UEFA Konferans Ligi D Grubu "5. Maç" Beşiktaş 0-5 Club Brugge
UEFA Konferans Ligi D Grubu "5. Maç" Beşiktaş 0-5 Club Brugge

Beşiktaş Forum|UEFA Konferans Ligi D Grubu "5. Maç" Beşiktaş 0-5 Club Brugge Tarih : 30.11.2023 Saat : 21:00 Stadyum : Beşiktaş Stadyumu Hakemler : David Šmajc - David Gabrovec - Tomaž Cerne - Dejan Balažič VAR: Alen

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

UEFA Konferans Ligi D Grubu "5. Maç" Beşiktaş 0-5 Club Brugge  [Okunma sayısı 5966 defa] UEFA Konferans Ligi D Grubu "5. Maç" Beşiktaş 0-5 Club Brugge

Çevrimiçi Necmi

Gol yememiz için kaleyi tutması yeterli kalecisiz oynarım yinede bununla oynamam hiç olmazsa ilerde bir fazla olurum

Çevrimiçi levitate

Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı Ahmet Kömürcüler

Onur neden varsin? Genel olarak neden varsin yani?
2015-2016 ve 2016- 2017 sezonları Şampiyonu BEŞİKTAŞ!

Eğer bir gün benim sözlerim bilimle ters düşerse bilimi seçin..

-Mustafa Kemal Atatürk

Çevrimiçi tolga1903

E rıza hocam elinde stoper orijinli çocuk varken şu yetenek fukarası onur'u daha geçen maç sağ öne falan almışken stoper oynatıp bizi madara etmenin ne anlamı vardı 5den aşağı yerse başarı sayarım şu kadro

Çevrimiçi Necmi

Çebi işi biliyor nasılsa şenolun yüzünden hepsi sakatlanacak bari çok para vermeyelim sakat oyuncu alalım demiş
Bu arada cenk oynuyormu daha adını duymadım

Çevrimiçi kartalizma190399

Elimizde iyi kotu altyapidan stoper olarak cikmis 2 stoper varken, ki biri milli takimda oynuyor, onur bulut stoper olarak oynayacak, bu performansi sergileyecek ve sonra altyapi dusmanligi yok, altyapi oyunculari kotu ondan oynamiyorlar, hocalar onyargili falan degil diyecegiz oyle mi?

Çevrimiçi kartalizma190399

?t=9wbi4z2q4q6gaRYYCEvxFA&s=19

Şuna anlam veremedim yıllardır. 2 sağ ayaklı stoper tandemi oluyorda, 2 sol ayaklı neden hocalara ters geliyor?

Bu hocalar cunku liyakatsiz bombos ondan. Hala anlayamadik bir turlu.

Çevrimdışı 38life

Ben bugün Beşiktaş futbol A takımının maçı var zannediyordum meğersem Beşiktaş ampute futbol takımının maçı varmış. Ama ampute futbola verilen değer hoşuma gitti. Exxen'i tebrik ederim.
Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimiçi Necmi

Elimizde iyi kotu altyapidan stoper olarak cikmis 2 stoper varken, ki biri milli takimda oynuyor, onur bulut stoper olarak oynayacak, bu performansi sergileyecek ve sonra altyapi dusmanligi yok, altyapi oyunculari kotu ondan oynamiyorlar, hocalar onyargili falan degil diyecegiz oyle mi?
hadi hepsi ön yargılıydı diyelim rıza neden ön yargılı olsun

Bu takima bir tane necip yeter. Onur ve bahtiyara gerek yok. Bir oyuncuda her mevkide oynamayiversin. Altyapi oyunculari bu gunler icin var riza hocam.

-Mustafa Kemal Atatürk

-Mustafa Kemal Atatürk

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Takımda fizik gücü biraz futbolcuya benzer 2 oyuncu Gedson ve Muleka 11 de yok.
Cenk, kendi kanadında gelen atakta orta sahadaki Salihe elle basmasıni gösteriyor, top rakipteyken yürüye yürüye maç izleyip talimat yağdırıyor.
Abou ise ağır konuşacağım ancak çok net satış modunu açmış ve asla gelmemeliydi. (Can çıkar huy çıkmaz.)
Bence Rıza Hoca da sınıfta kaldı, takımın papazlarindan çok net korkuyor. Asla iyi bir yabancı oyuncu grubunu yönetemez.

Çevrimdışı Unnamed

En başta söyleyeyim Trabzonlu Şenol Güneş'i zerre sevmem. Şu kadroyu sahaya Rıza hoca değil de Şenol Güneş çıkarsaydı forumda 50 tane söven olurdu. Şimdi hepsi sus pus.

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Bu arada biz oynuyoruz zanneden olabilir ama Brugge şu an antrenman modunu açmış durumda.
Tur için ilk yarıda 5 gole ihtiyaç duysalar o 5 golü de atarlardı. Acı ama gerçek.

Çevrimiçi Talisca1903

sahada oynamaya çalışan tek adam tayfur
 ege ve ox da eh işte diğerleri yok hükmünde

Çevrimiçi Necmi

En başta söyleyeyim Trabzonlu Şenol Güneş'i zerre sevmem. Şu kadroyu sahaya Rıza hoca değil de Şenol Güneş çıkarsaydı forumda 50 tane söven olurdu. Şimdi hepsi sus pus.
rızayı pek sevmem başka takımlarda çalışırken yaptıkları yüzünden gelmesinide istemedim ama şu rezillikte onun suçu ne ıyuncuların hepsi sakat şu takım böyle çıkıyorsa bu şenolun eseri bütün oyuncularda kas sakatlığı var bir ikisi hariç geri kalanlar şenolun marifeti

Çevrimdışı zubeyirbaya

herkes rıza hocayı geçici hoca olarak görüyor. ikincisi zaten adam şenol'un da emekleriyle berbat kurulmuş ve yönetilmiş bir takımın ortasına düştü sakatlıktan takımın yarısını görme görmedi. lig maçlarında zaten eleştirdik bi vizyonu yok diye ama artık elinde sahaya çıkaracak takım bile kalmadı sayılır bir şey diyemiyoruz.

Çevrimdışı zubeyirbaya

daha da korkunç şeyler görmeden şu takım kendini devre arasına atsın ne olur ya maçı artık izleyecek mecalim de kalmadı. rıza hoca da fb maçında en azından ayakta durabilen bir takım çıkarmanın hesabını yapsın.

Çevrimiçi ferdi1903

Sahadaki su eziklik rezil futbolu görmek beni kahrediyor, Allah b....... Versin Çebi ve avaneleri

Gesendet von meinem Pixel 8 Pro mit Tapatalk

Çevrimiçi Necmi

Çebi staddamısın izliyormusun takımı bu takım senin eserin

Çevrimiçi Necmi

Abu bırak adam ağır haraket etsin derdin ne 👿

Çevrimiçi fatihsahin

Bayern e Manu ya kafa tutan rakibimiz burugge e antrenman yaptıran biz.

SM-S911B cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

siyah beyaz

Çevrimiçi ferdi1903

Reziller bide birbirlerini engelliyorlar

Gesendet von meinem Pixel 8 Pro mit Tapatalk

Çevrimiçi levitate

Çebi staddamısın izliyormusun takımı bu takım senin eserin

seçim kararı alındığından beri saddam gibi saklanıyor, kongreye geleceğinden bile şüpheliyim
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Etiketler: