13. Hafta Beşiktaş 4-0 Erzurumspor
13. Hafta Beşiktaş 4-0 Erzurumspor

Beşiktaş Forum|13. Hafta Beşiktaş 4-0 Erzurumspor Skor : Beşiktaş - Erzurumspor Tarih : 20.12.2020 Saat : 19:00 Stadyum : Vodafone Park Hakemler : Halil Umut Meler - Mustafa Emre Eyisoy -

0 Üye ve 4 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

13. Hafta Beşiktaş 4-0 Erzurumspor  [Okunma sayısı 26537 defa] 13. Hafta Beşiktaş 4-0 Erzurumspor
Anket
Beşiktaş, Erzurumspor maçından kaç puan alır?
3 puan
9 [%81.8]
1 puan
2 [%18.2]
0 puan
0 [%0]

Toplam Oy Verenler: 11

Çevrimdışı Erman1903

Çevrimiçi levitate

Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı kahyaoglueren

Evet iste az hareketlensek gelecek gol.

Çevrimdışı Erman1903

Çevrimiçi levitate

güzel oynuyoruz kesin yeriz şimdi
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı Erman1903

Çevrimdışı kahyaoglueren

Ah be. Nkoudu iyi is çıkarıyor bugün.

Çevrimiçi levitate

Çevrimiçi levitate

Çevrimdışı Sir Alex Ferguson

Bu defans hattı ve kale benim tansiyonumu düşürüyor.

Dorukhan varken neden necibi sağ bek yaparsın ki ???

Çevrimiçi levitate

atiba içeri kessen bişey çıkacak haka kontrol etmeye çalışıyorsun

atiba bugün çok kötü
mensah oğuzhan josef gibi bir şey yapabiliriz.

Çevrimiçi sEuL

Vida ikidir ceza yayi uzerinde rakipleri biciyor, ne dengesiz bir adam bu ya.

Çevrimdışı AvrupaKartalı

Atibanin yerine artik birini bulsak diyorum
Hiç biri yokken BİZ vardık ! ! !

Çevrimdışı mellfred

futbol da beyin gerektirir

Çevrimdışı mellfred

osman diye bi stoperleri var tam bir üç kağıtçı

Çevrimdışı mourinho1903

Atiba'nin her zamanki hali bu. Birazdan kicina basina duran topta carpar gol olur, baslarsiniz yine heykel dikmeye. Besiktas'in yillardir ofansif guzel kaliteli futbol oynayamamasinin en buyuk nedeni Atiba'yi ilk 11 oynatma hastaligi.

Çevrimiçi yorgo_d(geodem)

aklinca oyunu  sogutuyor  ne zaman tempo yapsak  oyle seyle r yapiyor bu
Yorgo

Çevrimdışı Şükrü Yılmaz

Atiba'nin her zamanki hali bu. Birazdan kicina basina duran topta carpar gol olur, baslarsiniz yine heykel dikmeye. Besiktas'in yillardir ofansif guzel kaliteli futbol oynayamamasinin en buyuk nedeni Atiba'yi ilk 11 oynatma hastaligi.
Ciddi misiniz gerçekten?

Çevrimiçi murat

halil umut melere gol atmak zor olacak iyi defans yapıyor.

Çevrimiçi MUSTAFA_

Ben öyle bir oyun durdurma görmedim. Tam bir çakal.

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı Şükrü Yılmaz

Hayatının maçını oynuyor şimdiye kadar.

Çevrimiçi sEuL

Tamam.