8. Hafta Beşiktaş 2-0 İstanbulspor
8. Hafta Beşiktaş 2-0 İstanbulspor

Beşiktaş Forum|8. Hafta Beşiktaş 2-0 İstanbulspor Tarih : 08.10.2023 Saat : 16:00 Stadyum : Beşiktaş Park Hakemler : Tugay Kaan Numanoğlu - Mehmet Kısal - Hüseyin Aylak - İlker Yasin Avcı

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

8. Hafta Beşiktaş 2-0 İstanbulspor  [Okunma sayısı 7470 defa] 8. Hafta Beşiktaş 2-0 İstanbulspor

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Takim 5 defa paslasiyor, katettigi mesafeye Demir Ege 1 seferde pası gönderiyor. (...)

Çevrimdışı zubeyirbaya

taraftar kime attıracağını biliyor penaltıyı. cenk az uza şu duran topların başından lütfen

Çevrimiçi tolga1903

Cenk tosun'da penaltıyı bırakarak veda etti bize bence devre arası mls gider gitsin zaten bitmiş cenk bize faydasi olmaz artik

Çevrimiçi ferdi1903

Gezhal maşallah

Gesendet von meinem Pixel 7 Pro mit Tapatalk

Çevrimiçi levitate

burak hoca hak ehli maalesef acilen 80+1 yıllık sözleşme imzalanmalı
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi levitate

Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı zubeyirbaya

ghezzal takımı biraz yukarı çeker bence. sadece onun kendine gelmeye başladığını görmek keyifliydi başka da bir cacık yoktu bugün.

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Sezon başında çoğu kişinin kadrolarında yer vermediği, hatta bir an önce satılması gerektiğini söyleyenlerin şu an tutunacak tek dallarının Ghezzal olması ironik oldu

Çevrimdışı zubeyirbaya

cenk'in alacağı süreleri semih alsın.

Çevrimiçi tolga1903

burak hoca hak ehli maalesef acilen 80+1 yıllık sözleşme imzalanmalı

Bence bu maç için teşekkür edilip gönderilmeli bu mantıklı değişiklikleri her maç yapacak çünkü hocası gibi çorbacı

Çevrimiçi Özgür Gültekin

cenk'in alacağı süreleri semih alsın.

Semihi söyle yetiştiriyor, böyle eğitiyor denilen Burakin yedeklere bile almmasi da bir garip.

Çevrimiçi blackeagle35

Ox cidden rezalet ya. Bahtiyar, Amartey rakip ölçü olmaz gerçi ama fena değillerdi.

Çevrimdışı zubeyirbaya

takımda artık necip tipi 4 tane oyuncu var. bahtiyar, tayfur, onur bir de orjinali.

Çevrimiçi ferdi1903

takımda artık necip tipi 4 tane oyuncu var. bahtiyar, tayfur, onur bir de orjinali.
ağlanacak halimize gülüyoruz

Gesendet von meinem Pixel 7 Pro mit Tapatalk

Çevrimdışı zubeyirbaya

Semihi söyle yetiştiriyor, böyle eğitiyor denilen Burakin yedeklere bile almmasi da bir garip.

rebic rashica'nın bu kadar ön tarafta değişiklik yapılırken dakika alamamaları da öyle. şenol style devam etti.

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Bu arada Bakhtiyari Necip sınıfına koymak şu an haksızlık olur.

Bu adami ne zaman orta sahada ofansif 3 maç üst üste görürüz ondan sonra karar vermek doğru olacakfir

Çevrimiçi Necmi

Şimdi istanbulu yendik diye sevineyimmi takımın haline üzüleyimmi bilemedim

Çevrimiçi MUSTAFA_

Tatsız galibiyet oldu. GS maçı için olumsuz düşüncelerim devam ediyor.

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Neyse bitti.

Arsenal - City maci  18:30
Kaçıran çok üzülür

Çevrimiçi levitate

Bence bu maç için teşekkür edilip gönderilmeli bu mantıklı değişiklikleri her maç yapacak çünkü hocası gibi çorbacı
mevcut yönetim herhangi bir karar almamalı, seçime kadar noluyorsa olsun yeter ki bunların istediği bir adam gelmesin

Çevrimdışı zubeyirbaya

burak'tan zaten uzun vadede bir beklentim yok. geçici hoca olarak dahi emin olmadığımı söylemiştim. bugün mesela kendine ait gibi duran hiç bir aksiyonu yoktu. şenol kalsa da bu maç yüksek oranda böyle geçerdi. bu yaklaşımla gelişim göstermemiz zor.

rebic-rashica dururken sol öne ters ayaklı onur bulut almanın saha içi bir nedeni var mı? birilerine mesaj mı gidiyor bilemiyorum. oyuncu kaybetmeye uğraşacak kadar geniş bir kadromuz yok.

Çevrimiçi levitate

en azından 90+ falan dinlemeden hücum denediler, 2 aydır takım geriye yaslanıp duruyordu sinir oluyordum

Çevrimdışı Sefa Kara

Burağın oyuncu değişiklikleri felaketti şenol hocanın ogrencisi oldugunu cok belli ediyor.

Takım fizik olarak bitik taktik teknik birşey yoktu yinede 3 günde pek bir şey beklemiyorum tabi ki.

Milli araya giriyoruz eğer burak devam edecekse ki öyle gozukuyor herşey gs maçında belli edecek kendini burağın ilk ciddi sınavı gs maçını kotarırsa olağan üstü kongreye kadar kalabilir takımın başında.

Çevrimdışı Sefa Kara

en azından 90+ falan dinlemeden hücum denediler, 2 aydır takım geriye yaslanıp duruyordu sinir oluyordum

Biraz rakip biraz yeni hoca reaksiyonu takım fizik olarak bitik durumda bu takıma hiç fizik yüklenmemiş bunda burağında sucu var oda hocaların içindeydi.

Cenk yeni giriyor  hemen dil dışarda el kol yapıyor press yap diye bu adama süre verilmemesi gerekiyor semih oynamalı yerine.

Çevrimdışı Sefa Kara

gedson dönmesi lazım orta sahamız felaket.

bahtiyarın yeri galiba sol bek orda baya beğendim onu.

Etiketler: