu Beşiktaş'ın 2022/23 sezonuna ait transferleri bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transferlerle ilgili önerini, düşüncelerini ve

0 Üye ve 53 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2022/23 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 775389 defa] 2022/23 Beşiktaş Transfer Sezonu

Çevrimiçi Gökhan Kurt

Olympique Lyon Beşiktaş'ın Fransız yıldızı Valentin Rosier'e talip oldu.

Gelen Teklif ;

Genç Santrafor'u Tino Kadewere + 2 m€
Beşiktaş yönetimi bu teklife sıcak bakmadığını için reddetti.
Lyon'un güncel teklifi  7.5 m € (Fransız Basını)

Çevrimiçi Samet Demir

Gelen Teklif ;

mert müldürü alırız o paraya.

M2007J3SY cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi MUSTAFA_

Hayal kırıklığı...

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı annoca

ismael ile devam edilecek mi sistemi tutar mı soru işareti?

marco rose da boşa çıktı alman, yapılanma, genç ve gençlerle çalışmayı bilen tüm kutucuklar tik işareti. bu yıl dortmundun savunması evlere şenlikti o ayrı mesele.

Çevrimiçi Gökhan Kurt

Daha bonservis yok ortada maliyet 14 M Euro para. Gelmesin artık su paralara kimse.

Fırat Günayer: "Sörloth hem Fenerbahçe‚ hem Beşiktaş ile görüştü. Yıllık 3.5 ml € + 4 yıllık sözleşme istiyor."

(TRT Spor)

Çevrimiçi MUSTAFA_

Daha bonservis yok ortada maliyet 14 M Euro para. Gelmesin artık su paralara kimse.

Fırat Günayer: "Sörloth hem Fenerbahçe‚ hem Beşiktaş ile görüştü. Yıllık 3.5 ml € + 4 yıllık sözleşme istiyor."

(TRT Spor)
Anlaştığımız oyuncu için hala anlaşma aşamasındayız gibi konuşuluyor :)

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi MUSTAFA_

Başkan gider kendini yalanlar ve Burak'ı getirir :)

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi Talisca1903

Bayılıyorum bu çocuğun futboluna diripling var şut var uzun bacaklı fuleli keşke olsa Zeki den  felan çok daha iyi

Çevrimiçi Samet Demir

Bayılıyorum bu çocuğun futboluna diripling var şut var uzun bacaklı fuleli keşke olsa Zeki den  felan çok daha iyi
Abi 3 lü defansın sağına da olur aslında bu çocuk. zaten yanlış hatırlamıyorsam stoper menşeili.

Ayrıca defans hattına çok para vermesinler. Ne varsa forvete bassınlar.

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimdışı mrred

Hayal kırıklığı...

Bir daha hava sahamıza bile girmez umarım

"Çok teknik kanka ya , çok kaliteli pasları var kanka ya , çok iyi frikik atıyor kanka ya"

Sadece ufak bir sorunu var fizik kalitesi yerlerde ve koşmuyor bir de 3 milyon euro alıyor.

Bize iyice soktular pjanic kazığını şimdi 5 sene çıkarmaya çalışcaz. Rıdvanı satarak ersini satarak vesaire.

Paralar gitti . Artık bu bilmem kaçıncı örnek 1555 tane örnek oldu sanırım ama hala akıllanmadık.

Daha transfer yapılırken sövmeye başladım . Transferde 2 kriterimiz var maaşı maksimum 1.5 milyon euro olacak avrupaya satılabilir "tiplemede" olacak. Başka bir kritere falan gerek yok.

"Teknik" diyenin kafasına odunla vururum.
The great gig in the sky

Çevrimdışı mrred

Batsman ve Alex de giderse mis gibi olacak. Bir daha da böyle pahalı transfer isim transfer teknik oyuncu safsatalarına

kulak kabartmayız inşallah
[ Son Düzenleme: 21 Mayıs 2022, 10:55:26 mrred ]
The great gig in the sky

Çevrimdışı mrred

Şimdiden söyleyim

Buksa fiyat performans açısından iyi transfer maaşı maksimum 1.2 falan olacak iyidir. Lakin tek santrafor Buksa olmaz

Buksa çok iyi yedek olur.

Sörloth konusuna gelince Sörlothu bu sene değil seneye alırsak maliyeti yarı yarıya düşer.

Ben olsam Sörlothu bu sene almam çünkü piyasası gerçekten yok. 3.5 falan korkunç paralar. Bu arada başarılı olma

ihtimalinden bağımsız söylüyorum. Gelince başarılı olur ama 3.5 milyon euro korkunç bir para umarım yönetim böyle bir

hata yapmaz.

Ben olsam 1.2 buksa + 1.5 milyon alacak olan başka bir santrafor alır o bölgeyi kapatırım.
The great gig in the sky

Çevrimdışı mrred

Gelen Teklif ;

Çok iyi teklif derhal satılmalı
The great gig in the sky

Çevrimdışı mrred

Mert müldür bize gelmez imkansız Top 5 ligin başa oynayan takımlarından birine gider akıllıysa tabi

Çok büyük potansiyel var o çocukta
The great gig in the sky

Çevrimiçi Talisca1903

Mert müldür bize gelmez imkansız Top 5 ligin başa oynayan takımlarından birine gider akıllıysa tabi

Kaan Ayhan Abdülkerim gibilerine para düşereceğimize bu çocuğu almayı bir denemek lazım

Bir de italyan orta saha yokmu şöyle uygun maliyetli tecrübeli Giunti gibi tadı damağımızda kaldı

Çevrimdışı mrred

Larine de avrupada kimse 2 falan maaş vermez. 1.2 ye falan oynayacaksa otursun bizde oynasın. Faydalı çalışkan oyuncu ben beğeniyorum.
The great gig in the sky

Çevrimiçi Talisca1903

Şimdiden söyleyim

Buksa fiyat performans açısından iyi transfer maaşı maksimum 1.2 falan olacak iyidir. Lakin tek santrafor Buksa olmaz

Buksa çok iyi yedek olur.

Sörloth konusuna gelince Sörlothu bu sene değil seneye alırsak maliyeti yarı yarıya düşer.

Ben olsam Sörlothu bu sene almam çünkü piyasası gerçekten yok. 3.5 falan korkunç paralar. Bu arada başarılı olma

ihtimalinden bağımsız söylüyorum. Gelince başarılı olur ama 3.5 milyon euro korkunç bir para umarım yönetim böyle bir

hata yapmaz.

Ben olsam 1.2 buksa + 1.5 milyon alacak olan başka bir santrafor alır o bölgeyi kapatırım.
Sorloth hiç içime sinmiyor sebepsiz
Negatif enerji alıyorum inşallah yanılırım Buksa da MLS oyuncusu oralardan gelenlerin performansı yanıltıcı oluyor Castillo , Rossi örnekleri var  daha net isimlere mi yürüsek golcü işi çok canımızı sıktı bu sene
[ Son Düzenleme: 21 Mayıs 2022, 11:06:15 Talisca1903 ]

Çevrimiçi Samet Demir

Bizimkiler onu almayı akıl edemez abi zaten sıkıntı yok. :)

Çevrimdışı annoca

Sorloth hiç içime sinmiyor sebepsiz
Negatif enerji alıyorum inşallah yanılırım Buksa da MLS oyuncusu oralardan gelenlerin performansı yanıltıcı oluyor Castillo , Rossi örnekleri var  daha net isimlere mi yürüsek golcü işi çok canımızı sıktı bu sene
aynı düşüncedeyim abi. sörloth ne almanya ne ispanya 2 yıldır hiç bir şey yapamadı ve çok pahalı. onun maliyetine muleka ve dovbyk ikiside çözülür.

Çevrimdışı can1903

Nguen, Abdülkerim, Ozan, Jacob okey.

Sorloth-Buksa ikilisi arasından seçim yapılacak.

Maliyetleri detaylı yazarım akşam  :photo:
Kimleri sevdik kimleri sildik.. Sil baştan yenisini yaparız yenisini yazarız dostlar yanımızda oldukça..

Çevrimiçi Talisca1903

Tokmakçıya isminden dolayı bir kanım kaynamadı değil sarışınlara gol attığında iyi malzeme çıkar bundan😀😀😀

Çevrimiçi Talisca1903

ozan ve Abdülkerim yerli saçmalığı yüzünden alınması zaruri hale gelmiş transferler inşallah çok para vermemişlerdir

Çevrimiçi Gökhan Kurt

Aslında şu açıdan bakmak lazım

Baths bu yil 3 M aldı.
Sörloth'u alıp 3.5 versek şampiyon olsak yada 2.olsak helali hoş olsun derdik.

Golcü adam atacak baska yolu yok.

Çevrimiçi Gökhan Kurt

Çevrimdışı annoca

Tokmac Nguen

diğer videolarına da baktım geniş alan topçusu izlenimi verdi bu arkadaş. anadolu takımlarında iş yapar ama bizde 10 kişi defans yapan anadolu takımlarına soru işareti. ayağı düzgün gibi larin gibi kalecinin üstüne vurmaz ( tabi youtube güzellemesi de yanıltabilir )

Etiketler: