23. Hafta Sivasspor 1-0 Beşiktaş
23. Hafta Sivasspor 1-0 Beşiktaş

Beşiktaş Forum|23. Hafta Sivasspor 1-0 Beşiktaş Tarih : 28.01.2024 Saat : 16:00 Stadyum : Yeni 4 Eylül Stadyumu Hakemler : Ali Şansalan - Serkan Ok - Serkan Olguncan - Oğuzhan Çakır VAR :

0 Üye ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

23. Hafta Sivasspor 1-0 Beşiktaş  [Okunma sayısı 6406 defa] 23. Hafta Sivasspor 1-0 Beşiktaş

Çevrimiçi tolga1903

Rebic antrenmana çırıl çıplak mı geliyorsun olm sahaya mı işiyorsun şu takima yakup arda mustafa hekimoglu falan senden önce nasıl girebilir lan sen nasıl bir bitiksin

Çevrimiçi Talisca1903

hekimoğlu derler benim adıma

Çevrimiçi Necmi

Rebic antrenmana çırıl çıplak mı geliyorsun olm sahaya mı işiyorsun şu takima yakup arda mustafa hekimoglu falan senden önce nasıl girebilir lan sen nasıl bir bitiksin
mustafa çok iyi çocuk ve forvet cenkin yerine o oynar rebiç ne alaka

Çevrimiçi Talisca1903

Ali Şaşal'ı çok beğeniyorum, Mert'le rotasyonlu olurlarsa arkamıza bakmayız...
karşısında biz olunca herkes Neuer aslında bildiğin düm düz kova

Çevrimiçi tolga1903

mustafa çok iyi çocuk ve forvet cenkin yerine o oynar rebiç ne alaka

Oynarsa oynasın bu çocuklar bile oyuna girerken rebic niye hiç giremiyor sorguladigim şey bu

Çevrimiçi gokhans

Şu an cenk sahadamı? Yoksa hoca çıkardı benmi kaçırdım?
Bazen direnmek gerekir hayata.. Aslolan hayattır. Hayatta Beşiktaş..!!!

Çevrimiçi Necmi

Şu an cenk sahadamı? Yoksa hoca çıkardı benmi kaçırdım?
farkedermi

Çevrimiçi Talisca1903

Oynarsa oynasın bu çocuklar bile oyuna girerken rebic niye hiç giremiyor sorguladigim şey bu
var onda bir bokluk normal değil bu işler

Çevrimdışı Savaş

Bırak gol atmayı şut çekebilecek miyiz onu bile bilemiyorum maç sonuna kadar. O kadar ışık yok.

SM-A325F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimiçi MUSTAFA_

Transferler gelmeden maç falan izlenmez. Umarım bu oyuncuların çoğunun adını bir daha duymam.

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimiçi Talisca1903

pas özürlü felan tamam da sahada isyan eden tek adam da Gedson çok çalıştı çocuk

Çevrimiçi ulumemo

Beşiktaşta 84. Dk’da muleka ve amartey oyuna girdi ahahahahha

Çevrimiçi tolga1903

Dua edelim bu sene leş anadolu kulüpleri. Düşerdik yeminle düşerdik

Çevrimiçi gokhans

Muleka pis burun vurmuş :))

Çevrimiçi Necmi

Beşiktaşta 84. Dk’da muleka ve amartey oyuna girdi ahahahahha
muleka girdikten sonra cenkden fazla topla buluştu

Çevrimiçi murat baltacı

Bahtiyar falan hepsi boş birtane elle tutulur adam yok önündeki topu ileri vurmayı beceremeyip rakibi kaçırıp faul artı sarı kart ya ilerde oynatın şu çocuğu yada satın yollayın birşey yapın defansta olmuyor olmayacak bir dünya bonservis verdik birde çıldırmamak elde değil transferde gelse boş bu takım sekiz dokuz yeni oyuncu lazım onuda alamaz bu beceriksizler alsada bunlar gibi vasatlari alır yine deli oluruz gedsonu falan satıp iyi bir planlama hamlesiyle belki adam olur bu takım yoksa hiç umudum yok o planlamayıda Samet falan yapamaz alt yapıdan öteye geçemez o Feyyazinda öyle bir tecrübesi yok yeni biri lazım oraya hem planlama hem transferlerde sorumlu olacak takım kuracak.
BeŞiKtAşK

Çevrimiçi gokhans

muleka girdikten sonra cenkden fazla topla buluştu
cenk o kadar yokki, çıkarken bile görmedim. O derece!!

Çevrimiçi uğur07

kerem atakan kesgine bak siddetli itirazdan kart goruyor kulubeden vay bee

SM-M526BR cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimiçi MUSTAFA_

Bu yönetim anlayışı Türkiye'de olmaz. Kimsenin Feyyaz'ın açıklamasını falan taktığı yok. Sahada takımın oynamazsa sen çıkıp hakem eleştiremezsin. Dönde sahadaki takıma bak derler ülkemizde.

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi Necmi

cenk o kadar yokki, çıkarken bile görmedim. O derece!!
hocada görmemiş o yüzden geç çıkardı

Çevrimiçi MUSTAFA_

Transferler indi mi? Yok. O zaman böyle devam...

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı Savaş

Abv.

SM-A325F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimiçi Talisca1903

Bu yönetim anlayışı Türkiye'de olmaz. Kimsenin Feyyaz'ın açıklamasını falan taktığı yok. Sahada takımın oynamazsa sen çıkıp hakem eleştiremezsin. Dönde sahadaki takıma bak derler ülkemizde.

buna itiraz etsinler kesin ama senin takımın ne oynuyor der çıkarlar transfer diye bağıran takıma hiç bir şey yapmadılar çok destekledim ama ayıp bu kadarı da Hoca getiriyorsun eline futbolcu vermiyorsun ne yapmaya çalışılıyor ben anlamakta zorluk çekiyorum

Gezal olayı zaten ayrı bir rezalet ben art niyet ararım bu işte bu adamı sözleşme vermeye çalışmak ne demek

Çevrimiçi murat baltacı

Takımın oynaması ile hakkımızın yenilmesinin ne alakası var iki renklide top oynamadan penaltı kırmızı jokerini kullanıp birde maç sonu hakeme sallıyorlar Türkiye'de bu iş böyle hakemide yeneceksin önce takım top oynayacak falan hikaye bunlar
BeŞiKtAşK

Çevrimiçi Necmi

en başta ben derim şu maçı hakem yüzündenmi kaybettik boş yapacaklarına iş yapsınlar
Senişini doğru yap önce sonra başkalarının işini doğru yapmasını bekle

Etiketler: