2024/25 Beşiktaş Transfer Sezonu
2024/25 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2024/25 Beşiktaş Transfer Sezonu Beşiktaş'ın 2024/25 sezonuna ait transferleri bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transferlerle ilgili önerini, düşüncelerini ve

gokhans, uno_bjk, murat, Özgür Gültekin, mayguntr ve 88 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2024/25 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 424297 defa] 2024/25 Beşiktaş Transfer Sezonu

Çevrimdışı ONUR KOLCU

Yönetimin bu söylemlerini ben transfer stratejisi olarak düşünmek istiyorum.

Bu yönetimin öyle bir tarzı var söylediğin ihtimal yüksek olabilir.

BU zamana kadar sadece Paulista transferi dillendi 2 hafta falan sonunda gerçekleşti.

İmmobile bi anda düştü son dk prüz olmasa akşamına gelecekti.

Rafa silva yine 1 günde haberi çıktı akşamına geldi, Muçi ve Al-Musrati de öyle oldu.

Çevrimdışı Samet Ç

Aziz'in Rüştü'yü dövdürdüğü gibi dövdüreceksin mis gibi... Ben böyle bossman yasasınında içine tüküreyim. Sözleşmeyi imzaladıktan sonra tamamen adamın insafına kalmış oluyorsun.. Adam sakatım ben diyebilir, yada abou gibi yalandan koşar gibi yapıp, toptan kaçarak, saçma sapan şutlar çekerek antimobbing yapabilir, sen ne yapabiliyorsun? hiç bir şey..  İş kanunlarında bile belirli kriterlerde tazminatıszı işten çıkarabiliyor şirketler ve bu dünyanın her yerinde geçerli.
Dünyada daha kötülerini yapanlar var Rüştü'yü dövdürme olayı epey nazik kalır onların yanında biz fazla hoşgörülüyüz

Çevrimdışı Samet Ç

Emirhan'ın sözleşmesi bitiyormuş iki tane kiralık topçudan fazla bir şey vermeye gerek yok kabul etmezlerse devre arası beleşe imzalarız

Çevrimdışı Samet Ç

Tayfur'u bile gönderemiyorlar nasıl sözleşme verdiler bu adamlara böyle Demirören'in bu kadar zararı dokunmamıştır bu kulübe

Çevrimiçi Samet Demir

Tayfur'u bile gönderemiyorlar nasıl sözleşme verdiler bu adamlara böyle Demirören'in bu kadar zararı dokunmamıştır bu kulübe
Buradan nasıl böyle sonuç çıkardın ki anlamadım. Tayfur kulüp gönderirse zorluk çıkartmam diyor.

Pesimist modu açmışsın yine :)
Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimdışı Samet Ç

Çevrimdışı Samet Ç

Buradan nasıl böyle sonuç çıkardın ki anlamadım. Tayfur kulüp gönderirse zorluk çıkartmam diyor.

Pesimist modu açmışsın yine :)
adamı 3 tane anadolu kulübü istedi gitmiyor konya antalya falan antalya buna iyi bile maaş verdi adam yine gitmiyor
[ Son Düzenleme: 25 Temmuz 2024, 12:19:54 Samet Ç ]

Çevrimdışı Samet Ç

Arda Turan şunlardan 2-3 tanesini al götür beleşe Eyüpspor'a hepsi senin kafadan mis gibi mutlu olurlar senle

Çevrimdışı Serdar3444

Panik yok beyler, çok büyütüyorsunuz bu artık panik havasına dönüşüyor,
bu büyüttüğünüz Fener ve Galatasaray en iyi kadrolarıyla bize karşı ne oynadılar Allah aşkına, 55 puanlık fark yiyen kadron azıcık motive oynasaydı bunlara top bile göstermezdi... Çokta abartmayalım, geçen sene lig tümden kötüydü,
Bizde böyle bir kaos senesinde Sergen'le hiçbir şey oynamadan şampiyon olduk... Bazen denk geliyor... Çokta şey etmemek lazım...
Evet geçen sene çoğu kişi ben dahil şampiyonluğa oynayacağımıza inanıyordu ama içeriden komploya uğradık, bu kimden kaynaklanıyordu da bir türlü hale yola koyulamadı konusu doktora tezi ya da belgesel konusudur... Şu anda konuşmanın anlamı yok!!!
Sol kanat hariç ileri kadromuz bu ligin çok üstünde,önemli olan gol yememek, gol yemedikten sonra bu kadro golün her türlüsünü gösteri olsun diye atar, defansın seviyesini çok yukarı çıkaracak şekilde yeniledik mi, her türlü bunların içinden geçeriz...
[ Son Düzenleme: 25 Temmuz 2024, 12:53:35 Serdar3444 ]

Çevrimiçi Necmi

hahahha sen okuduğunuda anlamıyorsun dağılmışsın topla kendini serin yerlerde takıl bol su iç sıcaklar kötü

Çevrimiçi Necmi

ben bunun söylediği hiç bir şeye inanmıyorum takipde etmiyorum

Çevrimiçi Özgür Gültekin

bizi çıldırtacak iki transfer olarak Lenglet ve Carvalho demişler.
Bu ikisini alacak kadar futboldan bihaber değilizdir herhalde.
Gelirse bu ikisi gerçek anlamda çıldırırım. Zaten yönetim de ocak ayını dahi göremez.

Çevrimiçi Samet Demir

Haber buram buram kalite kokuyor. Bu habere ulaşabilmek için ne bağlantılar kurmuştur Sercan düşünürken beynim yandı.
Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Haber buram buram kalite kokuyor. Bu habere ulaşabilmek için ne bağlantılar kurmuştur Sercan düşünürken beynim yandı.

Hahaha  haberin(!) başına da "3 vakte kadar" diye eklese tam olurmuş 😀

Çevrimiçi Samet Demir

Bu çocuğu çok istiyorum inşallah gelir ve sahada da istenilen performansı gösterir

Çevrimiçi Samet Demir

Galatasaray Tete’nin satışından önemli bir yükten kurtuldu..
4 milyon 750 bin euro bonservis+2.3 milyon euro FIFA cezası (Pana karşılayacak)+3.1 milyon euro imza parası..
Tete 2.8 milyon euro net alıyordu.. Bonuslar da vardı ayrıca.. Nevzat Dizdar...

Bizim rafa ya verdiğimiz paraya çok diyenlerin rotasyon oyuncusuna verdiği paralara bak.

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Galatasaray Tete’nin satışından önemli bir yükten kurtuldu..
4 milyon 750 bin euro bonservis+2.3 milyon euro FIFA cezası (Pana karşılayacak)+3.1 milyon euro imza parası..
Tete 2.8 milyon euro net alıyordu.. Bonuslar da vardı ayrıca.. Nevzat Dizdar...

Bizim rafa ya verdiğimiz paraya çok diyenlerin rotasyon oyuncusuna verdiği paralara bak.

Bu arada Nevzat Dindar iyi sallamış. Pana hayatta Bu paraları ödemez.
Sırf algı yapıyorlar.

Çevrimdışı Georgetown

Panik yok beyler, çok büyütüyorsunuz bu artık panik havasına dönüşüyor,
bu büyüttüğünüz Fener ve Galatasaray en iyi kadrolarıyla bize karşı ne oynadılar Allah aşkına, 55 puanlık fark yiyen kadron azıcık motive oynasaydı bunlara top bile göstermezdi... Çokta abartmayalım, geçen sene lig tümden kötüydü,
Bizde böyle bir kaos senesinde Sergen'le hiçbir şey oynamadan şampiyon olduk... Bazen denk geliyor... Çokta şey etmemek lazım...
Evet geçen sene çoğu kişi ben dahil şampiyonluğa oynayacağımıza inanıyordu ama içeriden komploya uğradık, bu kimden kaynaklanıyordu da bir türlü hale yola koyulamadı konusu doktora tezi ya da belgesel konusudur... Şu anda konuşmanın anlamı yok!!!
Sol kanat hariç ileri kadromuz bu ligin çok üstünde,önemli olan gol yememek, gol yemedikten sonra bu kadro golün her türlüsünü gösteri olsun diye atar, defansın seviyesini çok yukarı çıkaracak şekilde yeniledik mi, her türlü bunların içinden geçeriz...
Oh be 2 senedir ilk defa olumlu bir sey okuyorum. 🫡
GURURLAN!

Çevrimiçi Samet Demir

Bu arada Nevzat Dindar iyi sallamış. Pana hayatta Bu paraları ödemez.
Sırf algı yapıyorlar.
Adamların işi bu, alırken 2.5 maaşa anlaşıldı algısını yaptılar, bedava gönderirken de maaşı bir anda 4.5 oluverdi. Usülsüzlükte sınır tanımıyorlar.

Çevrimdışı ONUR KOLCU

Adamların işi bu, alırken 2.5 maaşa anlaşıldı algısını yaptılar, bedava gönderirken de maaşı bir anda 4.5 oluverdi. Usülsüzlükte sınır tanımıyorlar.

En son bizimde böyle yapıp göndermemiz lazım şuan  6 7 topçunun takım içinde bulunması hem fazlalık hem huzur bozar.

Çevrimdışı celiker1

?s=46
Hayatta Beşiktaş

Çevrimiçi kartalizma190399

Tayfur boyle bir para istemis mi istememis mi bilemem de istemis olsa bile bunu haber yapip oyuncu’yu itibarsizlastirmak ayip. Boyle bir durum olsa bunu soylemezsin bile, oyuncuyla kulup arasinda bir olay. Ayrica oyuncu parasini ister de, birakmasi icin bir neden yok.

Ha, ayrica Tayfur’u niye bu kadar kolay biraktik onu da anlamiyorum. Cok super futbolcu degil, ama solbeki yedekler, sagbeki yedekler, gerektiginde solic sagic de oynar. 3-5-2’ye donse takim bu sistemde en cok tecrubesi olan kanat oyuncusu elimizde, hatta belki tek olani.
10 uzerinden 8’lik oynamasa da hep 4-5-6’lik oynadi ve kendini hazir tuttu bir sekilde. Zaten kus kadar maasi olan oyuncu, kulube’de yer alip kupa maclarinda oynasa, rolantiye aldigimiz maclarda son yarim saat aslari dinlendirmek icin kullanilsa fena mi olur? Tayfur’un kus kadar maasindan cikinca kulup zengin mi olacak yani? Bu oyuncu’ya 1 milyon euro bonservis odedik, kac hafta ugrastik gecen sene, bu kadar kolay birakmanin anlami yok. Hadi sozlesmesi bitse gule gule dersin eyvallah anlarim, kus kadar maasi olan ve sozlesmeli olan yerli oyuncu’yu birakmanin bence hic mantigi yok.

Çevrimiçi Samet Demir

Çevrimiçi Samet Demir

Sol bek haberleri de gelmeye başladı, Masuaku da gidici sanırım.

Çevrimdışı KartalPencesi

Bugünde mi kimseyi gönderemedik

Etiketler: