37. Hafta Beşiktaş 2-2 Hatayspor
37. Hafta Beşiktaş 2-2 Hatayspor

Beşiktaş Forum|37. Hafta Beşiktaş 2-2 Hatayspor Tarih : 18.05.2024 Saat : 19:00 Stadyum : Beşiktaş Park Hakemler : Cihan Aydın - İbrahim Çağlar Uyarcan - Hakan Yemişken - Erkan Özdamar

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

37. Hafta Beşiktaş 2-2 Hatayspor  [Okunma sayısı 2443 defa] 37. Hafta Beşiktaş 2-2 Hatayspor

Çevrimiçi Sefa Kara

cihan aydın ismine dikkat 2.hum olur bu.

Çevrimiçi Talisca1903

Şu ersinin yediği ikinci gole bakın ya o topu alamıyorsan senin kalede işin ne önünden geçiyor top sertte değil sen topa atlayacağına geriye adım atıyorsun
bön bön bakıyor

Çevrimiçi Monza

Sabır. Eziyetin bitmesine 1 hafta kaldı diyecem de. Bu futbolla Trabzon maçı ne olacak...

Çevrimiçi Necmi

Hakem çok fena papilayi falan geçer bu Cihan Aydın yazın bir kenara bu maçta bunları yapıyorsa kritik maçta neler yapar.

Takım her zamanki gibi rezalet masu golü yedirdi hücuma desteğe gidiyor ulan sen arkandaki adama vurdurma önce hepsini yollamamiz lazım nasıl temizlenecek bu takım bilmiyorum cenk bitik semih çıkıyor racisha kötü musrati çıkıyor at muciyi sola al Semihi merkeze yetmişde al Hekimoğlunu serdar hocanin kapasitesi bu kadar zorlamamak lazım
iyide kaleci ne işe yarıyor kalede kaleci olsa o topun geçmesine izin vermezdi

Çevrimiçi Sefa Kara

Sabır. Eziyetin bitmesine 1 hafta kaldı diyecem de. Bu futbolla Trabzon maçı ne olacak...

Büyükekşiye ve gs'nin yalamasını yapan ts'ye peşkeş çekecekler bu ligde ki önemsiz hatay macını bile kazandırtmamak için ellerinden geleni yaptılar.

Biz zaten kötüyüz çok zorlanmazlar.

Çevrimiçi Necmi

Abu bile cenkden daha istekliydi

Çevrimiçi Monza

bön bön bakıyor

Hep takımdaki eksikleri tartışıyoruz ya. Eksikler ki say say bitmiyor.

Ben olsam ilk transferi yedek kaleci pozisyonuna yapardım.

Çevrimiçi Necmi

Çevrimiçi Necmi

kaleci transfer edeceklerse merti yedek bırakacak bir kaleci olmalı mert iyi kaleci ama sakatlık riski yüksek sakatlanırsa şampiyonluğa giderken şampiyonluktan oluruz ersinle

Çevrimiçi Necmi

Bari hatay kazansaydı ankaragücü küme düşerdi
Biz kupayı alamazsak avrupa dışında kalacağız büyük ihtimal

Çevrimiçi gokhans

emre bilgin, ersinden kat kat iyi. Karagümrük’de kiralık.
Bazen direnmek gerekir hayata.. Aslolan hayattır. Hayatta Beşiktaş..!!!

Çevrimiçi Sefa Kara

Bari hatay kazansaydı ankaragücü küme düşerdi
Biz kupayı alamazsak avrupa dışında kalacağız büyük ihtimal

Keşke kaybetseydik o zaman.

Çevrimiçi Monza

kaleci transfer edeceklerse merti yedek bırakacak bir kaleci olmalı mert iyi kaleci ama sakatlık riski yüksek sakatlanırsa şampiyonluğa giderken şampiyonluktan oluruz ersinle

Bence de. Ancak bin tane futbolcu alınması gerektiğinden Mert'in yerine kaleci alınmasına sıra gelmeyecekse, ya da Mert yedek pozisyonu kabul etmezse yemeyip içmeyip Ersin'in yerine birinin alınması lazım.

Çevrimiçi gokhans

Cenk yada abou yerine anadolu takımlarından herhangibir rastgele forvet koysan 2 golü vardı. Ve inatla her maç oynuyorlar. Bu arada salih ve gedson bugün çok iyiydi.
[ Son Düzenleme: 18 Mayıs 2024, 21:49:35 gokhans ]

Çevrimiçi Necmi

Cenk yada abou yerine anadolu takımlarından herhangibir rastgele forvet koysan 2 golü vardı. Ve inatla her maç oynuyorlar. Bu arada ersin ve gedson bugün çok iyiydi.
ersin 🤔

Çevrimiçi Monza

Keşke kaybetseydik o zaman.

Son hafta Ankara Trabzona gidiyor, Hatay evinde Rize ile oynuyor.

Normal şartlarda Hatay'ın şansı yüksek. İnşallah kümede kalırlar.

Çevrimiçi Necmi

Son hafta Ankara Trabzona gidiyor, Hatay evinde Rize ile oynuyor.

Normal şartlarda Hatay'ın şansı yüksek. İnşallah kümede kalırlar.
bu maçı alsaydı ankaranın düşme ihtimali yüksekti ts rahat ankaraya maçı kolay verir

Çevrimiçi gokhans

Çevrimiçi Necmi

salih diyecektim :D
he yoksa bir daha seninle futbol konuşmazdım 😳

Çevrimdışı murat baltacı

iyide kaleci ne işe yarıyor kalede kaleci olsa o topun geçmesine izin vermezdi
Abi kalede kaleci yok zaten benim üzüldüğüm nokta bu kaleci olmayan arkadaş kaç senedir nasıl takımda nasıl o kadar hoca yönetici geliyor geçiyorda bu çocuğu kiralık bari gönderip alttan gelene şans vermiyor
BeŞiKtAşK

Çevrimiçi Necmi

Abi kalede kaleci yok zaten benim üzüldüğüm nokta bu kaleci olmayan arkadaş kaç senedir nasıl takımda nasıl o kadar hoca yönetici geliyor geçiyorda bu çocuğu kiralık bari gönderip alttan gelene şans vermiyor
ersinle cenkle maça çıkmak biz bu maçı almayalım demektir sadece ersin değilki cenkde aynı birde kurtarıcı olarak abu yu sürmek hoş abu olmasa penaltıyı cenk atar ve kaçırırdı

Çevrimdışı murat baltacı

ersinle cenkle maça çıkmak biz bu maçı almayalım demektir sadece ersin değilki cenkde aynı birde kurtarıcı olarak abu yu sürmek hoş abu olmasa penaltıyı cenk atar ve kaçırırdı
Serdar hocanın son gelişini hiç beğenmedim zaten takım bitmiş birşey oynayan yok bari demirege Tayyip Talha emrecanlari Hekimoğlunu cinemreyi emir yasari falan göster bizede fikir oluşsun kafamızda Serdar saatçi gibi Emrecan uzunhanda patlama yaparsa ah vah etmeyelim azda olsa görelim colley falan seneye olmayacak bu takımda
BeŞiKtAşK

Çevrimiçi Talisca1903

Gedson Musrati ve Muçi hariç ben olsam hepsini gönderirim yarısı yeteneksiz yarısı sakat-çıtkırıldım diğerleri gamsız herifler böylesi bir daha bir araya getirelemez Masukau iyi diyorsun rahat herif gamsız gamsız takılıyor yenilen golün %50 Ersin’e %50 buna yazar Cenk&Abou zaten hiç yoklar Rashica koşuyor gibi gözüküp hiç bir işe yaramayan adam Ox futbolu değil futbol onu bırakmış Gedson ve Musrati hariç futbolcuya benzeyen bir şey yoktu sahada Muçi de girdikten sonra hiç etki edemedi

Etiketler: