25. Hafta Kayserispor 0-0 Beşiktaş
25. Hafta Kayserispor 0-0 Beşiktaş

Beşiktaş Forum|25. Hafta Kayserispor 0-0 Beşiktaş Tarih : 12.02.2024 Saat : 20:00 Stadyum : RHG Enertürk Enerji Stadyumu Hakemler : Kadir Sağlam - Mustafa Sönmez - Serkan Çimen - Ömer Faruk

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

25. Hafta Kayserispor 0-0 Beşiktaş  [Okunma sayısı 7700 defa] 25. Hafta Kayserispor 0-0 Beşiktaş

Çevrimiçi Sefa Kara

Kötü transferlerimiz

Woral (allahtan kiralık)
Svenson (1 sene daha bizimle)

iyi transferlerimiz

Musrati
Muçi (Kendi bölgesinde iyi 10 numara)

Şu hoca ile yol yakınken yollar ayrılsın bu adamdan olmaz

Çevrimiçi Talisca1903

bu arada rebiç kendini sürekli geliştiriyor 10 dk lık kondiyonununu önce 5 e sonra 2 dkya çekti  :claps: :claps: :claps:

Çevrimiçi Necmi

4 3 3'de çok bek katkısı alıyoruz demi bahtiyarla onur'un bindirmelerinden isabetli ortalarından başı döndü rakibin. Amaç kısır orta sahadan kurtulmak bek katkısı değil zaten onur bulut'u düşünen yok. Musrati gedson muci iki kanat ve santrafor bu takımın dizilişi başka çaresi yok bu takımın. Oynayacaksa gedson'un yeriyle oynasın başka dokunmasın şu topcularin yerlerine
bu kadronun eksiği bekmi o zaman beksiz oynayacaksın kanattamı yok o zaman 3.5.2 oynayacaksın elinde ne varsa ona göre dizilirsin herkesi oynayamadığı yerde oynatarak ne elde edeceğini sanıyor
Gol atsın diye aldığımız oyuncu sağ beklik bile yaptı tek yapmadığı şey oynamadı lazım olan yerde oynamaması oldu

Çevrimiçi MUSTAFA_

bu arada rebiç kendini sürekli geliştiriyor 10 dk lık kondiyonununu önce 5 e sonra 2 dkya çekti  :claps: :claps: :claps:
Adam futbol oynamak istemiyor. Biz sahaya atıp bir şey yapmasını bekliyoruz. Sezon sonu gider, herkes rahata erer.

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimiçi tolga1903

yahu takımda kanat yok bek yok colley masuakunun eksikliğide çok hissedildi tavanı bu değil takımın hemen karalar bağlamaya gerek yok ama sağ sol iki kanat almak şart musrati gedson ikilisi ortayı kople toparladı
sağ bekide yazın değiştirelim

Colley'in eksikliğini hissedeceğine yedekteydi oynatsaydı. Worral kötü stoper değil sadece sağ stoper ve zor benimsedi yerini. Colley ile izlemek lazım bide bu elemanı

Çevrimiçi Samet Demir

1 aya kalmaz Sergen sesleri yükselmeye başlar. Bu adamı sırf çift forvet oynatıyor diye zorda olsa kabullendim de bu nedir ya.
Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi gokhans

Bakhtyar o kadar ağır kaldıki, sağ tarafı maden yaptı adamlar. Gün sonunda takımın en iyi stoperi açık ara necip, welinton falan lüx kalır yani o derece vasat bi kadro. Pas yapcak sadece el musrati var, amartey yok gibi bir şey zaten, madem el nusratiyi oyuna aldın çek demir ege’yi de pas yspardı takım. Onur bildiğimiz gibi berbat, semih de bildiğin kayboldu.
Bazen direnmek gerekir hayata.. Aslolan hayattır. Hayatta Beşiktaş..!!!

Çevrimiçi Talisca1903

vallahi billahi muleka durup cenk çıkınca zerre  gol umudum kalmadı ama yazmakta içimden gelmedi muleka rashica bunların oynadığı şey futbol değil tepik topa dokununca o top ayaktan nasıl o kadar sekiyor yahu nereyle vuruyorsunuz kardeşim ayak içi diye bir şey var ayaküstü var  dürt babam dürt bunların yaptğı :D :D

Çevrimiçi hasankale

Onur Bulutu izlerken sadece sinirden gülüyorum artık.
Her top ayağına geldiğinde ters tarafına dönüp kaleciye geri atıyor topu.Mental olarak bu kadar zayıf olunabilir kendisi tam olarak örneğidir.

Çevrimiçi Samet Demir

Colley'in eksikliğini hissedeceğine yedekteydi oynatsaydı. Worral kötü stoper değil sadece sağ stoper ve zor benimsedi yerini. Colley ile izlemek lazım bide bu elemanı

Amartey Colley ikilisi ile ne izlediysen aşşağı yukarı aynısını izlersin. Worral sağ tarafa geçip yanına sais gibi biri lazım. Yoksa bu iş tutmaz...
Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi tolga1903

bu kadronun eksiği bekmi o zaman beksiz oynayacaksın kanattamı yok o zaman 3.5.2 oynayacaksın elinde ne varsa ona göre dizilirsin herkesi oynayamadığı yerde oynatarak ne elde edeceğini sanıyor
Gol atsın diye aldığımız oyuncu sağ beklik bile yaptı tek yapmadığı şey oynamadı lazım olan yerde oynamaması oldu

Abi delirtti yemin ederim bu kadar olmaz çocuk 10 metre ortaya yaklaştığı her an tehlikeli olmasına rağmen aldı aldı kenara hapsetti kayseri'nin hocası verse direktifi böyle verirdi

Çevrimiçi Necmi

Elindeki 4 santrafor sahada ama takım santraforsuz oynuyor
Yemin ediyorum bu sene futbolu yeniden öğreniyorum

Çevrimiçi Monza

Bu maçta 3 puanı kaçıran taraf Kayseri.

Sezon başından beri 5. hoca Santos. İçlerinde gelip bir fark gösterebilen sadece Serdar Topraktepe oldu.

Geldiğine sevindik, erken konuşmak kötüyü çağırmak ta istemiyorum ama Santos giderek soru işareti haline geliyor. Bu kadar geniş bir ekiple çalışıp bir gelişme sağlayamamak, bilemedim.

Çevrimiçi Samet Demir

vallahi billahi muleka durup cenk çıkınca zerre  gol umudum kalmadı ama yazmakta içimden gelmedi muleka rashica bunların oynadığı şey futbol değil tepik topa dokununca o top ayaktan nasıl o kadar sekiyor yahu nereyle vuruyorsunuz kardeşim ayak içi diye bir şey var ayaküstü var  dürt babam dürt bunların yaptğı :D :D

Futbolda herşeyin en doğrusunu konuşup konu ismini anmadığım ile cenk olunca herşeyi bir insan nasıl unutabiliyor. Anlayamıyorum.

Çevrimiçi Talisca1903

sağsa başka yer önemli sonuçta tandem uyumuda ama 2 şey çok canımı sıktı bir çalım yemekten korkup geri çekilen stoperlerden sanki birde adamlardan hep uzak kaldı sokacan kardeşim stopersen ayağına adamın ağzına refakatçilik yapmayın

Çevrimiçi MUSTAFA_

Muci ısı haritasina bakan herhangi futbol bilmeyen birisi bile sorsan sol kanat oynatır. Biz kimsenin demediğini deniyoruz. Sağ kanatta oynatıyoruz.

Semih altyapıda sağ kanatta iyi oynuyordu. Mesela onu sağda biri lazımsa oraya niye koymuyoruz?

Muleka tek başına forvette bir sey yapamıyor. Madem Cenk'i oynatacağız neden birlikte forvete koyup Muleka'yı yarımcı forvet gibi oynatmıyoruz?

Hoca deneme yapıyor deniliyor. Bunları neden denemiyor?

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Hoca büyük sıkıntı öyle böyle değil kabız eder adamı.
Burası Beşiktaş hocaya biri hatırlatsın.
Karsinda city yok bu nedir ya delirmemek elde değil

SM-A736B cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimiçi Talisca1903

Futbolda herşeyin en doğrusunu konuşup konu ismini anmadığım ile cenk olunca herşeyi bir insan nasıl unutabiliyor. Anlayamıyorum.
işin en doğrusuda şu gol yetenek işi hissiyat işi farklı bir şey diğerlerinden bu hissiyatı alamıyorsun

Çevrimiçi Necmi

Bakhtyar o kadar ağır kaldıki, sağ tarafı maden yaptı adamlar. Gün sonunda takımın en iyi stoperi açık ara necip, welinton falan lüx kalır yani o derece vasat bi kadro. Pas yapcak sadece el musrati var, amartey yok gibi bir şey zaten, madem el nusratiyi oyuna aldın çek demir ege’yi de pas yspardı takım. Onur bildiğimiz gibi berbat, semih de bildiğin kayboldu.
hiç kimse yerinde oynamadıki joe sağ stoper kalktı sol stoper oynattı muçi sağ açık oynattı muleka semih cenk ne yaptığı belli değildi
Söylemiyeyim diyorum ama dakka beş semih sağdan içeri girdi merkezde muleka bomboş topu ona atsa o kaleye vuracak rahat şekilde semih içeri dalıp önündeki adamın içinden geçmeye çalıştı topu kaybetti pozisyonu yedi

Çevrimiçi hasankale

Beşiktaş taraftarıni kandırmayi bırakın artık yeter.Kazanamadigim zaman uyku uyuyamam diyen adamın oynattığı sisteme bak son 5 maçın 4 ünde gol dahi atamamis.
10 milyon Euro verip aldığınız adamın kariyerinde ya sol kanat yada on numara bölgesinde oynadigindan haberinizde mi yok ki dalga geçer gibi sağ kanatta oynatiyorsunuz.Takimin bu maç için belkide en önemli gol şansı duran top iken dalga geçer gibi aptalca paslasip pozisyonları hiç ediyorsunuz.

Çevrimdışı Unnamed

Kötü transferlerimiz

Woral (allahtan kiralık)
Svenson (1 sene daha bizimle)

iyi transferlerimiz

Musrati
Muçi (Kendi bölgesinde iyi 10 numara)

Şu hoca ile yol yakınken yollar ayrılsın bu adamdan olmaz

Neye göre Muci en iyi 10 numara. Bunu cok merak ediyorum

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Duran topları Gedson dan başka kullanacak kimsenin olmaması da bizim ayıbımız.

Çevrimiçi Savaş

Bu hoca portekizi de kabız etmişti. Bizi de edecek.

SM-A325F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı Unnamed

Ya Kuzey Avrupa'dan ya da Arjantinli hoca lazım bize Santos ile bu iş olmayacak anlaşıldı.

En başta söyledim. Santos geldiğinde de aynısıydı.

Çevrimiçi Talisca1903

hiç kimse yerinde oynamadıki joe sağ stoper kalktı sol stoper oynattı muçi sağ açık oynattı muleka semih cenk ne yaptığı belli değildi
Söylemiyeyim diyorum ama dakka beş semih sağdan içeri girdi merkezde muleka bomboş topu ona atsa o kaleye vuracak rahat şekilde semih içeri dalıp önündeki adamın içinden geçmeye çalıştı topu kaybetti pozisyonu yedi
2. yarı bir kontra yakaladık solda gedson sağdan muçi gidiyorken o kaddar çok tuttuki topu ayağında adam faulu yapıp durdurdu işte o faulu yapamadan ayağından çıkaracan sağa yada sola sonra ortdan pas istasyonuna katılmak için devam edeceksin şampiyon olduğumuz sene atiabanın kpntrayla çıkıp golle sonuçlandırdığı atağı izleyenler ne demek istediğimi anlarlar

Etiketler: