UEFA Konferans Ligi D Grubu "5. Maç" Beşiktaş 0-5 Club Brugge
UEFA Konferans Ligi D Grubu "5. Maç" Beşiktaş 0-5 Club Brugge

Beşiktaş Forum|UEFA Konferans Ligi D Grubu "5. Maç" Beşiktaş 0-5 Club Brugge Tarih : 30.11.2023 Saat : 21:00 Stadyum : Beşiktaş Stadyumu Hakemler : David Šmajc - David Gabrovec - Tomaž Cerne - Dejan Balažič VAR: Alen

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

UEFA Konferans Ligi D Grubu "5. Maç" Beşiktaş 0-5 Club Brugge  [Okunma sayısı 5965 defa] UEFA Konferans Ligi D Grubu "5. Maç" Beşiktaş 0-5 Club Brugge

Çevrimiçi Necmi

Tarih : 30.11.2023
Saat : 21:00
Stadyum : Beşiktaş Stadyumu
Hakemler : David Šmajc - David Gabrovec - Tomaž Cerne - Dejan Balažič
VAR: Alen Borošak - Dragoslav Perič
Yayın : Exxen

Çevrimdışı Sefa Kara

Çevrimiçi MUSTAFA_

Ülke puanı ve itibarımız için önemli.
İkisinin de önemi yok bu aşamada. Elimizdeki kadro devre arasına kadar sağlam kalsın yeter.

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı Sefa Kara

İkisinin de önemi yok bu aşamada. Elimizdeki kadro devre arasına kadar sağlam kalsın yeter.

Bu kadar rezil grupta 1 puanda kalmak beni üzer.

Çevrimiçi Necmi

Bu kadar rezil grupta 1 puanda kalmak beni üzer.
herkesi üzüyor zatende yemişim ülke puanını

Çevrimiçi mellfred

brugge muhtemelen top göstermez
minımum 2 fark bekliyorum

Çevrimiçi sEuL

Onur mu stoper oynayacak Tayfur mu?

Yani hicbir hedefimizin olmadigi bir mecrada bu kadar eksik varken neden alt yapidan bir stoper oynatilmaz hic anlayamiyorum. Onur sag bek olarak yetersiz kaliyorken stoperde heralde ucup kacacak.

Birde, umarim birgun Cenk ile Abou'yu kaldiracak bir orta sahanin olmadigini anlayacak teknik taktik kapasiteye sahip bir hocamiz olur. Bu ikilinin oldugu bir 11'de top rakipteyken sahada 9 kisi mucadele etmek zorunda kalacagiz her zaman.

Çevrimdışı zubeyirbaya

şu kırık dökük halimizle hiç karşılaşmak istemeyeceğimiz bir takım. umarım çok acı çektiren bir maç olmaz. 11imiz filan çok kötü bahtiyar mecburiyetten yine stoper galiba. şu aytuğu filan oynatsaydın keşke hocam.

Çevrimdışı zubeyirbaya

Yani hicbir hedefimizin olmadigi bir mecrada bu kadar eksik varken neden alt yapidan bir stoper oynatilmaz hic anlayamiyorum. Onur sag bek olarak yetersiz kaliyorken stoperde heralde ucup kacacak.

Birde, umarim birgun Cenk ile Abou'yu kaldiracak bir orta sahanin olmadigini anlayacak teknik taktik kapasiteye sahip bir hocamiz olur. Bu ikilinin oldugu bir 11'de top rakipteyken sahada 9 kisi mucadele etmek zorunda kalacagiz her zaman.

ben bahtiyar sandım ama bilmiyorum

Çevrimdışı Sefa Kara

böyle galiba.

Ersin
Onur    Demir Ege     Omar      Bahtiyar

Oxled         Salih

Cenk            Tayfur                 Rebic

Aboubakar

Çevrimdışı zubeyirbaya

öyle abuk bir takımız ki kimin nerde oynayacağıyla ilgili 5 ayrı fikirde bulunulabilir  :D takımda nerde oynadığı belli olmayan bir ton oyuncu var her yerde oynayabilen oyuncu diyorlar bunlara ama aslında hiç bir yerde tam oynamayan oyuncu da demek

Çevrimiçi Özgür Gültekin

çok çok zor maç.
Umarım saçma bir sonuç çıkmaz.

Çevrimiçi ferdi1903

Allah verede bir rezillik yasamasak bari

Gesendet von meinem Pixel 8 Pro mit Tapatalk

Çevrimiçi Samet Demir

?t=9wbi4z2q4q6gaRYYCEvxFA&s=19

Şuna anlam veremedim yıllardır. 2 sağ ayaklı stoper tandemi oluyorda, 2 sol ayaklı neden hocalara ters geliyor?
Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi Talisca1903

böyle galiba.

Ersin
Onur    Demir Ege     Omar      Bahtiyar

Oxled         Salih

Cenk            Tayfur                 Rebic

Aboubakar
böyle bakınca oluru var gibi zaten başkaca da adam yok oynayacak

Çevrimiçi Talisca1903

?t=9wbi4z2q4q6gaRYYCEvxFA&s=19

Şuna anlam veremedim yıllardır. 2 sağ ayaklı stoper tandemi oluyorda, 2 sol ayaklı neden hocalara ters geliyor?
iyi mi bu aytuğ Samet izledin mi  daha önce? Yoksasırf genç diye koparılan yaygara mı

Çevrimiçi levitate

hoca geldiğin gibi bahtiyar sol bek yapamaz dedin ama bu maç sol beke atmışsın. yanlış bilmiyorsam aytuğ sol bek'te oynayabiliyor denesen nolurdu yani
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi levitate

Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi ferdi1903

Ne ara gol yedik yazıklar olsun be

Çevrimiçi mellfred

yuh maçı açtım yemişiz
yani bekliyorduk ama

Çevrimiçi ferdi1903

Eyvah eyvah sanırım çok kötü bir sonuç geliyor

Etiketler: