2024/25 Beşiktaş Transfer Sezonu
2024/25 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2024/25 Beşiktaş Transfer Sezonu Beşiktaş'ın 2024/25 sezonuna ait transferleri bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transferlerle ilgili önerini, düşüncelerini ve

uğur07, sEuL, BlackEagle16, BJKTÜRK23, NioHH, Kapkarakartal, GökhanG, matias_27, blackeagle35, levitate, Samet Demir, hasankale, Ahmet Kömürcüler, Gökhan Kurt, Renton, qp 383, admsngl898, CemMert, Serdar3444, Adem Sarıkaya, Cihan1903, bjkozy, golazokartal, Georgetown, fatihsahin, Yancos, Talisca1903, Umutcan Kaya, balkan-kartal, Koa_lAA, ergin, sefaköykartali, Sinan66, kartal meriç, celiker1, İsmail Özyurt, Monza, murat, mstfgz, doganay, yorgo_d(geodem), uno_bjk, o2bucak, Kartal Ç ve 264 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2024/25 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 94931 defa] 2024/25 Beşiktaş Transfer Sezonu

Çevrimdışı underworld

Yönetimin ömrü çok uzun olmayacak gibi

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Mou dan sonra Roma, De Rossi liderliğinde prangalarindan kurtulmuş gibi oynadı. Mou alınmayacak büyük bir risk.

Çevrimiçi Necmi

Morinho network u ile gelecek. Santos falan abartmayın. Çer çöp denilen son 2 sezonda 2 avrupa kupası aldı adam. Taktik deha kendisi eksi yanı egosu ve oyuncu harcayabilmesi. Ama morinho gelirse, bir çok getiremeyeceğin oyuncuyu güle oynaya getirtirsin. Morinho takımı hayvan gibi kondüsyonlu olur hayvan gibi koşar, antreman videolarını oturup izleyin herif chealse’li star kadroyu iple birbirine bağlayıp takım halinde defans ve hücum öğretiyor. Prime barcelonanın elinden, drogba’yı savunma yaptırarak cl kupası aldı. Eski günlerine dönerse, yeni bir çağ açar türk futbolunda. Bir risk evet tutmassada büyük enkaz bırakır ama tutarsada uzun yıllar domine eder ligi. Önemli olan bu risk alınır mı? Bence alınsın kaybedecek bir şey kalmadı.
iyi kadro kuracaklarsa ben gelsin derim

Çevrimdışı COB

Hüseyin Yücel sponsorun kendisi herhalde. Bir yönetici kupa finalinden önce neden böyle bir açıklama yapsın? Hiç yeri değil.

Çevrimiçi Necmi

Hüseyin Yücel sponsorun kendisi herhalde. Bir yönetici kupa finalinden önce neden böyle bir açıklama yapsın? Hiç yeri değil.
hoca kalacağını düşünmüyordur herhalde bu açıjlama kimi etkiler sence negatif olarak dipdeyiz zaten belki pozitif etkisi olur negatif olamayacağı kesin

Çevrimiçi levitate

babaya saygım sonsuz, roma dönemini kötü bulmuyorum ama bilemeduuum
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi kartalizma190399

Morinho network u ile gelecek. Santos falan abartmayın. Çer çöp denilen son 2 sezonda 2 avrupa kupası aldı adam. Taktik deha kendisi eksi yanı egosu ve oyuncu harcayabilmesi. Ama morinho gelirse, bir çok getiremeyeceğin oyuncuyu güle oynaya getirtirsin. Morinho takımı hayvan gibi kondüsyonlu olur hayvan gibi koşar, antreman videolarını oturup izleyin herif chealse’li star kadroyu iple birbirine bağlayıp takım halinde defans ve hücum öğretiyor. Prime barcelonanın elinden, drogba’yı savunma yaptırarak cl kupası aldı. Eski günlerine dönerse, yeni bir çağ açar türk futbolunda. Bir risk evet tutmassada büyük enkaz bırakır ama tutarsada uzun yıllar domine eder ligi. Önemli olan bu risk alınır mı? Bence alınsın kaybedecek bir şey kalmadı.

Eski gunlerine donebilse zaten bizden kat kat yuksek butceli iyi takimlarda son 4-5 sene donerdi. Donemedi.
Bu arada Mourinho'ya cok acayip bir hayranligim var. Ama sampiyonluk barajinin bu kadar yuksek oldugu bir ligde defansif tarzda bir hoca getirmek intihar, bu Mourinho olsa bile.
Bu arada hoca adayi olarak ayni listede Nuri Sahin, Senol Gunes ve Mourinho'nun gectigi bir ortamda stratejinin, planlama'nin zerresi yoktur.
Yani kisacasi ANC yonetiminden farksiz olarak yine zar atacagiz, tutarsa artik.

Çevrimiçi MUSTAFA_

Morinho için olumlu yaklaşmıyorum ama iyi kadronun kurulmasını ve bazı oyuncuların gelmesini sağlayacağı için az da olsa olumlu bakabilirim. En azından Morinho gitse bile arkasında bazıları gibi enkaz bırakmaz  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimiçi Sefa Kara

Mourinho Defansif oynatır,

Defansif oynatır
Defansif oynatır
Defansif oynatır
Defansif oynatır
Defansif oynatır
Defansif oynatır
Defansif oynatır
Defansif oynatır
Defansif oynatır
Defansif oynatır

Santostan farkı olmazz!!!!!!

Çevrimiçi Necmi

Morinho için olumlu yaklaşmıyorum ama iyi kadronun kurulmasını ve bazı oyuncuların gelmesini sağlayacağı için az da olsa olumlu bakabilirim. En azından Morinho gitse bile arkasında bazıları gibi enkaz bırakmaz  :tabe:
kadroyu kursun kampıda yaptırsın sonra kovarız 😂 alıştık nasılsa 😎

Çevrimiçi gokhans

kadroyu kursun kampıda yaptırsın sonra kovarız 😂 alıştık nasılsa 😎
düşünsene mou’yu getirip transferleri ve kamp yüklemeyi yapıp 7.hafta medya baskısıyla şenol güneş getiriyormuşuz :D
Bazen direnmek gerekir hayata.. Aslolan hayattır. Hayatta Beşiktaş..!!!

Çevrimiçi Necmi

düşünsene mou’yu getirip transferleri ve kamp yüklemeyi yapıp 7.hafta medya baskısıyla şenol güneş getiriyormuşuz :D
😳 abartmayalım 😅

Çevrimiçi Sefa Kara

Çevrimiçi Necmi

gerçi şenol öyle hazır takımı şampiyon yapar
Morinyo konuşuyorlarsa bunlar takımı silme değiştirecek herhalde bu takıma gelmez o başka türlü

Çevrimiçi Talisca1903

Talisca yazınca pahalı diye yangın yapıyorsunuz ne oldu Maurinho gelecek denilince kulağınızın arkasına yatıyorsunuz

Çevrimiçi Necmi

30 m oha çüşşş

Çevrimiçi blackeagle35

Mourinhonun gelmesini istemem ama şu hakemlerin tavırları açısından harika olur gelmesi.

Çevrimiçi Sefa Kara

30 m oha çüşşş

Daha transfer için isteyeceği bütçe yok burda bizim 30 milyon € luk transfer bütçesi 100 milyon €çıkar taksitli oyuncular aldırır bize sonra bırakır gider sezon ortası tazminatını da veririz alacağı bütün parayı alır öyle gider enkaz bırakır.Bu adam olmaz bize santostan beter oluruz.

Çevrimiçi Talisca1903

Maurinho büyük isim o zaman futbolcularda büyük olacak kesin yapılanma modern futbol sevdalısı tayfa yine terse düşecek gibi Santos’tan sonra😎😎

Çevrimiçi levitate

Mourinho Defansif oynatır,

Defansif oynatır
Defansif oynatır
Defansif oynatır
Defansif oynatır
Defansif oynatır
Defansif oynatır
Defansif oynatır
Defansif oynatır
Defansif oynatır
Defansif oynatır

Santostan farkı olmazz!!!!!!
defansif oynatmaz rakibe göre oynatır, ama bu bizim ligde tutmaz

avrupa'da falan yürütür ama romayla iki kere üst üste final gördü mesela
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi Samet Ç

İyi para bu paraları hocaya verip 3 milyonluk transfer kovalama işine girmeyiz umarım bu arada Mourinho tutarsa bu işten en karlı çıkacak olan adam Hüseyin Yücel

Çevrimiçi levitate

çüşşş

ne kolejmiş be kardeşim öğrenci başına 1 m euro mu alıyorsunuz

Çevrimiçi gokhans

30 m oha çüşşş
bildiğim kadarıyla çok geniş bir teknik ekibi var. Her mevki için özel bir antrenörü, ayrı bir kondüsyon ve yükleme ekibi, analizcileri baya bi kamyon adamla gelir 😁 ama senelik 15 çok para ya, cebinden ödeyecekse sponsor oluyorsa sıkıntı yok😂 kolay adam harcıyor ama koşmayanı, umursamazları kralı olsa siler. Bugün masuaku’yu direk silerdi mesela😂
Bazen direnmek gerekir hayata.. Aslolan hayattır. Hayatta Beşiktaş..!!!

Çevrimiçi Talisca1903

çüşşş

ne kolejmiş be kardeşim öğrenci başına 1 m euro mu alıyorsunuz
hahahah som altından yapılmış sıralar felan

Çevrimiçi levitate

İyi para bu paraları hocaya verip 3 milyonluk transfer kovalama işine girmeyiz umarım bu arada Mourinho tutarsa bu işten en karlı çıkacak olan adam Hüseyin Yücel
hasan başkan yüksek ihtimalle 2-3 dönem yapıp bırakacak (sanki bunu demişti gibi), kendini sonrasına hazırlıyor

Etiketler: