15. Hafta Beşiktaş 1-3 Fenerbahçe
15. Hafta Beşiktaş 1-3 Fenerbahçe

Beşiktaş Forum|15. Hafta Beşiktaş 1-3 Fenerbahçe Tarih : 09.12.2023 Saat : 19:00 Stadyum : Beşiktaş Park Hakemler : Atilla Karaoğlan - Ceyhun Sesigüzel - Cevdet Kömürcüoğlu - Volkan

0 Üye ve 5 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

15. Hafta Beşiktaş 1-3 Fenerbahçe  [Okunma sayısı 10455 defa] 15. Hafta Beşiktaş 1-3 Fenerbahçe

Çevrimiçi mellfred

70. dakikada cekunun bir şutunu çIkardı mert top taca doğru gidince kalktı birde topa koştu
o sırada bizim iki stoperde topu sadece izlediler
mertin koşusu resmen takıma isyan koşusuydu

Çevrimiçi mellfred

Bailly kadro dışı bırakılmalı 2 penaltı yaptırdı umarsamaz tavırları.

Amartey oynamama bir daha gerekirse alt yapıdan stoperle oynasın.

Rıza korkak olduğu için gitmeli.
bailly net kesilmeli ortasahasa da kart aramdı durdu
hiç umut bağlanmasın adına güvenip
şer herif

Çevrimiçi mellfred

Valla şu şenol’u burak’ı ve rıza’yı gördükten sonra sergen ve vi harbi hocaymış. Vi’nin eleştirilen, beğenilmeyen o oyunu taktiği falan şu seneki rezilliklerin yanında brezilya futbolu gibi kalır. Afrika kupası başlayınca ne halt yiyeceğiz asıl? Ne yapıcaz?
demir ege semih oynayacak karakterli kaybedeceğiz en azından feda dönemi gibi mücadele olur
şöyle velili olcay şahanlı ersan gülümle kaybettiğimiz gibi

Çevrimiçi Serdar3444

Afrika kupası geldiğinde bundan daha kötü olamaz çünkü bundan daha kötüsü yok, Afrika kupasına gidenlerden sadece Masauka çizgi üstü, gerisini kim neden nasıl aldı belli de, akla uygun açıklaması yok.

Çevrimiçi Talisca1903

demir ege semih oynayacak karakterli kaybedeceğiz en azından feda dönemi gibi mücadele olur
şöyle velili olcay şahanlı ersan gülümle kaybettiğimiz gibi
aemihte önce sözleşmeyi imzalayacak artık Beşiktaş’a şart sunacak adam istemiyorum genç yaşlı yerli yabancı demeden bu yönetim bunu başaracaktır
Önce hocayı seçecek sonrada sırayla oyuncuları sıkıntılar olsa da fark etmez

Beşiktaş Bitmez…

Çevrimiçi kartalizma190399

Fenerbahce bu kadro kalitesi farkiyla bizi yenebilir de, bu kadar oyun olarak ezilecek birsey yoktu. Fiziksel olarak berbattik, hicbir oyun plani, dusunce yoktu. Oyun olarak ezip gectiler.
En azindan 1 puani bize kazandiracak sans ayagimiza 4-5 defa geldi, onu da kullanamadik. Hicbirsey yapamiyorsan son dakika stoper cikarip Semih'i al oyuna 3-3-4'e donup sisir ileriye. Adamlar penalti kacirmis durum 1-2, en azindan sansini zorla. Ne bileyim hakeme itiraz edip gerekirse sari kart gor, takimi atesle mesela. Bunu bile dusunemeyecek kadar bilgisiz veya yapamayacak kadar cesaretsiz bir teknik ekip var kenarda.
Ne mac oncesinde, ne mac icinde, ne de mac sonrasinda bize yakisacak durumda degiller. Mac sonrasi klasik sekilde aglamis durmus yine. Sadece aglayacak teknik ekibe ihtiyacimiz olsa 1 yasinda bebek getiririz o da aglar yani. Sen birseyleri degistirmek icin ne yaptin? Ayni kadro ayni dizilisle devam ediyorsun, su takima en ufak bir dokunus yapacak kadar bir bilgin, cesaretin bile yok. Bu tur hocalarla sacma sapan sekilde vakit kaybediyoruz.

Ben Riza Calimbay'a, Feyyaz Ucar'a, Samet Aybaba'ya saygi falan duymuyorum. 30 sene evvel basariyla top oynamislar. Bana ne? Futbolcu olarak mi geliyorlar? Hayir. Bana ne futbolculuk gecmislerinden. Cok iyi Besiktas'lilarmis. Bana ne? Cok mu onemli ozellik? Ulkede 15-20 milyon Besiktas'li var zaten, hepimiz Besiktas'liyiz. Birtek bunlar mi Besiktas'li.
Bunlar saygi gorecekse teknik direktorluk, sportif direktorluk, yoneticilik vasiflariyla saygi gorsun. Vasif olarak hicbir ozellikleri, tecrubeleri, basarilari yoksa neyin saygisini gosterecegim? Birakalim bu romantizmi artik.

Samet Aybaba ve Feyyaz Ucar'in da ne kadar bos oldugunu birkac ay icinde gorecegiz. Gelirse Sergen Yalcin'la da ayni sey olacak. Artik yerli, Besiktas'li falan istemiyorum. Para'ya kiyacaksak once teknik ekibe kiyalim. Nordsjaelland, Molde, Kopenhag, Bodo, Brugge'yi izlemedik mi? Bizde kagit ustunde degersiz, ucuz kadrolarla nasil tas gibi top oynuyorlar. Bu futbol organizasyonunu yerlilerle kurabilme ihtimalin 1% bile var mi? Guldurmeyin beni.
[ Son Düzenleme: 10 Aralık 2023, 11:13:49 kartalizma190399 ]

Çevrimiçi c3c2k

Rıza Hocaya fazla yüklenildiği kanısındayım. Elindeki kadro yetersiz, sakat oyuncu grubu ce sakat olmayanlarında bir kısmı sakatlık bahanesiyle oynamak istemeyen grup. Demir Ege ve Semih'in oynatılmaması eleştirisine de katılıyorum. Semih oynasa Muleka'dan ne kadar kötü oynayabilirdi, Ya da Demir Ege orta saha da olsa oynayanlardan neyi eksik yapardı. Hatta Samsun deplasmanında orta sahayı topladı da Demir Ege.
     Bugün ki kadro dışı olanlara baktığımızda belli bir dili konuşan oyuncu grubu olduğunu görüyoruz. Devamı da gelecek gibi duruyor. Rıza Hoca bence kendi mesleki kariyerini(her ne kadar parlak bir kariyeri olmasa da) düşünmeden Beşiktaş diye bu göreve talip oldu. O da en az bizim kadar biliyordu bu kadronun zayıf olduğunu. Onun amacının yönetim(ler)i rahatlatmak ve geçiş sürecinin daha zahmetsiz olduğunu düşünüyorum. Bu kadroya yurt dışından kimse gelmez, yurt içinden de kolay kolay kimse kabul etmez. Öncelik olarak takımı devre arasına ne kadar az hasarla atmanın peşinde yönetim de hoca da. Bence yönetim devre arası bir temizlik yapacak, seneye takıma katkı yapabilecek oyuncular eklenecek. Sezon sonuna doğru da son 10 kafta gibi takımı seneye emanet edecekleri hocayı getireceklerdir. Devre arası hoca gelse bile çok yıpranacaktır.
     ANÇ yönetimi takıma o kadar kazık attı ki bu kazık kısa vadede 2 yılda anca çıkar. Alınan oyuncu grubunun sözleşmeleri gelecek yılda da planları etkileyecektir. Ben seneye gelecek olan hocadan da şampiyonluk beklemiyorum. Şampiyonluk kadrosunun iskeletini kuracaktır. Şu takımdan Mert, T. Talha( Ki form durumu soru işareti) Gedson haricinde katkı sağlayabilecek isim görmüyorum.

Etiketler: