Beşiktaş Futbol Takımı 2021/22 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2021/22 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2021/22 Sezonu Beşiktaş'ın 2021/22 sezonuna ait lig ve kupa mücadelesi bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transfer konusu hariç Beşiktaş ile

0 Üye ve 56 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2021/22 Sezonu  [Okunma sayısı 374628 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2021/22 Sezonu

Çevrimiçi Samet Ç

Çevrimiçi Gökhan Kurt

Saçmalık. Bu durumda olan tek kulüp biz miyiz?

Değiliz fenerde de 6 sakat var. Sosa, Serdar, Tisserrdand, İrfan, Zajc, Nazım,

Çevrimiçi Samet Ç

İrfan hariç hepsi darbeye bağlı galiba

Çevrimiçi kahyaoglueren

Atiba bugün antreman fotoğraflarında vardı aslında. Antreman sonrası mı sakatlanmış. Şu milli ara bir an önce gelse gerçekten. 11 çıkaramayacağız.

Çevrimiçi Samet Ç

Batshuayi'nin sakatlığı diz sakatlığıymış umarım ciddi bir şey yoktur

Çevrimiçi Samet Ç

batsman'de sakatlanmış...

altayı yenersek çok büyük iş
kazanma ihtimalimiz yok Kenan, Töre falan oynayacak

Çevrimiçi 38life

Zajc ve Serdar iyileşti. İrfan'in sakatlığı zaten uzun süreli. Biz Hasic'i de ekleyelim o zaman. Kaç sakatlık yaşandı sezon başından beri?
Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimiçi 38life

Antrenmanda sakatlanan oyuncu sayımız kaç? Maçta darbe olmadan kendini yere bırakıp sakatlanan oyuncu sayımız kaç sezon başından beri? Soruyorum...

Çevrimdışı tolga1903

Hepsini de kotaracak yerli/yabancı havuzu var fener'de. Bizde ghezzal olmayınca gökhan töre falan oynuyor batshuayi gitti işte kim yedeği yerine güvenle gözün kapalı koyacağın isim yok koca bir boşluk. Maksimum ne kadar koşmalı bu takım mesela bilimsel olarak oyuncuların fiziki durumu göz önüne alınıp mı 120'lerin zorlanması isteniyor bu oyunculardan? Siz zorladıkça çok daha kötü şekilde reaksiyon alıyorsunuz josef ve pjanic'de gitse ligin en kötü takımına üstünlük kuramaz elde kalanlar. Çok umutsuz vakaya doğru evriliyoruz oyuncu sakatlıktan dönüp oynatsan tekrar 3 4 hafta gitmeyeceğinin garantisi yok teixeira gibi. Altay maçına sıfır yazdım ben ajax maçını ise izlemekten bile korkuyorum allah yardım etsin bize halimiz hiç iyi değil.

Çevrimiçi 38life

Hepsini de kotaracak yerli/yabancı havuzu var fener'de. Bizde ghezzal olmayınca gökhan töre falan oynuyor batshuayi gitti işte kim yedeği yerine güvenle gözün kapalı koyacağın isim yok koca bir boşluk. Maksimum ne kadar koşmalı bu takım mesela bilimsel olarak oyuncuların fiziki durumu göz önüne alınıp mı 120'lerin zorlanması isteniyor bu oyunculardan? Siz zorladıkça çok daha kötü şekilde reaksiyon alıyorsunuz josef ve pjanic'de gitse ligin en kötü takımına üstünlük kuramaz elde kalanlar. Çok umutsuz vakaya doğru evriliyoruz oyuncu sakatlıktan dönüp oynatsan tekrar 3 4 hafta gitmeyeceğinin garantisi yok teixeira gibi. Altay maçına sıfır yazdım ben ajax maçını ise izlemekten bile korkuyorum allah yardım etsin bize halimiz hiç iyi değil.

Maç sayfalarında defalarca yazdık. Sergen Hoca takımı ekonomik oynat, ekonomik oynat diye. Savunmayı gereksiz zamanlarda bile öne çıkarıp takımı koştur babam koştur. Boş yere. Elinde Pjanic var pas yap, topu ve rakibi koştur, sen koşma dedik. Ama yok "Sergen hocadan iyi mi bileceksin!" Peki...

Çevrimiçi Samet Ç

Atiba ve Welinton'da oynayamazsa oynatacak tek stoper Montero sağbek cezalı orta sahada idare ederiz ileride oynayacak adam kalmadı Larin'de dün sıkıntı yaşadı ne olduğu belli değil ölsek daha iyiydi.

Çevrimdışı tolga1903

Antrenmanda sakatlanan oyuncu sayımız kaç? Maçta darbe olmadan kendini yere bırakıp sakatlanan oyuncu sayımız kaç sezon başından beri? Soruyorum...

Artık bir açıklama bekliyorum ben dingonun ahırı değil burası kimde hata hocada mı antrenörlerde mi zeminde mi bu basit bir talihsizlik şanssızlık değil bu kadar çıt kırıldım takım görmedim ben bir maç yapıyorlar maçın sonunda birisi kasığını tutuyor biri baldırını tutuyor kendini yere atıp kalkamayanlar falan ne oluyoruz bu nasıl takım?

Çevrimiçi kahyaoglueren

Bir yandan da acaba 40 derece sıcaklarda Istanbulda kamp yapmanın dezavantajları mi diye düşünüyorum. Takım yükleme zamanı çok sıcak havalar vardı. Verim düşmüş olabilir. Zaten neden yüksek rakımlı yerler tercih etmiyoruz onu da anlamıyorum.

Çevrimdışı can1903

Sıkıntı var, benden söylemesi. Takımı ekonomik oynatmayı denemeliyiz.
Kimleri sevdik kimleri sildik.. Sil baştan yenisini yaparız yenisini yazarız dostlar yanımızda oldukça..

Çevrimiçi Samet Ç

Bu sakatlıklarda zeminin payı var orası kesinde zeminden dolayı 3 tane verirsin en fazla yanlış yükleme ve hocanın takımı ekonomik kullanmaması sürekli tempo yapmasıda diğer sorunlar bu kadar güzel transfer dönemi geçirip bu kadar basit hataları yapacak ve bu hataları ısrarla devam ettirecek tek kulüp biziz inşallah Altay, Ajax ve Sivas maçlarından minimum hasar ile çıkıp milli arada bu sorunları çözebiliriz yoksa bizim olan ligi ellerimizle veririz rakiplere.

Çevrimdışı can1903

Bu sakatlıklarda zeminin payı var orası kesinde zeminden dolayı 3 tane verirsin en fazla yanlış yükleme ve hocanın takımı ekonomik kullanmaması sürekli tempo yapmasıda diğer sorunlar bu kadar güzel transfer dönemi geçirip bu kadar basit hataları yapacak ve bu hataları ısrarla devam ettirecek tek kulüp biziz inşallah Altay, Ajax ve Sivas maçlarından minimum hasar ile çıkıp milli arada bu sorunları çözebiliriz yoksa bizim olan ligi ellerimizle veririz rakiplere.
Ajaxtan 2-0 , 3-0 yenilgiye kabulüm. Altay-Sivas maçından 4 çıkarırsak yeterli. Milli ara sonrası Teixeira-Nkoduou dönüşü olacak onlar bizi ligte iyi seviyeye getirir. Vida-Teixeira-Nkoudou-Ghezzal milli ara sonrası %100'üne ulaşır. Onun dışında Batshuayi sıkıntılı durum gibi duruyor.
Kimleri sevdik kimleri sildik.. Sil baştan yenisini yaparız yenisini yazarız dostlar yanımızda oldukça..

Çevrimiçi Samet Ç

Ajaxtan 2-0 , 3-0 yenilgiye kabulüm. Altay-Sivas maçından 4 çıkarırsak yeterli. Milli ara sonrası Teixeira-Nkoduou dönüşü olacak onlar bizi ligte iyi seviyeye getirir. Vida-Teixeira-Nkoudou-Ghezzal milli ara sonrası %100'üne ulaşır. Onun dışında Batshuayi sıkıntılı durum gibi duruyor.
Teixeira dönerse forvete atarız artık yapacak bir şey yok hem fazla eforda sarfetmez

Çevrimdışı can1903

Teixeira dönerse forvete atarız artık yapacak bir şey yok hem fazla eforda sarfetmez
o ajax maçında son 20 dk oynayabilecek seviyeye gelecekmişte o maç içni riske etmeyiz. 2-0, 3-0 a kabulüm yani  :uyucam:

Çevrimdışı tolga1903

Maç sayfalarında defalarca yazdık. Sergen Hoca takımı ekonomik oynat, ekonomik oynat diye. Savunmayı gereksiz zamanlarda bile öne çıkarıp takımı koştur babam koştur. Boş yere. Elinde Pjanic var pas yap, topu ve rakibi koştur, sen koşma dedik. Ama yok "Sergen hocadan iyi mi bileceksin!" Peki...

Ads'ye de derinde savunma yapıp aldığımızı vuruyoruz dortmund'a da. Sergen yalçın geldiğinden beri savunma anlamında tatmin edici belki de tek maçı var deplasmandaki gs maçı orada da 6'lı hat kurmuştu. Asla derinde savunma yapamıyor bu takım üstüne de düşmüyor pek yani türkiye ligi'nden herhangi bir takıma karşı ilk yarıyı 5 0 kapat ve dünkü maçı bitiren oyuncu grubunu sok 5 4'e falan gelir süresi yetmez rakibin belki eşitlemeye. As 11'i bu kadar sakatlığa meyilli iken yedekleri de aynı derecede verimsiz karman çorman takım olduk hoca ise buna çanak tuttu rosier'in tek alternatifini kiralatıyor ghezzal'e alternatif olarak sunduğu isim pidecilikten öteye gidemeyecek biri batshuayi'nin alternatifi bile yok, e hal böyleyken ekonomik kullan şu takımı bitti takım 4 maçta.

Çevrimiçi 38life

Sıkıntı var, benden söylemesi. Takımı ekonomik oynatmayı denemeliyiz.

Beni çıldırtan şey ekonomik oynamaya aşırı müsait bir orta sahamız olmasına rağmen bunu yapmamamız.

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Batsman son 2-3 maç, maçın sonlarına doğru kasığını tutuyordu, ads maçında da yine aynı şekilde oldu.
Çok belliydi ve dinlendirilmeliydi.

Çevrimdışı tuncaboylu

3 gün önce "Lig boşuna oynanıyor, getirin kupamızı" diyorduk, bugün ortalık yangın yerine dönmüş.

Biraz sakin olmak lazım.

Sakatlar can sıkıyor, ama aynı durum diğer renklilerde de var.

Kadromuz hiç olmadığı kadar geniş. Altay maçına çıkacak kadroda Welinton oynarsa zaaf olmayacak, rahat olun.

Aşağıdaki 11 doğru taktikle İzmir'den 3 puanla döner, rahat olun.

Ersin
Rıdvan
Montero
Welinton
N'sakala
Josef
Pjanic
Can
Larin
Kenan
Güven

Çevrimiçi Samet Ç

Çevrimdışı Kursad_Duran

Nkodouya ne oldu? Adam en son Dortmund macınin kadrosuna alındı ve son anda çıkarıldı ardından antremanlara bile başlayamadı.

Çevrimiçi ferdi1903

Arkadaslar az sakin olun, evet dünkü macda olanlar benimde cok morelimi bozdu evet cok sakat var ama ortalği yangin yerine cevirmeyin, daha cok mac var, sampiyonlar ligi umrumda deil lig önemli

Etiketler: