2. Hafta Gaziantep FK 0-0 Beşiktaş
2. Hafta Gaziantep FK 0-0 Beşiktaş

Beşiktaş Forum|2. Hafta Gaziantep FK 0-0 Beşiktaş Tarih : 21.08.2021 Saat : 21:45 Stadyum : Kalyon Stadyumu Hakemler : Ümit Öztürk - Osman Gökhan Bilir - Murat Tuğberk Curbay - Mustafa

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2. Hafta Gaziantep FK 0-0 Beşiktaş  [Okunma sayısı 23822 defa] 2. Hafta Gaziantep FK 0-0 Beşiktaş
Anket
Beşiktaş, Gaziantep FK maçından kaç puan alır?
3 puan
27 [%93.1]
1 puan
0 [%0]
0 puan
2 [%6.9]

Toplam Oy Verenler: 29

Çevrimdışı Nazım Ar

İlk haftalarda oturmamış kadro ile heke ler de karşımızda olunca beraberlik bile iyidir. gs olsa şimdi penaltısını almış rakip atılmış skorunu almıştı.

Çevrimiçi MUSTAFA_

Böyle olunca futbolun hiçbir manası yok...

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı tolga1903

Bilinci açık dediler sıcaktan fenalaştı ya çok mücadele ediyor çok koşuyor vücut dayanamadı

Çevrimiçi kahyaoglueren

Çevrimiçi MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı Orhan_

Welinton bugün iyi saçmaladı.

Çevrimiçi MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi levitate

Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi Samet Ç

Çevrimiçi MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi 38life

Hakem Batshuayi'ye Türkiyeye hoş geldin dedi. Batshuayi durumu algılamaya çalışıyor henüz. Türkiyede futbol hakemlerin oyunudur Batshuayiciğim. Alışırsın sen de.
Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimiçi levitate

niye böyle top şişiriyoruz anlamadım
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi 38life

Batshuayi pres yapıyor, Gökhan Töre seyrediyor. Yabancı kuralının anlamı bu işte.

Çevrimiçi sEuL

Tore kadar bos bi topcu olamaz heralde. Dan dun vuruyor, daha yeni girdi eli belinde yuruyor.

Çevrimdışı Orhan_

Biz niye bu kadar anlamsız uzun toplar yapıyoruz ki?

Çevrimdışı Orhan_

Tore kadar bos bi topcu olamaz heralde. Dan dun vuruyor, daha yeni girdi eli belinde yuruyor.

Bir de her gördüğü topa koşup takım arkadaşını da bozuyor.

Çevrimiçi 38life

Rıdvan çok geriye gitmiş, e oynamaya oynamaya normal biraz.

Çevrimiçi levitate

içeride adam yok niye kesiyorsunuz ki

Çevrimiçi sEuL

Maci birakmis bizimkiler, cok yorgun gorunuyoruz zaten her aldigimizi ileri sisiriyoruz. Herkes bitsede gitsek havasinda

Çevrimiçi levitate

Maci birakmis bizimkiler, cok yorgun gorunuyoruz zaten her aldigimizi ileri sisiriyoruz. Herkes bitsede gitsek havasinda

nsakaladan sonra kafa kalmadı kimsede

Çevrimiçi kahyaoglueren

Çevrimdışı Orhan_

Son dakika golü atarsak ne güzel olur. O kadar vakit yediler tokat gibi yapıştırmış oluruz.

Çevrimiçi MUSTAFA_

5 atarız, 6 atarız, 7 atarız... Pat puan kaybı gelir... Pat hakem ne yapıyorsun sen der... Ne olduğunu şaşırırsın

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı Nazım Ar

Penaltıyı veremeyen rakibi atamayan hakemin yanına kaldı ya fitil fitil burnundan gelsin.

Çevrimdışı Orhan_

Galiba maç bitmiş ama ben geriden geliyorum :D