23. Hafta Yeni Malatyaspor 1-1 Beşiktaş
23. Hafta Yeni Malatyaspor 1-1 Beşiktaş

Beşiktaş Forum|23. Hafta Yeni Malatyaspor 1-1 Beşiktaş Tarih : 22.01.2022 Saat : 13:30 Stadyum : Yeni Malatya Stadyumu Hakemler : Zorbay Küçük - Ekrem Kan - İbrahim Bozbey - Yiğit Arslan VAR :

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

23. Hafta Yeni Malatyaspor 1-1 Beşiktaş  [Okunma sayısı 17388 defa] 23. Hafta Yeni Malatyaspor 1-1 Beşiktaş
Anket
Beşiktaş, Yeni Malatyaspor maçından kaç puan alır?
3 puan
7 [%87.5]
1 puan
0 [%0]
0 puan
1 [%12.5]

Toplam Oy Verenler: 8

Çevrimiçi Talisca1903

böyle pen6 mı olur yeter artık

Çevrimiçi Samet Ç

Verdi şaka gibi hadi babacım ligi bitirin tsyi şampiyon yapın tiyatro bu lig

Çevrimiçi levitate

Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı Erman1903

Sen bok gibi 2'yi atamaz layakıt oynarsan şu kepazeler bitane penaltıyla senden puanı alır. Neyse hedefsiz saçma sapan lig yapacak bir şey yok

Kendi işini göremezsen böyle olur.

Çevrimdışı AigleBordeaux

20 sıradaki takıma karşı maçı koparmazsan böyle alırlar maçı işte Önderle devam devam
Durursa burada dursun kalbim Beşiktaş!

Çevrimdışı yorgo_d(geodem)

necipin  sacmalamasi ,  temas  var o yuzden halem verirse bir sey  diyemezsin .. 
Yorgo

Çevrimdışı AigleBordeaux

Çevrimdışı murat baltacı

Yeter ya vallahi yeter her maç stoper yakarmi takımı al sana necip hoca
BeŞiKtAşK

Çevrimdışı AigleBordeaux

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Necip net biçimde zamanlama hatası yapıp sağ ayağıyla adamın sağ ayağına vuruyor.
Defansın karşısına iki tane net forvet koyunca defolar ortaya çıktı.

Çevrimdışı murat baltacı

Sahada kalmazlar kötü zamanda yedik
BeŞiKtAşK

Çevrimdışı levent14

Su pozisyon bize verilmese etmediğimiz küfür kalmaz biraz objektif olun net penaltı pozisyon..Necip yeteneksizi daha top gelmeden ayağını takmış adama

Çevrimdışı AigleBordeaux

Necip net biçimde zamanlama hatası yapıp sağ ayağıyla adamın sağ ayağına vuruyor.
Önderim arasını bozmak istemiyor Necip Töre ve Oziyle

Çevrimiçi blackeagle35

Böyle saçma değişikliklerle verirsin maçı. Adam gibi birini getirmezsen olacak olan bu

Çevrimiçi Talisca1903

ne vurması ya futbolun doğasına aykırı bu pen6 devam edin siz böyle

Çevrimiçi sEuL

Hadi gecmis olsun, Onder hocadan bi cacik olmaz. Sacma bir oyun sistemi, sacma oyuncu tercihleri… Biz Sergen hocayi niye gonderdik?

Ligin dibindeki takimlarla oynuyoruz birde.

Dusme hattindaki rezil Rize takimindan 1 puan alirken, mahalle takimindan hallice olan kendi sahasindaki 11 macin 7’sini kaybetmis Malatya karsisindada skor 1-1.

Mactan sonra cikip anca konussun beyefendi.

Çevrimiçi Samet Ç

Su pozisyon bize verilmese etmediğimiz küfür kalmaz biraz objektif olun net penaltı pozisyon..Necip yeteneksizi daha top gelmeden ayağını takmış adama
Bize zaten verilmiyor bunlar en basit örneği ligin ikinci haftasındaki Kenan'a yapılan penaltı bundan daha sertti Var bile çağırmadı

Çevrimiçi levitate

şimdi +3 verir hücum fırsatı bile bırakmaz
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi ferdi1903

Ligin sonuncusuna puan burakmak

Çevrimiçi Talisca1903

bizim taraftara Allah akıl fikir versin bu pozisyona pen6 diyende ne bileyim

Çevrimiçi Özgür Gültekin

ne vurması ya futbolun doğasına aykırı bu pen6 devam edin siz böyle

Şu penaltı sana verilmezse forum yanıyordu. Bu kadar sabit bakmayın.
Necipin kafasında tek bir hamle var, akıllı bir forvat ona aykırı bir şekilde hareket ederse Necip her türlü runtime error verir.
Olay bu kadar basit.

Çevrimdışı AigleBordeaux

Önder hoca falan değil oyuncular Sergen gitti diye biraz motive oldu şimdi her şey normale dönüyor

Çevrimiçi ferdi1903

Çevrimiçi blackeagle35

Çevrimiçi Samet Ç

Hay direğini yeter artık üçüncü direk oldu bu

Etiketler: