2. Hafta Beşiktaş 3-0 Göztepe
2. Hafta Beşiktaş 3-0 Göztepe

Beşiktaş Forum|2. Hafta Beşiktaş 3-0 Göztepe Skor : Beşiktaş 3-0 Göztepe Tarih : 23.08.2019 Saat : 20:30 Stadyum : Vodafone Park Hakemler : Ali̇ Palabıyık - Serkan Olguncan - Serkan

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2. Hafta Beşiktaş 3-0 Göztepe  [Okunma sayısı 34576 defa] 2. Hafta Beşiktaş 3-0 Göztepe

Çevrimdışı kyiv

güven lens boyd üçlüsü layiçi de kötü kılıyor

Boyd Beşiktaş kalibresinde değil. Ondan Visca yı geçtim Vis bile olmaz.

Çevrimdışı kahyaoglueren

Sistem mantıklı ama defansı ucledigimizde ne gökhan ne vida topu veremiyor.Amator oyuncu gibi davranıyorlar inanılmaz.Caner inverted back oluyor.Hadi vida neyse gökhan nasıl bu kadar pas hatası yapıyor anlamıyorum.Ayrica medelin düz oyuncu olmasının dezavantajı da var.Hic dönemiyor alıp topu.

Çevrimdışı cursedofdragon

Boyd Beşiktaş kalibresinde değil. Ondan Visca yı geçtim Vis bile olmaz.

24 yaşında daha viscada bu yaşlarda vis değildi avcı sayesinde vis oldu.

Zaman verin hemen herşey bi anda olsun istiyorsunuz.

Çevrimiçi MUSTAFA_

Hangi ışığı verdi lens? Toplam 3 tane olumlu aksiyonu yok 45 dakikada bir tek golden önce verdiği pas. Quqresma ve lens'i gönderip konop monop bişey düşüremez miyiz acaba
Q7 ye göre olumlu hareketi çoktu diyeyim  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Sistem mantıklı ama defansı ucledigimizde ne gökhan ne vida topu veremiyor.Amator oyuncu gibi davranıyorlar inanılmaz.Caner inverted back oluyor.Hadi vida neyse gökhan nasıl bu kadar pas hatası yapıyor anlamıyorum.Ayrica medelin düz oyuncu olmasının dezavantajı da var.Hic dönemiyor alıp topu.

bu taktikte güzelde oyuncular yanlış.

caner yerine rebocho
Gökhan yerine douglas
lens yerine n'koudou

birde santrafor birde 6 numara o zaman bu oyun müthiş olur.

Çevrimdışı tolga1903

Ben de buna taktım kafayı. Şu adamlarla geriyi üçlemenin bize sadece zararı var 5 metre önündekine veremiyor pası 30 metre ilerde çizgiye yapışık kanat oyuncusuna ulaştırmaya çalışıyorsun. Douglas bari girse şu takıma belki biraz akıl katar ruiz harici aklıyla oynayan yok.

Çevrimdışı kahyaoglueren

Bu arada kornerden bulduğumuz gol çalışılmış bir organizasyondu.Hemen önceki kornerde oğuzhan lensin orda durmasını istedi.Ikinci kornerde bu organizasyonu kullandık.

Çevrimiçi Nartallo

Bu takımın orta sahasında zaafiyeti görmemek için kör olmak lazım.

Çevrimiçi MUSTAFA_

Bu arada kornerden bulduğumuz gol çalışılmış bir organizasyondu.Hemen önceki kornerde oğuzhan lensin orda durmasını istedi.Ikinci kornerde bu organizasyonu kullandık.
Maç bitince daha iyi anlayacağız bunları. Sahada dağınık ne yaptığını bilmez bir takım yoktu. Ancak orta sahada sanki oyuncumuz yok gibi oynadık.

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı tolga1903

Q7 ye göre olumlu hareketi çoktu diyeyim  :tabe:

Valla net bir quaresma karşıtıyım ben bile katılmıyorum şu dediğine ikisinin arasındaki tek fark lens'in biraz daha hızlı oluşu şu an için. Transfer sezonu bitmeden ikisini postalayıp sistemine uygun bir tane noname kenar oyuncusu bile alsa kâr bizim için eminim vardır envanterinde böyle oyuncu izletiyordur keşke alsalar keşke

Çevrimdışı kahyaoglueren

Ben de buna taktım kafayı. Şu adamlarla geriyi üçlemenin bize sadece zararı var 5 metre önündekine veremiyor pası 30 metre ilerde çizgiye yapışık kanat oyuncusuna ulaştırmaya çalışıyorsun. Douglas bari girse şu takıma belki biraz akıl katar ruiz harici aklıyla oynayan yok.
Şunu anlamıyorum.Futbolcuda olması gereken en  temel ozellikliklerden pas.Ama o kadar amatör hatalar var ki inanmak istemiyorum.3 5 metrede temiz pas cikaramiyoruz.Gokhana çok şaşkınım özellikle.

Çevrimdışı KARA BOĞA

ĞS deplasmanı son haftada oynanıyor diye kızıyoruz ama aslında bize iyilik yapıyorlarmış. Ya bu hafta olsaydı?  :kop:
Beşiktaş kimsenin babasının çiftliği değildir!

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimiçi levitate

1-2 oyuncu hariç özgüven 0 oyuncularda

kimse risk almıyor
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı mrred

The great gig in the sky

Çevrimdışı tolga1903

Şunu anlamıyorum.Futbolcuda olması gereken en  temel ozellikliklerden pas.Ama o kadar amatör hatalar var ki inanmak istemiyorum.3 5 metrede temiz pas cikaramiyoruz.Gokhana çok şaşkınım özellikle.

Gökhan haftalardır hatta 2 yıldır böyle sadece göze batmıyor caner kadar. İkisinin top kaybı toplamına ulaşabilen herhangi bir takımdan herhangi bir bek ikilisi yoktur iddia ediyorum. Rebosho ve özellikle douglas bizi kurtarabilir bu dertten bir an önce gelmeleri gerekir.

Çevrimdışı Dr.Zeck

ĞS deplasmanı son haftada oynanıyor diye kızıyoruz ama aslında bize iyilik yapıyorlarmış. Ya bu hafta olsaydı?  :kop:

bunun nesi komik ?

Çevrimdışı AvrupaKartalı

Koyar gecerdik, en rezil onlar şuan.
Hiç biri yokken BİZ vardık ! ! !

Gökhan haftalardır hatta 2 yıldır böyle sadece göze batmıyor caner kadar. İkisinin top kaybı toplamına ulaşabilen herhangi bir takımdan herhangi bir bek ikilisi yoktur iddia ediyorum. Rebosho ve özellikle douglas bizi kurtarabilir bu dertten bir an önce gelmeleri gerekir.

milli araya kadar böyle gider 1 maç daha bu kadro ile oynarız milli aradan sonra en ideal 11'e döneriz.

Çevrimdışı AigleBordeaux

1-2 oyuncu hariç özgüven 0 oyuncularda

kimse risk almıyor
Oyuncular hocanın futboluna inanmıyorlar çok belli
Durursa burada dursun kalbim Beşiktaş!

Çevrimdışı Arthur Dayne

Sistemi olan hocanın oynattığı çağdaş futbol :bandit: :bandit:
Dostum sadece merakımdan soruyorum:neden bu ''çağdaş'' kelimesine bu kadar taktın?

Çevrimdışı mrred

Lensten topu taşıması bekleniyor. Topla ne kadar az buluşursa o kadar iyi . Aşırı top kaybıyla oynuyoruz. Hayal kırıklığına uğradım.
The great gig in the sky

Çevrimdışı tangaz

24 yaşında daha viscada bu yaşlarda vis değildi avcı sayesinde vis oldu.

Zaman verin hemen herşey bi anda olsun istiyorsunuz.

24 yaşında daha ne olsun sanki 18 miş gibi olmuş bu ifade, büyük takım hücumcusu ışığı vermiyor büyük takımın kanat oyuncusu topu alır 2 adam eksiltir al ver yapar vbvb boydda ışık göremedim
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı worns

Bunu yazdığıma kendim de şaşırıyorum ama ilk yarının en iyilerinden biri Caner'di. Sadece asistiyle değil maç içi konsantrasyonunu ve takımı ileriye taşıma çabasını da beğendim.

Takım genel olarak kötü ama bu beklerle ilgili ya da savunmanın göbeğiyle ilgili bi problem değil. Vida sırıtıyor Medel ancak idare ediyor vs. ama en büyük problem hücum hattı. Topu ileriye geçen maça göre daha iyi taşıyoruz ama ilerde sıkıntı büyük. Boyd-Ljajic-Lens hattı çok kötü. Özellikle Boyd ve Lens iç sahada rakibin kapandığı maçlarda sorun çözebilecek beceriden yoksun.

İç sahada Quaresma değerlendirilip Boyd deplasmanlarda mı oynatılsa diye düşünmeden edemedim. Boyd çalışkan oyuncu filan ama dar alanda çok etkisiz.