2. Hafta Beşiktaş 3-0 Göztepe
2. Hafta Beşiktaş 3-0 Göztepe

Beşiktaş Forum|2. Hafta Beşiktaş 3-0 Göztepe Skor : Beşiktaş 3-0 Göztepe Tarih : 23.08.2019 Saat : 20:30 Stadyum : Vodafone Park Hakemler : Ali̇ Palabıyık - Serkan Olguncan - Serkan

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2. Hafta Beşiktaş 3-0 Göztepe  [Okunma sayısı 34556 defa] 2. Hafta Beşiktaş 3-0 Göztepe

Çevrimiçi ferdi1903

Eyvah eyvah  :duman: Fikret Orman bu gece maç sonunda Caner ile 2030 a kadar uzatır sözleşmeyi.

hahahah  :lol: :evillol:

Çevrimiçi levitate

Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı haluk.m

Çevrimiçi Samet Ç

Çevrimiçi ferdi1903

goooooooooooooooolllllllllll

Çevrimdışı mrred

İşte bu beeeee
Golllllll
aferin ljajic ve caner
The great gig in the sky

Çevrimiçi MUSTAFA_

Ljajicccccccccccccccccccc golllllllllllllllllllllllllllllll  :halay: :halay: :halay:

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimiçi Samet Ç

Oğuzhan toparlamış kendini o kadar aradan sonra şu dakikaya kadar gayet iyi oynadı.

Çevrimiçi ferdi1903

boyd cikiyor yeni kara oglan giriyor

Çevrimdışı AigleBordeaux

güvenin şu verdiği aşırtma pasın hiç bir izahı yok
Güven’den önde tek forvet olmaz
Durursa burada dursun kalbim Beşiktaş!

Çevrimdışı tangaz

şu an takım aynı şenolun oyuna döndü direkt oyun ve goller peşpeşe geldi. büyük takım oyunu budur eveleyip gevelemeden alır gidersin bir iki bireysel yetenek katar ve sıkıştırırsın.
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimiçi ferdi1903

güvennnn o nasil pas denem ya

Çevrimdışı AigleBordeaux

boyd cikiyor yeni kara oglan giriyor
75te Lens Rebocho değişikliği bekliyorum
Durursa burada dursun kalbim Beşiktaş!

Çevrimiçi levitate

Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı mellfred

Güven yapılacak iş değil bu

Çevrimiçi levitate

nkoudou kafayı yemiş 3 yıl top görmeyince

Çevrimiçi ferdi1903

n kudu bu ne kardesim adam ferrari gibi gidiyor  :steamed: :steamed: :steamed: :steamed:

Çevrimdışı Arthur Dayne

Çevrimdışı KARA BOĞA

Beşiktaş kimsenin babasının çiftliği değildir!

Çevrimdışı haluk.m

Hazır yakalamışken 5-6 yapıp istatistik kasmak lazım  :kop:

Çevrimdışı tangaz

bu arada şunu da eklemeden edemeyeceğim daglıs nerede rebocho nerede diyenler enkuduya iyi baksın adam geleli 48 saat olmadı ve sahada. demekki kalibreleri canerden de gg.den de geride hoca niye oynatmıyor doğru soru değil.
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı Dr.Zeck

Şenol Güneş'in oyununa döndü dediniz ya al işte Necip giriyor :s20:

Çevrimdışı haluk.m

bu arada şunu da eklemeden edemeyeceğim daglıs nerede rebocho nerede diyenler enkuduya iyi baksın adam geleli 48 saat olmadı ve sahada. demekki kalibreleri canerden de gg.den de geride hoca niye oynatmıyor doğru soru değil.

Abdullah hocanın içinde minik bir Şenol var bence, oyuncu hazır değil bahanesi.  23 Ağustostayız.

Çevrimdışı yorgo_d(geodem)

Nkoudou  gibi canli  coskulu  istahli  oynayacak iki adamdaha alzim su  takima yoksa  kanmamak lazim su skora ve bu  goztepeye .. Ama yine de  mukemmel  ya  tuylerim diken diken  su taraftarin da  costugunu gorunce 5-0 olsun bizim olsun her mac keske  :biggrinking:
Yorgo

Çevrimdışı yorgo_d(geodem)

Medel  out  Necip in dogru karar hoca
Yorgo