2024/25 Beşiktaş Transfer Sezonu
2024/25 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2024/25 Beşiktaş Transfer Sezonu Beşiktaş'ın 2024/25 sezonuna ait transferleri bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transferlerle ilgili önerini, düşüncelerini ve

Gökhan Kurt, fatihsahin, kartal meriç, Gökhan Güvenç, Necmi, Fatih_, doganay, gokhans, Özgür Gültekin, Yancos, Akil Emre, Kapkarakartal, kahyaoglueren, Cihan1903, Sefa Kara, Georgetown, golazokartal, hasankale, Mehmet57, atikbayram, Zafer55, Savaş, blackeagle35, tolga1903, BlackEagle16, Bülent Yiğitcan, Renton, underworld, ergin, qp 383, radiohead, sting1981, Dogan1903, BJKTÜRK23, eryigitcaner, kaan77, 19YMK03, murat baltacı, Sinan66, annoca, besiktasimoley, ugurkartalizma, Ahmet Kömürcüler ve 316 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2024/25 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 137961 defa] 2024/25 Beşiktaş Transfer Sezonu

Çevrimiçi levitate

5.5 ayda ali koç ile kupa sayısını eşitleyen hasan başkana tebrikler
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi Talisca1903

seri hoca açıklayın
hoca felan hikaye hemen futbolcu alsınlar bu neydi yahu leş gibi takım 12-13  kişi felan alsınlar

Çevrimiçi levitate

Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi Talisca1903

dedik kardeşim adam sek kalite bak rashicaya o kadar sövmene rağmen fark yaratamdı yok kalite yok salihi bile işlevsel hale getirdin ama diğeri umutsuz vaka

Çevrimiçi levitate

dedik kardeşim adam sek kalite bak rashicaya o kadar sövmene rağmen fark yaratamdı yok kalite yok salihi bile işlevsel hale getirdin ama diğeri umutsuz vaka
raşite hiç sövmedim abi maalesef... ama musrati'ye de sövmedik hmm.

Çevrimiçi Talisca1903

raşite hiç sövmedim abi maalesef... ama musrati'ye de sövmedik hmm.
Libyalı adam mubarek sövülmez çarpılırsın Kaddafinin ruhu peşini bırakmaz aman diyim :icool: :icool:

Çevrimiçi Talisca1903

vallahi billahi di maria olmadı reus olmadı müller bunlardan bir tane şart kanatın top tutup oyun kurabilmeli koş koş yapmakla olmuyror işte ne yer tutabiliyor ne bekine destek olabiliyor olay bilardoya dönüyor yaşa başa bakma başkan al birini şunların

Çevrimiçi blackeagle35

Twitter’da Gedsonu yerin dibine sokarak elindeki değeri küçültecek şekilde saçmalayan elemanlar ne düşünüyor acaba? Futbolcunu eleştirirsin o ayrı ama elindeki en potansiyelli oyunculardan birini değersizleştiremezsin. Doğru bir yapılanma ile bazı oyuncuların performanslarının çok artacağını düşünüyorum önümüzdeki yıl.

Çevrimiçi Talisca1903

Twitter’da Gedsonu yerin dibine sokarak elindeki değeri küçültecek şekilde saçmalayan elemanlar ne düşünüyor acaba? Futbolcunu eleştirirsin o ayrı ama elindeki en potansiyelli oyunculardan birini değersizleştiremezsin. Doğru bir yapılanma ile bazı oyuncuların performanslarının çok artacağını düşünüyorum önümüzdeki yıl.
gedsonu sola yakın oynatacaksın açığa adamın canını alır şu adamı beğenmeyen kimi beğenecek

Çevrimdışı mayguntr

Gedsona bi rot balans yapilsa orta sahamiz hazir Musrati-Gedson-Muci.
Tum transfer butcesini Muci/Musrati tipinde hic riske girmeden 2-3 oyuncuya harcamamiz lazim.
1 stoper, 1 forvet, 1 kanat, 10ar milyon euro ver, baska transfer yapma ben memnunum.
2 tane de kiralik cek yeter.

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Tum transfer butcesini Muci/Musrati tipinde hic riske girmeden 2-3 oyuncuya harcamamiz lazim.
1 stoper, 1 forvet, 1 kanat, 10ar milyon euro ver, baska transfer yapma ben memnunum.

lider stoper Varane, defansı da sırtın alıp kaleye sokacak Lukaku, piyasası hazır düşmüşken kanada Hauge.

Çevrimiçi MUSTAFA_

5-6 milyon euroya okeyim  :)

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimiçi MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimiçi Talisca1903

murati gedson tamam ama muçi daha bir şey göstermedi ben oraya bir  numara koymak lazım derim

Çevrimdışı 38life

Gedson kesinlikle en değerli oyuncumuz. %100'ünü verirse Musrati daha değerli tabii ki. Muçi potansiyeline ulaşırsa o da öyle. Ama Gedson rakibi 1 kişi eksik oynatacak ender futbolculardan biri. Bunu GS maçlarından biliyoruz. Bugün yine gördük. Zaman zaman istediğinde Beşiktaş'ı 12 kişi oynatiyor. Ama sen ahraz bir takım kurup ortasina Gedson koyarsan o adamdan her maç iki kişilik oynamasını da bekleyemezsin. Neden yırtsın kendini?
[ Son Düzenleme: 23 Mayıs 2024, 23:54:34 38life ]
Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimiçi Necmi

Gedson kesinlikle en değerli oyuncumuz. %100'ünü verirse Musrati daha değerli tabii ki. Muçinin potansiyeline ulaşırsa o da öyle. Ama Gedson rakibi 1 kişi eksik oynatacak ender futbolculardan biri. Bunu GS maçlarından biliyoruz. Bugün yine gördük. Zaman zaman istediğinde Beşiktaş'ı 12 kişi oynatiyor. Ama sen ahraz bir takım kurup ortasina Gedson koyarsan o adamdan her maç iki kişilik oynamasını da bekleyemezsin. Neden yırtsın kendini?
takım genelde on kişi oynadığı için gedson anca 11 kişiye tamamlıyor

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Juve Motta ile Bayern Kompany ile anlaşmış.
Su hocalar buraya gelse yangın yerine donerdi.

Klasik yalanımız bizim ligimiz öyle bir lig ki hiç bir şeye benzemez.
Ulan bizim farkımız en fazla futbol yerine çim hokeyi oynadığımızi gormemizdir.

Çevrimiçi kartalizma190399

Ben surekli soyluyorum ama insanlar dusunmeden herkesi cop ilan etmekten bikmiyor.
Masuaku'dan iyi solbek kolay kolay bulamazsin. Saglam bir kampla iyi bir takimda cosar, yeter ki yaninda Colley yerine iyi bir stoper olsun.
Rosier ve Svensson iyi bir takimda asla siritmaz, tabii Rosier mental olarak donmeli.
Musrati-Gedson-Muci bana gore tamam. Salih Ozcan falan bunlarin yanindan bile gecmiyor.
Rashica iyi bir takimin iyi bir dislisi olur.

- Cok net baba bir stoper
- Olabilirse iyi bir partner stoper, cok baba olmasa da Sivok seviyesinde diyelim
- 4-3-3 oynayackasak iyi bir oyunkurucu kanat, 4-1-2-1-2 oynayacaksak iyi bir 8 numara
- Pivot ozelligi olan, gol vurusu ortalama ustu saglam bir santrfor (Weghorst'a tamamim ben)

Bunlari cok iyi bir antrenorle harmanlarsak, 2-3 tane de iyi yedek alirsak takimin cehresi degisir.

Masuaku cok iyi solbek. Rosier-Svensson'dan 1 tanesi kalsa sagbekte idare eder, daha iyisini kolay kolay bulamazsin.
Stopere 2 oyuncu lazim, 1 tane kesin. Talha ve Necip yedek olarak tamamdir.
Musrati-Gedson-Muci tamam, Necip-Salih, kalirsa Amir ve Rashica rotasyonda iyi.
Kanatta Rashica oynar, Semih ve Muleka degisimli oynar, 1 tane cok kaliteli kanat sart ama.
Forvette Muleka ve Cenk yedek olarak iyi, Semih'i de orada kullanabilirsin, ama baba bir gol de atabilen pivot santrfor sart.

4 cok iyi tartisilmayacak transfer, cok iyi bir hoca ve saglam bir sezon basi kampi ve resetlenmis psikoloji'yle saglam gelebiliriz.

Çevrimiçi blackeagle35

Gedson kesinlikle en değerli oyuncumuz. %100'ünü verirse Musrati daha değerli tabii ki. Muçinin potansiyeline ulaşırsa o da öyle. Ama Gedson rakibi 1 kişi eksik oynatacak ender futbolculardan biri. Bunu GS maçlarından biliyoruz. Bugün yine gördük. Zaman zaman istediğinde Beşiktaş'ı 12 kişi oynatiyor. Ama sen ahraz bir takım kurup ortasina Gedson koyarsan o adamdan her maç iki kişilik oynamasını da bekleyemezsin. Neden yırtsın kendini?
Muçi de bence iyi bir santraforla ve takımla potansiyeline ulaşacaktır. Al ver yapacağı olmayan, naptığı belli olmayan bir takımla veriminin olması zordu. Savunma, kanatlar ve ön tarafa çok ciddi takviyeler gerekiyor.

Çevrimiçi Samet Demir

İyi bir kadro ve hoca ile gruplara kalabiliriz.
Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi Necmi

İyi bir kadro ve hoca ile gruplara kalabiliriz.
malmö gelir plase partizan

Çevrimiçi pinehitman

Şu başlığın aşırı aktifleşmesine ihtiyacımız var. Bu takımdan tek bir futbolcu bile görmek istemiyorum.
Abi bizim genel olarak çok aktifleşmeye ihtiyacımız var bence, ben özellikle girip burada benimle benzer yahut farklı fikirleri okumayı ya da transfer istek ve beklentilerini görmeyi seviyorum. Aktif olsak ne güzel olacak

Çevrimiçi ferdi1903

Tutmayın arkadaş böyle topculari, senede 3-5 maç görünür sonra arada bulasın

Gesendet von meinem Pixel 8 Pro mit Tapatalk

Çevrimiçi Necmi

Tutmayın arkadaş böyle topculari, senede 3-5 maç görünür sonra arada bulasın

Gesendet von meinem Pixel 8 Pro mit Tapatalk
bak o üç beş maçtan biri kupa kazandırdı bir gol atıp birde penaltı yaptırdı takım 24 oyuncudan kuruluyor o kadar transfer yapabileceğimize inanıyormusun şu takımdan kimseyi bende görmek istemiyorum ama birde hayatın gerçekleri var üstelik iyi bir hazırlıkla çok daha faydalı olur cenki onuru umutu görmektense salih görmeyi tercih ederim en azından oynadığında maç kazandıran oyuncu

Çevrimiçi underworld

Musratü v3 gedsonu gösteren 3 lü orta saha ile oynamamız.
Salih ve müsrati alanı tutarken gedson önde hep baskı yaptı.
Bu denklemde muçi malesef olmaz, yumuşak bırakıyor

Etiketler: