Ziraat Türkiye Kupası Finali Beşiktaş 3-2 Trabzonspor
Ziraat Türkiye Kupası Finali Beşiktaş 3-2 Trabzonspor

Beşiktaş Forum|Ziraat Türkiye Kupası Finali Beşiktaş 3-2 Trabzonspor Tarih : 23.05.2024 Saat : 20:45 Stadyum : Atatürk Olimpiyat Stadyumu Hakemler : Ali Şansalan - Serkan Ok - Serkan Olguncan - Burak Pakkan VAR :

0 Üye ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Ziraat Türkiye Kupası Finali Beşiktaş 3-2 Trabzonspor  [Okunma sayısı 6916 defa] Ziraat Türkiye Kupası Finali Beşiktaş 3-2 Trabzonspor

Çevrimiçi blackeagle35

Şu ana kadar oyunda biz daha iyiyiz ama çok uzak be kopuk oynuyoruz. Bunda orta saha diziliminin ve kanatları oldukça çizgiye yaklaştırmamızın etkisinden muhtemelen. Güvenebilsek Aboubakar iş yapar aslında

Çevrimiçi levitate

hayvan gibi iyiydi
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi Talisca1903

bi bok oynadıkları yok ha semih girse çözer
içinden geçeceğiz hamsilerin yeterki serdar hoca saçmalamasın

Çevrimiçi Talisca1903

hayvan gibi iyiydi
sek kalite muçi yok ama piyasada

Çevrimiçi levitate

Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Ghezzal penaltıyı attı ama çıkmalı. Fizik gücü çok düşük. Beyin komut veriyor ama vücut uygulayamiyor.

Çevrimiçi levitate

16 şut çekmişiz 7'si kaleyi bulmuş NASIL YA

inanmıyom yalan

Çevrimdışı Zafer55

Necip aynı necip,bildiğim necip, bıktığım bezdiğim necip

Çevrimiçi Talisca1903

geberik gezal bile ilerde oynamamıza yetti ts leş gibi colleyin mallığından yediğimiz gol dışında bir şey oynadıkları yok
ha biz nasılız net kalitesiz musrati tek başına domine etti orta sahayı salih ha var ha yok ilk yarıda muçide etkisiz muleka idare etti ama fark yaratamıyor işte net şöyle hayvan gibi bir santrafor lazım cenk bitik abouda satar şimdi güvenilmez onlara

Çevrimiçi Necmi

16 şut çekmişiz 7'si kaleyi bulmuş NASIL YA

inanmıyom yalan
yumuşak yumuşak kaleci çalıştırdılar

Çevrimiçi Talisca1903

Ghezzal penaltıyı attı ama çıkmalı. Fizik gücü çok düşük. Beyin komut veriyor ama vücut uygulayamiyor.
ilerde sayesinde top tutabiliyoruz geberik halde ama ikamesi yok maalesef

Çevrimiçi Talisca1903

yumuşak yumuşak kaleci çalıştırdılar
he vallaha onunda airbagleri kalktı olacak şöyle bir gomez sağlam cenk abou görürdüm o halleri ama yok

Çevrimiçi Sefa Kara

su necibi cıkartsın bana yeter.

Gelecek sene bu adam ilk 11 oynarsa protesto edip hiçbir macı izlemiyorum.

Çevrimdışı mellfred

mulekayı sol kanada atıp muciyi kaleye yaklaştıracak bir plana ihtiyaç var

Çevrimiçi Talisca1903

su necibi cıkartsın bana yeter.

Gelecek sene bu adam ilk 11 oynarsa protesto edip hiçbir macı izlemiyorum.
nejiplik mesele değil ki kardeşim mesele nejipi kesek kalitede defans olmaması kalitesizlik paçadan akıyor

Çevrimiçi levitate

Çevrimdışı mellfred

ghezzal tüm ataklarımızı yönlendiriyor ama nefesi 90 dakika çıkarmaz

Çevrimiçi Talisca1903

mulekayı sol kanada atıp muciyi kaleye yaklaştıracak bir plana ihtiyaç var
muçi bu maça gireceksin işte kardeşim bana bu maç lazımsın seneye zaten sana ihtiyaç kalmayacak kadro olacak inşallah raşit varlığı hücumda ilerde kalmamızı sağladı ki bu herif ölmüş vaziyette her top geri dönmeyince oyunda birazcık oturuyor işte

Çevrimdışı mellfred

salih ne iş yapıyor var mı bir gören ?

Çevrimiçi Talisca1903

salih ne iş yapıyor var mı bir gören ?
semihle değişsek iyi mi olur yoksa orta sahaya çok yük biner mi?

Çevrimiçi levitate

Çevrimiçi levitate

semihle değişsek iyi mi olur yoksa orta sahaya çok yük biner mi?
maalesef abey ox girmeli oraya

Çevrimdışı 38life

Futbolda savunmanın ne kadar önemli olduğunu, Savunmaya en az hücum kadar bütçe ayrılması gerektiğini görüyoruz. İlk yarı ezici şekilde daha iyi oynamamıza rağmen skor 1-1. Neden? Çünkü iki stoperin de kalitesiz olduğu için. Bu kadar kalitesiz savunma oyuncuların varsa sen tırnaklarinla kazıyıp gol atarken rakibin bir kere gelip sıfır efor ile gol atar.
Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimiçi levitate

çok ilginç bir şekilde fizik olarak ezebiliyoruz adamları :D

Çevrimiçi Özgür Gültekin

muçi bu maça gireceksin işte kardeşim bana bu maç lazımsın seneye zaten sana ihtiyaç kalmayacak kadro olacak inşallah raşit varlığı hücumda ilerde kalmamızı sağladı ki bu herif ölmüş vaziyette her top geri dönmeyince oyunda birazcık oturuyor işte

Muciyi Unai Emery ya da Gasperini hocamın tedrisatindan geçtikten sonra görmeni iaterdim Israrla oyuncuyu gommek icin firsat kolluyorsun . Mesele oyuncuyu ne kadar gelistirebildigin yoksa bilmediği pozisyonda mucize beklemek biraz garip.

Etiketler: