31.Hafta / Akhisar Belediyespor - Beşiktaş
31.Hafta / Akhisar Belediyespor - Beşiktaş

Beşiktaş Forum|31.Hafta / Akhisar Belediyespor - Beşiktaş Skor : Akhisar Belediyespor - Beşiktaş Tarih : 14.05.2015 Saat : 19:45 Stadyum : Manisa 19 Mayıs Stadyumu Hakem : Bülent Yıldırım Yayın

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

31.Hafta / Akhisar Belediyespor - Beşiktaş  [Okunma sayısı 133159 defa] 31.Hafta / Akhisar Belediyespor - Beşiktaş

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Bu arada Sugar Daddy olayı da bitti. Yani bir başkan gelip finanse de edemez artık para koyup kasaya transfer için.

Uefa yasakladı.

Bundan sonra gelecek yönetimlerin işi çok zor. Anca bonservissiz adamlara ciddi maaş teklif edip maaşı kendi karşılayabilecek yapıda adam gelirse 4 yıl ayakta kalabiliriz.

İkinci ihtimal ise gençleri yönetmeyi ve geliştirmeyi bilen bir hoca. Rota her Türlü Şenol Güneş'e çıkacak hep birlikte göreceğiz.
@Çağrı abi , Eğer Ligin 2.ci yarısının başından itibaren takımın Başında Şenol Guneş olsaydı BUGÜN ŞAMPİYONDUK ...
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı ALI RIZA

Ali riza efendi geldi ,sallapati nerde ozletti kendini :)
Birazdan Sergen Sergen Diye haykırırsın.....!

Çevrimdışı Anıl

@Çağrı abi , Eğer Ligin 2.ci yarısının başından itibaren takımın Başında Şenol Guneş olsaydı BUGÜN ŞAMPİYONDUK ...
Bence olamazdık. Şenol Güneş o tarz bir hoca değil. Senin dediğin tarz Mustafa Denizli. Geldiği an farkettirir kendisini

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

İşte öyle bir hoca var ama onu getirmemiz çok zor gibi duruyor ama yine de yoklamak lazım.(LUCESCU)
İnşallah yönetim de artık bazı adımlar atmıştır..
Vakit varken tomurcukları topla. Zaman hala uçup gidiyor. Ve bugün gülümseyen bu çiçek, yarın ölüyor olabilir.

"I don't know if we each have a destiny, or if we're all just floatin' around accidental-like on a breeze. But I, I think maybe it's both."

Çevrimdışı Deniz

"Beşiktaş için birşey yapmak istiyorsanız kimsenin adamı olmayın!"-Süleyman Seba

Çevrimdışı Tolga

Beşiktaş'ım Benim Biricik Sevgilim...

Çevrimdışı Yakup

chelsea'den terry'nin golünü izler misiniz? terry'e 3 chelsea'li perde yapıyor arkada kalıyor aslında pozisyonunu alan terry diğerleri fake için orada.

biz fernandes zamanında direk sivok'un kafaya atardık bu topları. burada suç asla ve asla bizim sosa veya ozzi'de değil bunun suçu da bilicte. şu pozisyonu çalıştırsa idmanlarda hem gol yemez hemde şu pozisyonlardan 1 tane yapsak maç alırız 3 tane daha fazla.
Haber sitemizdeki köşe yazılarım için

http://haber.besiktasarena.com/author/yakup

Hayat kadar güzel işte BEŞİKTAŞ, BEŞİKTAŞ kadar güzel işte hayat....

Çevrimdışı Kemal

Su bilic ci , lom lom konuşan laf yetiştiren kardeslerle konuşmaya geldim

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

O degil de süleyman seba nin isminin yazdigi kupayi renklilerin muzesinde gormek kahredici olur.
Futbolculara bunlar anlatılmalıydı. "Üzerinde 'Süleyman Seba' yazan kupayı renklilere mi vereceksiniz?" denmeliydi.
[ Son Düzenleme: 14 Mayıs 2015, 23:00:36 Yusuf Tekeli ]
Vakit varken tomurcukları topla. Zaman hala uçup gidiyor. Ve bugün gülümseyen bu çiçek, yarın ölüyor olabilir.

"I don't know if we each have a destiny, or if we're all just floatin' around accidental-like on a breeze. But I, I think maybe it's both."

Çevrimdışı Deniz

Birazdan Sergen Sergen Diye haykırırsın.....!
Ben sergen diye haykirmiyorum ama sen bilic diye ciglik atiyorsun :).nasil bir aşk bu ilginc..
"Beşiktaş için birşey yapmak istiyorsanız kimsenin adamı olmayın!"-Süleyman Seba

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 14 Mayıs 2015, 22:59:02
  • Beşiktaş / Bodrum
  • 2015/16 (✔) - 2016/17 Sezonları Şampiyonu Beşiktaş

chelsea'den terry'nin golünü izler misiniz? terry'e 3 chelsea'li perde yapıyor arkada kalıyor aslında pozisyonunu alan terry diğerleri fake için orada.

biz fernandes zamanında direk sivok'un kafaya atardık bu topları. burada suç asla ve asla bizim sosa veya ozzi'de değil bunun suçu da bilicte. şu pozisyonu çalıştırsa idmanlarda hem gol yemez hemde şu pozisyonlardan 1 tane yapsak maç alırız 3 tane daha fazla.

Bence o durum farklı biraz.

Fernandes benim Hooijdonk'tan sonra Türkiye'ye gelen en iyi duran top kullanan adam.

Top bir anda aşağı düşüyordu.
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı Tolga

Beşiktaş'ım Benim Biricik Sevgilim...

Çevrimdışı Deniz

Yakup abi daha  dogru duzgun oyuncu değişikliği bile yapamayan adamdan duran top organizasyonu yaptırmasını beklemek cok hayalci olmaz mi ?

Çevrimdışı Yakup

Bence o durum farklı biraz.

Fernandes benim Hooijdonk'tan sonra Türkiye'ye gelen en iyi duran top kullanan adam.

Top bir anda aşağı düşüyordu.

onu sosanın suçu değil fernandesin farkı olduğundan direk kafasına atardıya getirdim çağrı zaten.  :biggrinking:

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Zaten En büyük Üzüntümüz O..
Üzerinde ŞEREFLİ insan Süleyman Sebanın ismin yazılı olduğu KUPA , Bizim Şampiyonluklarımızı Çalan Kulübün MÜZEsine gidecek yaaaa işte Ona kahroluyorum, Kahroluyorum :bawling: :bawling: :bawling:
Rahmetlinin Kemikleri Sızlayacak :steamed: :steamed:
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı Yakup

Yakup abi daha  dogru duzgun oyuncu değişikliği bile yapamayan adamdan duran top organizasyonu yaptırmasını beklemek cok hayalci olmaz mi ?

yok @Deniz hayalcilik değil bu adam defanstı zamanında kendi pozisyonunun özelliklerini anlatsaydı geçen sene bu sene açık ara şampiyonduk aslında  :super:

Çevrimdışı Anıl

Futbolculara bunlar anlatılmalıydı. "Üzerinde 'Süleyman Seba' yazan kupayı renklilere mi vereceksiniz denmeliydi.
Süleyman Seba kim derlerdi.. Bu teknik direktörle bence iyi bile geldik ya. Buraya kadar getirebilmek bile önemli. Seneye hayrola

Çevrimdışı atalay

[ Son Düzenleme: 13 Ocak 2017, 12:07:29 atalay ]

Çevrimdışı Yakup

@Deniz 1:10 1:45 arası 2 tane duran toptan golü var bakar mızın? biz 2 yıldır öyle gol atabildik mi?  :alala: :alala: :alala:

Çevrimdışı Factatum

ben şahsen sindiremiyorum şu anki başarısızlığı. herşey yerli yerinde aylarca ne kadar iyi futbol oynayacağını gösterdin bi şekilde potansiyelini gösterdin. ağustos ayından mart ayına kadar türkiyenin en iyi futbolunu oynamış takıma inanmayacağım kime inanacağım ben? gel gör ki teknik taktik zekasından yoksun, baskıya gelemeyen bir adam yüzünden derbi maç kazanamadık kabul edemiyorum. milletin 4-5 salladığı takımlara puan bıraktık üstüste türkiye kupası avrupa liginden GÖZ GÖRE GÖRE elendik, en önemli en kritik virajlarda hep puan kaybettik !! Şimdi şampyonluk gitti...... her şeyi ama herşeyi elimizle itiyoruz canım acıyo can acıtıyo bu bizim karaterimiz olmuş. herşeyi rakiplerimize HEDİYE ediyoruz. ALLAH KAHRETSİN! galatasaray pçlerine mi çalışıyoruz klübün içinde adamları mı var allah aşkına söyleyin !!!!!!!! şaka mı ya şaka mı? herr sene bir hediye, bir şampiyonlar ligi katlım hakkı, sezon başı oldu paraları yine gs ye bıraktık, bu sene ELİMİZLE şampiyonluğu verdik.
@mactaupe

Ben hiç aynı fikirde değilim. Bir kaç avrupa kupası haricinde hiç iyi değildik. Bireysel performanslar ve rakiplerin beceriksiz teknik adamları yüzünden hep iyi göründük. Rakibinin kötü olması seni iyi yapıyorsa, ortada bir sorun olduğu aşikar.

İçinde bulunduğum Beşiktaş taraftarı, maalesef dünyanın en duygusal insanları. Ümitlerini büyütmeyi, kendi kendilerini gaza getirmeyi pek iyi beceriyorlar. Bu yüzden sosyal medyadaki "klasik Beşiktaşlı abartısı" kavramına inanıyorum ben. Olmayacak şeyi oldurmaya çalıştık. Nitekim olmadı.

Okulda Fransız asıllı hocam vardı. İş ve özel hayatında riskleri iyi yönetenler her zaman muvaffak olur derdi. Herşeyin matematiği vardır. Formülü doğru kurarsan başarırsın.

Galatasaray da çok kötü bir dönem yaşamasına rağmen risklerini iyi yönetti. Formülü iyi kurdu. Beşiktaş ise tersine çok kötü yönetti. Hakem, stad, basın, teknik adam, futbolcu maaşı, tesis çalışanları, taraftar, federasyon hepsinin denklemdeki yeri problemliydi.

Rasyonel zekaya sahip biri, denklem faktörlerini suçlamaz, denklemi yanlış kuranları sorgular. Beşiktaş taraftarı ve yönetimi yıllardır bu denklemi doğru kullanamadığı için başarısız. Sürekli aynı hataları yapana ne dendiği de malum.

[ Son Düzenleme: 14 Mayıs 2015, 23:07:27 Factatum ]

Çevrimdışı Hakan Gülcan

Biliç elleriyle teslim etti kupayı. Bugüne kadar hep bir şekilde arkasında durdum ama bugün yetti artık. Yav bu mustafa babanın oğlu mu senin nedir bu ısrar. 85'e kadar cenk gibi bi adamı nasıl oturtuyorsun aklım vallahi billahi almıyor. Hiç yüzümüz gülmeyecek mi bizim. Olcay gibi bi adama 80 dk nasıl sabrediyorsun. Gökhan top eze eze bi hal oldu. Hiç mi oyun okuyamıyorsun. bıktım vallahi bıktım. Biliç lütfen seneye bizimle olma. Bunun dışında yazılacak çok oyuncu ismi var kanaatimce gitmesi gereken. Ama başta Biliç. Yok olmuyor napalım.
"Beşiktaş için bir şeyler yapmak istiyorsanız, kimsenin adamı olmayın."

Çevrimdışı ALI RIZA

Ali Rıza o bitik adamları hazırlayan ve oraya koyan kim kardeşim?
Eeee Kimi koyacak bana fikir söyle
Kes bakalım Töre - Ba - Olcay - Ersan - Motta -  Serdar - Pektemek - Pedro - Tolga -
Kestin kulübeye attın kimi çıkartacaksın sahaya
pas veremeyen ismail - top cambazı kerim - Opare - Atınc - Cenk - ayakta durumayan OZY -   
Başka evet fikir sun sahaya bunları koyacaksın malzeme hata aramayı değil de Usta usta değil yeni usta getirelim diyorsunuz...!
Bir nevi Evi yapmışsın asansör eksik kalmış Evi yıkıp baştan yaratma derdindesiniz...!
İyi de bunlarla sürekli çalışan gören TD iyi mi biliyorsunuz acaba ?  :alala: :alala: :alala:

Çevrimdışı Çağatay

Hope for the Best, Plan for the Worst

Çevrimdışı Atkar

Senin Begenmedigin burun kıvırdıgın ŞENOL GÜNEŞ, koy takımı BURSAyı ne hale getirdi Ligin en iyi top oynayan Takımı yaptı , Şu Trabzonu 3 Sefer Lig 2.cisi yaptı Ayrıca Averajla Şampiyonlugu kaybetti :iscrewy: :iscrewy:
Yerli Bir Teknik adamdan daha ne Bekliyorsun !!! ŞENOL GUNEŞİ 3 Buuklerden hangisinin başaına koyarsan koy Şampiyon yapar NET !!!

Bursaya napmış?Hangi büyük maçı kazanmış?İyi futbol oynayınca şampiyon olunmuyo.Kabullenmiş olabilirsiniz 10 yılda 1 şampiyon olmayı ama ben kabullenemem.BURASI BEŞİKTAŞ KARDEŞİM.Bu beceriksizler olsa dahi benim hedefim şampiyonluktur.2-3 yıl ligi domine edemezsek büyüklüğümüzü sorgulucaklar anladınız mı

Çevrimdışı ALI RIZA

Su bilic ci , lom lom konuşan laf yetiştiren kardeslerle konuşmaya geldim
Buyurasın Buradayım...! İsim ver de Sözün değeri olsun....! @Kemal abi

Etiketler: