Borussia Dortmund - Beşiktaş / Şampiyonlar Ligi C Grubu 6. Maçı
Borussia Dortmund - Beşiktaş / Şampiyonlar Ligi C Grubu 6. Maçı

Beşiktaş Forum|Borussia Dortmund - Beşiktaş / Şampiyonlar Ligi C Grubu 6. Maçı Tarih : 07.12.2021 Saat : 23:00 Stadyum : Westfalenstadion Hakemler : Antonio Mateu Lahoz - Pau Cebrián Devís - Roberto del Palomar - Javier

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Borussia Dortmund - Beşiktaş / Şampiyonlar Ligi C Grubu 6. Maçı  [Okunma sayısı 12930 defa] Borussia Dortmund - Beşiktaş / Şampiyonlar Ligi C Grubu 6. Maçı
Anket
Beşiktaş, Borussia Dortmund maçından kaç puan alır?
3 puan
1 puan
0 puan

Çevrimdışı AigleBordeaux

Şimdi sen 18 puan geride olduğun içerde kayseriyle oynayacağın lig için şu kadroyu çıkardın ya son maçta maç bittiği gibi o takım uçağına bile alınmaman lazım vizyonsuz herif alay ediyor ey besiktas taraftarı hepinizle alay ediyor bu adam artık
saksakci tayfa yine cagirir tribune "efsane"yi
Durursa burada dursun kalbim Beşiktaş!

Çevrimdışı worns

iyi performans gösterdiğimiz 3-4 sezonu saymıyorum bile ama ellerinde cl için çok kötü kadrolar olan ertuğrul sağlam ve mustafa denizli bile 4 puan toplamışlardı. böyle bir cl sezonunun tarihimizde olması bile kötü. bu kadar da rezil olunacak grup değildi, sonuncu olunacaksa bile.

Çevrimdışı AigleBordeaux

Umarim Dortmund cok kötü gününde olurda es kaza 1 puan aliriz
Dortmund alt yapiyla ciksa yenemeyiz Giresun Kasimpa'ya karsi rezil olduk ne 1 puanindan bahsediyoruz

Çevrimiçi mellfred

?s=21

Çevrimdışı AigleBordeaux

iyi performans gösterdiğimiz 3-4 sezonu saymıyorum bile ama ellerinde cl için çok kötü kadrolar olan ertuğrul sağlam ve mustafa denizli bile 4 puan toplamışlardı. böyle bir cl sezonunun tarihimizde olması bile kötü. bu kadar da rezil olunacak grup değildi, sonuncu olunacaksa bile.
bunlar daha fragman ligde ilk ona girmeme sansimiz baya yuksek Sergen kalirsa

Çevrimiçi ferdi1903

Dortmund alt yapiyla ciksa yenemeyiz Giresun Kasimpa'ya karsi rezil olduk ne 1 puanindan bahsediyoruz
Es kaza dedik ya

Çevrimiçi tolga1903

saksakci tayfa yine cagirir tribune "efsane"yi

Ya neyse bir sey demek istemiyorum herkes hakettiğini yaşıyor bu hayatta

Çevrimdışı AigleBordeaux

Ya neyse bir sey demek istemiyorum herkes hakettiğini yaşıyor bu hayatta
biletlerde indirimde var kimlerin dolduracagi belli  :)

Çevrimdışı levent14

Bu kadronun organize bir gol atma şansı sıfır...

Çevrimiçi ferdi1903

Acaip korkak oynuyoruz cok kötü seyler olacak gibi

Çevrimiçi ferdi1903

Lan biz bu kenanla bekliyoruz ya adam aldi tüm toplari hic etti

Çevrimiçi levitate

Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi levitate

Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı 38life

Bu rezalet sadece ve sadece Sergen Yalçın'ın eseridir. Geçen sene şampiyonluk nasıl hocaya yazdıysa bu yaşadığımız her şey yine hocaya yazar.

Bu rezilliğe göz yuman yönetim değil mi? Nasıl yönetimin sorumluluğu olmuyor bu işte? Yönetim ve yönetici sözcüklerinin sözlük anlamlarını kontrol edin.
Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimiçi ferdi1903

Çevrimdışı 38life

Akıl sağlığı yerinde olan hiçbir insan böyle bir 11 çıkartmaz. Teknik direktörlüğü bırak futboldan anlamasına bile gerek yok, akıl sağlığı yerindeyse çıkarmaz. Sergen Yalçın için üzülüyorum. Her geçen gün durumu daha kötüye gidiyor. Kalsın diyenler en büyük düşmanlığı yapıyor Sergen Yalçına.
Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimdışı AigleBordeaux

adam ceza sahasinda topu gogsunde yumusatiyo sonra topu havalandirip vuruyor bizimkiler izliyor  :D

Çevrimiçi levitate

Çevrimdışı levent14

Kenan karaman'nin hiçbir zaman milli takıma neden alındığını anlamamisimdir ardından neden beşiktaşa geldiğini anlayamadım şimdide bu adam nasıl futbolcu olmuş onu da anlayamadım

Çevrimiçi ferdi1903

Çevrimiçi levitate

Etiketler: