36. Hafta Alanyaspor 1-1 Beşiktaş
36. Hafta Alanyaspor 1-1 Beşiktaş

Beşiktaş Forum|36. Hafta Alanyaspor 1-1 Beşiktaş Tarih : 12.05.2024 Saat : 19:00 Stadyum : Bahçeşehir Okulları Stadyumu Hakemler : Tugay Kaan Numanoğlu - Furkan Ürün - Volkan Ahmet Narinç

0 Üye ve 6 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

36. Hafta Alanyaspor 1-1 Beşiktaş  [Okunma sayısı 2967 defa] 36. Hafta Alanyaspor 1-1 Beşiktaş

Çevrimiçi levitate

bu oğuz FENA imiş ama anadolu takımına 2.5 vermem
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Son 5 dakika gençleri kurtarici olarak sokuyor hahaha.

Yok yahu kurtarıcı değil, maksat tecrübe kazansinlar.
Sonra zaten turşu bidonuna girecekler.

Çevrimiçi Talisca1903

son pozisyona bir bakın nejipin karşısında ceza sahasında 3 alanyalı var işte bu bebeler bundan oynamamalı çünkü bizim kalibremizin hatta u19 takımımızın kailbresinden çok uzaklar yetenek yok futbol aklıda yok

Çevrimiçi Samet Ç

bu oğuz FENA imiş ama anadolu takımına 2.5 vermem
Buna verilir bunda büyük takımda yapabilecek potansiyel varda bunlar bize satmaz gese falan alır

Çevrimiçi levitate

Buna verilir bunda büyük takımda yapabilecek potansiyel varda bunlar bize satmaz gese falan alır
gider beş liraya falan verirler bir de kafayı yeriz
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Demir Ege nin oynamamasinin 2 nedeni olabilir

Art niyet?
Kontrat sorunu?

Yoksa şu orta sahada rahatlıkla oynar.

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Zaten 5m istemişler. Öyro

Çevrimiçi Talisca1903

Demir Ege nin oynamamasinin 2 nedeni olabilir

Art niyet?
Kontrat sorunu?

Yoksa şu orta sahada rahatlıkla oynar.
mümkün değil kardeşim hayatta oynayamaz kendimizi kandırmayalım alanyada oynayamaz o kadar söyleyeyeim

Çevrimiçi levitate

Zaten 5m istemişler. Öyro
ben düz 5 lira demiştim abi gsye özel kampanya

Çevrimiçi Necmi

Necmi abi sence bu çocuklar şimdi niye maça giriyorlar?
harcıyorlar işde madem sokacaksın atmışta falan sok ve bu kadar gençde sokma

Çevrimiçi sEuL

Neyse, konferans kupasıda yalan oldu. Seneye lige odaklanıriz artık.

Çevrimiçi Özgür Gültekin

ben düz 5 lira demiştim abi gsye özel kampanya

geseye beleş kardeşim, hatta kurdele bile yaparlar.

Çevrimiçi Talisca1903

1 milyon bile çok emrecanı görünce coştu köpeksz köyde geziniyor işte kötü mü değil rotasyon oyuncusu 750-100 verilebilir şu anda bu kadarlık oynuyor

Çevrimiçi levitate

haftaya hatay falan yener bizi

Çevrimiçi Samet Ç

Avcı büyük saçmalamazsa kupayıda alamaz bu takım

Çevrimiçi Talisca1903

harcıyorlar işde madem sokacaksın atmışta falan sok ve bu kadar gençde sokma
abi Allahını seversin altyapı maçlarını aç bir izle bırak A takımı anadoluda oynayacak topçu yok boşa yangın yapılıyor

Çevrimiçi Özgür Gültekin

mümkün değil kardeşim hayatta oynayamaz kendimizi kandırmayalım alanyada oynayamaz o kadar söyleyeyeim

mümkün kardeşim, bir oyuncuya fizik yüklensin ama yetenek yukleyemezsin. Bu cocgu seneye güzel hatırlarsan farklı bir seviyeye atlar.

Çevrimiçi mellfred

ne kadar kolay kartlar çıkıyor yine

Çevrimiçi levitate

geseye beleş kardeşim, hatta kurdele bile yaparlar.
yanında 2 maç verirler bir de oooh

Çevrimiçi kartalizma190399

Ana avrat sovuyorum suan bu kadroyu sahaya çıkaranlara, maç boyu kulaklarini çınlatmaya devam edeceğim.

Serdar’in icinede SG kacmis, Onur sağ kanat oynuyor. Lan haysiyetsiz basiretsizler, Onur yerine koy Mustafa’yı, koy Abdülmecid’i, Azad’i, yada herhangi birisini.

Salih ile sözleşme yeniledikte haberimiz mi yok? Seneye bizimle olmayacak büyük ihtimalle ama Ege yedeklerde.

Bizi suan bulunduğumuz konuma getiren oyuncular zaten Cenk, Muleka, Onur monur. Halen oynatiyorlar bunlari, resmen maçı takip etmeyin izlemeyin bizi diyorlar. Bu kadar olur ya, cildirmamak elde değil.

Gencleri oynatalim da kaybetme riskine mi girelim? Bak oynamadilar ne guzel oldu 1 mac daha bos sekilde gitmis oldu. Once bir pisip 23-24 yasina gelsinler ondan sonra belki oynarlar. Aceleye ne gerek var?

Çevrimiçi levitate

1 milyon bile çok emrecanı görünce coştu köpeksz köyde geziniyor işte kötü mü değil rotasyon oyuncusu 750-100 verilebilir şu anda bu kadarlık oynuyor
12g 8a abi ne diyosun

Çevrimdışı 38life

Neyse en azından Alanyaspor tehditi ortadan kalktı gibi. Bugün yenilsek konferans ligi de riske girerdi.
Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimiçi Monza

Neyse arkadaşlar, ligin bitmesine 2 maç kaldı. Rezaletin bitmesine son 2 maç. Sabır.

Çevrimiçi Necmi

Maçın sonunda cenki onuru çıkarıp gençleri alması tribüne oynamaktır
Bunların hepsi rezil 85 dakika hiç bir şey yapmamasına tahammül ettinde son beş dakikamı edemedin neyin aklı bu

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Gencleri oynatalim da kaybetme riskine mi girelim? Bak oynamadilar ne guzel oldu 1 mac daha bos sekilde gitmis oldu. Once bir pisip 23-24 yasina gelsinler ondan sonra belki oynarlar. Aceleye ne gerek var?

Onları şimdi tekrar turus bidonuna sokacağız
Sirke falan off 27 yaşına geldiklerinde Mbappe gibi olacaklar o zaman oynayacağız.

Etiketler: