Beşiktaş Futbol Takımı 2024/25 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2024/25 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2024/25 Sezonu Beşiktaş'ın 2024/25 sezonuna ait lig ve kupa mücadelesi bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transfer konusu hariç Beşiktaş ile

balkan-kartal, murat, sEuL, Samet Demir, Esref, LORDBJK, hasankale, emre_1978, Samet Ç, Yancos ve 54 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2024/25 Sezonu  [Okunma sayısı 37276 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2024/25 Sezonu

Çevrimiçi Samet Demir

Gio hoca buraya gelirken asiri kibirli egolu degildi ama sasirmis yonetim, seref tribununden gidip Gio diye tezahurat yapinca... Yahu Antalya-Eyup maci sonrasi ne tezahurati? Eskiden taraftar bile boyle 3. haftadan sacma islere girmezdi. Simdi yonetim rezil etti kendini. Seba falan diyorlar da, yeni getirdigi hocaya 3. haftadan seref tribununden tezahurat yapar miydi o donem yoneticileri? ANC yonetimi kepazelikleri aklima geldi.

Yeni nesil taraftar sagolsun Lugano-Eyup-Antalya maci galibiyetleri sonrasi deliler gibi Gio diye bagiriyor. Sonra Ajax'tan 2000ler tarihinin en kotu-karaktersiz maglubiyetini aliyoruz, taraftar gene tesislerde Gio Gio Gio. Gio gider Mio gelir onemli olan bizim kulup-taraftar yapimizin herkesi bozacak derecede sacma hali.

Karsi tarafin egosunu-kibirini tavan yaptirmamiz her zaman kotu sonuc verir. Tam destek lafindaki hata burada. Adam Onana-Bahtiyar oynatip, 19luk genc yildizini kusturuyor, bunu yaparken Besiktas gozle gorulur sekilde zarar goruyorsa buna tam destek hatada pay sahibi olmaktir. Ancelotti 1000 tane kupa kazaniyor sonraki sezon gene elestiriler var.

Elestiri olmazsa, Semih'i Salih'i oynatmazsam taraftar-medya-Feyyaz hoca ne der diye Gio'nun kafasinda bir acaba olmazsa, o zaman guc zehirlenmesi olur ki bu yasandi. Sergen-Bilic-Gunes gelsin vs dedigimiz yok ya. Geleni zehirleyecek derecede hocaci olmamak lazim.
Yönetimin hatasını neden salt olarak hocaya yüklüyorsun? Şuan ligde kaybettiğin ne var? Yenilgim bile yok. Hoca yeni, takım yeni, yönetim yeni. Ama sen illa eleştireceğim kafasındasın. Senin gibi düşünenlere insanlarda diyorki eleştir ama yıpratma. Siz yıpratıyorsunuz.

Sana ilk yarı 3-0 geride olduğumuz Benfica maçını hatırlatayım. Devre arası bütün tribün takıma destek verdi de maç döndü. Senin zihniyetle olsalar o gün taraftar oyuncu ve hocayı yuhalar ertesi günde nerede kim ne hata yaptı diye kara düşüncelere girerlerdi.

Evet biz büyük kulübüz ama hoca konusunda yüzümüzde kara bir leke var. Geçen sene 6 hoca değiştirmiş takıma iyi bir hoca denk getiremezsin. Gio da bunu görüp geldi. Tabikide yanlışlarını söyleyelim ama her dakika her dakika abartmamak lazım.

Bu takımın, yönetimin, oyuncuların taraftara ihtiyacı var.
Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimdışı Fikret

Yönetimin hatasını neden salt olarak hocaya yüklüyorsun? Şuan ligde kaybettiğin ne var? Yenilgim bile yok. Hoca yeni, takım yeni, yönetim yeni. Ama sen illa eleştireceğim kafasındasın. Senin gibi düşünenlere insanlarda diyorki eleştir ama yıpratma. Siz yıpratıyorsunuz.

Sana ilk yarı 3-0 geride olduğumuz Benfica maçını hatırlatayım. Devre arası bütün tribün takıma destek verdi de maç döndü. Senin zihniyetle olsalar o gün taraftar oyuncu ve hocayı yuhalar ertesi günde nerede kim ne hata yaptı diye kara düşüncelere girerlerdi.

Evet biz büyük kulübüz ama hoca konusunda yüzümüzde kara bir leke var. Geçen sene 6 hoca değiştirmiş takıma iyi bir hoca denk getiremezsin. Gio da bunu görüp geldi. Tabikide yanlışlarını söyleyelim ama her dakika her dakika abartmamak lazım.

Bu takımın, yönetimin, oyuncuların taraftara ihtiyacı var.
Gereksiz kisisel agresyona girmesek daha iyi. Senin gibiler Benfica macinda yuhalar lafi mesela cok talihsiz. Birader ben o Benfica macinda tribundeydim ve biz cagirdik takimi tribune. Golleri de talihsiz yemistik zaten, Benfica da tas gibi takimdi o zaman ama Besiktas'in istahli oyununda gol atacagimizi herkes biliyordu.

Frankfurt macina da gittim. Ben Ersin'i hic isliklamam, Muci'yi de isliklamadim. Zaten Besiktas topcusu yada hocasi islikladigimi hatirlamiyorum. cebi-demiroren falan gibi yonetim yuhalamisimdir en fazla. Dakika 50de Frankfurt macinda Besiktas'in cocugu Semih Kilicsoy diye bagrilsaydi kesinlikle son ses katilirdim. Hoca 70te mi ne aldi ama gene inat etti sol forvete almadi. Gio'nun kibiri yuzunden Muci sol acik 90dk oynadi ve isliklandi. Muci'ye bireysel kizginliktan degil 90a kalmasindandi o islik zaten. Ersin'e butun mac homurdanma vardi ki haksizdi. Neyse yani Besiktas tribunu homurdanir, isliklar, s.ktir git diye holosko'ya tum kapali kufur ettigini bile hatirliyorum eski stadyumda. Futbolcular, GVB falan milyon euro'lar aliyor. Iki isliga aglanmaz. Arada kotu feedback korkusu illa kotu etkileyecek diye birsey yok. Yani bunlar buyuk takim taraftar profilinde olan seylerdir her zaman. Yeni bir durum yok. GVB, Gunes, Sergen, Bilic, Calimbay, Aybaba falan farketmez. Besiktas teknik direktoru o stadi yonetmeyi bilecek yada ogrenecek. Muci sol ileri inadi ego zehirlenmesinden oldu.

Yuzumuzde kara leke falan yok. Nasil abarti laflar bunlar? Juventus sike yapip kume dustugunde taraftari bu kadar ezilmemistir. Gio karsisinda ezilmemizi gerektiren bir sebep yok. Besiktas buyuk kuluptur 15.de olsa buyuk kulup ve camiadir.

* Yonetim deli gibi para harcadi su takima. Muci-Musrati zaten 20m euro. Ciro-Rafa-Paulista maaslarini en son Sampiyonlar Ligine giderken bizi batiracak olan F.Orman ve Umut Guner falan vermisti. Bu butcede takim calistirmak Giovanni icin firsattir. 10-20 milyon taraftari olan, sampiyonluga oynayan camiayi calistirmak firsattir. 2 senedir bosta Giovanni.
* Ligde yenilmedik lafi cok anlamsiz. 8 mac oynadin zaten bir zor mac dokuntu TS deplasmaniydi. Orada dk 15 Visca atildi zaten. Kime yenileceksin 10 kisi TS'ye mi?Karsinda feto lise karisimi lobisiyle sezondaki cogu maci kazanan kirli bir camia var. Kolay penaltiyla rahatca one gectigin Antep macinda Salih-Semih inatla almadin, utanmadan Aykut Kocaman'dan beter defansif korkakliga girip zorla puanlari verdin.
* Normalde ligde gs(d)-kasimpasa-basaksehir(d) 3 maci mesela 1 yenilgi 1 beraberlik alman buyuk basarisizlik olmaz. Ama sansina 10 kisi yakalanmis TS'yi, bedava Antep macini verirsen, sonra gs-basaksehir vs maclarina kredin cok az girersin.

Neyse yani kimseyi yuhladigim yok, ama Semih-Salih diye bagirmak lazim. Samet olarak iyi Besiktasli oldugunuzu, Besiktas'in buyuk kulup oldugunu bildiginize eminim. Ama bazi soylemlerinden ben farkli anlam cikariyorum. Besiktas'ta kara leke falan yok bana gore.

Turkiye ligi icin tas gibi bir iskelet kuruldu. Gio guc zehirlenmesini biraksin, oynattigi futbolda ozel bisi yok simdilik skor almazsa Besiktas'tan sonra Avrupa'da buyuk takima falan gidemez, kariyeri kotuye gider. Rafa-Immobile ikilisi Semihsiz cok daha kotu. Rafa-Immobile golleri atmayinca da Besiktas cok daha siradan gozukuyor.

[ Son Düzenleme: 15 Ekim 2024, 18:26:08 Fikret ]

Çevrimdışı Fikret

Besiktas son 20 yilda 4 kere sampiyon oldu. Denizli donemi, Senol Gunes donemi ve Sergen Yalcin donemi.
- Denizli donemi cok geride kaldi tabi, simdi oraya nostalji ile bakan coktur. Ama o kadroda bir suru mevkide oldukca vasat topcularimiz vardi. 4-5 iyi oyuncu ve yanina bir iki garnitur yetti.
- Senol Gunes bizi sampiyon yaptiginda kalede Tolga, beklerde Ismail Koybasi, Serdar Kurtulus falan vardi. Alexis Delgado diye bir stoper hatirlayan vardir.
- Sergen donemi keza benzer. Wellington-NSkala falan su an olsa kadroya giremez. Ersin'in 4 yas tecrubesiz hali vardi dusunun. Larin Besiktas'tan gitti 3 senedir attigi gol sayisi o sampiyonluk senesi etmiyor. Alkolik, ask acisi icinde Ljajic, kafasi kesik Nkodu falan...

Simdi o donemlere gomduk ama asil olay iskelet tabi.

+Sergen donemi: Vida-Josef savunmayi hallediyordu. Ghezzal-Abou da hucumda uretimi. 4 saglam iskelet oyuncusu. Rosier-Dorukhan falan hadi idare eder topcu diyelim, geri kalan hepsi bu ana iskeleti tamamladi.
+Gunes donemi: Savunmada yarim devre Rhodolfo sonra Marcelo. Atiba-Sosa ortada bel kemigi. Ileride Gomez ve Quaresma. 5 iskelet oyuncu. Oguzhan Tore Olcay falan bu iskelete tamamlayici parca.

24-25 sezonuna bakiyoruz:
Kalede kaleci var Mert. Paulista lider stoper. Gedson-Musrati gayet iyi pas da yapan, hucuma da cikan, biri kosan top kapan, digeri uzun boylu, takim yoneten ortasaha. Ileride Rafa-Immobile ikilisi zaten kendini kanitlamis marka. Mert-Paulista-Gedson-Musrati-Rafa-Immobile 6 kisilik baba iskelet bunlar.

Masuaku sevmem ama Ismail Koybasi yada NSakala'dan kotu mu? Yanina Felix dedigin topcu Welington'dan sakat Ersan'dan kotu degil yani. Semih'in gecen sene attigi gol sayisina bakan zaten minimum bir Olcay der. Muci mesela Ljajic kadar bitik yari sakat depresyonda falan degil. Rashica var mesela Nkodu'dan kotu mu? Salih Roma gormus oyuncu Tolgay'dan kotu mu?

Besiktas boyle ilk 11in hepsi ideal, yedeklerde de 5 saglam yedekle sampiyon olan bir takim degil. Oyle bir para ve gucumuz yok zaten. O kadar kalitede kadro kuran FByi gorduk, GSde de gecen sene alinan yildizlarin halini gorduk, hakemler olmasa hicbir cacik olmazdi ligde. Bu seneki kadro ciddi sampiyonluk adayidir. Yonetim Besiktas'a borc olarak yazdi bu paranin cogunu, hadi bir kismini da diyelim Huseyin Yucel cebinden verdi. Teknik direktor simarikligi/inadi da, yonetim gevsekligi de kabul edilemez. Semih-Salih'in gelisimi onemli degil su an Besiktas'in galibiyetleri onemli. Semih'e ceza veriyorum diye kulup zarar goremez su donemde, bu kadro kazanma kadrosu, yapilanma degil. Gio toparlamali, gereken yerde Feyyaz-Samet hocalar Serdar hoca yardim etmeli, cekinilmemeli.

Çevrimiçi Samet Demir

Gereksiz kisisel agresyona girmesek daha iyi. Senin gibiler Benfica macinda yuhalar lafi mesela cok talihsiz. Birader ben o Benfica macinda tribundeydim ve biz cagirdik takimi tribune. Golleri de talihsiz yemistik zaten, Benfica da tas gibi takimdi o zaman ama Besiktas'in istahli oyununda gol atacagimizi herkes biliyordu.

Frankfurt macina da gittim. Ben Ersin'i hic isliklamam, Muci'yi de isliklamadim. Zaten Besiktas topcusu yada hocasi islikladigimi hatirlamiyorum. cebi-demiroren falan gibi yonetim yuhalamisimdir en fazla. Dakika 50de Frankfurt macinda Besiktas'in cocugu Semih Kilicsoy diye bagrilsaydi kesinlikle son ses katilirdim. Hoca 70te mi ne aldi ama gene inat etti sol forvete almadi. Gio'nun kibiri yuzunden Muci sol acik 90dk oynadi ve isliklandi. Muci'ye bireysel kizginliktan degil 90a kalmasindandi o islik zaten. Ersin'e butun mac homurdanma vardi ki haksizdi. Neyse yani Besiktas tribunu homurdanir, isliklar, s.ktir git diye holosko'ya tum kapali kufur ettigini bile hatirliyorum eski stadyumda. Futbolcular, GVB falan milyon euro'lar aliyor. Iki isliga aglanmaz. Arada kotu feedback korkusu illa kotu etkileyecek diye birsey yok. Yani bunlar buyuk takim taraftar profilinde olan seylerdir her zaman. Yeni bir durum yok. GVB, Gunes, Sergen, Bilic, Calimbay, Aybaba falan farketmez. Besiktas teknik direktoru o stadi yonetmeyi bilecek yada ogrenecek. Muci sol ileri inadi ego zehirlenmesinden oldu.

Yuzumuzde kara leke falan yok. Nasil abarti laflar bunlar? Juventus sike yapip kume dustugunde taraftari bu kadar ezilmemistir. Gio karsisinda ezilmemizi gerektiren bir sebep yok. Besiktas buyuk kuluptur 15.de olsa buyuk kulup ve camiadir.

* Yonetim deli gibi para harcadi su takima. Muci-Musrati zaten 20m euro. Ciro-Rafa-Paulista maaslarini en son Sampiyonlar Ligine giderken bizi batiracak olan F.Orman ve Umut Guner falan vermisti. Bu butcede takim calistirmak Giovanni icin firsattir. 10-20 milyon taraftari olan, sampiyonluga oynayan camiayi calistirmak firsattir. 2 senedir bosta Giovanni.
* Ligde yenilmedik lafi cok anlamsiz. 8 mac oynadin zaten bir zor mac dokuntu TS deplasmaniydi. Orada dk 15 Visca atildi zaten. Kime yenileceksin 10 kisi TS'ye mi?Karsinda feto lise karisimi lobisiyle sezondaki cogu maci kazanan kirli bir camia var. Kolay penaltiyla rahatca one gectigin Antep macinda Salih-Semih inatla almadin, utanmadan Aykut Kocaman'dan beter defansif korkakliga girip zorla puanlari verdin.
* Normalde ligde gs(d)-kasimpasa-basaksehir(d) 3 maci mesela 1 yenilgi 1 beraberlik alman buyuk basarisizlik olmaz. Ama sansina 10 kisi yakalanmis TS'yi, bedava Antep macini verirsen, sonra gs-basaksehir vs maclarina kredin cok az girersin.

Neyse yani kimseyi yuhladigim yok, ama Semih-Salih diye bagirmak lazim. Samet olarak iyi Besiktasli oldugunuzu, Besiktas'in buyuk kulup oldugunu bildiginize eminim. Ama bazi soylemlerinden ben farkli anlam cikariyorum. Besiktas'ta kara leke falan yok bana gore.

Turkiye ligi icin tas gibi bir iskelet kuruldu. Gio guc zehirlenmesini biraksin, oynattigi futbolda ozel bisi yok simdilik skor almazsa Besiktas'tan sonra Avrupa'da buyuk takima falan gidemez, kariyeri kotuye gider. Rafa-Immobile ikilisi Semihsiz cok daha kotu. Rafa-Immobile golleri atmayinca da Besiktas cok daha siradan gozukuyor.
Bence sen hocanın taraftara ıslık konusunda ettiği siteme iyi içerlenmişsin bu yazdıklarının başka açıklaması olamaz. Bazı şeyleri öğrenmesi gerektiğini söylüyorsun ama adamın yeni geldiğini göz ardı ediyorsun. Daha önce ki hocalar için değişime kapalı, 2.planı yok diye sitem ediliyorken şimdi neden işleyen oyun değiştirildi diye sitem ediliyor. Düne kadar Semih kanatta oynamaz deniliyordu şimdi neden son maç forvete aldı hoca diye sitem ediyoruz. Bu örnekleri neden verdiğimi anlıyor olduğunu umuyorum.

Kara leke var tabikide bu konuda duygusal yaklaşmaya gerek yok, yanlış hatırlamıyorsam bu durumu başkan bile açıkladı. Gio'yu devre arası getiremedik yerine Santosu alabildik diye. Bu durumdan nasıl Gio karşısında ezildiğimiz çıkarımını yaptın anlamadım. Ne bir oyuncuyu, ne de bir hocayı Beşiktaş dan büyük görmem ben. Hepsi araçtır bana göre. Sayemizde büyümüşlerdir, bize borçlulardır.

Semihe gelince Semihin bu sene oynadığı maçları da hatırlıyorum, maç içerisinde burada yazılan yorumların bir çoğunda Semih eleştirisi var. Açıp bakabilirsin...

Lig için taş gibi bir takımımız falan yok. Kendimizi kandırmayalım. Kanat altarnatifimiz yok, gedsonun, sağ ve sol bekin altarnatifi yok, forvetin altarnatifi yok. Sadece ilerisi için iskelet kurulmuş durumda.

Hoca konusunu fazla abartıyorsun hele hele ego falan yazmışsın.. Fazla talihsiz bir söylem olmuş. Açıp hakkında özellikle dış basından takım arkadaşları ve hoca olduğu zamanda kendi oyuncular ile yaşadığı diyalogları dinleyebilirsin. Yorumlarından da anladığım kadarıyla hocayı fazla tanımıyorsun. Zamanla seveceğini düşünüyorum. Hoca hakkında yazdığın sorunlara da gelecek olursak bu kadar abartılacak sorunlar değil. He düzeltmezse de kendi bilir. Benim hocaya şuan güvencim var.

(Dipnot: Hocanın son basın toplantısını izlemeni tavsiye ediyorum)
Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Seneye yabancı sınırı kalkacakmis.

Çevrimiçi Samet Demir

Seneye yabancı sınırı kalkacakmis.
Milli eğitim ile tff sistem değişikliğinde yarışır hale geldi. Bakalım kim kazanacak.

Çevrimiçi gokhans

Bu arada rashica milli maçda sakatlanmış. 16. dakikada oyundan çıkmak zorunda kalmış.. Geçmiş olsun..
Bazen direnmek gerekir hayata.. Aslolan hayattır. Hayatta Beşiktaş..!!!

Çevrimiçi Samet Demir

Bu arada rashica milli maçda sakatlanmış. 16. dakikada oyundan çıkmak zorunda kalmış.. Geçmiş olsun..
Paulista da sakat olmasaydı, 3lüye dönüp sağ kanata Svensonu atardık. Rachicanın sakatlığı önemli değildir inşallah. Elimizdeki tek kanat oyuncusu...

Çevrimiçi Samet Demir

En son Fikret Orman zamanında dizilere çıkıyorduk sanırım.

Çevrimdışı levitate

bizim kazandığımız yerde fb puan bıraktı zaaaa
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi Samet Demir

Samsun iyi takım olmuş. Fb de bir o kadar berbat. Mou kadronun hakkını veremiyor.

Çevrimiçi murat

çocukları pistten alalım lütfen :)

Çevrimdışı levitate

Samsun iyi takım olmuş. Fb de bir o kadar berbat. Mou kadronun hakkını veremiyor.
ilk bizle ismi geçince bi oha olmuştum ama yanılmışız... hüseyin bey bi red label'a kulübü yakıyordu az daha :D
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı levitate

çocukları pistten alalım lütfen :)
bunu demek için erken olabilir ama sezonu yine yaktılar gibi millet çökmüş :d

Çevrimiçi Samet Demir

Bu hafta gs maçını aldığımız takdirde onlarda kazan kaldırır.

Etiketler: