Borussia Dortmund - Beşiktaş / Şampiyonlar Ligi C Grubu 6. Maçı
Borussia Dortmund - Beşiktaş / Şampiyonlar Ligi C Grubu 6. Maçı

Beşiktaş Forum|Borussia Dortmund - Beşiktaş / Şampiyonlar Ligi C Grubu 6. Maçı Tarih : 07.12.2021 Saat : 23:00 Stadyum : Westfalenstadion Hakemler : Antonio Mateu Lahoz - Pau Cebrián Devís - Roberto del Palomar - Javier

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Borussia Dortmund - Beşiktaş / Şampiyonlar Ligi C Grubu 6. Maçı  [Okunma sayısı 13045 defa] Borussia Dortmund - Beşiktaş / Şampiyonlar Ligi C Grubu 6. Maçı
Anket
Beşiktaş, Borussia Dortmund maçından kaç puan alır?
3 puan
1 puan
0 puan

Çevrimdışı ferdi1903

Çevrimiçi İsmail Özyurt

Yönetim bu zatı gönderecek cesareti gösteremeyerek kendini astı.
Cesaretle alakası yok bence. 25bin kişiyle imza atan Sergen'i 25bin kişi küfür etmeden göndermeyecekler.

En Güzel Beşiktaş'ın Çocukları Sever.

Çevrimdışı 38life

Ben Sergen'e de kızmanın gereksiz olduğunu düşünüyorum. Yönetim göndermiyorsa yönetim suçludur. Bu dakikadan sonra Sergen'e suç bulmam.

Son 1-2 ayın sorumlusu %100 yönetim zaten. Yönetim derken dilime kramp girecek gibi geliyor. Yönetim kavramından bu kadar uzak bir yönetim ekibi yoktur yeryüzünde.
Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimiçi sEuL

Çevrimiçi levitate

Cesaretle alakası yok bence. 25bin kişiyle imza atan Sergen'i 25bin kişi küfür etmeden göndermeyecekler.
zaten o amaç ile devam ettirtmediler mi?
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı AigleBordeaux

Son 1-2 ayın sorumlusu %100 yönetim zaten. Yönetim derken dilime kramp girecek gibi geliyor. Yönetim kavramından bu kadar uzak bir yönetim ekibi yoktur yeryüzünde.
haha adamlar gecen sene sampiyon olduk bir tane sampiyonluk urunu cikarmadilar  :D
Durursa burada dursun kalbim Beşiktaş!

Çevrimiçi İsmail Özyurt

Çevrimdışı Culpable

Can i cikar Salih i oyuna al :)
Sergen Yalcin  banka hesaplari incelesin . kesinlikle bu macta  dortmund 3.5 uzeri  gol atar oynamistir  :steamed:

Çevrimiçi levitate

Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı 38life

Aklı kıt olanların bardağın sıcaktan parçalanacağını anlaması için bardağın çatlamaya başlaması lazım. Buraya kadar her şey normal. Fakat bu aklı kıt olanların bu camiaya yön veriyor olması... İşte beni futboldan da, taraftarlıktan da soğutan şey bu.

Çevrimdışı 38life

haha adamlar gecen sene sampiyon olduk bir tane sampiyonluk urunu cikarmadilar  :D

Geldiklerinden beri fiyaskolar. Şampiyonlukta bile fiyaskoydular.

Çevrimdışı ferdi1903

Çevrimdışı AigleBordeaux

Durursa burada dursun kalbim Beşiktaş!

Çevrimdışı 38life

Artık maçları seyretmiyorum gibi bir şey. Maçı açıyorum karşıma, telefonu elime alıyorum ve forumda, twitter'da yazmaya başlıyorum. Ben gözünü 90 dakika ekrandan ayırmayan adamdım...

Çevrimiçi İsmail Özyurt

Golde kimse zıplamıyor. İşte takımın haleti ruhiyesi bu.

Çevrimiçi levitate

Çevrimiçi levitate

Artık maçları seyretmiyorum gibi bir şey. Maçı açıyorum karşıma, telefonu elime alıyorum ve forumda, twitter'da yazmaya başlıyorum. Ben gözünü 90 dakika ekrandan ayırmayan adamdım...
+1903 1.5 aydır böyleyim

Çevrimdışı Erman1903

25bin kişi olayı doğru ama bunun bir sebebi var o da kendini düşünme; böyle olunca kimse bize bir şey demeyecek hoca suçlu olacak diye düşünüyorlar. Kendilerine güvenmiyor ve Beşiktaş'ı 1. sıraya koymuyorlar böyle olsalardı hamleyi en geç 1 ay önce falan yaparlardı.

Hoca batıracak öyle gidecek, bizimkiler hamle yapacak. Böyle yöneticilik olmaz, Beşiktaşlılık hele hiç olmaz.
[ Son Düzenleme: 08 Aralık 2021, 00:45:52 Erman1903 ]

Çevrimiçi levitate

Çevrimiçi levitate

bvb ceosu "niye geldik ya evde yatardık" diye düşünüyor

Çevrimiçi bjkozy

Ne umutlarla baslamistik sezona. Kim derdi 0 cekip 19 gol yiycektik hele boyle dengelerin basa bas oldugu bir gruptan. En kotu 3uncu oluruz demistim. On elemeler falan filan artik zor goruruz sl gruplari

Çevrimiçi MUSTAFA_

25bin kişi olayı doğru ama bunun bir sebebi var o da kendini düşünme; böyle olunca kimse bize bir şey demeyecek hoca suçlu olacak diye düşünüyorlar. Kendilerine güvenmiyor ve Beşiktaş'ı 1. sıraya koymuyorlar böyle olsalardı hamleyi en geç 1 ay önce falan yaparlardı.
Şimdi Sergen gitse ben yeterli bulmam. Çünkü balık baştan kokar. Yönetim gitmedikçe ben şüphe etmeye devam edeceğim. Ya bir daha böyle olursa diye.

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı 38life

Ertuğrul Sağlam'ın suçu Sergen Yalçın'dan daha az Beşiktaşlı olmak mıydı?

Etiketler: