2021/22 Beşiktaş Transfer Sezonu
2021/22 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2021/22 Beşiktaş Transfer Sezonu Beşiktaş'ın 2021/22 sezonuna ait transferleri bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transferlerle ilgili önerini, düşüncelerini ve

0 Üye ve 44 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2021/22 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 1821173 defa] 2021/22 Beşiktaş Transfer Sezonu

Çevrimdışı sefaköykartali

pjanic'in 60 milyon olduğunu sadece sefaköykartalı, o da laf arasında, ifade etti; daha sonra çağrı zaten konuyu açıklamıştı. geçen sene arthur ve pjanic takas edilip barcelona üzerine 30 milyon da alsa bu transferi olumlu bulan hiç kimse "arthur-30 milyonluk topçu aldık." demezdi. özellikle bu platformdaki yorumlar baz alındığında pjanic'in "60 milyon"luk veya "arthur-12 milyon"luk topçu olması kimsenin umurumda değil. futbolcunun geçmiş performansına ve o performansın bizim ligimizdeki potansiyeline göre yorum yapıyor insanlar.

oyuncuyu 3 milyona, bir sene oynatıyoruz; bizi ilgilendiren tek şey bu. seneye beş yüz milyonluk transfer yapsa da, boşa çıksa da mevcut sezonda bize ne verdiği ile ilgileneceğiz. tabii başarılı olur, boşa çıkar, makul bir ücret ile bizimle anlaşırsa gerisi de düşünülebilir.
Ben transfermarkt verisinden bahsettim. Yoksa ousmane dembeleye de 100m verildi diye Ronaldo-Messi seviyesi oyuncu demek değil. Ama Juventus Pjanici Lpool, ManU, Chelsea yapsa ve 40-50m euro verilse kimse şaşırmazdı. Oyuncu zaten iki sezondur formsuz olmasa bu lige düşmezdi. Ama kalitesi hala big sixte oynayacak kalitede bir adam. Yahu pjanic barça ya geldiğinde iniesta xaviden beri ilk kez kaliteli sağlam bir orta saha alındı deniyordu. Yeteneğiyle bizim ligde top diye oynaması lazım. Kendi pozisyonunun en teknik ve en iyi 20 oyuncusundan biri olduğunu düşünüyorum, umarım bir sezon 3m euronun karşılığını fazlasıyla alır, eğlenir, kupaları kaldırır ve seneye yolumuza bakarız.

Çevrimdışı sefaköykartali

Cicaldau - Nelsson mu övüyor bilmiyorum, bunlar ne övülecek oyuncular ne de transfer açısından doğrular. O iyi bir scout değil oyuncularda bazen bir özelliğe çok tutulur ama bütünde çok da iyi bir futbolcu olmadığını görmez. Bazen de bütünde çok iyi olan oyuncuya tarzı/1-2 ona eksi gelen yön veya yaşı dolayısıyla hakkını vermez. Çok iyi maç analiz eder, bilgisi piyasadaki alternatiflerinden yüksektir lakin bazen futbolun basit bakılması gereken bir şey olduğunu unutur.

Beşiktaşlılığından şüphe edilecek birisi değil bence, hatta kulübünü çok sevdiği ve idealist bir tip olduğu için objektif olmakta zorlanıyor. Rakip takım olsa bu kadar tutulmaz.

Şu anda Sergen hoca 90'lar sonu kadife kramponlar tarzı bir kadro kurdu, eğer başımızda o olmasaydı inan ben de daha fazla eleştirebilir, kadronun günümüz futboluna uygunluğunu tartışabilirdim. Hoca Sergen, kalite paçalardan damlıyor ve ligde gerçekten birkaç hoca dışında düzgün taktisyen diyebileceğin birisi yok. Yani bu kadroyla eline kolunu sallayarak şampiyon da olabilirsin - öyle de olması lazım zaten bu kadro şampiyonluk için kuruldu.  Ljajic'ler, Mensahlarla çift kupa alan hoca bunlarla ligi son ana kadar götürmek mecburiyetinde. Bana kalsa fark yapması lazım ama insaflı oluyorum tek başımıza yarışmıyoruz.

Bu arada 2,5 3 lirasını verip Pjanic konusunda Barça'ya yardımcı olmak saçma bir laf, bu adam Pirlovari bir Regista 1 Milyona gelecek hali yok. Hee oyuncunun ne derece performansı olduğu, bize bu tarz biri mi lazım onlar ayrı bir tartışma konusu. Regista olayı yavaş yavaş tedavülden kalkıyor ama bu adamın o tarzın iyilerinden olduğu bir gerçek.

Abi söylediğin her şeye katılıyorum, şahsen ben de ŞL de daha çok koşan, çok basan, tempolu ve atlet bir 8 numara alırdım. Alex varken Pjanic biraz fazla oldu, ama son gün transferidir, maliyeti de çok değil, Pepe ve Negredo gibi bir sözleşmesi de yok. Ayrıca Pjanictir yani kalitesi belli oyuncu.

Koşan basan 8 numaranın dışında, uzun boylu, atletik bir stoper alırsak ŞLdeki rakiplerle daha kafa kafaya, o tempoya çıkabileceğimizi düşünüyorum. Biraz fazla yaratıcı, savunma anlamında biraz tempomuz düşük kalabilir ama ŞLde güzel maçlar işletecek bir kadromuz olmuş oldu.

Bence de doğru profil değil ama bu sezon Pjanici ŞL ve ligde 40 maç oynatıp canlandırırsak, Barca seviye düşüşteki oyuncuyu bile canlandıran bir takım olacağız. Bu da bize big-six, Barca-madrid, Juve-Inter seviyesinde düşüşteki oyuncuları direkt bize çekebilir.

Çevrimiçi Necmi

Pjanici verilen bonservis üzerinden değerlendirmek yanlış buyrun bu da sebebi

(Tweet silinmiş ya da erişime kapatılmış)?s=20

Bunu zaten ispanyada cümle alem biliyormuş bütün gazeteler yazmış.

Gazetelerin yazdığına dair

?s=20

Bu arada ufak bir not transferi eleştirdi diye Bülent Kalafat baya gömülmüş kendisine renkli falan denilmiş. Tek kelimeyle

"komedi" çünkü hasta Beşiktaşlıdır. İlla herkes sizinle aynı fikirde olmayınca "belli çok acıtmış renklileri" gibi fanatizme kaçan

yorumlara ne gerek var. Kaldı ki adam renkli de olabilir herifin ne dediğine bakmak lazım.
neyi buyuracağız burdaki insanların  bunu bilmediğinimi sanıyorsun  bu dünya gündeminde konuşuldu sana olayın aslını anlatayım o zaman juve barçadan oyuncu istiyor değeri 72 m pjaniçi takasa vermek istiyor barça kabul ediyor oyuncu artı 12 m ye işi bağlıyorlar ama ffp izin vermiyor barça ffp de sattığın kadar al kuralı var o yüzden takas yapamıyorlar oyuncuda nakit girişi olmak zorunda juve 72 verip oyuncuyu nakit satın alıyor barçada 60 verip oyuncu satın alıyor ortada dalavere yok uefa prosedürü yüzünden keş oluyor takas yerine millette bunu anlamıyor yorum yapıyor kafasına göre  şimdi kaanı alacaksın altı diyorlar sende larini vereyim takasla on m diyorsun kabul ediyor sana kaan artı dört m veriyor o zaman larinin değeri dört m diyebilirmisin biz ffp de olsaydık bu takas olmazdı biz altı verip kaanı alırdık onlarda on verip larini alırdı olay bu sahtekarlık yok biz ffp deykende kimse kuralları anlamayıp herkes kafasına göre konuşuyordu tıpkı fenerlilerin şimdi yaptığı gibi söylüyorlar beşiktaş takır takır alıyor bize gelince ffp var bu kurallar bir bizemi işliyor diyor geriler siz ffp de olduğunuza göre tabiki bir size işleyecek
Juve barça olayındada kimse kuralı bilmediği için yapılan anlamsız geliyor altında pislik arıyorlar
Amerikayı keşfetmiş gibi davranıyorsun bu konuyu burda bilmeyen yoktur renkliler bunu pjaniçin değerini düşürmek için boş boş sallıyor sende gelmiş burda onların saçmalıklarını satıyorsun
Avukatsın bu anlaşmayı en iyi senin çözmen lazım geçen sene barçaya rakip taraftarlar bedava aldı ffp yi delmek için 60 m gösterdi diye salladı şimdide renkliler bunu kullanıyor birşeyi çok konuşursan gerçek sanılır ya pjaniçin barçaya gitmeden piyasa değeri 70 m di bu verilere transfermarkt den ulaşmak kolay eder etmez piyasası buydu şimdiki değerinide birçok kişi 35-40 arası görüyor
Buraya gelip renkli iddalarını gerçekmiş gibi satma
Kimse 60 m lik oyuncu aldık muamelesi yapmıyor aktif oyuncular içinde dünyanın en iyi birkaç 8 inden birini aldık diyor
Bunu aklı başında renklilerde söylüyor sen bir kaç hazımsızın kafını buraya taşıyorsun aç ekşiyi oku yüz sayfa yazı yazıldı tüm dünya bu sezonun en flaş transferlerinden biri diyor avrupada bunu almak istemeyecek tek takım yoktu ama barça satışa koymamıştı adamlar messiyi bırakmak zorunda kaldılar federasyona liste veremiyorlardı en önemli oyuncuları liste dışı kalıyordu messiyi feda ettikleri gibi bunuda ettiler avrupada piyasa kapanınca bizim kısmetimize düştü rusya bütün maaşını karşılamış barça için cazipdi ama pjaniç rusyaya gitmem demiş ahmet bulutu dinlemedinmi bizim teklifi ikiletmeden kabul etmiş oyuncuda söyledi kado dışı kalıp sezonu oynamadan geçiremezdim futbol oynamak istiyorum beşiktaşa gittiğim için çok mutluyum dedi
Renkliler kıskançlıktan çatlıyor sallayıp duruyorda sen neyi ispatlamaya çalışıyosun muazam bir transfer başarısı bu savunma futbolu ile ünlü italya kiginin içinden geçen oyuncudan bahsediyoruz neymiş geçen sene kötüymüş geçen sene barçada iyi olan oyuncumu varmı

Çevrimdışı Nazım Ar

Pjanici Juveden direk almaya kalksan 60 olmazdı da 35 - 40 olurdu. Adam mevkiisi için en verimli çağındaydı ve dünyada parmakla gösterilecek bir pasör ve duran top ustası. Sadece dün koyduğum klibi izleyen zaten bu yetenekleri dışında da ne kadar özel bir oyuncu olduğunu anlar, Iniesta gibi top saklıyor ilk temastan sonra.

Şu insanların Pjanici siz bilmezsiniz ben bilirim tripleri çok komik 15 yıldır piyasada bu adam, Roma ve Juve de istikrarla yıllarca oynadı. Arthur takas muhabbetini de cümle alem biliyor, Barcelona takım halinde sıçmasa orada da aynı istikrarla oynardı, belki uzun zaman sonra o aradıkları Xavi-Iniesta tipine en yakın aldıkları oyuncuydu ama kan uyuşmazlığı ve maliyetler 1 seneliğine de olsa onu buraya getirdi. Milana gitse, Atletico'ya gitse hatta Juveye dönse kimse yadırgamazdı.

Guti, Hamsik gibi emekliliğinde veya Mesut gibi futbolu unutup da gelmedi bu adam. Aklı başında kimse de zaten Vieria gibi basar, Messi gibi dizer, Nedved gibi vurur demiyordur herhalde.

Salih'le yetenek kümesi kesişiyor diyen adam da bu işten para kazanıyor işte, memlekette her alanda kalite yerlerde. Güven'in yetenek kümesi de en çok Rashford ile kesişiyor mesela demek ki fırsat bulsak almamak lazım. Yerine hocanın hiç oynatmadığı bir formasyona göre değişik adam almak lazım. Hey Allahım ya!

Çevrimiçi Necmi

Abi söylediğin her şeye katılıyorum, şahsen ben de ŞL de daha çok koşan, çok basan, tempolu ve atlet bir 8 numara alırdım. Alex varken Pjanic biraz fazla oldu, ama son gün transferidir, maliyeti de çok değil, Pepe ve Negredo gibi bir sözleşmesi de yok. Ayrıca Pjanictir yani kalitesi belli oyuncu.

Koşan basan 8 numaranın dışında, uzun boylu, atletik bir stoper alırsak ŞLdeki rakiplerle daha kafa kafaya, o tempoya çıkabileceğimizi düşünüyorum. Biraz fazla yaratıcı, savunma anlamında biraz tempomuz düşük kalabilir ama ŞLde güzel maçlar işletecek bir kadromuz olmuş oldu.

Bence de doğru profil değil ama bu sezon Pjanici ŞL ve ligde 40 maç oynatıp canlandırırsak, Barca seviye düşüşteki oyuncuyu bile canlandıran bir takım olacağız. Bu da bize big-six, Barca-madrid, Juve-Inter seviyesinde düşüşteki oyuncuları direkt bize çekebilir.
ben gedsonu çok isteyen biri olarak yanlış düşünüyorsunuz hızlı kaçan oyuncun olunca rakip senden korkmaz ellerindeki bütün oyuncular böyle ama elinde batsman alex pjaniç olursa dortmunduda korkutursun üstüne o hızlı oyuncularla gelemez batsman dediğimiz adam dortmundun bir senemi iki senemi önce isteyip chelseaden alamadığı adam pjanic için on saniye düşünmezdi böyle oyuncular şl de sana saygı duyulmasına sebep olur

Çevrimdışı tuncaboylu

neyi buyuracağız burdaki insanların  bunu bilmediğinimi sanıyorsun  bu dünya gündeminde konuşuldu sana olayın aslını anlatayım o zaman juve barçadan oyuncu istiyor değeri 72 m pjaniçi takasa vermek istiyor barça kabul ediyor oyuncu artı 12 m ye işi bağlıyorlar ama ffp izin vermiyor barça ffp de sattığın kadar al kuralı var o yüzden takas yapamıyorlar oyuncuda nakit girişi olmak zorunda juve 72 verip oyuncuyu nakit satın alıyor barçada 60 verip oyuncu satın alıyor ortada dalavere yok uefa prosedürü yüzünden keş oluyor takas yerine millette bunu anlamıyor yorum yapıyor kafasına göre  şimdi kaanı alacaksın altı diyorlar sende larini vereyim takasla on m diyorsun kabul ediyor sana kaan artı dört m veriyor o zaman larinin değeri dört m diyebilirmisin biz ffp de olsaydık bu takas olmazdı biz altı verip kaanı alırdık onlarda on verip larini alırdı olay bu sahtekarlık yok biz ffp deykende kimse kuralları anlamayıp herkes kafasına göre konuşuyordu tıpkı fenerlilerin şimdi yaptığı gibi söylüyorlar beşiktaş takır takır alıyor bize gelince ffp var bu kurallar bir bizemi işliyor diyor geriler siz ffp de olduğunuza göre tabiki bir size işleyecek
Juve barça olayındada kimse kuralı bilmediği için yapılan anlamsız geliyor altında pislik arıyorlar
Amerikayı keşfetmiş gibi davranıyorsun bu konuyu burda bilmeyen yoktur renkliler bunu pjaniçin değerini düşürmek için boş boş sallıyor sende gelmiş burda onların saçmalıklarını satıyorsun
Avukatsın bu anlaşmayı en iyi senin çözmen lazım geçen sene barçaya rakip taraftarlar bedava aldı ffp yi delmek için 60 m gösterdi diye salladı şimdide renkliler bunu kullanıyor birşeyi çok konuşursan gerçek sanılır ya pjaniçin barçaya gitmeden piyasa değeri 70 m di bu verilere transfermarkt den ulaşmak kolay eder etmez piyasası buydu şimdiki değerinide birçok kişi 35-40 arası görüyor
Buraya gelip renkli iddalarını gerçekmiş gibi satma
Kimse 60 m lik oyuncu aldık muamelesi yapmıyor aktif oyuncular içinde dünyanın en iyi birkaç 8 inden birini aldık diyor
Bunu aklı başında renklilerde söylüyor sen bir kaç hazımsızın kafını buraya taşıyorsun aç ekşiyi oku yüz sayfa yazı yazıldı tüm dünya bu sezonun en flaş transferlerinden biri diyor avrupada bunu almak istemeyecek tek takım yoktu ama barça satışa koymamıştı adamlar messiyi bırakmak zorunda kaldılar federasyona liste veremiyorlardı en önemli oyuncuları liste dışı kalıyordu messiyi feda ettikleri gibi bunuda ettiler avrupada piyasa kapanınca bizim kısmetimize düştü rusya bütün maaşını karşılamış barça için cazipdi ama pjaniç rusyaya gitmem demiş ahmet bulutu dinlemedinmi bizim teklifi ikiletmeden kabul etmiş oyuncuda söyledi kado dışı kalıp sezonu oynamadan geçiremezdim futbol oynamak istiyorum beşiktaşa gittiğim için çok mutluyum dedi
Renkliler kıskançlıktan çatlıyor sallayıp duruyorda sen neyi ispatlamaya çalışıyosun muazam bir transfer başarısı bu savunma futbolu ile ünlü italya kiginin içinden geçen oyuncudan bahsediyoruz neymiş geçen sene kötüymüş geçen sene barçada iyi olan oyuncumu varmı

Hayır sanki Premier League takımıyız, Barcelona'da geçen sene iyi olan adamı tatile getiremezsin buraya.

Arsenal'de 3 senedir kötü olan Mesut'u aldılar diye haftalarca konuştu herifler, biz Barcelona'da bir sene kötü olan adamı aldık diye laf söylüyorlar.

İlla geçen sene iyi olan adam alacaksan, ya Sikaldau, Korutan, Siksson tarzı adamlara bonservis vermek zorundasın.

Çevrimiçi Necmi

zaten bunuda parlatıp gönderirsek şaka değil barçada iş yapmamış oyuncuyu cilalamak bizi bu işde zirveye oturtur bundan sonraki transferleri çok kolaylaştırır bu işi hem barça oyuncusuna hemde aklas oyuncuya yapabilmek işin nirvanası yarın messi psg de tutmazsa verinde adam edelim deriz 😂

Çevrimdışı Erman1903

Oyuncuya hangi açıdan baktığına göre değişir kalite-freekick pas kalitesi-oyun görüşü diyorsan bunlar geçerli sebepler en iyi tercih Pjanic'dir. Ben ne ŞL ne de Lig olarak bakıyorum her yiğidin bir yoğurt yiyişi var. Önce Beşiktaş diye baktığım zaman elimdeki kadroya, oynamak istediğim mantığa göre orta sahamın dengeli yapıda olması için tempolu oyuncu bakardım. Tempo - Kalite'yi bir çubuk olarak düşünürsen Pjanic kalite tarafının uçlarında öyle koşmayan falan bir oyuncu da değil. Zaten baktığımız tempolu oyuncular da kalitesiz değildi. Kimisi de daha ortalarda bir oyuncu seçebilir bunlar tercih meselesi. Tercihler arasından konuştuğumuz için ben Gedson alırım, yoksa bana kalsa almam - Pjanic'in zıttı hep kısa pas ve olabildiğince basit oynar skor katkısı da düşük. CL bir oyunculuk iş değil Pjanic'in kalitesi ulusal arenada da yüksek, başarılı olacağın varsa onunla da olursun. Keyif verebilecek bir kadromuz var heyecanla izleyeceğiz. Bunu bir kenara bırakırsak benim için öncelik ligde başarı. Kadro olarak ligin tepesindeyiz, Pjanic almadan kapatsaydık bile öyle derdik, bu takım başarılı olacak sene sonu ŞL ön plandaydı falan filen denirse yemezler o hikayeyi beceremeyen gider.

Koşan Basan 8 numaranın ofansifi de var Bozdoğan. Yabancı stoperi aldık artık Montero, alırsak muhtemelen yerli olacaktır o dediğin tarz birileri çok yok. Beşiktaş iyi bir marka oyuncuları yükseltme alışkanlığımızı devam ettirebilirsek istediğimiz oyuncuyu bu şekilde kiralayabiliriz. Pjanic iki aya kadar falan Juventus'daki performansını yakalayabilecek bir tip yakalayamazsa da çok problem değil iş yapar - bu kadroyla bana ligi götüreceksin takımın iyi olacak ben ona bakarım.
[ Son Düzenleme: 04 Eylül 2021, 12:44:11 Erman1903 ]

Çevrimdışı Sir Alex Ferguson

Ona aşması için engeller vermen lazım, baraj kurmak gibi.

Demek istediğim zaten şuan önünde engeller var. Başta tff ve hakemler.
Hadi onuda geçtim şuan baskı inanılmaz kendisinden. Geçen sene çok rahattı kebaptı. Şampiyon olamasa bile tek kelime edicek kimse yoktu bütün ihale ona kalacaktı. Şuan ise tamamen baskılar onun üzerine. En ağır yönetim muhaliflerinden biri olan ben bile olumsuz bir durumda ilk eleştiri oklarımı Sergen'e yöneltirim. O seviyede. İşi hiç kolay değil yani. Bu sene öyle kebap sezon falan diye bekleyen varsa daha çok bekler. Aşırı zor bir sezon olacak. Şampiyonlar ligiydi normal lig maçıydı bla bla.

Bu arada 2,5 3 lirasını verip Pjanic konusunda Barça'ya yardımcı olmak saçma bir laf, bu adam Pirlovari bir Regista 1 Milyona gelecek hali yok. Hee oyuncunun ne derece performansı olduğu, bize bu tarz biri mi lazım onlar ayrı bir tartışma konusu. Regista olayı yavaş yavaş tedavülden kalkıyor ama bu adamın o tarzın iyilerinden olduğu bir gerçek.

Oyuncu uyar uymaz bunun hakkında tabiki konuşulabilir, oyuncunun külfiyeti fazla cepte paran yok iphonun var kontrün yok hesabı da yine anlayabilirim ama pjanic gibi bir topçuyu 2.75'e almak çok ünlü bir markanın çok iyi bir kıyafetini o marka-ürün seviyesinde alabileceğin en ucuz para demektir. Barcelona ffp yüzünden messiyi falan saldı o kadar sıkıntıdalar yani 3-5 ne getirirse kar onlar için. Barcelona saldı veya yardımcı olduk değil, barcelonayı kazıkladık derim bu durumda. Yapmayın etmeyin abi pjanic diyoruz ya ingiliz gazetelerine falan bakın chelseanin falan radarına girmiş bir adam. Yani gidipte adamı arda turan seviyesine de getirmeyin yahu ayıptır günahtır. Bitik özille de alakası yok. Dünkü yorumlarını paylaştım adam gayet kafa olarak hazır öyle çok uçmadan yok işte kanımın son damlasına kadar öleceğim bilmem ne falan değil koemandan şikayetçiydim maaşımdan fedakarlık yaparak futbol oynamak için bu kulübe geldim diyor. Ölüyorum Beşiktaşa falan demiyor ki bu durumda olmasa uğramazdı da fmde alabileceğin bile bir adam değil.Adam belli ki hırslı kendini gösterme hırsıyla gelen zeki bir adam.

Çevrimiçi uğur07

bu ljajic in sözleşme feshedildi dediler resmi açıklama yok. kesin bilgisi olan var mı? @can1903

CPH2095 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Pjanici Juveden direk almaya kalksan 60 olmazdı da 35 - 40 olurdu. Adam mevkiisi için en verimli çağındaydı ve dünyada parmakla gösterilecek bir pasör ve duran top ustası. Sadece dün koyduğum klibi izleyen zaten bu yetenekleri dışında da ne kadar özel bir oyuncu olduğunu anlar, Iniesta gibi top saklıyor ilk temastan sonra.

Şu insanların Pjanici siz bilmezsiniz ben bilirim tripleri çok komik 15 yıldır piyasada bu adam, Roma ve Juve de istikrarla yıllarca oynadı. Arthur takas muhabbetini de cümle alem biliyor, Barcelona takım halinde sıçmasa orada da aynı istikrarla oynardı, belki uzun zaman sonra o aradıkları Xavi-Iniesta tipine en yakın aldıkları oyuncuydu ama kan uyuşmazlığı ve maliyetler 1 seneliğine de olsa onu buraya getirdi. Milana gitse, Atletico'ya gitse hatta Juveye dönse kimse yadırgamazdı.

Guti, Hamsik gibi emekliliğinde veya Mesut gibi futbolu unutup da gelmedi bu adam. Aklı başında kimse de zaten Vieria gibi basar, Messi gibi dizer, Nedved gibi vurur demiyordur herhalde.

Salih'le yetenek kümesi kesişiyor diyen adam da bu işten para kazanıyor işte, memlekette her alanda kalite yerlerde. Güven'in yetenek kümesi de en çok Rashford ile kesişiyor mesela demek ki fırsat bulsak almamak lazım. Yerine hocanın hiç oynatmadığı bir formasyona göre değişik adam almak lazım. Hey Allahım ya!

Aynı oyun stili ile oynuyor diye yetenek kümesi kesişiyor demek baya komik. Ghezzal'de yetenek kümesi olarak mahrezle eşleşiyor man.city manyak mı ghezzal yerine mahrezi alıyor. Salih Türk iyi de topçu ama salih-pjanici eşleştirmek çok komik. Daha farklı oyuncu profili olduğu konusuna bende katılıyorum fakat gidipte işin denklemine salihi sokmak hem salihe zarar verir hemde komik duruma düşersin.

Benim için önemli kıstas Sergen hoca istiyor mu ??? Elneny'de istiyordu hoca. Elneny'de bana göre ihtiyacımız olmayan bir profildi.Fakat hoca istiyordu. Hoca geçen sene bir muhabbetinde taraftar olsa bambaşka oyun oynatacağım diyordu. Belki kafasında farklı bir oyun vardır. Baktık transferler tutmadı yada takım kötü oynuyor alır küreği koşarız  :lol: Demek istediğim bir kazık var ortada ama kime girecek belli değil. Ama şimdiden daha hiç bir şey yokken bize girecek girecek demenin hiç bir faydası yok. Sonuçta pjanici geri gönderemezsin. Bir şeylerde yapamazsın, oyuncu alamazsın falan.
Kadromuz bu umut meraşı da kenanı da pjanici de alexi de savunacağız. Yapacak bir şeyimiz yok.

Çevrimiçi Necmi

bu ljajic in sözleşme feshedildi dediler resmi açıklama yok. kesin bilgisi olan var mı? @can1903

CPH2095 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
edilmedi daha

Yanlış anlaşılmasın @mrred abiyi ve diğer bu tarz yorum yapan herkese çokça saygım var. Farklı görüşleri daha çok severim ben. Farklı açılardan görmemi sağlar. Futbolun sevdiğimiz yanı bu. Tek doğru yok, tek yanlışta yok, bir çok şey var ortada. Her yiğidin yoğurt yiyişi farklıdır hesabı.

Ama şurada herkes hemfikirdir son 10 yılın ligimize gelmiş en iyi registanı izleyeceğiz. Bu bize gerekli miydi, en iyi regista için bu kadar para verilir mi falan filan bu tarz sorular olabilri çok doğal. Ama ortada bir gerçek var, girdiyse de zevk almasını bilmeliyiz yapacak bir şeyimiz yok.

Çevrimiçi Necmi

Yanlış anlaşılmasın @mrred abiyi ve diğer bu tarz yorum yapan herkese çokça saygım var. Farklı görüşleri daha çok severim ben. Farklı açılardan görmemi sağlar. Futbolun sevdiğimiz yanı bu. Tek doğru yok, tek yanlışta yok, bir çok şey var ortada. Her yiğidin yoğurt yiyişi farklıdır hesabı.

Ama şurada herkes hemfikirdir son 10 yılın ligimize gelmiş en iyi registanı izleyeceğiz. Bu bize gerekli miydi, en iyi regista için bu kadar para verilir mi falan filan bu tarz sorular olabilri çok doğal. Ama ortada bir gerçek var, girdiyse de zevk almasını bilmeliyiz yapacak bir şeyimiz yok.
doğru tektir birden fazla doğru olmaz birden fazla yanlış olur
fırsat transferi dediğin şey budur lazım olup olmaması önemli değil değer katıyorsa önüne geldiğinde kaparsın
bu araba alma niyetin yokken birinin paraya sıkışıp 2 yaşındakimersedesini 50 m ye satmasına benzer görürsen paranda varsa alırsın bu arabayı ben ne yapacağım diye sormazsın kendine alır fayda sağlarsın ha paran olmasada borç alır yine alırsın çünkü faize ödeyeceğin paradan daha fazla getiri verir sana
herkes sahadaki performansı diyor sadece bu değilki bu işin sonrası bize yarattığı marka değerinin sağlayacağı kazancın hesabı yok barçanın merkez orta sahası beşiktaşa gelmek için fiyatını indiriyor bu şu anda her futbolcunun hafızasına girdi beşiktaş tercih edilen bir kulüp ikinci adım burda adını tekrar duyurursa olacak
bu iş gomez alıp diriltmeye benzemez zirvedeki aktif oyuncu bu unutulmuş yıldız eskisi değil bu konuda başarımız zaten biliniyor bu bizi zirveye çıkarır yarın bir oyuncu istediğinde barçanın realin city nin juve nin kapısını çalarsın
benficadan gedson alacağım diye kapısında beklemezsin o takımlar sana gelir oyuncuyu kirala diye şartları sunarlar bu sene elimizde iki tane var batshuai ve pjanic hatta alex bile o katagoride bir oyuncu şimdi herkesin gözü beşiktaşın üzerinde olacak. bu diğer oyuncularımız içinde pazar olur
işin özeti pjanic lüks değil bize leval atlatacak kapasitede bir transfer herkes oyuncu yetiştirip 100 m ye satabileceğini sanıyor bu rakama oyuncu satmak için marka olman gerekiyor senden gelecek oyuncuya güvenecekler pazara girmenin bedelleri vardır bunlardan biride köşe başını tutan takımlarla iyi ilişki paran varsa kestirme olan bunlardan pahalı transfer yapmaktır yoksa yöntem bu olur.

Çevrimdışı Erman1903

Demek istediğim zaten şuan önünde engeller var. Başta tff ve hakemler.
Hadi onuda geçtim şuan baskı inanılmaz kendisinden. Geçen sene çok rahattı kebaptı. Şampiyon olamasa bile tek kelime edicek kimse yoktu bütün ihale ona kalacaktı. Şuan ise tamamen baskılar onun üzerine. En ağır yönetim muhaliflerinden biri olan ben bile olumsuz bir durumda ilk eleştiri oklarımı Sergen'e yöneltirim. O seviyede. İşi hiç kolay değil yani. Bu sene öyle kebap sezon falan diye bekleyen varsa daha çok bekler. Aşırı zor bir sezon olacak. Şampiyonlar ligiydi normal lig maçıydı bla bla.

TFF ve hakemler her sezon var dostum o yeni bir şey değil. Baskıyı kaldırabileceğini düşündüğümüz için burada zaten. Geçen sezonki gibi bir şampiyonluğu alamayacağını bildiği için full isim oyuncuların peşinde. Favori kadroyu yapan, bu oyuncuları aldıran kendisi. Kolay diye bir şey yok ama o öyle olmasını istiyor, bu yüzden böyle kaliteye yönelik bir transfer politikası izlendi. Böyle bir yöntem izliyorsan bir zahmet o ligi alacaksın. Eğer yapamıyorsan gidersin, sen kolay şampiyonluk alacaksın diye bir daha 90'lar fantezi futbol kadrosu kurmana müsade edilmez. Baştan düşünmemişsin sol bekinin başına güneş geçince gidip üçüncüyü alıyorsun falan filan. Beceremezse zora düştüğümüzde gelir onu iyi başardı biz de hakkını verdik, yine yapsın bunu da başardı deriz.

Çevrimdışı Erman1903

Oyuncu uyar uymaz bunun hakkında tabiki konuşulabilir, oyuncunun külfiyeti fazla cepte paran yok iphonun var kontrün yok hesabı da yine anlayabilirim ama pjanic gibi bir topçuyu 2.75'e almak çok ünlü bir markanın çok iyi bir kıyafetini o marka-ürün seviyesinde alabileceğin en ucuz para demektir. Barcelona ffp yüzünden messiyi falan saldı o kadar sıkıntıdalar yani 3-5 ne getirirse kar onlar için. Barcelona saldı veya yardımcı olduk değil, barcelonayı kazıkladık derim bu durumda. Yapmayın etmeyin abi pjanic diyoruz ya ingiliz gazetelerine falan bakın chelseanin falan radarına girmiş bir adam. Yani gidipte adamı arda turan seviyesine de getirmeyin yahu ayıptır günahtır. Bitik özille de alakası yok. Dünkü yorumlarını paylaştım adam gayet kafa olarak hazır öyle çok uçmadan yok işte kanımın son damlasına kadar öleceğim bilmem ne falan değil koemandan şikayetçiydim maaşımdan fedakarlık yaparak futbol oynamak için bu kulübe geldim diyor. Ölüyorum Beşiktaşa falan demiyor ki bu durumda olmasa uğramazdı da fmde alabileceğin bile bir adam değil.Adam belli ki hırslı kendini gösterme hırsıyla gelen zeki bir adam.

Fm'de bile bu paraya alamazsın, kalitesi tartışılmaz. Göze çok hoş gelen bir oyun tarzı var, lakabı ressammış gerçekten öyle. Zaten en az 2M verirdik kiraladığımız adama kulüp bunu tercih etti + ve - lerini söyledik gerisi oyuncunun kendisine ve teknik ekibe kalmış oynasın biz de keyfini süreriz.

Çevrimdışı Erman1903

Oğuzhan'ı kiralık falan yollamıyor muyuz 400-500 Bin Euro veren alsın keyfine baksın Çikaldünün 1,5 Tık altı. Gs'ye verelim değişmeli oynatsınlar.
[ Son Düzenleme: 04 Eylül 2021, 17:44:22 Erman1903 ]

İlginç ama tekrarlıyorum.
Yıldırım Demirören yaptığı zararı fazlasıyla ödeyecekmiş. Kimse niye yorum yapmadı bence günün bombası.

Çevrimdışı can1903

edilmedi daha
sözlü anlaştık ama ljajicten herşey beklenir
Kimleri sevdik kimleri sildik.. Sil baştan yenisini yaparız yenisini yazarız dostlar yanımızda oldukça..

Çevrimiçi Necmi

sözlü anlaştık ama ljajicten herşey beklenir
onu diyorum işde sözlü anlaşma anlaşma değildir
ayın sekizinde sanırım sözleşme fesihi olacak şu anda bizim oyuncumuz en kötü parasını alır kendi başına çalışır.
battı balık yan gider bu saatten sonra kimseye taviz verilmemeli
biz kaybederiz ama kaybederken kaybettirmekte lazım
avcı olayı bize ders olsun

Çevrimiçi Necmi

İlginç ama tekrarlıyorum.
Yıldırım Demirören yaptığı zararı fazlasıyla ödeyecekmiş. Kimse niye yorum yapmadı bence günün bombası.
belki burası yeri olmadığı için yapmamışlardır.

belki burası yeri olmadığı için yapmamışlardır.

Abi şimdi şöyle  :evillol: Hani para vericek ya vereceği parayla transferle alakalı kullanabiliriz diye dedim hemen de yanlış anlıyorsun  :evillol: :evillol:

Çevrimiçi MUSTAFA_

(Tweet silinmiş ya da erişime kapatılmış)

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★