Ziraat Türkiye Kupası Finali Beşiktaş 3-2 Trabzonspor
Ziraat Türkiye Kupası Finali Beşiktaş 3-2 Trabzonspor

Beşiktaş Forum|Ziraat Türkiye Kupası Finali Beşiktaş 3-2 Trabzonspor Tarih : 23.05.2024 Saat : 20:45 Stadyum : Atatürk Olimpiyat Stadyumu Hakemler : Ali Şansalan - Serkan Ok - Serkan Olguncan - Burak Pakkan VAR :

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Ziraat Türkiye Kupası Finali Beşiktaş 3-2 Trabzonspor  [Okunma sayısı 6945 defa] Ziraat Türkiye Kupası Finali Beşiktaş 3-2 Trabzonspor

Çevrimiçi Necmi

Bu kupa sirasiyla kupaya cok yakin olan en basta Ugurcan olmak uzere butun Ts'ye girsin.
Ardindan bu macin hakeminden tutta sene boyunca bizi dilim dilim dograyan hakemlere, maci anlatan spikerden Aspor ve TV'ye,  hakem kuruluna, onun bunun cocugu Memo Buyukeksi'ye, ve en sonlara dogruda bizi bu hale sokan ANC ve yonetimine ve onun getirdiklerine girsin. Besiktas hepinizden buyuktur..
ts ye haksızlık etme kupayı almamız için herşeyi yaptılar 😂

Çevrimiçi ferdi1903

Çok şükür

Gesendet von meinem Pixel 8 Pro mit Tapatalk

Çevrimiçi levitate

Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi Necmi

Bu kupayı nasıl aldık ya en kötü halimiz buysa biraz iyi olsak neler olacak

Çevrimdışı 38life

Şu yöneticilerin futbolcuların önüne geçmesi olayından acayip derecede tiksiniyorum. Öyle böyle bir tiksinti değil.
Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimiçi Özgür Gültekin

tvde topraktepe güzelliyor utanmaz herifler bunlar yorumcu mu şimdi

başımıza sarıp bela etmek için güzellerler.
Eğer renkli medya bizden birilerini guzelliyorsa çok dikkat etmek lazım.

Çevrimiçi kartalizma190399

Bence Serdar Topraktepe'ye ragmen aldik maci. Baslangic 11'i de garip, degisiklikler de garip.
Kaliteli ayaklar damga vurdu ve getirdi kupa'yi. Ugurcan'i o sekilde gormek guzel.
Serdar Topraktepe tartismasi niye yapiliyor onu da anlamiyorum. Head coach olacak kariyere tecrubeye sahip degil, kupa alsa da bu degismeyecek.
Teknik ekipte yer alsin, ama head coach adayi olarak tartisilmasi bile sacma.

Çevrimiçi Zafer55

Böyle bir sezonun böyle bitmesi...
"Bataklıkta çiçek açmış gibi olacak" diyen Salih'in maçın oyuncusu seçilmesi...
iki derbide kendi kalesine gol ve  kırmızı kart yapmış Musrati'nin golü...
Ligi sezonun başında bırakmış bir takımın,sezonun sonunda kupa kaldırması...
Vay be :))))))

Çevrimiçi Samet Demir

Bence Serdar Topraktepe'ye ragmen aldik maci. Baslangic 11'i de garip, degisiklikler de garip.
Kaliteli ayaklar damga vurdu ve getirdi kupa'yi. Ugurcan'i o sekilde gormek guzel.
Serdar Topraktepe tartismasi niye yapiliyor onu da anlamiyorum. Head coach olacak kariyere tecrubeye sahip degil, kupa alsa da bu degismeyecek.
Teknik ekipte yer alsin, ama head coach adayi olarak tartisilmasi bile sacma.
Basın yemliyor işte, taraftarı kandırma derdinde. Laf varya yermi anadolu çocuğu :)
Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi Koa_lAA

Topraktepe çok kötü maç yönetti... Buna rağmen kupayı almak iyi oldu.. lig geç baslayacak...

Çevrimiçi Necmi

Topraktepe çok kötü maç yönetti... Buna rağmen kupayı almak iyi oldu.. lig geç baslayacak...
alamasaydık büyük ihtimal avrupa dışı kalacaktık lig daha geç başlayacaktı 😂

Çevrimiçi gokhans

Aboubakar nedir ya her maç olduğu gibi sanki maçı sabote etmek için girmişdi. Neden ısrarla sürekli oyuna giriyor sözleşmesindemi var?
Bazen direnmek gerekir hayata.. Aslolan hayattır. Hayatta Beşiktaş..!!!

Çevrimiçi Necmi

Dönüp dönüp golleri izliyorum bu arada mertede bir teşekkür acayip kurtarışlar yapmış ikinci golde yapabileceğini yapmış o gol bence ofsayt ilk golde çıkmayabilirdi çıktığı için yemişiz golü ama çıkmasa neden çıkmadı diyeceğiz
Mulekada iyi oynamış
Bu kadar rezil sezonu kupayla bitirmek müthiş bir şey
Helede sıfır çekecekleri düşününce 😂

Çevrimiçi Samet Demir

Aboubakar nedir ya her maç olduğu gibi sanki maçı sabote etmek için girmişdi. Neden ısrarla sürekli oyuna giriyor sözleşmesindemi var?
İçimizde kalan son kırıntıyıda bu maçta harcamış olduk. Allahtan maçı vermedik.
Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimdışı Serdar3444

Santos kalsaydı bu kupayı da göremezdik, bu maçta Abu'nun girmesi hariç Serdar Topraktepe'nin bariz hatası yok, kadro bu ve çok zayıf, alternatifin yok...
Takımın kondisyon ve oynama arzusu isteği yani oyun gücü, kondisyon hastası Abdullah'ın takımından daha iyiydi, öyle ya da böyle Serdar Topraktepe takımı geliştirdi.... Bu beklenti ortamında takımın başında kalması imkansız ama hakkını da yememek lazım... Bir teşekkürü fazlasıyla hak etti...
Mert, Svenson, masauka, Necip, salih, Musrati, Gedson, mülaka, gezzal bugün gayet gayet iyiydi ve Hatayspor maçı dahil üstüne koyarak gidiyor bütün takım ama bu kanserojen sene en sonunda bitti, en fazla 12-13 topçu kalır bu takımda...

Çevrimiçi pinehitman

Ghezzal ah keşke sakatlık yaşamayıp mental olarak hala bizimle olsaydı. Şu maçta ileride top tutan ve kaleyi yokladığı zaman çok ciddi tehdit oluşturan, pasları ve ortalarıyla kanattan oyun kurulumunda merkez olan bir kanat oyuncusunun belki de vasat bir örneğini izletti ama o bile "nasıl özlemişsek bu eksikliğin yerini" iyi geldi gözümüze. Çalım denemelerinde, koşularında, paslarında hep eski Ghezzalı istedim içten içe ama çalım denerken kaybedince çok battı gözüme. Bize böyle bir kanat lazım mutlaka ileride topu tutmamız için.

Çevrimiçi Necmi

Ghezzal ah keşke sakatlık yaşamayıp mental olarak hala bizimle olsaydı. Şu maçta ileride top tutan ve kaleyi yokladığı zaman çok ciddi tehdit oluşturan, pasları ve ortalarıyla kanattan oyun kurulumunda merkez olan bir kanat oyuncusunun belki de vasat bir örneğini izletti ama o bile "nasıl özlemişsek bu eksikliğin yerini" iyi geldi gözümüze. Çalım denemelerinde, koşularında, paslarında hep eski Ghezzalı istedim içten içe ama çalım denerken kaybedince çok battı gözüme. Bize böyle bir kanat lazım mutlaka ileride topu tutmamız için.
bize atan attıran kanat lazım top tutmak kanat oyuncusunun meziyeti olamaz kanat hızlı çabuk ve iş bitirici olmalı gol atarak maç kazanıyorsun top tutarak değil oyunun hızını düşürmek kontrollü oyunu sağlamak orta sahanın görevi kanat hızlı olacak adam eksiltecek sürekli forvetleri besleyecek

Çevrimiçi Koa_lAA

alamasaydık büyük ihtimal avrupa dışı kalacaktık lig daha geç başlayacaktı 😂
O da doğru abi 🤣🤣

Çevrimdışı ONUR KOLCU

Arkadaşlar kusura bakmayın ama yorumları okudum dünden geri gelerek ilk yarıda yazılanlara falan baktım, herkes çöp falan sallamış durmuş gerçekten ayarsızsınız. Ben maçı izlerken sezonun en iyi topunu oynadık dedim, istatistiklere baktım gerçektende baya iyiydi. Uğurcan baya iyi çıkardığı toplar falan.

Çevrimiçi Samet Demir

Arkadaşlar kusura bakmayın ama yorumları okudum dünden geri gelerek ilk yarıda yazılanlara falan baktım, herkes çöp falan sallamış durmuş gerçekten ayarsızsınız. Ben maçı izlerken sezonun en iyi topunu oynadık dedim, istatistiklere baktım gerçektende baya iyiydi. Uğurcan baya iyi çıkardığı toplar falan.
O sıralar yoldayım ben, maç sonu foruma girebildim :) çokda iyi yapmışım. Ama maç esnasında böyle çalkalantıların olması doğal. (Kaldı ki maç çok önem arzediyor.) son yıllar bizim taraftar profilimizde değişti. Herşeyi çok uçta yaşıyoruz, orta noktamız bulunmuyor.

Çevrimdışı ONUR KOLCU

O sıralar yoldayım ben, maç sonu foruma girebildim :) çokda iyi yapmışım. Ama maç esnasında böyle çalkalantıların olması doğal. (Kaldı ki maç çok önem arzediyor.) son yıllar bizim taraftar profilimizde değişti. Herşeyi çok uçta yaşıyoruz, orta noktamız bulunmuyor.

Vallaha öyle, demekki maç içinde yazmamak en doğrusu.

Ben umudum yoktu maçı izlerken ben aşırı şaşırdım iyi performansa.

Çevrimiçi gokhans

bize atan attıran kanat lazım top tutmak kanat oyuncusunun meziyeti olamaz kanat hızlı çabuk ve iş bitirici olmalı gol atarak maç kazanıyorsun top tutarak değil oyunun hızını düşürmek kontrollü oyunu sağlamak orta sahanın görevi kanat hızlı olacak adam eksiltecek sürekli forvetleri besleyecek
nkoudu'yu anlattın sen necmi :)) şakası biyana bu sezon 30 maç oynamış 14gol 5 asist yapmış. Bu sezon kalsaydı, sol tarafta cenk, muleka yerine baya baya fark yaratırdı.
Bazen direnmek gerekir hayata.. Aslolan hayattır. Hayatta Beşiktaş..!!!

Çevrimiçi Samet Demir

Çevrimiçi pinehitman

Ben bir kanatın söylediğin gibi Babel tarzı bir kanatın da Ghezzal tarzı olması gerektiğini düşünüyorum abi, daha çeşitlilik katıyor bence

Çevrimiçi Necmi

Ben bir kanatın söylediğin gibi Babel tarzı bir kanatın da Ghezzal tarzı olması gerektiğini düşünüyorum abi, daha çeşitlilik katıyor bence
ama işde onlar kanat değil babelle ghazzelin sosadan ne farkı var daha çok 4.4.2 nin yanları gibi 10,5 gibi bu tip oyuncular trde işe yarıyorda avrupada pek işe yaramıyor babel seri oyuncu olduğu için kısmen avrupada iş görüyordu
Avrupada birşeyler yapmak istiyorsak bir tane pırpır bir tanede dengeli kanata ihtiyaç var

Etiketler: