2. Hafta Beşiktaş 3-0 Göztepe
2. Hafta Beşiktaş 3-0 Göztepe

Beşiktaş Forum|2. Hafta Beşiktaş 3-0 Göztepe Skor : Beşiktaş 3-0 Göztepe Tarih : 23.08.2019 Saat : 20:30 Stadyum : Vodafone Park Hakemler : Ali̇ Palabıyık - Serkan Olguncan - Serkan

0 Üye ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2. Hafta Beşiktaş 3-0 Göztepe  [Okunma sayısı 33817 defa] 2. Hafta Beşiktaş 3-0 Göztepe

Çevrimdışı cursedofdragon

Çevrimdışı KARA BOĞA

Q7'nin olmadığı ilk maçta 3-0 galibiyet. Tesadüf mü?  :bandit:
Beşiktaş kimsenin babasının çiftliği değildir!

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Caner bildiğiniz false back oynadı arkadaşlar.
Hoca çok büyük hoca olacaksın kalbim seninle...
Şimdi bir yazı okudum

Hoca işte bu yüzden ısrarla Adrianinun kalmasını istedi diye , tam Adrianonun oyunuydu bu , Canerde kötü oynamadı ama şu taktikte Adriano oynasa çok daha farklı olurdu
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı tangaz

Şimdi bir yazı okudum

Hoca işte bu yüzden ısrarla Adrianinun kalmasını istedi diye , tam Adrianonun oyunuydu bu , Canerde kötü oynamadı ama şu taktikte Adriano oynasa çok daha farklı olurdu

3 yıl evvelki adriano şuanki değil die ekleyeyim
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Caner bildiğiniz false back oynadı arkadaşlar.
Hoca çok büyük hoca olacaksın kalbim seninle...
Goller Şenol Güneş oyununa döndükten sonra geldi yalnız

Direkt , dikine hücum

Demek ki neymiş öyle 90 dakika ileri geri pas yaparak maç kazanamazsın  :bandit: :bandit:

Antrenman maçı değil resmi mac yapıyorsun :tabe:
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı worns

Rebocho yapı olarak false back oynamaya uygun duruyor hocanın da bu yönde açıklamaları vardı. Ama Caner bu durumdaysa biraz bekler.

Caner şanslı vs denmiş ama mesele asistleri değil. Onları çıkart yine de takımın en iyisiydi bugün. Hem çoğu bölümde doğru pozisyon aldı. Hem de oldukça garanti oynadı. Pas isabet oranı şaşırtıcı biçimde yüksekti. Hücum hattının uzun süre çok kötü olduğunu dikkate alırsak Caner ve Ozi olmasa ileri çıkamazdık dahi diyebilirim.

Çevrimdışı haluk.m

Rebocho yapı olarak false back oynamaya uygun duruyor hocanın da bu yönde açıklamaları vardı. Ama Caner bu durumdaysa biraz bekler.

Caner şanslı vs denmiş ama mesele asistleri değil. Onları çıkart yine de takımın en iyisiydi bugün. Hem çoğu bölümde doğru pozisyon aldı. Hem de oldukça garanti oynadı. Pas isabet oranı şaşırtıcı biçimde yüksekti. Hücum hattının uzun süre çok kötü olduğunu dikkate alırsak Caner ve Ozi olmasa ileri çıkamazdık dahi diyebilirim.

Rakip hücumda isteksiz ve yetersiz olunca Caner rahat rahat oynadı tabi.

Daha ciddi maçlarda bu kadar rahat top yaptırmazlar.

Çevrimiçi sEuL

Ilk ciddi rakip karsisinda Caner’li Oguzhan’li kadro ile farkli kaybedecegimizi dusunuyorum. Umarim bugun ku galibiyet ile bazi seylerin ustu kapatilmaz. Ne Caner nede Oguzhan ilk onbir oyuncusu degiller. Cogunlugun aksine Lens’inde cok kotu oynadigini dusunuyorum.

Çevrimdışı Sir Alex Ferguson

Boyd korkutmaya başladı, bu adam neden bu kadar etkisiz  :bawling:

Çevrimdışı haluk.m

Ilk ciddi rakip karsisinda Caner’li Oguzhan’li kadro ile farkli kaybedecegimizi dusunuyorum. Umarim bugun ku galibiyet ile bazi seylerin ustu kapatilmaz. Ne Caner nede Oguzhan ilk onbir oyuncusu degiller. Cogunlugun aksine Lens’inde cok kotu oynadigini dusunuyorum.

90 dakikanın 30 dakikasında çok iyi top yaptık ve maç sonucuyla  taraftar olarak havaya girdik.

30 dakikadan keyif alalım ama 60 dakikadan da ders çıkaralım. 

Oğuzhan hariç yazdıklarına katılıyorum. Yanında düzgün bir 6 numara olduğunda psikolojisi sağlam Oğuzhan her zaman ilk 11'e yazılır.
[ Son Düzenleme: 23 Ağustos 2019, 23:39:08 jokerhm ]

Çevrimdışı caner.eryigit

Ya 20 tane faul çalmış bize zanım evladım posbıyık. İnce ince ne güzel çaldı bugün yine bu adam hala bizim maçımızı yönetebiliyor şaka gibi

Çevrimdışı MUSTAFA_

Boyd korkutmaya başladı, bu adam neden bu kadar etkisiz  :bawling:
Her oyuncunun uyum süreci farklıdır. Takım  hazır değilken çok göze battı sadece. Bu kadar kötü devam edeceğini düşünmüyorum  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı cursedofdragon

Her oyuncunun uyum süreci farklıdır. Takım  hazır değilken çok göze battı sadece. Bu kadar kötü devam edeceğini düşünmüyorum  :tabe:

valla bende korkayrum :D

lensin bile boydun önüne geçmesinden hele daha çok korkayrum :D

Çevrimiçi Necmi

Şimdi bir yazı okudum

ne farklı olacak 1 gol 1 asistle oynadı daha fazlasınıda yapabilirdi öndeki oyuncular dikkatli olsa

Çevrimiçi Necmi

valla bende korkayrum :D

lensin bile boydun önüne geçmesinden hele daha çok korkayrum :D
çocuk daha ilk defa vodafone tribünleri önüne çıktı ve kötü oyun vardı tribünde gergindi.
her oyuncu vodafone da taraftar karşısına çıkamaz kolay değil bu. birde taraftar etkisini geçen seneden biliyor.

Çevrimiçi Necmi

Ya 20 tane faul çalmış bize zanım evladım posbıyık. İnce ince ne güzel çaldı bugün yine bu adam hala bizim maçımızı yönetebiliyor şaka gibi

ilk 45 dakika paso saydırdım hakeme :bandit:
eve geldim maçı tekrar izliyorum fauller doğruymuş :D
ama sahada hiçde öyle görünmüyordu.
heriften tiksiniyorum belki onun etkisi vardır :bandit:

Çevrimiçi Necmi

90 dakikanın 30 dakikasında çok iyi top yaptık ve maç sonucuyla  taraftar olarak havaya girdik.

30 dakikadan keyif alalım ama 60 dakikadan da ders çıkaralım. 

Oğuzhan hariç yazdıklarına katılıyorum. Yanında düzgün bir 6 numara olduğunda psikolojisi sağlam Oğuzhan her zaman ilk 11'e yazılır.
ozi çok kötüydü sadece önceye göre koşmaya başlamış ve topa sert vuruyor
ama orta sahayı mahfetti resmen  ozi bu kadar kötü oynamasa bu maçı çok önce çözerdik karşımızda berbat bir takım vardı ve bizde berbattık aslında
skor aldatmasın karşımızda ciddi bir takım olsa başımıza gelecek olanı düşünemiyorum.

Çevrimiçi Necmi

şöyle düşün lens değil quaresma oynasa ljajic o golü atamazdı
lens iyimi kötümü tartışılır ama lens bu takımın daha hızlı oynamasını sağlıyor
quaresma olsa belki maçı kazanamayacaktık. quaresma olmayınca ortalar yerden ve tehlikeli oluyor quaresma olsa her topu alır havadan ortalardı.
şimdi önder özeni dinledim benim maçta düşündüğümü söylüyordu caner orta açınca topa kimse dokunmasa kaleye gidiyor biri zaten gol oldu bu şekilde
yaptığı orta rakip defansı dağıtıyor. çok tehlikeli orta açıyor. en azından yapılan ortalar rakibe gitmedi

Çevrimiçi Necmi

Goller Şenol Güneş oyununa döndükten sonra geldi yalnız

Direkt , dikine hücum

Demek ki neymiş öyle 90 dakika ileri geri pas yaparak maç kazanamazsın  :bandit: :bandit:

Antrenman maçı değil resmi mac yapıyorsun :tabe:
bu arada avcıda dikine hücum eder başakda bunu defalarca gördük
topa sahip olup paslaşmak demek dikine hücum yapılmaz demek değil
şu oyunun şenol güneş oyunuyla alakası yok maçta ortamı oldu
bu gün kenarda Şenol güneş olsa sahada quaresma olurdu biz bu maçı kazanamazdık

Çevrimdışı mylife1903

Canere gecen hafta da sivuyordunuz adam kotu iynamamisti bu hafta da sovdunuz bah noldi?

Karismayin su hocanjn tercihlerine yokda kalirsiniz

Canerin yuzu biraz eskidi herkese batiyir, csner gomen adamlar lens guzellemesi yapiyor falan

Uyusuk macti 75gibi uyuyup kalmisim

Guzek felismeler var ozzi cok guzel vurdu boyle erkek vurusu top direkten dondu oyle her mac 2-3 tane vurmasi lazim gol llur olmaz o sut gelecek birazda guzel oturdu top sysgina az sekti iyi yere gitti keske gol olaydi

Sanki ilk defa beklerden biri ortaya kayiyirmus gibi guzellemeler llmus, senelerdir yapiyoz ayni seyi

Kac orta yaptik sayan oldu mu?
Lensin top kaybindan vidyo yapailacak mi?
Vidaya kufur edildi mi?

Boyda haftaya sovulecek mi?
Boyda mepapa muamelesi cekiyrodunuz

Beni rahatsiz eden avcinin bolbol konusmasi, fazla konusmayacaksin bu taraftara. Yakinda sorular gelecek kaleci neden degajls cikiyor pasla cikacaz dedin, orta yapiliyor falan diye de sorulur. Ortalama seyler soyle gec hoca

Çevrimdışı mylife1903

Ne sacma seyler yaziyorsun abi
Hepsi sallama
Senol gunes 2 sene calistirmadi seni
Quaresma da 2 senedir degil 4 senedir oynuyor
2 senedir olup sampiyon olamadigin zamanlarin oyuncusu lens
Hala guzelleme yapiyorsun lense
Herif futbolu birakmis

Ac bak say hele 4 senede senol gunesle kac mac kazanamamisin
20 maglubiyet almisin hepi topu
Nankorlugun de bir siniri var

Gol yemedik ve tehlikeli bir ataklarını bile hatırlamıyorum  :ishock:

Çevrimdışı tangaz

ilk  2 gol ortadan geldi hatta ikinci golün kendisi orta

abi şenol oyunuyla alakası mı var maç da orta mı oldu diyorsunda aynı sen geçen sene ligin ikinci yarısı takım orta açmayı kesti de puanlar geldi diyordun. bilmesek adam ezbere orta yaptırıyordu sözüne kanacam ama neyseki senin de sölediğin gibi 2.devre orta açılmıyordu adam kadroya göre oynatıyordu kenar hücumları da planda önemli rol üstleniyordu zira kadroda quaresma vardı hoca da oyuncuya göre plan kurguluyordu. sonraa burak geldi ileride hareketli santrafor var takım araya dikine oynuyor dedik layiç hareketli santraforu yakaladı o da parladı vbvb oyun oyuncuya göre şekillendiriyordu yani şenol  önde hareketli forvet yokken şenol mecburen enine genişletip orta deniyordu madem ezbere sürekli orta yaptırıyordu ligin ikinci devresi neden yaptırmadı???

bugün kenarda şenol olsa burakda sahada olurdu ve maçı 4-5 farklı kazanırdık
[ Son Düzenleme: 24 Ağustos 2019, 13:56:21 tangaz ]
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı MUSTAFA_

Gol yemedik ve tehlikeli bir ataklarını bile hatırlamıyorum  :ishock:
Maçın sonlarına doğru Karius'un çeldiği bir topları direkten döndü. Onun dışında net pozisyonları yok  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Maçın sonlarına doğru Karius'un çeldiği bir topları direkten döndü. Onun dışında net pozisyonları yok  :tabe:

Takım savunmasnda bir gelişme var.