7. Hafta Konyaspor 0-2 Beşiktaş
7. Hafta Konyaspor 0-2 Beşiktaş

Beşiktaş Forum|7. Hafta Konyaspor 0-2 Beşiktaş Tarih : 01.10.2023 Saat : 19:00 Stadyum : Konya Büyükşehir Belediye Stadyumu Hakemler : Arda Kardeşler - Aleks Taşçıoğlu - Mustafa Sönmez

0 Üye ve 17 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

7. Hafta Konyaspor 0-2 Beşiktaş  [Okunma sayısı 10365 defa] 7. Hafta Konyaspor 0-2 Beşiktaş

Çevrimiçi Talisca1903

Helal olsun abi sana şahin gözü var demekki sende. :) Kartalda olabilir.

Rachica, rebic, ox, Bahtiyar hangisini gördün? ne ara gördün? 1-2 maçlık performanslardan bahsetmiyorsun inşallah.

M2007J3SY cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
yarım yamalak kastım sakatlık korkusu olan temposuz adamlar hepsini de gördük işte
Bahtiyar ortada görmedim o başka

Çevrimiçi Samet Demir

yarım yamalak kastım sakatlık korkusu olan temposuz adamlar hepsini de gördük işte
Bahtiyar ortada görmedim o başka
En büyük sakatlık riski olan adama bel beğlamışsın. Abu olmasa ne yapardın acaba? Tamamen Şenol hocanın düşündüğünü düşünüp onun ağzından konuşuyorsun abi :)

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi BlackEagle16

Hocanın Salih inadı hem kendisini hem bizi hemde klubu bitirecek !
Burası Beşiktaş burada imzalar kalplere atılır...

Çevrimdışı Gökhan Kurt

• Kara Kartal
  • *
  • 01 Ekim 2023, 11:52:55
  • Beylikdüzü-İstanbul
  • En güzel Beşiktaş'ın çocukları sever !!!
Beşiktaş'ımızın muhtemel 11'i: Ersin - Rosier, Bailly, Amartey, Masuaku - Amir, Salih, Bakhtiyor - Rashica, Muleka, Aboubakar. (TRT Spor)

Çevrimiçi Talisca1903

Yeni moda Ox ve Rebic mobbing yapılıyor Muş kafalar pırıl pırıl

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Yeni moda Ox ve Rebic mobbing yapılıyor Muş kafalar pırıl pırıl

Kendi adıma düşüncemi paylaşayım
Ben mobbing diye olaya bakmıyorum. Bu adamlar senin mevcut kadronda kağıt üzerinde en klas adamlar mı? Evet.

Bu zamana kadar hazır olmamaları teknik kadronun sorumluluğunda mi? Dibine kadar evet

O zaman teknik kadro bu oyuncuları şu ana kadar hazırlamaliydi.

Çevrimiçi Talisca1903

Ben mobbing diye olaya bakmıyorum. Bu adamlar senin mevcut kadronda kağıt üzerinde en klas adamlar mı? Evet.

Bu zamana kadar hazır olmamaları teknik kadronun sorumluluğunda mi? Dibine kadar evet

o başka bir şey ama hazır olmayanı sahada görmüyormuşuz gibi mobbing felan çok komik

Çevrimiçi Samet Demir

o başka bir şey ama hazır olmayanı sahada görmüyormuşuz gibi mobbing felan çok komik
Hangi maçta gördün abi bir söylesene Allahını seversen. Hayır diyelim ki hazır değiller. Buda teknik ekibe yazar, son 2 senede belki 1 sene top oynayamayan Cenki hazır hale getiren ekip, sakat olmayan diğer oyuncuları nasıl hazır hale getirmiyor? Burada bu soruların cevabı basitte hoca sevgimiz önüne geçiyor.

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimdışı Unnamed

Mevcut kadrodakiler süperde Rebic ve OX mu kötü yani  :biggrinking:

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Mevcut kadrodakiler süperde Rebic ve OX mu kötü yani  :biggrinking:

Mevzuyu anladığına emin misin?
Ona göre cevap vereceğim.

Çevrimdışı Unnamed

Mevzuyu anladığına emin misin?
Ona göre cevap vereceğim.

Anladım kardeşim

Çevrimiçi kartalizma190399

Ne hikmetse bir Senol Gunes'in takiminin oyunculari hazir olamiyor zaten. Elalemin aldigi butun topcular catir catir oynuyor. Fred ucaktan indikten 1 gun sonra maca cikti. Icardi ayaginin tozuyla 2 tur gecirtti takimina. Senol Gunes olsa bunlarin hepsini yedek oturtup zarar verirdi. Sonra zor anlarda veya vasat takimlarla oynatirdi, mac kondisyonu ve oynama aliskanligi yasamamis oyuncular da kotu gozukurdu.

Elalemin comez antrenoru 7-8 macta kadro'yu oturttu, yeni transferlerin hepsini adapte etti. Kamp yapani yapmayani.
Antalya Rize vs dinlemeden her mac dogru ideal 11'le cikip 3 puan icin oynuyor. Simdi bu herifler sampiyon olmasin da biz mi olalim yani?
Kimse hakem makem vs demesin. Catir catir cikip istiyor oynuyor adamlar.

Iyi bir Adana Demir ve Trabzon deplasmaninda puan kaybi olur eyvallah. A'si kalmamis Adana Demir ve tum transferlerini ayaginin tozuyla oynatmak zorunda kalan Trabzon deplasmaninda teknik ekip yeterliliginden puanlar gitti. Pendik maci tamamen laubalilik zaten. 3 mac da pisi pisine bos yere gitti.

Çevrimdışı aunt minnie

Farkı bilemem ama kesin mağlubiyet yazarım bu maça.Bu takım deplasmanda maç alamaz kolay kolay

Çevrimiçi Talisca1903

Hangi maçta gördün abi bir söylesene Allahını seversen. Hayır diyelim ki hazır değiller. Buda teknik ekibe yazar, son 2 senede belki 1 sene top oynayamayan Cenki hazır hale getiren ekip, sakat olmayan diğer oyuncuları nasıl hazır hale getirmiyor? Burada bu soruların cevabı basitte hoca sevgimiz önüne geçiyor.

ne alaka kardeşim getirsinler yeni hoca hazırlasın madem daha ligin başı sene boyu bunu mu yazacan
Yarın takım oyuncular oturunca ne yazacaksın merak ediyorum 2ayda sakat adam edilebiliyor da hoca etmiyor sa edeni getir neyin Yayabaşı bu hocan da hocan
Al işte diyorum yapacağı getir ama Ox yine eli belinde koşar halde olmasın bak

Çevrimiçi Samet Demir

ne alaka kardeşim getirsinler yeni hoca hazırlasın madem daha ligin başı sene boyu bunu mu yazacan
Yarın takım oyuncular oturunca ne yazacaksın merak ediyorum 2ayda sakat adam edilebiliyor da hoca etmiyor sa edeni getir neyin Yayabaşı bu hocan da hocan
Geçen sene sizin ne derdiniz vardı hoca da hoca diye. Al geldik şampiyon mu olduk? Bu sene de çöpe gitti.

Çevrimiçi MUSTAFA_

Umarım maçı kaybederiz. Bu dakikada sonra maç kazanmak istemiyorum. Bu işin sorumluları bu takımdan gidecek  :money:

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimiçi Necmi

yarın takım oturunca senin bakın şampiyonluk ortalamasını tutturduk diye şenolu övmeni dinleyeceğiz valla iki ayda eden ediyor edemediği için oynatmıyorsa cenk niye oynuyor madem sakat oyuncular sıkıntı neden aldırdı

Çevrimiçi Samet Demir

?t=8ki3H4pc3-lC3Rk3WolvcQ&s=19

Çevrimiçi BlackEagle16

Gulermisin aglarmisin Salih yine 11 de

Çevrimiçi BlackEagle16

Çevrimiçi Samet Ç

Hoca yine üstüne düşeni yapmış sorun orta saha ve hücum kurgusundayken her maç sürekli savunmayı bozup yenisini kurmaya devam ediyor Allah bize sabır versin nereye gitsek vasatlık.

Çevrimdışı Sefa Kara

?t=8ki3H4pc3-lC3Rk3WolvcQ&s=19

Bailly iyi oynamanın ödülünü yedek kalarak alıyor.

Gittikleri gün benim bayramım olacak hoca,yönetim.

Çevrimiçi Samet Ç

Bailly iyi oynamanın ödülünü yedek kalarak alıyor.

Gittikleri gün benim bayramım olacak hoca,yönetim.
Stadta istifa diye bağırmayla gitmez bunlar maç sonu çıkıp ilk beşe girdik başarılıyız niye istifa diye bağırıyorlar diyerek kendilerini savunurlar.

Çevrimiçi BlackEagle16

Hoca bı git artık bak sonumuz tatsız olacak küfür kıyamet gideceksiniz yazık etmeyin tadında bırakın gidin artık bu klupten Hoca ve yönetim el ele derhal evine !!

Çevrimiçi BlackEagle16

Ya hayır Allah aşkına biri bana açıklasın amartey madem iyiydi geçen hafta neden yabancı sorunu yokken necip oynadi ? Bıktım artık Salih amir ikilisinen igrendin bal yapmayan orta sahadan yeter vallahi yeter billahi yeter

Etiketler: