Anagold 24Erzincanspor 2-0 Beşiktaş Ziraat Türkiye Kupası 5.Tur 2.Maç
Anagold 24Erzincanspor 2-0 Beşiktaş Ziraat Türkiye Kupası 5.Tur 2.Maç

Beşiktaş Forum|Anagold 24Erzincanspor 2-0 Beşiktaş Ziraat Türkiye Kupası 5.Tur 2.Maç Skor : Anagold 24Erzincanspor 2-0 Beşiktaş Tarih : 18.12.2019 Saat : 13:00 Stadyum : Müstakil Atletizm Pisti Futbol Sahası Hakemler : Kutluhan

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Anagold 24Erzincanspor 2-0 Beşiktaş Ziraat Türkiye Kupası 5.Tur 2.Maç  [Okunma sayısı 16995 defa] Anagold 24Erzincanspor 2-0 Beşiktaş Ziraat Türkiye Kupası 5.Tur 2.Maç
Anket
Beşiktaş, 24Erzincanspor maçı nasıl sonuçlanır?
Kazanırız
2 [%25]
Berabere biter
4 [%50]
Yeniliriz
2 [%25]

Toplam Oy Verenler: 8

Çevrimiçi MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı cursedofdragon

Çevrimdışı caner.eryigit

Çevrimdışı tolga1903

Hoca vida lens niye ya valla risk alıyorsun şu maç için.

Çevrimdışı kahyaoglueren

Çevrimiçi MUSTAFA_

Hoca vida lens niye ya valla risk alıyorsun şu maç için.
Burada Muhayyer ve Orkan'a kızmak gerek. Takıma eksi yazıyorlardı. Mecbur bıraktılar Avcı'yı  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi levitate

Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi MUSTAFA_

Su maçta bile penalti vermiyorlar
Boyd o kadar çıtkırıldım ki ben bile inanmadım faul olduğuna  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Burada Muhayyer ve Orkan'a kızmak gerek. Takıma eksi yazıyorlardı. Mecbur bıraktılar Avcı'yı  :tabe:

:tabe:

Çevrimdışı kahyaoglueren

Boyd o kadar çıtkırıldım ki ben bile inanmadım faul olduğuna  :tabe:
Ben de öyle demiştim ama tekrarını izledikten sonra fikrimi degistirdim.

Çevrimiçi MUSTAFA_

Orkan Çınar'ı tanımayanlar için nargile içerken  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi MUSTAFA_

lens gözüme messi gibi gelmeye başladı  :ebebe:
Lens son haftalarda isteksiz görüntüsünden uzaklaşmaya başladı. Bu bile iyi gösterip diğer oyunculardan öne çıkarttı onu  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı kahyaoglueren

Azıcık parlayanları direk oynatacak takımlara yollamak lazım. Fatih Aksoy gibi kendini geliştirmelerinin yolunu açmak lazım. Bizd bu halleriyle oynamaları imkansız. Kolej takımı işlerini endüstriyel futbol kaldırmıyor. Zaten gençler de kaldıracak gibi görünmüyor  :tabe:
Bu halleriyle hiçbir takımda oynayamazlar malesef.Canlı canlı izledigim için Kocaelisporun maçlarini biliyorum.

Çevrimiçi MUSTAFA_

Rıdvan çok gözüme battı bu maçta. O çok övülen Rıdvan bu mu dedim kendi kendime  :alala:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Rıdvan çok gözüme battı bu maçta. O çok övülen Rıdvan bu mu dedim kendi kendime  :alala:

benimde battı.

Çevrimdışı tolga1903

Neyse en azından fatih aksoy'un orta saha için rotasyona katılacak olması teselli bizim adımıza. Rıza çalımbay sağolsun geliştirmiş çocuğu. Mevcut gençlerden fatih gibi kiraladığımızda parlayabilecek şu an için sadece erdoğan gözüküyor. Diğerleri süper lig seviyesi için çok forma şansı bulamaz bence.

Çevrimdışı Zafer55

Helal Necip’e süt kupası falan deyip maç seçmiyor. Gördü sarısını  :)

Çevrimiçi MUSTAFA_

Serdar Sarıdağ bilmiş bilmiş ilk maçın verdiği skorun rehaveti ile motivasyon eksikliği var diyor. Sahada genç oyuncular var ve kendilerini kanıtlamaları gerek. Böyle bir motivasyon eksikliği olmamalı  :money:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi MUSTAFA_

bu boyd ne yapıyor ya ?

Ps oyunu mu bu.
Boyd benim için yavaş bir oyuncu oldu. O meşhur hızını bir türlü göremedik  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi MUSTAFA_

Şu maç safi zarar yazıyor bizim için. Oyuncuların maç başı paralarını bile karşılamıyordu galibiyet parası. Şimdi yenik durumdayız ve as oyuncularımızı soktuk. Bu kupada ilerlemek hiç mantıklı değil  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi MUSTAFA_

Al sana 2-0 oldu. Saçma sapan oynuyoruz. Bu gençleri alt yapıya geri yollayalım. Rıdvan'ın kanat otoban oldu  :money:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı caner.eryigit

Şu 2. Gol de kaleci neden çıkar abi
Karius birşry olsa bu çocuk oynayacak uyandırayım durumun vehameti