25. Hafta Kayserispor 0-0 Beşiktaş
25. Hafta Kayserispor 0-0 Beşiktaş

Beşiktaş Forum|25. Hafta Kayserispor 0-0 Beşiktaş Tarih : 12.02.2024 Saat : 20:00 Stadyum : RHG Enertürk Enerji Stadyumu Hakemler : Kadir Sağlam - Mustafa Sönmez - Serkan Çimen - Ömer Faruk

0 Üye ve 17 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

25. Hafta Kayserispor 0-0 Beşiktaş  [Okunma sayısı 6771 defa] 25. Hafta Kayserispor 0-0 Beşiktaş

Çevrimdışı 38life

Fernando Santos umarım sezon sonunu görmez.
Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimiçi Necmi

Adam 10 numara falan oynamiyor sağ kanat oynuyor semih'in arkasında da muleka oynuyor abi nasil izleniyor bu maçlar takım ayrı yorumlayan ayrı kafayı yedirtiyor
kafalarında on numara ya ondan sahada nerde oynadığının farkında değiller

Çevrimiçi Talisca1903

Çevrimiçi levitate

ilk yarıyı iyi ki kaçırmışım bu ne abi
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi tolga1903

kafalarında on numara ya ondan sahada nerde oynadığının farkında değiller

Yav sadece muleka'yı izlese kimin 10 numara olduğunu farkedecek. Yemin ederim şenol inatçılığı şu izlettigi şey ve kimsenin bir şenol'a daha tahammülü yok

Çevrimiçi Necmi

Gökhanın şu ana kadar atılması lazımdı futbol oynamaya çıkmamış

Çevrimiçi Talisca1903

gel kaddafi gör halimi topla şu ortayı bir sakince

Çevrimiçi levitate

kaçana bak te allahım

ofsaytmış ama bana ne kaçmaz bu
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi Umutcan Kaya

Aragones mezardan kalkıp gelse daha fazla faydalı olurdu galiba
Sadece Beşiktaş

Çevrimiçi tolga1903

Cenk tosun bitiğine daha kaç dakika sabredeceksin acaba ya

Çevrimiçi Necmi

Gördünmü merkeze kayınca ne yaptığını

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Valla hoca yorumu icin biraz bekledim ama artık çok net.

Bu heriften bir halt olmaz

Çevrimiçi Talisca1903

Çevrimiçi levitate

Çevrimiçi pinehitman

Çevrimiçi tolga1903

Daha why diyo seni neden oynattığı için why diye sorulması lazım cenk iyice rezil biri oldun sen ya

Çevrimiçi Necmi

Çevrimiçi tolga1903

Mesela musrati sonrası amartey tamamen yük bu takıma şu an. Sağ kenara at mulekayı al rebic'i ve muci'yi yerine koy. Ama yapar mı benim portekizli şenolum asla

Çevrimiçi sEuL

Hayret cenki çıkardı

Yardimcilardan biri birsey dedi Cenk adami dovcekti haha, adamda uzatmadi.

Çevrimiçi Necmi

Mesela musrati sonrası amartey tamamen yük bu takıma şu an. Sağ kenara at mulekayı al rebic'i ve muci'yi yerine koy. Ama yapar mı benim portekizli şenolum asla
dur adım adım bir anda olmaz bak cenki çıkarıp bir adım attı

Çevrimdışı Unnamed

Çevrimdışı Unnamed

dur adım adım bir anda olmaz bak cenki çıkarıp bir adım attı

Cenk cıkmamastır abi forması cıkmıstır. Kendi sahadadır  :biggrinking:

Çevrimiçi Necmi

Yardimcilardan biri birsey dedi Cenk adami dovcekti haha, adamda uzatmadi.
cenkin yedek olması her zaman sorundur boşamı diyoruz sahada olma nedeni birşeyler yapacağının umulması değil diye

Çevrimiçi levitate

hoca bir şey yap şaşırt bizi sıfırsın kenarda ya

Çevrimiçi Talisca1903

Etiketler: