36. Hafta Sivasspor 0-0 Beşiktaş
36. Hafta Sivasspor 0-0 Beşiktaş

Beşiktaş Forum|36. Hafta Sivasspor 0-0 Beşiktaş Skor : Sivasspor - Beşiktaş Tarih : 20.04.2021 Saat : 19:00 Stadyum : Yeni 4 Eylül Stadyumu Hakemler : Fırat Aydınus - Aleks Taşçıoğlu -

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

36. Hafta Sivasspor 0-0 Beşiktaş  [Okunma sayısı 35736 defa] 36. Hafta Sivasspor 0-0 Beşiktaş
Anket
Beşiktaş, Sivasspor maçından kaç puan alır?
3 puan
17 [%56.7]
1 puan
3 [%10]
0 puan
10 [%33.3]

Toplam Oy Verenler: 30

Çevrimdışı ferdi1903

orta alan niye bukadar bos kaliyor bi anda

Çevrimiçi levitate

neyse ki eleman salak çıktı :D
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı Orhan_

Atiba bugün pas atamıyor

Çevrimiçi Samet Ç

Nsakala ota boka yere yatma arkadaş. Atibada tam bir el freni

Çevrimdışı ferdi1903

Çevrimiçi yorgo_d(geodem)

takım istekli şu an böyle devam
bi 10  dakika daha oyle oynar  sonra kesiliriz  gibi .. Ghezzal Rosier  Larin hatta Joseph ve Atiba da  epey yorgunlar gorunen o
Yorgo

Çevrimdışı Erman1903

Şu Dorukhan dışında başka oyuncumuz yok mu bizim.

Çevrimdışı ferdi1903

dorukhan cikmali hic bi ise yaramiyor etkisi bile yok

Çevrimdışı worns

2.yarı oyunu ileri attık. Geride açık alanlar bırakarak oynayacak gibi görünüyoruz. Hemen buna dönecektiysek niye başlangıç planı farklıydı. Hoca sana da söylenecek çok lafım birikiyor da neyse.

Madem ljajici at sahaya.

Çevrimdışı worns

Rıza da ilerde karşılaşmamıza anında kayodeyi atarak yanıt verdi. Ters oyuncu.

Çevrimiçi Samet Ç

60 dakika dorukhana insan nasıl sabreder

Çevrimdışı Orhan_

2.yarı oyunu ileri attık. Geride açık alanlar bırakarak oynayacak gibi görünüyoruz. Hemen buna dönecektiysek niye başlangıç planı farklıydı. Hoca sana da söylenecek çok lafım birikiyor da neyse.

Madem ljajici at sahaya.

Muhtemelen ilk yarı yorulmayalım ikinci yarı patlarız ve oyundan düşmeyiz diye düşündü de gol yesek ne olacaktı? Takım 11 kişi defans yaparken bile gol yemeye programlı gibi oynuyor.

Çevrimdışı ferdi1903

hoca biseyler yap 1 atalim yatalim üstüne

Çevrimdışı AigleBordeaux

Durursa burada dursun kalbim Beşiktaş!

Çevrimdışı spiegel

Çevrimdışı murat baltacı

Hoca milli arada tatile gitti orada bitirdi ligi kafasında ne motivasyon ne hamle hiçbir şey yok
BeŞiKtAşK

Çevrimiçi levitate

atiba-dorukhan el freni gibi
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı Erman1903

Maçı kapatmayla kapatmama arasındayım işi kan tulum ettin hoca.

Çevrimdışı yaço58

Çevrimdışı Orhan_

Sergen cesaret yerine Bilicvari temkinli yapıya geçmiş ama bizde işe yaramadığını haftalardır göremiyor. Oyuncu değişikliklerinde ve zamanlamasında da vasat altına düştü... Bu maç mucizelere kaldı. Gol yersek çıkarması imkansıza yakın....

Çevrimdışı can1903

Ya hoca bir şey yap allah aşkına ya al gökhanı ljajic en kötü ne olacak allah aşkına kendine boş yere laf ettiriyorsun
Kimleri sevdik kimleri sildik.. Sil baştan yenisini yaparız yenisini yazarız dostlar yanımızda oldukça..

Çevrimdışı worns

Şu kısırlıkta iyi kötü top dolaştırabilen bi Ljajice ihtiyacın varken neyin ısrarı bu

Çevrimdışı AigleBordeaux

Nsakala yine yerlerde sürünmeye devam
Durursa burada dursun kalbim Beşiktaş!

Çevrimdışı ferdi1903

Çevrimiçi tolga1903

Hoca napsin abi yerine girecekler napacak napti şimdiye kadar ?