2. Hafta Beşiktaş 3-0 Göztepe
2. Hafta Beşiktaş 3-0 Göztepe

Beşiktaş Forum|2. Hafta Beşiktaş 3-0 Göztepe Skor : Beşiktaş 3-0 Göztepe Tarih : 23.08.2019 Saat : 20:30 Stadyum : Vodafone Park Hakemler : Ali̇ Palabıyık - Serkan Olguncan - Serkan

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2. Hafta Beşiktaş 3-0 Göztepe  [Okunma sayısı 33836 defa] 2. Hafta Beşiktaş 3-0 Göztepe

Çevrimdışı haluk.m

Hoca Pedro'yu Türkiye Kupasına saklıyor, zaten lige ara verilecek 1 ay daha göremeyiz.

Çevrimdışı tangaz

ozzi iyiydi  :claps:

hocanın muhayer hamlesine de  :claps:
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimiçi levitate

karius'u ilk kez bu kadar konsantre görüyorum
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı haluk.m

Şu kadar top çevirmeye 2 tane daha atardık..  :uyucam:

Çevrimdışı Karabay

Geçen haftaki oyun daha iyiydi.

Çevrimdışı karaoğlan

Birçok planı olan bir takım gibi oynadık. Az pozisyon verdik, yeterli sayıda pozisyona girdik. Çağdaş futbolun gerektirdiği gibi hücumlara düşüncesizce çıkmadık - sabırlı oynadık. Bence takım iyi sinyaller verdi. İyi bir 6 numaranın alınmasıyla daha da iyi yerlere geliriz, daha güzel futbol oynarız :tabe:
[ Son Düzenleme: 23 Ağustos 2019, 22:31:03 karaoğlan ]

Çevrimiçi tolga1903

Çevrimdışı Arthur Dayne

İlk yarı berbat,ikinci yarıda golü bulmamızla beraber iyi bir Beşiktaş gördük.Şenol güneş döneminden kalan;ikiyi üçü bulunca takımın geri çekilip pas yapması haricinde iyiydi bugün takım.Artı olarak bir orta saha,bir forvet ve dorukhan'ın iyileşmesiyle çok daha iyi olacağız.

Çevrimdışı kyiv

2. yarı iyi oynadık ama Göztepe çok zayıf yanıltmasın.

Çevrimdışı kyiv

Tartışmasız Nkoudou Boyddan daha çok iş yapar.

Çevrimiçi sEuL

Goztepe buyuk olasilikla kume dusmemeye oynayacak, gecen haftada evlerinde Antalyaspor'a karsi kotu oynayip maglup oldular. Skor kimseyi yaniltmasin, Oguzhan'li Caner'li ilk deplasman macinda 3 puani birakiriz. Oguzhan'a orta sahada bel baglarsak gecen sene oldugu gibi ilk yarinin ortalarinda Oguzhan'i isliklamaya baslariz. Guven bir atti ama en az 4-5 pozisyonu baslamadan bitirdi. Kesinlikle forvete transfer yapilmali!

Çevrimdışı worns

Bugün geri hattı ve hücum bölgesine kadar topla ilişkilerimizi daha çok beğendim. Ama hücum hattı çok kötü. 3-0 iki direkten dönen top filan yanıltmasın. Gollerin özellikle 2. yarıdaki ikisi çok kolay gollerdi. Lens'in pozisyonunu da saymazsak başka pozisyon yok. Bir tık daha şanssız olsak gol atamayabilirdik bu maç.

Gönderelim yedek bile durmasın dediğim Caner maçın açık ara en iyisi. Orta saha rolü filan da yaptı adam. Bir kere oyun disiplinini bozmadı desem yeridir. Özellikle top bizdeyken çok iyiydi. Şaşırdım valla şaşırdım. Şu oyunu sürekli hale getirsin bir anda yeniden doğar.

Gökhan da fena değil. Ruiz zaten taş gibi adam. Topla çıkışlarımıza da olgunluk katıyor. Geriden çıkarken dönem dönem baskıya karşın iyi pozisyon da aldık. Vida'yı tüm çabasına karşın hataya müsait görüyorum.

Medel iyi değil. Öyle ki yerine giren Necip'le herhangi bir farkı yok desem yeridir. Burada belki Dorukhan bir şeyler yapabilir. Ozi iyiler arasında. Orta sahaya takviye gereği bas bas bağırmaya devam ediyor.

Hücum hattı komple çok kötüydü. Öyle böyle kötü değillerdi. 3-0dan göztepe defansı dağıldı. Çok iyi toplar geldi ve berbat kullandılar hepsi. En eli yüzü düzgün olanı Lens'ti hatta. Bence Boyd-Lens ikilisinden Lens oynamaya daha yakın. Boyd iç saha oyunlarında işe yaramayacak gibi görünüyor. Umarım N'Kodou iyi çıkar. Ben Ljajic'i de çok etkisiz gördüm. Güven'den de olmaz. Güven'i 3. santrafor ve sol kenar yedeği gibi değerlendirmek lazım.

Çevrimdışı mrred

Caner bildiğiniz false back oynadı arkadaşlar.
Hoca çok büyük hoca olacaksın kalbim seninle...
The great gig in the sky

Çevrimdışı cursedofdragon

3-0 temiz iş düşme potası filan bilmem ben küme düşen takım gidip büyük takımdan puan alamaz diye bir durum yok boş muhabbet bu geçen sene de küme düşen takımlar gs'den,fb'den puan aldılar evinde puan kaybı yapmayacaksın güzel oldu  :bandit:

6 numara ve santrafor ile bu takım başka bir boyuta geçer net  :bandit:

Çevrimdışı Karabay

Tartışmasız Nkoudou Boyddan daha çok iş yapar.
Ama bakın şimdi boytu beğenmiyorsunuz falan linç yersiniz benden demesi. Gerçi ilk geldiğinde övenler şimdi bizden çok kötülüyor o da ayrı mesele...

Çevrimdışı worns

Caner bildiğiniz false back oynadı arkadaşlar.
Hoca çok büyük hoca olacaksın kalbim seninle...

çok da iyi oynadı. hala şaşkınım. bir kere çıkmadı rolünün gerektirdiklerinin dışına.

Çevrimdışı kyiv

yavvvvvvvvv oguzhanin ayana basti be nasil görmüyorsun onu biyigina tükürdügüm

Aynı hareketi Quaresma yapsa kesinlikle sarı kart gösterir. Sarısı varsa 2. sarıdan atar.

Kötü oyunda arada kaynadı gitti ilk yarı sürekli rakip lehine faul verdi. Ne kadıköyde ne toki arenada rakibe o kadar faul veremez.6222 nin çocuğu.

Çevrimdışı mrred

çok da iyi oynadı. hala şaşkınım. bir kere çıkmadı rolünün gerektirdiklerinin dışına.
Çok da iyi oynadı özellikle hücumda fakat yine de atletizm eksikliği var. Savunma kısmını nasıl çözcek merak ediyorum
The great gig in the sky

bu arada lensi beğendim :D

adı gitme potasına girdi o yüzdenmidir nedir bir başka oynadı :D

Çevrimiçi MUSTAFA_

bu arada lensi beğendim :D

adı gitme potasına girdi o yüzdenmidir nedir bir başka oynadı :D
Tempo yaptığımız dönemde iyi oynadı. İlk yarı da fena oynamadı. Her koşulda Lens'i Q7'ye tercih ederim böyle katkı verecekse  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı tangaz

son 10 dk için katılmıyorum 2 defa gereksiz uzun diagonal denedi ikiside rakibe gitti ama bunun için kimseyi suçlamam ağustos nem 2.hafta gibi 80. dakika sonrasına suç bulmam

satırlar biterken layiç geldi benzer hava nem derken zemin inanılmaz kötüydü dedi  :akuma: artık başlayacam bu SISine de hibritinede
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Tempo yaptığımız dönemde iyi oynadı. İlk yarı da fena oynamadı. Her koşulda Lens'i Q7'ye tercih ederim böyle katkı verecekse  :tabe:
,
böyle katkı verecekse kanatlar lens,n'koudou olur çok net :D

santraforda boyd :D

Çevrimiçi uğur07

Maçın en iyi üç adamı bence Caner Ruiz ve lens ti. En kotu üç adamı açık ara Boyd, güven ve Medel di.

İnşallah bu galibiyet olası forvet ve orta saha transferini erteletmemistir. N'koudou ya oyuncular pas vermedi gibi geldi. Özellikle güven. Çok kötüydü.

Redmi 5 Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı haluk.m

Hiç Caner'i övmeyin  :evillol: Bugün çok şanslıydı ve onun şansı kazanmamıza yardım etti.  :biggrinking:

Golü ve asist yeteneği sayesinde yaptığına kimse inandırmaz beni  :ebebe:

Sahasında bekleyen takımlara karşı parlar ama Sivas gibi takımlara patlar.

(q7, Caner, Medel, Lens  :bawling: )

Çevrimiçi MUSTAFA_

,
böyle katkı verecekse kanatlar lens,n'koudou olur çok net :D

santraforda boyd :D
Orta saha gelsin de kim iyiyse oynar zaten  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★