25.Hafta / Fenerbahçe - Beşiktaş
25.Hafta / Fenerbahçe - Beşiktaş

Beşiktaş Forum|25.Hafta / Fenerbahçe - Beşiktaş Skor : Fenerbahçe - Beşiktaş Tarih : 22/03/2015 Saat : 20:00 Stadyum : Şükrü Saraçoğlu Hakem : Fırat Aydınus Yayın : Lig TV Radyo:

0 Üye ve 5 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

25.Hafta / Fenerbahçe - Beşiktaş  [Okunma sayısı 208959 defa] 25.Hafta / Fenerbahçe - Beşiktaş

Çevrimdışı Deniz

Valla bu sefer de ben inanmıyorum, inşallah bilic inanır..
Bu sefer ben de inanmiyorum :D .belki biz inanmayinca bilic inanir :D
"Beşiktaş için birşey yapmak istiyorsanız kimsenin adamı olmayın!"-Süleyman Seba

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

Bu sefer ben de inanmiyorum :D .belki biz inanmayinca bilic inanir :D
:lol:
İnşallah abi ne diyelim :D
Vakit varken tomurcukları topla. Zaman hala uçup gidiyor. Ve bugün gülümseyen bu çiçek, yarın ölüyor olabilir.

"I don't know if we each have a destiny, or if we're all just floatin' around accidental-like on a breeze. But I, I think maybe it's both."

Çevrimdışı Tolga

Bilic arenada gidip gsyi yenerse simdiye kadar derbilerdeki basarisizligini unutturur
Dediğin gibi olursa haklısın ama çok zor maalesef :)
Beşiktaş'ım Benim Biricik Sevgilim...

Çevrimdışı BlackEagle1989

Hocam is neden inanmakta bitiyor biliyor musun?

Bugun bilic feneri yenebilecegine inansaydi kesinlikle yenerdik.adam inanmadigi icin zaten yenmeye gelmemis 1 puana yatmaya gelmis.

Basimiza ne geliyorsa bilicin renklileri yenebilecegine inanmamasindan gekiyor.

İnanc budur.bir seyi yaoabilecegine inanirsan yaparsin.inanmiyorsan da imkansiz yapamazsin.

cok haklisin bu bugun acik acik bagira bagira inanmadigini gosterdi bizlere... Hakemmis emreymis hepsi bahane bunlari biliyoruz sen besiktas'sin yeri geldiginde hakemi de yeniceksin.. Bilic korkak davraniyor futbolcular kendilerine gucsuz goruyor..

Rahmetli Vedat okyar abimiz ne demisti  Hakem golu mu vermedi birdaha aticaksin!!  ofsayt mi verdi ?? 30 metreden aticaksin Hakemi de kaleye sorucaksin..

Çevrimdışı Factatum

Hocam is neden inanmakta bitiyor biliyor musun?

Bugun bilic feneri yenebilecegine inansaydi kesinlikle yenerdik.adam inanmadigi icin zaten yenmeye gelmemis 1 puana yatmaya gelmis.

Basimiza ne geliyorsa bilicin renklileri yenebilecegine inanmamasindan gekiyor.

İnanc budur.bir seyi yaoabilecegine inanirsan yaparsin.inanmiyorsan da imkansiz yapamazsin.

Ancak o söylediğinle bunun alakası yok ki  :evillol: Bizim inanmamız sonucu etkilemez. New Age masallarında olur o. "Evrene enerji yollayalım. İnanırsak herşey olur." söylemleri.

Son dediğin teknik adamın mentalitesiyle alakalı bir durum. İki senedir aynı mentaliteye sahip olan adamın, son 9 haftada değişmesini beklemek hayalcilikten öte bir şey değil. Son 9 hafta çok farklı bir Beşiktaş, çok farklı bir Bilic görmeyeceğiz. Yine kanser edecek maçlar bekliyor bizi. 1-0'ın üzerine yatmaya çalışacak bir takım. Bazen de skoru korumaya ççalışırken gol yeyip puan kaybedecek bir Beşiktaş izleyeceğiz. Yine kapalı defansları aşmakta zorlanacağız. Kontra ataklar sıkıntı verecek bize. Bunları inanmakla değiştiremezsiniz.

Çevrimdışı Deniz

cok haklisin bu bugun acik acik bagira bagira inanmadigini gosterdi bizlere... Hakemmis emreymis hepsi bahane bunlari biliyoruz sen besiktas'sin yeri geldiginde hakemi de yeniceksin.. Bilic korkak davraniyor futbolcular kendilerine gucsuz goruyor..

Rahmetli Vedat okyar abimiz ne demisti  Hakem golu mu vermedi birdaha aticaksin!!  ofsayt mi verdi ?? 30 metreden aticaksin Hakemi de kaleye sorucaksin..
Aynen hocam..
"Beşiktaş için birşey yapmak istiyorsanız kimsenin adamı olmayın!"-Süleyman Seba

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

Rahmetli Vedat okyar abimiz ne demisti  Hakem golu mu vermedi birdaha aticaksin!!  ofsayt mi verdi ?? 30 metreden aticaksin Hakemi de kaleye sokucaksin..
O söz beni hep çok etkilemiştir ve sonuna kadar katıldığım birşeydir.. :claps:
Vakit varken tomurcukları topla. Zaman hala uçup gidiyor. Ve bugün gülümseyen bu çiçek, yarın ölüyor olabilir.

"I don't know if we each have a destiny, or if we're all just floatin' around accidental-like on a breeze. But I, I think maybe it's both."

Çevrimdışı Deniz

Ancak o söylediğinle bunun alakası yok ki  :evillol: Bizim inanmamız sonucu etkilemez. New Age masallarında olur o. "Evrene enerji yollayalım. İnanırsak herşey olur." söylemleri.

Son dediğin teknik adamın mentalitesiyle alakalı bir durum. İki senedir aynı mentaliteye sahip olan adamın, son 9 haftada değişmesini beklemek hayalcilikten öte bir şey değil. Son 9 hafta çok farklı bir Beşiktaş, çok farklı bir Bilic görmeyeceğiz. Yine kanser edecek maçlar bekliyor bizi. 1-0'ın üzerine yatmaya çalışacak bir takım. Bazen de skoru korumaya ççalışırken gol yeyip puan kaybedecek bir Beşiktaş izleyeceğiz. Yine kapalı defansları aşmakta zorlanacağız. Kontra ataklar sıkıntı verecek bize. Bunları inanmakla değiştiremezsiniz.
Hayir iste ben o tarz bi inanctan bahsetmiyorum :)

İnanirsak daha cok destek oluruz.bugun feneri yenseydik haftaya basaksehir macinin biletleri cikar cikmaz biter,takim tesislerden davul zurnayla ugurlanirdi.
Yenildik bunlar malesef ki olmayacak.
Bizim taraftarin inanci bunun icin onemli..

Yoksa sinerjiden mind controlden falan bahsetmiyorum :)

Çevrimdışı güzelgünleryakında

Mustafa Denizli !! Oh my god !! diyorum..O adam gelse seneye şampiyon olur evet ama seneye kim gelse şampiyon olur zaten hele de tırnak içinde ''Mustafa Denizli'' şansıyla..Ben şahsen Sergen'i istiyorum..Ben her maça aynı taktikle çıkacak antrenör istemiyorum başka bir deyişle..Hele ki Sergen zeki adamdır, kurnazdır..Size fb-BJK maçı sonrası Sergen'in beyninden geçenleri aktarayım..

Bu takım bu sene şampiyon olamaz arkadaş..Benim de önümde Türkiye Kupası maçlarım var..Bu Kayseri'yi eledim miydi, ya gs ya fb gelecek..Zaten düşme hattıyla aramı 7 puan da yapmışım kafam rahat..Yarı finalde de bu iki takımdan birini eledim miydi seneye Beşiktaş'tayım..Hele de ligde de bu kötü fb ile maçım var ki of of..Tamamdır bu iş..

Bundan sonrası için Sergen'in kendisinde bitiyor..Önünde istemediği kadar fırsat var..İstese ancak bu kadar denk gelebilirdi ki bizi çalıştırmak istediğini adım gibi biliyorum..Unutmayın bir çoğumuz daha yokken o bizim altyapımızdaydı, bu takımdaydı..

Çevrimdışı Deniz

Sergen 2 sene daha bir takımda tecrube yapmış olsa su an 1 numarali adayim olurdu ama beni en cok tecrübesizliği korkutuyor.

Antepi alsiginda harabe bir takim vardi,mukemmel bir basariya imza atti ve ligde tuttu.
Bu sene sivasi dusme hattinda aldi,bize karsi tek kale futbol oynadi,tabiri caizse bize futbol dersi verdi,bursayi şamar oglanina cevirdi,oynadigi bircok macta da basariliydi.

Ama bu ne kadar kriter olur suphelerim var.sivasa oynattigi futbolu bize oynatacagini bilsem gelsin derim,herkesi 3 luk 4 luk yapariz.ama garantisi yok risk katsayisi oldukca yuksek.bu riski yonetim alir mi bilmiyorum..

Çevrimdışı güzelgünleryakında

Sergen 2 sene daha bir takımda tecrube yapmış olsa su an 1 numarali adayim olurdu ama beni en cok tecrübesizliği korkutuyor.

Antepi alsiginda harabe bir takim vardi,mukemmel bir basariya imza atti ve ligde tuttu.
Bu sene sivasi dusme hattinda aldi,bize karsi tek kale futbol oynadi,tabiri caizse bize futbol dersi verdi,bursayi şamar oglanina cevirdi,oynadigi bircok macta da basariliydi.

Ama bu ne kadar kriter olur suphelerim var.sivasa oynattigi futbolu bize oynatacagini bilsem gelsin derim,herkesi 3 luk 4 luk yapariz.ama garantisi yok risk katsayisi oldukca yuksek.bu riski yonetim alir mi bilmiyorum..

Dostum Bilic'in bizden önceki tek kulüp macerası faciaydı yani onun da tecrübesi yoktu..Artık şu anlaşılmıştır heralde..Bilic iyi adam, efendi adam, hani fena da teknik direktör değil..Belki bir gün Ertuğrul Sağlam'ın yaptığı gibi Bursaspor tarzı bir takımı şampiyon da yapabilir ama bizde olmaz..O üçüncülüğü ya da dördüncülüğü başarı sayacak takımlarda devam etmeli..

Tecrübe konusuna gelince..Malum burası Türkiye..Burda herkes işine burnunu sokar..En büyük tecrübe bu anlamda lazım ki bunun da Sergen de kralı var..Kaç tane tecrübeli adam yemişiz biz bugüne kadar, bir dön bak geçmişe..Del Bosque, Toshack, Tigana, Schuster..Say say bitmez..Bu ülkenin kendine has zorluklarıyla başa çıkacak biri lazım bize o da Sergen'dir; bu benim fikrim..Yardımcı ekibinde Deli İbrahim de olur hatta..Her şey belli işte

Çevrimdışı Factatum

Hayir iste ben o tarz bi inanctan bahsetmiyorum :)

İnanirsak daha cok destek oluruz.bugun feneri yenseydik haftaya basaksehir macinin biletleri cikar cikmaz biter,takim tesislerden davul zurnayla ugurlanirdi.
Yenildik bunlar malesef ki olmayacak.
Bizim taraftarin inanci bunun icin onemli..

Yoksa sinerjiden mind controlden falan bahsetmiyorum :)

Ben seni gayet iyi anlıyorum, kardeşim. Ancak insanlar karanlığın içindeyken uzaktaki ışığı gördüklerinde, aydınlığa varacaklarına inanıyorlar. O ışığı göremeyen kimsede bu inancı göremezsin.

Brugge maçında yenilen golün ardından hem seyirci hem futbolcular o ışığı göremedikleri için, tura ve kendilerine olan güvenleri kayboldu. Sürekli aynı hataları copy cat tekrarlayan bir yönetim ve takıma inanmak pek kolay değil. Futbolcular bile inanmıyorlar belli ki. Işığı gösterseler belki dediğin olacak. ancak hiç kimse o golden sonra, turu geçeceğimize dair bir ışık görmedi.

Bugün meşalelerle uğurlandılar, marşlarla gittiler Kadıköy'e. Yetmedi, yetmez de.

Çevrimdışı BlackEagle1989

Bir Umut daha husranla bitti 2 hafta veremliye ara veriyoruz.. 2 haftayi prekast cilesiyle arayi kapatiriz... Sabiir Sabiir herseyin guzel olma umuduyla..  :money:

Çevrimdışı fatih06

Artık Beşiktaş büyüklüğünü hatırlatmalı cümle aleme.

Maalesef Beşiktaş camiası artık psikolojik olarak Gs ve Fb'nin gerisinde kaldığına inanmış durumda.Bu doğrudan futbolculara yansıyor.Derbi maçlarında hiç bir varlık gösteremiyorlar,tanınmaz hale geliyorlar.

Geçen sene 3-3 biten maç,10 kişi kalmış takıma yenilecektik.Geçen sezon 2.olmayı bile beceremediler Gs o kadar puan kaybetmesine rağmen.

Sosa Gs ve Fb Barcelona Real gibi,Beşiktaş A.madrid ölçeğinde demedi mi geldiğinde.İşte maalesef Beşiktaşın algısı çok kötü durumda.

Bir şampiyonluk bizim için paha biçilmez değerde.Her derbide ezilen biz oluyoruz,hep hakemleri hedef alıyoruz ki her maçta kesin birşeyler oluyor,ama artık bunları aşmamız lazım.Attıkta golmü sayılmadı.

3-0'lık maçı özlüyorum.O havayı,bobo'nun attığı golleri.Tello'nın köşe vuruşlarını.Arkadaş kornerden güzel bir orta bile açamıyor bizim takım.

Ne kadar kızsakta Yıldırım Demirören en azından Beşiktaş'ın büyüklüğünü anlatan ve Beşiktaş'ı korumaya çalışan bir başkandı.
Hatırlayın Bjk tv açılırken 2003 2004 civarı,biz Feneri her zaman yeniyoruz şimdide yeneceğiz diyişini,2007'yıllarında Fb maçı sonrası takımı ligden çekiyorum a2 takımı ile oynayacağım demesini.

O zamanlar kulüpde ve takımda bir ruh vardı.Gs yeni stadına geçtikten sonra biz dahada çöktük.Büyük kulüplerin hep büyük oyuncuları,kaliteli isimleri olmuştur.2 rakibimizin açın 2000'Den buyana kadrolarını hep bizden üstünlerdi 1-2 sezon hariç.
Tafarel,Mondragon,Muslera - Rüştü,Volkan.Kalecilerden örnek veriyorum sadece.Büyük takımların kalecileri her zaman efsane olmuşlardır.Bizde ise yol geçen hanı gibi.Cenk 2.kalecimiz,Tolga berbat bir sezon geçiriyor.M.gragir,Rüştü,Runye,Cordoba vs.

Stoperlerimiz saatli bomba,2.sezon bitmek üzere halen sağ bek tartışıyoruz.Forvetlermiz hiç bir zaman iyi olmadı,Bobo'yu çok severdim.Demba'ba tamam ama nerde hani büyük maçlarda ?

Hepimiz 2 yıldızla başladık,adamlar 4.yıldıza kapak attı biz hale olduğumuz yerdeyiz.O iki şampiyonluğu vermeselerdi şuan 11,19,19 şeklindeydi.

Artık paraya kıyıp adam gibi kaleciler mi getireceğiz,adam gibi topçular mı alacağız bilmiyorum.Ama bildiğim birşey var ki bu kadro ve bu hoca 3. olduğunu çoktan kabul etmiş.

Çevrimdışı Ersan

Yorumsuz Paylaşıyorum

Sent from my iPhone 6 using Tapatalk
Bazıları Kupalara, Bazıları Şampiyonluğa, Bizim Bu Büyük Aşkımız Sadece BEŞİKTAŞ'IMIZA

Çevrimdışı Tahsin Ç.

"Yıldırım Demirören en azından Beşiktaş'ın büyüklüğünü anlatan ve Beşiktaş'ı korumaya çalışan bir başkandı." Cümlesinden sonra yok artık diyerek okumayı bıraktım, Beşiktaşı yerin dibine sokan bir varlığı böyle tanımlamanız içler acısı bir durum. Bu kadar imkansızlıklara rağmen bu takım Avrupada 16 ya kaldı, Ligde hala Şampiyonluk şansı var, inan demirören olsaydı şu anda PTT deydik, gerçi adam tffde hala Beşiktaşı ezmek için elinden geleni yapıyor ya neyse.

Çevrimdışı Ersan

beyler buraya yazıyorum kalsın bu kasımpaşa ve başakşehire puan kaybetcez sonra screenshot alır hatırlatırım kimse silmesin sezon bitti 3. olcaz ben kırılma maçı bursa maçı olur demiştim ama bu maç oldu bir kaç hafta daha fazla umutlandık bu sene.

Bazıları Kupalara, Bazıları Şampiyonluğa, Bizim Bu Büyük Aşkımız Sadece BEŞİKTAŞ'IMIZA

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

Son 10 sezonda derbi performansımız:
43 maç-8 galibiyet.

fb'ye karşı:
22 maç-3 galibiyet.

gsye karşı:
21 maç-5 galibiyet.

Vaziyet ortada..

Çevrimdışı Tolga

43 maç-8 galibiyet.

fb'ye karşı:
22 maç-3 galibiyet.

gsye karşı:
21 maç-5 galibiyet.

Vaziyet ortada..
Söyleyecek söz bulamıyorum çok yazık.
Beşiktaş'ım Benim Biricik Sevgilim...

Çevrimdışı Ersan

Artık Beşiktaş büyüklüğünü hatırlatmalı cümle aleme.

Maalesef Beşiktaş camiası artık psikolojik olarak Gs ve Fb'nin gerisinde kaldığına inanmış durumda.Bu doğrudan futbolculara yansıyor.Derbi maçlarında hiç bir varlık gösteremiyorlar,tanınmaz hale geliyorlar.

Geçen sene 3-3 biten maç,10 kişi kalmış takıma yenilecektik.Geçen sezon 2.olmayı bile beceremediler Gs o kadar puan kaybetmesine rağmen.

Sosa Gs ve Fb Barcelona Real gibi,Beşiktaş A.madrid ölçeğinde demedi mi geldiğinde.İşte maalesef Beşiktaşın algısı çok kötü durumda.

Bir şampiyonluk bizim için paha biçilmez değerde.Her derbide ezilen biz oluyoruz,hep hakemleri hedef alıyoruz ki her maçta kesin birşeyler oluyor,ama artık bunları aşmamız lazım.Attıkta golmü sayılmadı.

3-0'lık maçı özlüyorum.O havayı,bobo'nun attığı golleri.Tello'nın köşe vuruşlarını.Arkadaş kornerden güzel bir orta bile açamıyor bizim takım.

Ne kadar kızsakta Yıldırım Demirören en azından Beşiktaş'ın büyüklüğünü anlatan ve Beşiktaş'ı korumaya çalışan bir başkandı.
Hatırlayın Bjk tv açılırken 2003 2004 civarı,biz Feneri her zaman yeniyoruz şimdide yeneceğiz diyişini,2007'yıllarında Fb maçı sonrası takımı ligden çekiyorum a2 takımı ile oynayacağım demesini.

O zamanlar kulüpde ve takımda bir ruh vardı.Gs yeni stadına geçtikten sonra biz dahada çöktük.Büyük kulüplerin hep büyük oyuncuları,kaliteli isimleri olmuştur.2 rakibimizin açın 2000'Den buyana kadrolarını hep bizden üstünlerdi 1-2 sezon hariç.
Tafarel,Mondragon,Muslera - Rüştü,Volkan.Kalecilerden örnek veriyorum sadece.Büyük takımların kalecileri her zaman efsane olmuşlardır.Bizde ise yol geçen hanı gibi.Cenk 2.kalecimiz,Tolga berbat bir sezon geçiriyor.M.gragir,Rüştü,Runye,Cordoba vs.

Stoperlerimiz saatli bomba,2.sezon bitmek üzere halen sağ bek tartışıyoruz.Forvetlermiz hiç bir zaman iyi olmadı,Bobo'yu çok severdim.Demba'ba tamam ama nerde hani büyük maçlarda ?

Hepimiz 2 yıldızla başladık,adamlar 4.yıldıza kapak attı biz hale olduğumuz yerdeyiz.O iki şampiyonluğu vermeselerdi şuan 11,19,19 şeklindeydi.

Artık paraya kıyıp adam gibi kaleciler mi getireceğiz,adam gibi topçular mı alacağız bilmiyorum.Ama bildiğim birşey var ki bu kadro ve bu hoca 3. olduğunu çoktan kabul etmiş.

demirören konusunda da haklı olduğun bir iki nokta var şekilciliği yapıyordu ama icraatte sıkıntı vardı bjk tv hala normal uydu yayınına geçemeri fbtvnin çok gerisinde o maça a2 takımı ile çıkamadı şuanki borç o zaman gs ve fb ile yarışmak için plansız programsız ve şuursuzca yapılan transferler yüzündendir. ama büyük takım duruşu sergilemiyor yöneticiler futbolcular ve teknik direktörümüz. abi 3 derbi oynadık üçünde de ayakları titriyordu teknik direktör ve futbolcuların. samet aybaba bu maçların havasını suyunu bilen birisi olarak o kadro bundan kötü olmasına rağmen daha iyi futbol oynatıyordu sadece takım savunmasını oturtamamıştır schusterde tam büyük takım futbolu oynatıyordu onunda sıkıntısı takım savunmasıydı biliç çok kısa bir süre fizik ve kafa iyiyken oynattı o futbolu özellikle trabzon maçında çok iyi sergilediler ilerde kaleciye kadar basma dönen topları alma pas oyununun hızlı ve bitirici hali futbol adına tüm doğrular vardı sonra yoğun maç programı sakatlıklar dar kadro rotasyon defas sisteminin otuttulmaması kalecilerdeki forumsuzluk takımın maç içi aktif dinlenmeyi öğrenememeleri biliçin bunun için bir plan gerçekleştirmemesi kenardaki oyuncuların forumsuzluğu kilit oyuncuların tavandan ortaya değil taban düzeye inen formları hepsi üst üste gelince oynadığımız futbol plansız programsız bireysel becerilere kalmış karanbol futboluna döndü bu haftalardır böyle bir iki maçta çok üst düzeyde sarf edilen özellikle liverpool maçları yüksek fizik tüketimi ile bireysel becerileri ortaya koyacak güçte bırakmadı hala yükleme antremanı yaptığı da başta önder özen metin tekin mehmet demirkol tarafından olmak üzere geçtiğimiz haftalarda eleştirmişti hasan şaş tamda şuan yaşadığımız sakatlıkları yaşatır bu haftalarda lastik çekmek demişti yine teknik ekibin 45 maç oynamış takıma hala yükleme yaparak futbolcuların sakatlıklarına yol açmaları takımı bitirmiştir. kısacası ne şampiyonluk serüvenini bilen yönetim ne teknik heyet nede futbolcular var şampiyonluğu şampiyonluğu bilenler yaşatabilir ve yönetebilir. rakiplerimiz bu konuda bizden 2-3 gömlek üstün bu kritik haftaları kırılma noktalarını daha iyi yönetebiliyorlar ve büyük takım karakterini yöneticisinden futbolcusuna daha başarılı gösteriyorlar bu yıllarca böyle oldu ve bu tff den mhkya anadolü kuluplerinden hakemlere hepsinin üzerinde baskıya yol açıyor ne yazıkki bizi lig sonuncusuna karşı oynadığımız maçta dahi hakeminden rakip futbolcusuna hepsi ezebiliyor çünkü korkak futbol oynuyoruz çok uzun haftalardır bir rize maçı var ki doruğa çıktı korkaklık bu yüzden metinler aliler feyyazlar sergenler kulubün içinde yer almalı yani en azından bu yönde bir yapılanmaya gidilmeli

Çevrimdışı ALI RIZA

43 maç-8 galibiyet.

fb'ye karşı:
22 maç-3 galibiyet.

gsye karşı:
21 maç-5 galibiyet.

Vaziyet ortada..
O zaman Bilic istifa  :kop: :kop: :kop:

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

O zaman Bilic istifa  :kop: :kop: :kop:
Sonraki sezon da Bilicle yola devam edilecek ahanda yazıyorum :D

Çevrimdışı ALI RIZA

Sonraki sezon da Bilicle yola devam edilecek ahanda yazıyorum :D
Devam Edilmemesi için neden var mı ?  :alala: :alala:

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

Devam Edilmemesi için neden var mı ?  :alala: :alala:
Bence var abi.
Bu adam başarı potansiyeli olduğu için getirildi ama bu kadar korkak futbol ve taktik konusundaki katılıkla ben başarılı olucanı sanmıyorum..
Bugün fbye olanlar bize olsaydı belki farka boğulmuştuk. Bitik bir Sosa 80 dakika sahada kaldı. Bilic maçlarda rüyaya mı dalıyo anlamıyorum.
Bir noktaya kadar evet, Bilic geliyo yapıyo ediyo ama özellikle derbiler konusunda çok zayıf.
Haa dersinki "derbileri boşver diğer maçları alır şampiyon oluruz", bu puan diziliminde o çok zor işte.
Gsyi havaya soktuk, adamlar şampiyonluk kutlıcaktı nerdeyse bu gece. Toki arenadaki derbiye kadar kolay kolay puan kaybetmez bence.
Bugün kazansaydık tokiye rahat çıkmamız için gsnin 1-2 maç kaybetmesi yeterdi. Hani hep diyoruzya en az 4 puan farkla çıkmalıyız.
Orda kaybetcemize kesin gözüyle bakıyoruz çünkü. Bilicin derbilerde beraberlik iyidir anlayışı bunu yansıtıyo bize.
Şimdi oraya rahat çıkmamız için gsnin 2-3 maç kaybetmesi lazımki önlerine geçip avantajlı çıkalım tokiye.
İşleri zora soktu bugünkü mağlubiyetten sonra..

Etiketler: