22. Hafta Karagümrük 0-1 Beşiktaş
22. Hafta Karagümrük 0-1 Beşiktaş

Beşiktaş Forum|22. Hafta Karagümrük 0-1 Beşiktaş Tarih : 18.01.2022 Saat : 20:00 Stadyum : Atatürk Olimpiyat Stadyumu Hakemler : Halil Umut Meler - Kemal Yılmaz - Volkan Ahmet Narinç -

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

22. Hafta Karagümrük 0-1 Beşiktaş  [Okunma sayısı 15067 defa] 22. Hafta Karagümrük 0-1 Beşiktaş
Anket
Beşiktaş, Karagümrük maçından kaç puan alır?
3 puan
8 [%80]
1 puan
0 [%0]
0 puan
2 [%20]

Toplam Oy Verenler: 10

Çevrimiçi levitate

canerin triplere bak iyi ki yollamışız şunu
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı kahyaoglueren

Iki haftadır şansla gidiyoruz biraz. 7 eksikli Antep, eksikleri olan Karagümrük.

Ortada futbol adına herhangi bir farklılık yok. Hatta geriye düşüş var. Ilk yarıda CL'de oynuyorduk onu da eklemek lazım.

3'lu deneyince acaba mı dedim ama altyapı vs gösterişli cümleler ile devam ettik. Ortada o da yok.

Çevrimiçi tolga1903

Var neyini izliyorsun şu pozisyonun olm bunlar özürlü ya

Çevrimiçi levitate

Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı worns

rezalet bi yarım saat oynadık

Çevrimdışı kahyaoglueren

rezalet bi yarım saat oynadık
1. lig maçlarına dönüyor maçlarımız.

Çevrimiçi levitate

Çevrimiçi tolga1903

Abi çok kötü takımız biz ya hiç boşuna hoca falan getirmeyin böyle bitsin bu sezon gelen hocaya yazık gitsin 13 mü gidiyo 15 mi gidiyo bi temizlensin şu takım öyle getirin kim gelecekse

Çevrimdışı AigleBordeaux

Eksiksiz bir takım gelince görürüz Önder’i bu oyunla büyük rezillik geliyor
Durursa burada dursun kalbim Beşiktaş!

Çevrimiçi sEuL

Rezil bir mac daha ama 3 puani almak iyi oldu.

Cekirge bir sicrar iki sicrar ......

Caner beyinsizi olmasa bu macida alamazdik ya neyse.

Çevrimiçi Talisca1903

böyle hocalık olmaz hiçbir şey oynayamayan rakibi tek kale üzerimize getirdi büyük saçmaladı ve saçmalamaya devam edecek gibi görünüyor

Çevrimiçi Necmi

sağ oldun sayesinde maçı kazandık olmasa ihtimal yoktu

Çevrimiçi Samet Ç

Rezil oynadık geçen maçta aynı rezil oyun vardı. Takım seneye Önder hocaya bırakılırsa şimdiden geçmiş olsun.

Çevrimdışı ALDENYX

Hocasiz yola dewamke Forma kazaniyo.... önder altyapi hocasinada hicbir inancim yok genc oyuncu muhatabinda
Hayat geç kalanları hiç affetmez.

Çevrimiçi Necmi

Şaka maka üçüncüyüz fıkra gibi 😂

Çevrimdışı Erman1903

60'a kadar iyiydik, bence Ozzy hariç doğru bir oyun planımız vardı. Daha sonra hemen her maçta yaşanan düşüş. Üzerine amatör Can değişikliği. Güven gerekliydi lakin kötü oynadı.

Buna da şükür, 8 maçta 6 galibiyet etti. Hazırlanmayan takım anca bunu yapar zaten. Karaveli'nin ordinaryus olmadığını zaten biliyoruz.

Çevrimiçi Talisca1903

ozzy ghezzal gibi 2 top tutan adamı çıkarıp güven töre gibi 2 çalım manyağını oyuna almak saçmalamanın daniskasıdır. Kenarda duruşu da çok kötüydü korktuğu belliydi ve takıma da sirayet etti.Larin çıkarıp alex koysa alex forvet bats sol açık yapsa bir şeyler deniyor derdim

Büyük hayal kırıklığı yarattı bende

Çevrimdışı AigleBordeaux

60'a kadar iyiydik, bence Ozzy hariç doğru bir oyun planımız vardı. Daha sonra hemen her maçta yaşanan düşüş. Üzerine amatör Can değişikliği. Güven gerekliydi lakin kötü oynadı.

Buna da şükür, 8 maçta 6 galibiyet etti. Hazırlanmayan takım anca bunu yapar zaten. Karaveli'nin ordinaryus olmadığını zaten biliyoruz.
Abi yapma adamların 10 tane eksiği var
Durursa burada dursun kalbim Beşiktaş!

Çevrimdışı worns

bence mesele hocalık da değil. takım 60'dan sonra ayakta duramıyor. hepimiz töre'ye sövüyoruz ama ghezzal'in 50'den sonra adını duyan yok. fizik olarak öyle çok kötü de bir adam değildir normalde ondan örnek veriyorum bütün takım böyle. bekler stoperler bile yerde sürünerek adam karşılamaya başlıyor bi garip görüntü. nasıl aşacağız, sezon sonunu yaklaşınca ne halde olacağız bilemiyorum.

Çevrimiçi Talisca1903

ozzy kötümüydü evet ama çıkınca komple orta  sahayı kaybettik.Bence bu formatta oynayacaksak ozzynin ikamesi, yok Salih demeyin sonda bir pozisyoda toptan kaçıyor olmayacak ondan

Çevrimdışı worns

ozzy ghezzal gibi 2 top tutan adamı çıkarıp güven töre gibi 2 çalım manyağını oyuna almak saçmalamanın daniskasıdır. Kenarda duruşu da çok kötüydü korktuğu belliydi ve takıma da sirayet etti.Larin çıkarıp alex koysa alex forvet bats sol açık yapsa bir şeyler deniyor derdim

Büyük hayal kırıklığı yarattı bende

abi düşüyorlar ama oyundan. girenler berbat hiç şüphe yok da ilk yarıda oyunundan memnun olduğumuz ekip de ikinci yarının 15. dakikasından itibaren sahada yok olmaya başlıyor. oyuncu seçiminden daha büyük bir sorunumuz var gibi.

Çevrimiçi Talisca1903

abi düşüyorlar ama oyundan. girenler berbat hiç şüphe yok da ilk yarıda oyunundan memnun olduğumuz ekip de ikinci yarının 15. dakikasından itibaren sahada yok olmaya başlıyor. oyuncu seçiminden daha büyük bir sorunumuz var gibi.
maalesef
emirhan demir ege gibi gençlere şans tanımalıyız yada montero atıp 3 lüye dönmeliyiz son yarım saat kabus gibiydi.Topu 15 sn bile tutamadık ayağımızda
[ Son Düzenleme: 18 Ocak 2022, 22:12:53 Talisca1903 ]

Çevrimiçi Talisca1903

canere laf yok 3 puan ona yazar Blonde Eagle :tabe: :tabe: :tabe:

Çevrimdışı Erman1903

Abi yapma adamların 10 tane eksiği var

Ne yapayım kardeşim senin takımın çok mu tam, 60'da bitiyorsun. Bence oyun planı doğruydu, 60'a kadar bir tane düzgün pozisyonları yok. Hee bak oyunun bu şekle gelmesinde Can ve Töre depişiklikleri Güvenin kötü oynaması da etkili oldu ama kaç maçtır gördüğümüz şey kondüsyonumuz yok.

Sergen gitmeseydi de bu birlikteliği sağlayabilseydi şu anda yeni Fergüson diye çıldırıyordu hayranları. Veya ne bileyim Şenol Güneş gelip 8maçta 6g 1B 1M alsa derin tecrübesi konuşulacaktı.

Hocanın ustalığı yok, yanlış tercihler yapıyor ama takım fiziken olmasa da çıkış yaptı. Bu da bir şeydir.

Şu anda Allah yardım ediyor Karaveli'ye, bunu göz ardı etmeyin hiçbir zaman sebepsiz olmaz.

Çevrimdışı Eray_Steiermark

İleride Bats varken ne yapsak boş. Safi zarar adam.

Etiketler: