2024/25 Beşiktaş Transfer Sezonu
2024/25 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2024/25 Beşiktaş Transfer Sezonu Beşiktaş'ın 2024/25 sezonuna ait transferleri bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transferlerle ilgili önerini, düşüncelerini ve

kartalizma190399, Kapkarakartal, Zafer55, ergin, Sefa Kara, annoca, radiohead, Samet Demir, Yancos, levitate, Gökhan Güvenç, Gökhan Kurt, fatihsahin, kartal meriç, Necmi, Fatih_, doganay, gokhans, Özgür Gültekin, Akil Emre, kahyaoglueren, Cihan1903, Georgetown, golazokartal, hasankale, Mehmet57, atikbayram, Savaş, blackeagle35, tolga1903, BlackEagle16, Bülent Yiğitcan, Renton, underworld, qp 383, sting1981, Dogan1903, BJKTÜRK23, eryigitcaner, kaan77, 19YMK03, murat baltacı, Sinan66, besiktasimoley, ugurkartalizma ve 315 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2024/25 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 137993 defa] 2024/25 Beşiktaş Transfer Sezonu

Çevrimiçi Talisca1903

Razvan'a da birşey bulur bizim taraftar hayvan gibi hücum oynatan adam lazım domestik ligde o da Knutsen hem yanında Gronbaek'i de getirsin
groanbeki bize yedirmezler gibi? Ben Schik gibi Mitroviç gibi fizikli santrofor bekliyorum sen SChik yzınca bir umut oluştu hafiften inşallah olur

Çevrimiçi Özgür Gültekin

groanbeki bize yedirmezler gibi? Ben Schik gibi Mitroviç gibi fizikli santrofor bekliyorum sen SChik yzınca bir umut oluştu hafiften inşallah olur

Gronbaek i devre arası 10 m euroya vermediler. Muhtemelen Avrupa Şampiyonası sonrası 20+ bir bedelle satarlar
Emil Breivik daha gerçekçi bir hedef olur.

Çevrimiçi Sefa Kara

gsden nefret ederim ki öyle böyle değil ama şampiyonluk konusunda fener olacağına gs olsun fener iyice dağılsın

gs şampiyonluğunu isteyen biri Beşiktaşlı olamaz kusurta bakmayın.

Fenerin bizim şampiyonluğunu caldıgını ben hiç bilmiyorum adına besteler yazılmış en az 5 şampiyonlugumuzu calmıs bir takımın şampiyon olmasını istemek akıl tutulması

Çevrimiçi Sefa Kara

Önerin ne?

tepki gösterebilirsiniz.

Santos gitsin sergen gelsin şenol gelsin demek çözüm değil bu tff başkanı ve hakemleri ile birlikte kimi getirirsen getir istersen messi,ronaldo getir şampiyon yaptırmazlar önce bunları yiyin.

Çevrimiçi underworld

Onana, rosieri yollayan onu yollamazmıydı sence kardeşim. Adamı isteyen yok, olsada maaşını abu beğenmez.
Fulya da ot yolsunlar, sürünsünler...
3 sefer bizi sattı artık futbol da adı unutulmalı

Çevrimiçi Talisca1903

Fenerin bizim şampiyonluğunu caldıgını ben hiç bilmiyorum adına besteler yazılmış en az 5 şampiyonlugumuzu calmıs bir takımın şampiyon olmasını istemek akıl tutulması
fenerin dağılması lazım ha fener ha gs ikiside leş en azından biri dağılsın diğeriyle uğraşırım gs Allah belasını versin yazdığına dikkat et benim temmenim kendi takımım adına 2 tane pislikten hangisinin kazancı bana yarar düşüncesi
bir daha böyle bir şey yazma

Çevrimiçi Samet Ç

https://www.transfermarkt.com.tr/matt-oriley/profil/spieler/406634

Buraya yazdığım oyunculardan biri bu Celtic bu adamı İngiltere League Two'dan (4.lig) 1.8 milyona aldı şimdi Atletico istiyor Muci ile birlikte izlemek isterdim. Yine Pinherio'nun adının geçtiği zamanlar Lino'yu yazmıştım 6.5 milyona Atletico yaptı bizim yönetim Muleka'ya 3.5 verdi :D

Çevrimiçi Samet Ç

Schick, Cornet ve Ahmedhodzic'i çok istiyorum 50 tane adam alınacağına böyle 4-5 adam alsınlar zaten iki şekildede hemen hemen aynı para harcanıyor

Çevrimiçi Samet Demir

Bir Beşiktaşlı sadece Beşiktaşın şampiyonluğunu ister. Bizim harici kim şampiyon olursa olsun önemsizdir.
Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi Samet Demir

Schick, Cornet ve Ahmedhodzic'i çok istiyorum 50 tane adam alınacağına böyle 4-5 adam alsınlar zaten iki şekildede hemen hemen aynı para harcanıyor
Samet Aybaba'da geçen haftaydı sanırım o minvalde açıklama yaptı. Yazında bir çok adam yerine Musrati ve Muci gibi az ama kaliteli adamlar alacağız dedi.
Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi Sefa Kara

fenerin dağılması lazım ha fener ha gs ikiside leş en azından biri dağılsın diğeriyle uğraşırım gs Allah belasını versin yazdığına dikkat et benim temmenim kendi takımım adına 2 tane pislikten hangisinin kazancı bana yarar düşüncesi
bir daha böyle bir şey yazma

şampiyonlar ligi var diye deli gibi para harcamıs zaha,tete,ziyech bütün vasatları toplamıs şampiyon olamazsa elinde ki oyuncuları cıkartmakta zorlanıp mevcut kadro ile devam etmek zorunda kalacak olan gs dağılmaz mı ? Koç dağılmaz 10 senedir şampiyon olamıyorlar yine dağılmıyorlar transfer yapıyorlar.

Dağılma mevzusunu pas geçiyorum gs şampiyonlugunu isteyeceğimi Allah canımı alsın daha iyi akıl sağlımı kaybetsem yine böyle bir şey istemem ben en azından kendi adıma sizi bilmiyorum siz istediniz.

Çoğu Beşiktaşlıysa sorsak feneri istiyor zaten.5 şampiyonlugumuzu calmıs halen calmaya devam eden bir takımı isteyeni ilk defa goruyorum.

Çevrimiçi Sefa Kara

Bir Beşiktaşlı sadece Beşiktaşın şampiyonluğunu ister. Bizim harici kim şampiyon olursa olsun önemsizdir.

%100 katılıyorum. :claps:

Çevrimiçi Talisca1903

şampiyonlar ligi var diye deli gibi para harcamıs zaha,tete,ziyech bütün vasatları toplamıs şampiyon olamazsa elinde ki oyuncuları cıkartmakta zorlanıp mevcut kadro ile devam etmek zorunda kalacak olan gs dağılmaz mı ? Koç dağılmaz 10 senedir şampiyon olamıyorlar yine dağılmıyorlar transfer yapıyorlar.

Dağılma mevzusunu pas geçiyorum gs şampiyonlugunu isteyeceğimi Allah canımı alsın daha iyi akıl sağlımı kaybetsem yine böyle bir şey istemem ben en azından kendi adıma sizi bilmiyorum siz istediniz.

Çoğu Beşiktaşlıysa sorsak feneri istiyor zaten.5 şampiyonlugumuzu calmıs halen calmaya devam eden bir takımı isteyeni ilk defa goruyorum.
ikiside aynı renkin laciverti benim için zerre fark yok gözümde ben çıkarıma bakarım yumurta tavuk olayında ben horozum diğerleri beni bağlamaz ki burada gsye en çok söven adam benim ne anlatıyorsun

Çevrimiçi Sefa Kara

ikiside aynı renkin laciverti benim için zerre fark yok gözümde ben çıkarıma bakarım yumurta tavuk olayında ben horozum diğerleri beni bağlamaz ki burada gsye en çok söven adam benim ne anlatıyorsun

konuyu kapatıyorum. :locked:

gsden nefret ederim ki öyle böyle değil ama şampiyonluk konusunda fener olacağına gs olsun fener iyice dağılsın

Çevrimiçi gokhans

Bu sezon fener olur inş. Şu faiş sözleşmeler biyerlerinde patlasın, gs nefretim o kadar büyükki, çalınan şampiyonluğu geçtim yıldızımız var adamlar en az 5 şampiyonluk çalmıştır. Fetö ilişkileri, lobileri, devlet içinden arazi cukkalamalar, tff mhk ittirmeleriyle israil bile daha sempatik kalıo bunların yanında. Bunlar sadece türk futboluna değil devletede zarar. Heriflere florya, kemerburgaz heryerden arazi verip enlak konutla proje yapıp rant cepliyorlar. Yemişim horozunu tavugunu, inş fener olur.
Bazen direnmek gerekir hayata.. Aslolan hayattır. Hayatta Beşiktaş..!!!

Çevrimiçi Talisca1903

fener olur diyince iyi Beşiktaşlı mı olunuyor bu saçma bir tartışma başlatana iade edip Gedson oynamazsa pas yapacağını sanan taraftarımıza bu maç net bir şeyler göstermiştir umarım.
cenkinde rashicanın da semihinde arkasını toplayan adam bu işte olmayınca sonuç bu sğbek felan de değildir ayrıca çok kaliteli bir orta saha oyuncusudur sağlam bir takımda neler yapacağını da tahmin etmek çok zor değil

Çevrimiçi gokhans

fener olur diyince iyi Beşiktaşlı mı olunuyor bu saçma bir tartışma başlatana iade edip Gedson oynamazsa pas yapacağını sanan taraftarımıza bu maç net bir şeyler göstermiştir umarım.
cenkinde rashicanın da semihinde arkasını toplayan adam bu işte olmayınca sonuç bu sğbek felan de değildir ayrıca çok kaliteli bir orta saha oyuncusudur sağlam bir takımda neler yapacağını da tahmin etmek çok zor değil
yorumu sefa’ya yapıyorum, sataşmayı senden alıyorum. İki laf edincede ağlıyorsun sonra. Çok büyük bir futbol cahili olduğunu düşünüyorum ve forumda bir çok kişi buna hemfikir ama sadece senin haberin yok. Gedson olsaydı keşke, rashiica’da oynamasaydıda bi görseydik bakalım ne olacaktı. Mevzu koşması, top alması değil, pas oyununda olmaması, pozisyon bilgisi olmaması. Herif 10/2 dikine pas ortalamasıyla oynuyor tek yaptığı basmak, elinde iki tane regista gibi pas yapan adam olmadan gedson’u oynatamazsın. Futbol öğren, ciddiyim ya..
[ Son Düzenleme: 03 Mart 2024, 22:55:45 gokhans ]
Bazen direnmek gerekir hayata.. Aslolan hayattır. Hayatta Beşiktaş..!!!

Çevrimiçi Akil Emre

Her büyük maçta son 10 yıldır takımı sabote eden isim neciptir hiç sistemini bozmaz yeter artık, sezon sonu ilk iş ayağı temiz hem sağ hem sol stoper almak olmalı, haftalardır necip güzellemesi ve pas özürlü colleyle beraber bence maça başlarken kaybettik. Necip colley en fazla yedek olur, cenk ise sözleşme uzatmadan vedalaşak ilk oyuncu olmalıdır. Amarteyin topçu olduğunu düşünmediğim için yorum yapmıyorum.

Çevrimiçi Talisca1903

yorumu sefa’ya yapıyorum, sataşmayı senden alıyorum. İki laf edincede ağlıyorsun sonra. Çok büyük bir futbol cahili olduğunu düşünüyorum ve forumda bir çok kişi buna hemfikir ama sadece senin haberin yok. Gedson olsaydı keşke, rashiica’da oynamasaydıda bi görseydik bakalım ne olacaktı. Mevzu koşması, top alması değil, pas oyununda olmaması, pozisyon bilgisi olmaması. Herif 10/2 pas ortalamasıyla oynuyor tek yaptığı basmak, elinde iki tane regista gibi pas yapan adam olmadan gedson’u oynatamazsın. Futbol öğren, ciddiyim ya..
sana yazmadım sen neden atladın gedson olmayınca gördün neler olduğunu musrati bile paspas oldu haklısın pas oyununu bozuyor kimle yapacaksak pas oyununu

ben futbol cahili olarak rebic te ne dediysem rashica da da aynısını diyorum bakalım zamn gösterir ne olduğunu

Regista felan yazınca da nasıl havalı oluyor değil mi böyle yazınca daha mı havalı hissediyorsun büyük futbol uleması

elimzde kraı vardı registanın pjaniç yanına koşacak adam koyamayınca o bile tutmadı sen devam et hafta gedson gelecek ve Musrati tekrardan 10 numara top oynayacak aha yazdım buraya sakın silme yazdıklarını ben futbol cahili mi haklıyım sen mi ?
Göreceğiz bakalım tüm forum şahit hemfikir olduklarında gelsin beraber izleyelim bakalım maçı

Çevrimiçi Necmi

Bu sezon fener olur inş. Şu faiş sözleşmeler biyerlerinde patlasın, gs nefretim o kadar büyükki, çalınan şampiyonluğu geçtim yıldızımız var adamlar en az 5 şampiyonluk çalmıştır. Fetö ilişkileri, lobileri, devlet içinden arazi cukkalamalar, tff mhk ittirmeleriyle israil bile daha sempatik kalıo bunların yanında. Bunlar sadece türk futboluna değil devletede zarar. Heriflere florya, kemerburgaz heryerden arazi verip enlak konutla proje yapıp rant cepliyorlar. Yemişim horozunu tavugunu, inş fener olur.
eğer bu iş dua ile istemekle oluyorsa ikiside olmasın lig iptal olsun
Biri olacaksada kimin olduğu umrumda değil ama ben feneri ezeli rakibimiz olarak görüyorum gs nin benim gözümde hiç bir değeri yok onu muatap alıp olsun yada olmasın bile demem

Çevrimdışı Serdar3444

Herkes birbirine  sadece fikrini anlatsa sorun olmayacak ama bazıları dayatıyor, eleştiriyor, hayatın tüm öfkesini birbirinin üzerine yıkıyor... Eleştirisi bile kendi fikrine gelen üzerinden... Bu maçta ki öfkeden sonrada ben dili fazla baskın oldu, normaldir....
Burada hiçbirimizin fikri değişmeyecek, sadece birbirimize öfkeleneceğiz o kadar. Herkesin futbol bilgisi var zaten ama bakış açıları farklı... İkna olmayacağız yani...
Mesela G.S. Benim için en zayıf nokta; şeytaniliğin, kötülüğün, art niyetin, fitnenin Türkiye futbol şubesidir gözümde, G.S. Denilince midem bulanır, içime tiksinti gelir.
Fener ise benim için kibir'in, egonun, olmamışlığın karşılığıdır. Masum olduklarını da hiç düşünmüyorum. Ama Fenerbahçe beni çokta rahatsız etmez, hele adamlara çekilen operasyonları görünce sevmesem de midemi bulandırmaz...
Bizim için en büyük tehlike her zaman bize operasyon çekenler oldu, olmaya da devam edecek.... Operasyon çekenlerde, bu işi meslek haline getirip profesyonelce çekebileceklerde belli aslında...

Çevrimdışı Umutcan Kaya

Sinirle hocanın gitmesini istedim lakin imajımız yeterince zedelendi bunu da şimdi gönderirsek, hocalar gözünde kara liste takımı olacağız kimse gelmez, elinde (...) bir oyuncu topluluğu var. Sıfır yükleme yapılmış yetenekten yoksun bi kadro, ama be kardeşim şu değişikliklerin niye saçma? Cenk,necip ısrarın niye amarteyi oynatmak nedir yav, bitmiş abuyu niye son 10 dakika alıyorsun kaç maçtır adam cayır cayır ben öylesine çıkacağım sahada duracağım diye bağırıyor. Madem hücum oyuncusu alacaksın muçiyi at ileri demir egeyi çek arkaya, farklı bir şey olsun belki olur diye bekleriz diğer senaryoyu denedin olmuyor işte
Sadece Beşiktaş

Çevrimdışı Serdar3444

Sinirle hocanın gitmesini istedim lakin imajımız yeterince zedelendi bunu da şimdi gönderirsek, hocalar gözünde kara liste takımı olacağız kimse gelmez, elinde (...) bir oyuncu topluluğu var. Sıfır yükleme yapılmış yetenekten yoksun bi kadro, ama be kardeşim şu değişikliklerin niye saçma? Cenk,necip ısrarın niye amarteyi oynatmak nedir yav, bitmiş abuyu niye son 10 dakika alıyorsun kaç maçtır adam cayır cayır ben öylesine çıkacağım sahada duracağım diye bağırıyor. Madem hücum oyuncusu alacaksın muçiyi at ileri demir egeyi çek arkaya, farklı bir şey olsun belki olur diye bekleriz diğer senaryoyu denedin olmuyor işte

Hocanın pili bitti, ona en çok sahip çıkabilecek yönetim için bile bitmiş olmalı. Bundan ötesi hem yönetimin kendisine hem de takıma kötülüktür.
Muhtemelen Haziran'da yollar ayrılır....

Çevrimdışı Umutcan Kaya

Ben görüşüme göre

Gitmesi gerekenler;

- abu
- amartey
- cenk
- tayfur
- umut
- rebic
- ghezzal
- muleka (üçüncü forvet kalacaksa kalsın yoksa satılsın)
- salih (yedek olarak kalmayı sorun etmeyecekse kalsın)
- onur (emin değilim yedek olarak kalabilir ama benim gözümde alternatif içinde yine yetersiz)

- Ve mert ona aynı yazı yazmak istedim. Şuan takım çok kötü göze batmıyor bu sene ama öyle maçları var ki mert nerde diyorum. Mental açıdan çok hassas birisi gibi maça kendini vermediği an o maö bizim için otomatik bitiyor. Öyle maçları da var ki bizi oyunda tutuyor şenol biraz daha kaldıysa onun sayesinde mesela, beğenirim kendisini önceliğimiz kalecimi değil ama eğer imkan varsa olacaksa kaleci de bakmamız lazım hem merte rakip biri çıkar hem de en azından kafamızda soru işareti olmaz
Sadece Beşiktaş

Etiketler: