7. Hafta Altay 2-1 Beşiktaş
7. Hafta Altay 2-1 Beşiktaş

Beşiktaş Forum|7. Hafta Altay 2-1 Beşiktaş Tarih : 24.09.2021 Saat : 20:00 Stadyum : Bornova Aziz Kocaoğlu Stadyumu Hakemler : Fırat Aydınus - Aleks Taşçıoğlu - Erdem Bayık -

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

7. Hafta Altay 2-1 Beşiktaş  [Okunma sayısı 20861 defa] 7. Hafta Altay 2-1 Beşiktaş
Anket
Beşiktaş, Altay maçından kaç puan alır?
3 puan
7 [%35]
1 puan
3 [%15]
0 puan
10 [%50]

Toplam Oy Verenler: 20

Çevrimdışı 38life

Mert uzun süredir formda bir kaleci değil zaten...Ama Ersin de iyi bir kaleci değil..En azından an itibariyle

Ersin birebirdeki kurtarış oranında şuan Avrupa'da birinci falandır muhtemelen. Nasıl izliyorsunuz maçları.
Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimiçi levitate

Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı ferdi1903

Çevrimdışı AigleBordeaux

Durursa burada dursun kalbim Beşiktaş!

Çevrimdışı worns

öyle penaltı mı olur lan o ne saçma şey

Çevrimiçi levitate

faul bile değil eleman atlıyor
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı AigleBordeaux

Çevrimiçi levitate

Çevrimdışı ferdi1903

bitti, artik acilden herkez kendine gelmesi lazim yoksa agir faturalar gelmeye baslar

Çevrimiçi Samet Ç

Çevrimdışı worns

bu maç da hocaya yazar. denizli öyle çok kafa da yormadan basit iki taktikle alt etti kendisini.

Çevrimiçi tolga1903

Neyse beklenen oldu telafi edilebilir mağlubiyet bir daha nsakala gokhan tore kenan karaman böyle oynamaya devam ettiği sürece salih uçan isimlerini görmemek dileğiyle

Çevrimiçi sEuL

Beceriksizler surusune teknik ekipte eklenince elden bu kadar geliyor.

Tore’yi 80 dakika sahada tutup, Kenan’a 90 dakika sabretti herifler. Al iki tane paf takimindan koy su maca, birimiz gikimizi cikartirsak namertiz ama yok. Tore’de Tore, Kenan’da Kenan

Çevrimdışı Eray_Steiermark

Çok belliydi. Mert ve N’Sakala verdiler maçı. Kenan suç seni transfer edende kardeşim.

Çevrimiçi levitate

yaaani puan kaybı belliydi ama töre ısrarı falan büyük eksi yazar

Çevrimiçi Samet Ç

bu maç da hocaya yazar. denizli öyle çok kafa da yormadan basit iki taktikle alt etti kendisini.
Hoca tatil modundan çıkamamış kimseninde eleştirdiği yok maçtan sonra gitsin Kuntz'a falan cevap versin 1-0 öne geçtiği maçı yine kendi elleriyle verdi çıkar şimdi olağanüstü şeyler oluyor der.

Çevrimdışı mrred

Töreye verdiğimiz şansı cana veya güvene versek mi ki artık ? Bu töre denen adam asla yedekte bile yer almamalı

nsakala sağ bekte gözümü kanattı adam pas açısı nedir bilmiyor. Herif pas verilemeyecek açılarda duruyor.
The great gig in the sky

Çevrimdışı ferdi1903

Kenan töre ve nsakala cok asiri yetersiz, salih yetersiz oguzhan bugün fena olmasada yetersiz bunlarla mac falan kazanmak cok zor

Çevrimiçi levitate

2. golü ersin yemezdi bu arada

Çevrimdışı AigleBordeaux

Alt yapıdan gençleri niye İzmire kadar getirdiniz oyuna sokmayacaksınız?

Çevrimiçi Samet Ç

2. golü ersin yemezdi bu arada
Mert iyi kaleci değil ayağı iyi deniyor ama ayağıda oyle abartılacak kadar iyi değil Ersin birebirlerde doğru pozisyon alıp iyi kapatıyor bütün şutlar üstüne geliyor gibi gösteriyor.

Çevrimiçi tolga1903

Töreye verdiğimiz şansı cana veya güvene versek mi ki artık ? Bu töre denen adam asla yedekte bile yer almamalı

nsakala sağ bekte gözümü kanattı adam pas açısı nedir bilmiyor. Herif pas verilemeyecek açılarda duruyor.

Sol bekte de farkı yok ama necmi abi ve senin bunu görebilmeniz için 30 maç daha oynayıp 20 gol falan daha yedirmesi lazım

Çevrimiçi bjkozy

Yok artik biri bu isi arastirmali. Daha ligin 7inci haftasinda nasil bu kadar sakatimiz cikiyor. Kadro kuramayacak kadar sakatin nasil oluyor? Butun oyuncular kronik sakatmi? Antremanlardami sorun var? Saglik ekibindemi sorun var? Pes artik. Bu mactada 2 sakat daha. Taktiksel degisiklik yapacagimiza sakatlari degisiyoruz. Son 2 macta 5 puan kaybettik. Iyi takimlara kaybetsek hadi neyse ama altay ve adana kim oluyor. Sezon sonu cok arayacagiz bu puanlari

Çevrimdışı Çağrı Öz

Üstesinden gelinebilecek bir dönem yaşıyor takım. Bu kadar saçma şeyin üst üste geldiği bir zaman dilimi hatırlamıyorum futbolda. Antremanlar mı sorunlu yoksa zemin mi bilmiyorum bir an önce buna artık bir dur demeliler.

Bunlara rağmen takım yine de eldeki malzemeye göre fena oynamadı. Sahada 2 tane kazma oyuncu olmasa burdan da galibiyet çıkarmış. Sağlık olsun.

Çevrimdışı AigleBordeaux

Töre ve Kenan’ı görünce Diaby, Boyda ettiğim laflardan ötürü özür diliyorum

Etiketler: