2. Hafta Alanyaspor 3-3 Beşiktaş
2. Hafta Alanyaspor 3-3 Beşiktaş

Beşiktaş Forum|2. Hafta Alanyaspor 3-3 Beşiktaş Tarih : 14.08.2022 Saat : 21:45 Stadyum : Bahçeşehir Okulları Stadyumu Hakemler : Yasin Kol - Cevdet Kömürcüoğlu - Ekrem Kan - Muhammet Ali

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2. Hafta Alanyaspor 3-3 Beşiktaş  [Okunma sayısı 17941 defa] 2. Hafta Alanyaspor 3-3 Beşiktaş

Çevrimdışı goktasoktay

On kişi kaldığında nasıl oynanacağı hakkında illaki bir planımız vardır. Valerian kötü bir hoca değil ancak hakem dengesini bozdu diye düşünüyorum. Bunca yıllık futbol kariyerinde böyle bir rezalet yaşamamıştır herhalde.
“Bunca yıllık futbol kariyerinde böyle bir rezalet yaşamamıştır herhalde.” İşte anahtar cümle. Nkoudu yu çıkarma sebebi bence kesinlikle bu.

Çevrimdışı goktasoktay

Valerian ismael elindekini soktu işte tek hatası var o da muleka almamak belki sakatlığı vs vardı bilmiyoruz şu takımın yedeklerinde boyd diye kenan diye isimlerin olması bile utanç kaynağıdır topçu diye alıyor adam napsin kimle hamle yapsın şu kepazelere milyon euro ödeyen değil de herif mı suçlu. Yönetim hakemi bitirin her şeyi geçtim bu adam bir daha maçımızı yönetirse and olsun o stada gelip avazım çıktığı kadar kufredicem size
İlginçtir, ilk maçta kadrolar yazıldığında bir Kayserinin kulübeye baktım bir de bizimkine. İçimden dedim ki adamların bizden fazla hamle şansı var…

Çevrimdışı Orhan_

Yonetim de iki transfer bitirir haftaya artik. Ise alman gibi baslayip turk gibii bitirecekler. Bastan sona ne adamlara kaldik. Sabir.

Çevrimiçi Talisca1903

nkodu çıkarmı kardeşim insanın aptal olması lazım neymiş sarısı varmış dün gresunulu sainzde sarı kartı vardı çıkardı mı hakan keleş attı goluünü böyle saçmalık görmedim hayatımda

Çevrimiçi Gökhan Kurt

1- Hakem denen karaktersiz
2- yönetim

Başka konuşulacak bir konu yok.
Adamlar ellerini ovuşturarak SG getirsek diye bekliyorlar.

Çevrimiçi Talisca1903

1- Hakem denen karaktersiz
2- yönetim

Başka konuşulacak bir konu yok.
Adamlar ellerini ovuşturarak SG getirsek diye bekliyorlar.
yok mu 2. yarı 40 pas yapmaı takım wegorst koşmaktan canını verecekti

Çevrimiçi Mehmet57

Acaba mac 3-0 iken hoca'ya bu kadar yuklenenler ne dusundu? "Tuh ya, simdi kime sallayacam" diye bir dusunceniz oldu mu, gercegi soyleyin?

Hoca Nkoudou'yu cikarmak zorundaydi, cunku daha 15 saniyede sari kart yedi. Saha da sari kartli ve agresif olan bir Weghorst var. Ne yapmaliydi, 10 kisi kalmisken Nkoudou yerine Weghorst gibi hava topu hakimiyeti olan adami mi cikarmaliydi?

Hoca'nin elinde bir Amiri olsa, Tayfur olsa, Cabral olsa, Fassnacht olsa, Kaan Ayhan olsa onlari koyardi. Ama elinde futbolcu olmayan Kenan Karaman var, etrafinda gram baski olmadiginda topu kontrol edecegine kafa rakip ceza sahasi yakininda kafa vuran Kartal var, bal yapmayan ari Boyd var.

Bu macta hoca'ya sallayanda ben net art niyet ararim. O kadar etken varken, en sonuncusu hoca.

Çevrimiçi İsmail Özyurt

Hoca suçlu, ama onun da sırası gelecek.

Derbi maçı değilse ve devre arasına 2 farklı önde giriyorsan, 10 kişi de olsan o maçı bir şekilde kazanmalısın.

Bugün önce hakem, sonra yönetimin sırası.
Kesinlikle katılıyorum. Bugün camia olarak yüklenmemiz gereken nokta hakem ve onu tayin edenler olmalı. "Yönetim" diye tabir ettiğimiz şahısların da tutumlarını iyi gözlemlemek gerek. Gerçi kargadan da şiir beklemek olacak ama görelim bakalım tepkilerini.

En Güzel Beşiktaş'ın Çocukları Sever.

Çevrimiçi Mehmet57

Her sey bir yana, Berkay cok, cok iyi bir yetenek. 6 numara'da rahat oynar.

Çevrimiçi İsmail Özyurt

nkodu çıkarmı kardeşim insanın aptal olması lazım neymiş sarısı varmış dün gresunulu sainzde sarı kartı vardı çıkardı mı hakan keleş attı goluünü böyle saçmalık görmedim hayatımda
Ciddi misin

Çevrimiçi BlackEagle16

Acaba mac 3-0 iken hoca'ya bu kadar yuklenenler ne dusundu? "Tuh ya, simdi kime sallayacam" diye bir dusunceniz oldu mu, gercegi soyleyin?

Hoca Nkoudou'yu cikarmak zorundaydi, cunku daha 15 saniyede sari kart yedi. Saha da sari kartli ve agresif olan bir Weghorst var. Ne yapmaliydi, 10 kisi kalmisken Nkoudou yerine Weghorst gibi hava topu hakimiyeti olan adami mi cikarmaliydi?

Hoca'nin elinde bir Amiri olsa, Tayfur olsa, Cabral olsa, Fassnacht olsa, Kaan Ayhan olsa onlari koyardi. Ama elinde futbolcu olmayan Kenan Karaman var, etrafinda gram baski olmadiginda topu kontrol edecegine kafa rakip ceza sahasi yakininda kafa vuran Kartal var, bal yapmayan ari Boyd var.

Bu macta hoca'ya sallayanda ben net art niyet ararim. O kadar etken varken, en sonuncusu hoca.
Bırak Allah’ını seversen senin Takımında boyd a kalan kadar tonla adam var topyökün reziller
Burası Beşiktaş burada imzalar kalplere atılır...

Çevrimdışı tuncaboylu

Her sey bir yana, Berkay cok, cok iyi bir yetenek. 6 numara'da rahat oynar.
Evet gecenin kazancı oldu.

Çevrimiçi Talisca1903

Ciddi misin
kesinlikle  hakan keleş niye çıkarmıyor kanat oyuncusunu sarı kartlı

Çevrimiçi Mehmet57

Bırak Allah’ını seversen senin Takımında boyd a kalan kadar tonla adam var topyökün reziller

Kim var? "Kanatta olmuyor" dediginiz Muleka? Kanatta kimi oynatacakti o zaman?

Hoca'ya sallamak icin bahane ariyorsunuz. 3-0 da Valerien'in etkisi idi. Dogruyu konusmak gerekirse, Emrecan'in ikinci sari karti kartlik bir pozisyon bile degildi. Orda sadece kendini pozisyon geregi genisletiyor. Lakin, o ana kadar acaba Valerien icin ne dusunuyordunuz.

Çevrimdışı tuncaboylu

Haklısın.

Esasında niye çıktı dediğimiz N'koudou da olmayacaktı kadroda, gitmeyi kabul etmediği için oynayabildi.

Çevrimiçi tolga1903

Abi ne alakası var giresunspor'un sarı kartlı oyuncusunun oyunda kalmasıyla nkudu'nun çıkarılmasının? Giresun maçını izledin mi sen 50 bin gsli önünde 1 dakika ezdirmedi hakem giresun'u. Taraftar bile delirdi sirazesi kaydı yapılanlara kenardaki adamın ruh halini hiç mi merak etmiyorsunuz? Lucescuyu yedi bu hakemler kulübün 10 senesini çaldı valerian ismael'i mı yemicek korumak istedi işte evet büyük takimsan bu kadar cekilmeyeceksin ama enayi gibi de sarı kartlı oyuncularını sahada tutmayacaksin böyle bir art niyet maçını yönetirken 9 kişi de bırakırdı 8 kişi de bırakırdı adam güdülenmiş bu maça puan aldırmamaya gelmiş 1 puan aldın çaldığı 2 puanın hesabını da başındaki soracak soramiyorsa gidecek₁ bitti ya

Çevrimdışı DieForYou1903

N'koudou çıkmazdı madem bu kadar kapanacaksın bırak ilerde kontrada rakibi tehdit etsin kazandığın topla tak tek oynarsın rakip bu kadar baskı yapamaz zaten.Üçlüye niye döndü onu anlamadım ben salihi de çıkardı maçın son anları çorba oldu iyice kenan boyd filan orta sahada oynuyoralardrı.
Armandaki asalet, yüreğindeki cesaret!

Çevrimiçi İsmail Özyurt

kesinlikle  hakan keleş niye çıkarmıyor kanat oyuncusunu sarı kartlı
Hakem desem.

Çevrimdışı tuncaboylu

Sahadaki suçlulara da gelelim.

Montero çok kötü, Saiss'in de dengesini bozdu saçmalıklarıyla.

Gedson felaket, Ahmet Nur Çebi bu transfer için de eski yönetimi suçlamanın bir yolunu arasa kendisin için iyi olur.

Emrecan'ın 2. kartı hatalı, ama sarı kartı cebinde olan stoper dikkat edecek. Bugün o da sınıfta kaldı.

Weghorst, Berkay ve N'koudou takımın en iyileriydi, ben Rosier'i de beğendim.

Çevrimiçi Mehmet57

Haklısın.

Esasında niye çıktı dediğimiz N'koudou da olmayacaktı kadroda, gitmeyi kabul etmediği için oynayabildi.

Su mac sonu millet yonetime sovse bile kizmam. Tum transferler kampa yetisecek derken en iyi adamlarindan biri sakatlandi, yerine kimse gelmedi. En buyuk yetenegin takimi cerez parasina terk etti, yerine adam gelmedi. Daha hala kanat transferi yok, sag stopper yok. Senelerdir sagbek yedegi yok.

Olympiakos'u da 1 adam eksik ile ezdik, ama o takimda sonradan oyuna soktugun, en iyi yillarini yasayan Babel vardi. Su takimda "bu girer" diyebilecegin yedek bile yok. Salih gibi (bu gun iyi mac cikarmis olsa da) su takimda yedek olmasi gereken oyuncu 11'de oynuyor.

Çevrimiçi Talisca1903

Hakem desem.
45 yaşındayım ben iyi hakem görmedim bu hocayı kurtarmaz kadıköyde 10 kişiyle yendin feneri ne anlatılıyor bize

Çevrimdışı DieForYou1903

Üzülmeyin boşverin bu maçı 3-2 kazansak bile haftaya yine doğrayacaklardı yine transfer olmayacaktı.Yönetim sahipsiz,hoca yetersiz hakemlerin art niyetli olduğu yerde futbol olmaz.Neden sadece bize karşı böyleler onuda anlamadım FB,GS,TS,Başakşehir anadolu takımlarına bile gördüklerini veriyorlar bi bize böyleler altında ne sebep yatıyor anlam veremiyorum senelerdir.Kim gelirse gelsin kim giderse gitsin hakemler değişiyor MHK değişiyor bize karşı tavır hiç değişmiyor.
Armandaki asalet, yüreğindeki cesaret!

Çevrimdışı tuncaboylu

Abi ne alakası var giresunspor'un sarı kartlı oyuncusunun oyunda kalmasıyla nkudu'nun çıkarılmasının? Giresun maçını izledin mi sen 50 bin gsli önünde 1 dakika ezdirmedi hakem giresun'u. Taraftar bile delirdi sirazesi kaydı yapılanlara kenardaki adamın ruh halini hiç mi merak etmiyorsunuz? Lucescuyu yedi bu hakemler kulübün 10 senesini çaldı valerian ismael'i mı yemicek korumak istedi işte evet büyük takimsan bu kadar cekilmeyeceksin ama enayi gibi de sarı kartlı oyuncularını sahada tutmayacaksin böyle bir art niyet maçını yönetirken 9 kişi de bırakırdı 8 kişi de bırakırdı adam güdülenmiş bu maça puan aldırmamaya gelmiş 1 puan aldın çaldığı 2 puanın hesabını da başındaki soracak soramiyorsa gidecek₁ bitti ya
N'koudou'yu çıkarması Ok.

Peki N'koudou çıkınca yerine girmesi gereken adam Boyd muydu Muleka mıydı?

Çevrimdışı murat baltacı

Yav değişiklik yapmak zorundami kardeşim bizde biliyoruz yedekler zayıf ama büyük takım hocası böyle paniklemez asıl senin sakin olman dik durman lazım sen ikinci yarıya Necip montero boyd alırsan takıma söz geciremezsin böyle ceza sahasına kapanırlar Salih top tutar faul alır pas yapar çıkarma al necipi oraya mücadelene devam et nkoudu kalsın gidişata göre muleka alır fişi çekersin

Ben sonuca göre konuşmuyorum ikinci yarıya çıkarken ve oynanırken tüm endişelerimi yazdım çoğu arkadaş hoca doğru yapti ortayı kapadı Alanya sabaha kadar orta yapsın kanattan gelsin diyordu olmaz kardeşim sen korkarsan başına gelir olmayacak işler olur hocayıda hep savundum ama elindeki maçı verirsen şampiyonluk lafını ağzına bile aldırmazlar bu ligde hoca çapını belli etti yönetim zaten varmı yokmu belli değil bu hakeme düdük astırıp topluca gitmeleri Beşiktaşımız için hayırlı olacaktır..
BeŞiKtAşK

Çevrimiçi Necmi

Valerian ismael elindekini soktu işte tek hatası var o da muleka almamak belki sakatlığı vs vardı bilmiyoruz şu takımın yedeklerinde boyd diye kenan diye isimlerin olması bile utanç kaynağıdır topçu diye alıyor adam napsin kimle hamle yapsın şu kepazelere milyon euro ödeyen değil de herif mı suçlu. Yönetim hakemi bitirin her şeyi geçtim bu adam bir daha maçımızı yönetirse and olsun o stada gelip avazım çıktığı kadar kufredicem size
mulekayı almamak hata değil boydu almak kenanı almak hata beşiktaş dokuz kişide kalsa 3-0 dan puan bırakmaz beşiktaş böyle kapanmaz stoperin yok kalede kalecin yok neyine güveniyorsunda kapanıyorsun 
Ama seni boyda kenana mahkum eden yönetimdir esas suçlu olan verirsen boydu kenanı alt yapıdan üç dört oyuncuyu eline ne yapacak onları sahaya sürecek berkay bugün bu takımda oynayabileceğini gösterdi sahada olduğu için lafım yok
Rosier saiss olmasa bugün ağır yenilgi alırdık adını öğrenemediğim sol bekimizde fena değildi acı olan tek kale oynadılar pozisyon vermeden üç gol yedik resmen üç golüde biz attık şaka gibi
Hakem ilk yarı oyuncularımızın psikolojisini sıfırladı emre canın iki sarısıda sarı değil resmen bizi biçmek için çıkmış sahaya
Kulübende girecek oyuncun yoksa o kartlar çok kolay çıkar sana mecbur değişeceksin oyuncu der hakem seni köşeye sıkıştırır
Bu puan kaybı yönetime yazar ama onlar mutludur şuan beşiktaş puan kaybetti diye zaten geldikleri andan itibaren yaptıkları tek şey beşiktaşı aşağıya çekmek

Etiketler: